15 dalykų, kurių niekada neturėtumėte nusipirkti visame produkte

„Whole Foods Market“ parduotuvė Saul Loeb / AFP / „Getty Images“
„Amazon“ perka „Whole Foods“. Ką tai reiškia parduotuvės gerbėjams, kai kurie mėgsta vadinti „Visa alga“? Šis sandoris gali sukelti mažesnes pirkėjų kainas natūraliame ir ekologiškame prekybos centre, CNBC spekuliuojama, o internetinės ir paprastos prekybos galimybės gali būti sklandžiau integruotos. Kiti įspėja, kad sandoris iš tikrųjų reikš mažiau pasirinkimų vartotojams.
Gerai ar blogai, bet kokie pokyčiai, kurie įvyks tiek „Whole Foods“ parduotuvėse, tiek apskritai prekybos centruose, neįvyks per naktį. Tuo tarpu pirkėjai vis tiek teirausis: „Ar turėčiau išleisti sunkiai uždirbtus dolerius„ Whole Foods “?“
Atsakymas yra: tai priklauso. Kai kurių „Whole Foods“ prekių kainos iš tikrųjų yra konkurencingos parduotuvėms, tokioms kaip „Target“ ir „Safeway“ Rastas „MarketWatch“ . Pagrindinės dalys, įskaitant pieną, indelį su marinara, duoną ir konservuotas juodąsias pupeles, atitiko kainas konkuruojančiose grandinėse. Dar kitos prekės „Whole Foods“ lentynose buvo net 40% brangesnės nei panašių produktų kitose parduotuvėse. Jei norite apkarpyti „Whole Foods“ pirkinių sąrašą ir sutaupyti šiek tiek pinigų, praleiskite šiuos 15 daiktų, kurie tiesiog nėra verti, jei turite biudžetą.
1. Jautiena
Jautiena yra retai parduodama mėsa, ir tai ypač pasakytina apie „Whole Foods“. Smulkinta jautiena „Whole Foods“ buvo dvigubai brangesnė, palyginti su „Trader Joe“, „Safeway“ ir „Target“, nustatyta 2016 m. „Marketwatch“ analizė. Vienas įspėjimas: jautiena „Whole Foods“ buvo ekologiška, palyginti su įprastai auginta mėsa kitose parduotuvėse.
Remiantis „Wedbush Securities“ analize, „Whole Foods“ mėsa buvo 50% brangesnė nei kituose prekybos centruose, Verslo viešai neatskleista informacija pranešė.
2. Vištiena

Kiaušinių viščiukai parduodami „Whole Foods“ Spenceris Plattas / „Getty Images“
Pasak „Whole Foods“, vištiena beveik visada yra brangesnė nei kitose maisto prekių parduotuvėse „GoBankingRates“ , kuris surinko 10 geriausių ir blogiausių dalykų, kuriuos galima nusipirkti „Whole Foods“. Anot svetainės, „Whole Foods“ brangiau kainuoja tiek žalios vištienos, tiek vištienos viščiukai. Vietoj to eikite į Costco, kur sveiki virti viščiukai kainuoja 4,99 USD.
3. Gamina

Klientai perka produkciją. | Justinas Sullivanas / „Getty Images“
Švieži vaisiai ir daržovės įdės rimtą piniginę, jei apsipirksite „Whole Foods“. „Marketwatch“ nustatė, kad parduotuvėje buvo didesnės grybų ir obuolių kainos, nors, kaip ir jautienoje, „Whole Foods“ produktai buvo ekologiški, o kitose parduotuvėse - ne. Ir kai a Naftos perdirbimo gamykla29 žurnalistas apsipirko maisto prekių krepšelį tiek „Whole Foods“, tiek „Trader Joe's“, pastarasis turėjo mažesnes kopūstų ir bananų kainas.
„Wedbush Securities“ duomenimis, „Whole Foods“ produkcija buvo 22% brangesnė nei kitose parduotuvėse.
4. Viskas iš salotų baro

Daržovės salotų bare | Justinas Sullivanas / „Getty Images“
Salotų baras „Whole Foods“ ir karšto paruošto maisto pasirinkimas yra lengvas sprendimas, kai esate per daug pavargęs gaminti maistą ar pamiršote atsinešti pietus į darbą, tačiau mokėsite už patogumą. Priklausomai nuo to, kur apsiperkate, už maistą galite sumokėti net 8 arba 9 USD už svarą. Įdėkite į dėklą keletą sunkių daiktų, o jūs paliksite parduotuvę šiek tiek lengvesne savo pinigine. Maisto gaminimas sau yra pigesnis pasirinkimas, tačiau jei pasirinksite patogumą, o ne taupymą, įsitikinkite, kad žinote nulaužykite salotų barą gauti geriausią pasiūlymą.
5. Paruošti maisto produktai, kuriuos galite pasigaminti namuose

Klientas, turintis „Whole Foods Market“ pirkinių krepšį Joe Raedle / „Getty Images“
Patogumas turi savo kainą, ypač „Whole Foods“. Kaip ir šaltų salotų baras, taip ir aukščiausios klasės maisto prekių tinkle paruošti karšti maisto produktai nėra sandėris. Norėdami gauti tuos pačius skonius pigiau, sužinokite, kaip patys pasigaminti keletą „Whole Foods“ patiekalų. Apibendrinome parduotuvės quinoa enchilada troškintuvų, rūkytos dešros alfredo kepimo ir lašišos su citrinos aioli receptų kopijų versijų receptus, kad galėtumėte gerai valgyti mažiau. Patikrinkite visas receptų sąrašas čia
6. Pavadinkite prekės ženklo produktus, kuriuos galite įsigyti kitur

Ekologiškas pienas Timas Boyle'as / „Getty Images“
Gerai pagalvokite, prieš mėtydami daiktą, kurį galite įsigyti kitoje maisto prekių parduotuvėje, esančioje jūsų „Whole Foods“ krepšelyje. Vienu metu norint susekti ekologiškus, natūralius ar be glitimo turinčius produktus, galėjo tekti keliauti į specializuotą parduotuvę, tačiau dabar daugelis šių prekių ženklų yra parduotuvių lentynose, pavyzdžiui, „Walmart“, „Costco“ ar „Kroger“. Stebėkite populiariausių produktų, tokių kaip Amy šaldyti patiekalai arba Annie mac ir sūris, išpardavimus ir nuolaidas kitose parduotuvėse ir galbūt galėsite įsigyti daug mažiau atsargų.
7. Vitaminai

Vitaminų papildai Christopheris Furlongas / „Getty Images“
Kai buvo iššūkis rašytojui iš naftos perdirbimo gamyklos29 išleisti 1000 USD ant kuo mažiau „Whole Foods“ gaminių itin brangūs vitaminai padėjo jam pasiekti tikslą. Buteliai iš prenatalinių vitaminų ir moteriškų multivitaminų parduodami už 60 arba 70 USD už butelį. Anti-PMS maisto papildas parduotas už 50 USD. Net jei kaupiate atsargas pirkdami didžiausią galimą dydį, turėtumėte turėti galimybę jų įsigyti pigiau internetu ar parduotuvėje, pavyzdžiui, „Costco“. Kai kurie produktai, pavyzdžiui, prenataliniai vitaminai, netgi gali būti apdrausti.
kas yra grobio gronkovskio grynoji vertė
8. Brangus specialus maistas

Virėjas kapoja morelio grybus. | Jacques'as Demarthonas / AFP / „Getty Images“
Virėjai žino, kad kartais reikia išleisti daugiau specialių ingredientų, tokių kaip šafranas ar morengas. Tam tikromis situacijomis gali būti verta grybų, kuriuos galima parduoti už šimtus dolerių už svarą, barstymas. Bet jei bandote sutaupyti pinigų, turėtumėte vengti neįprastesnių ir brangesnių daiktų savo vietiniame „Whole Foods“, pvz., Emu kiaušinių, kurie kainuoja kaip po 30 USD arba 80 dolerių medaus stiklainiai .
9. Sūris

Sūris pardavimui „Whole Foods“ Timothy A. Clary / AFP / „Getty Images“
„Whole Foods“ sūrio skyrius yra tas dalykas, iš kurio susidaro pieno mėgėjų svajonės, tačiau jei bandote prispausti centus, turėtumėte nusipirkti kitur savo čederio ir mocarelos. „GoBankingRates“ siūlo kreiptis į sandėlio parduotuves, tokias kaip „Costco“ ar „Sam's Club“, kad patenkintumėte sūrio poreikius, nors pasirinkimas nebus toks platus.
10. Javai

Javų praėjimas | Spenceris Plattas / „Getty Images“
„Marketwatch“ teigimu, parduotuvės prekės ženklu paskrudintų „O“ javų dėžutė „Whole Foods“ kainavo maždaug 2 USD daugiau nei „Safeway“, „Trader Joe“ ar „Target“, nors „Whole Foods“ grūdai buvo ekologiški. Priklausomai nuo jūsų prekės ženklo pageidavimų, įprastose maisto prekių parduotuvėse dažnai galite rasti gerų javų pasiūlymų naudoti kuponus .
O jei ieškote sveikų ar natūralių variantų, nesijauskite, kad turite pirkti „Whole Foods“. Daug Vartotojų ataskaitos Sveikiausių grūdų, įskaitant „Bob's Red Mill“, „Kind“ ir „Cheerios“, galima rasti įprastose maisto prekių parduotuvėse.
11. Daiktai be glitimo

Duona be glitimo iStock.com/chameleonseye
Vienas Didžiosios Britanijos tyrimas rasti žmonės, besilaikantys dietos be glitimo, maistui per mėnesį išleidžia net 200 USD daugiau, palyginti su kitais vartotojais. Yikes! Laimei, biudžetinė maisto prekių grandinė Aldi plečia savo produktų be glitimo liniją, o daugelis prekių kainuoja pusę to, ką sumokėtumėte už lygiavertį daiktą „Whole Foods“, „GoBankingRates“ .
12. Jogurtas

Indelis su jogurtu „iStock.com/ADragan“
Gerai pagalvokite, prieš įmesdami tą vardinį jogurtą į krepšelį „Whole Foods“. Pranešama, kad tam tikrų jogurto prekių ženklų, tokių kaip „Stonyfield“ ir „Wallaby“, gamintojai taip pat sukurkite versijas tų produktų, parduodamų „Trader Joe“ - daug mažiau. Turėsite atlikti skonio testą, kad galėtumėte nuspręsti patys, bet jei jie tikrai tokie patys, pirkti savo jogurtą „Trader Joe's“ nėra reikalo.
13. Makaronai

Nevirti makaronai | „iStock.com“
„Whole Foods“ dėžutė „penne rigate“ makaronų kainavo 49 centais daugiau nei „Safeway“, nustatė „Marketwatch“. Kai „Business Insider“ palygino kiaušinių makaronų kainas „Kroger“ ir „Whole Foods“, paaiškėjo, kad pastarojoje parduotuvėje jos buvo beveik dvigubai brangesnės. Galite sutaupyti dar daugiau, jei sukaupsite atsargų, kai parduodami spagečiai.
14. Brangios valymo priemonės

Savo namus galite laikyti naminėmis valymo priemonėmis. | „iStock.com/Tatomm“
Mes tai suprantame. Namų valymui nenorite naudoti keistų, nemalonių chemikalų. Tačiau nemanykite, kad „Whole Foods“ turite įsikrauti į krepšelį brangių natūralių valymo priemonių, kad tik išvalytumėte žalią spalvą.
Pasak namų, galite suplakti savo ekologiškus valiklius namuose su keliais pagrindiniais ingredientais, tokiais kaip baltasis actas, soda, kastilijos muilas ir vandenilio peroksidas. Šiandien . Dar geriau, kai kurių šių „pasidaryk pats“ valiklių gamyba kainuoja mažiau nei 1 USD, palyginti su 4–5 USD, kuriuos išleistumėte „Whole Foods“ ar kitur. Netikite mumis? Tiesiog patikrinkite visus nuostabius dalykus, kuriuos galite padaryti tik su buteliu acto, nuo kilimų dezodoravimo iki kavos aparato valymo.
15. Kiaušiniai

Kiaušiniai | iStock.com/VladislavStarozhilov
Dešimt didelių kiaušinių „Trader Joe“ kainavo 1,19 USD, „Target“ - 1,89 USD, „Whole Foods“ - 3,49 USD, rasta „Refinery29“. Tai atspindi 2015 m Verslo viešai neatskleista informacija palyginimas, kuriame nustatyta, kad 12 ekologiškų kiaušinių už „Whole Foods“ kainavo 4,29 USD, o „Kroger“ - 2,60 USD. Mes žinome, iš kur ateityje gausime ingredientų iš omletų.
Daugiau iš „Cheat Sheet“:
- 10 priežasčių, kodėl jūsų pirkinių sąskaitos yra tokios didelės
- 10 parduotuvių, kurias „Amazon“ visiškai sunaikina
- „Whole Foods“ nėra vienintelis „Amazon“ slaptas projektas, prie kurio dirbama
![„Farmhouse Fixer“ persekioja? Jonathanas Knightas ir Kristina Crestin erzina siaubingą patirtį [Išskirtinis]](https://gov-civil-portalegre.pt/img/exclusives/51/8216-farmhouse-fixer-8217-goes-haunted-jonathan-knight-and-kristina-crestin-tease-an-eerie-experience-exclusive-1.jpg)










