Andrew pralenkia Stepheną, kai GSW apsvaigina „Suns“

Kokį Filmą Pamatyti?

Naktis, nugalėjęs Nr. 1 pagal Jutos „Jazz“, „Golden State Warriors“ vėl apstulbino NBA, šiandien Chase centre 122-116 nugalėdamas Nr. 2 iškovotą „Phoenix Suns“.

Stephenas Curry Vėluojantis tritaškis prieš Jutos „Jazz“ suteikė „Warriors“ pergalę 119-116.

Su pergale prieš Jutą „Warriors“ iškovojo vietą NBA atkrintamųjų varžybų turnyre.

Dabar pergalė prieš „Suns“ išlaikė „Warriors“ pusę žaidimo prieš Memfio „Grizzlies“, Vakarų konferencijoje stovinčią NR.8.

Kartu su geriausiu GSW žaidėju Stephenas Curry kiti žaidėjai taip pat sužibėjo savo nuostabiais žaidimais.

GSW šaudymo sargybinis Andrew Wigginsas aplenkė geriausią GSW žaidėją ir žvaigždę Stephenas Curry ir vedė rezultatų suvestinę.

Panašiai Draymondas Greenas numetė „trigubą dvigubą“, o Jordanas Poole'as - neįtikėtinus žaidimus ir kiti žaidėjai.

Šį vakarą „Warriors“ šį vakarą taip pat parodė komandos pastangas nugalėti „Suns“.

Tai jau trečiasis susitikimas šiame sezone, kai „Suns“ abu kartus anksčiau nugalėjo „Warriors“.

Tačiau trečią kartą geresnės „Warriors“ komandos pastangos padeda nugalėti „Suns“.

„Phoenix Suns“ pirmavo pirmajame kėlinyje.

„GSW“ žaidėjas Kentas Bazemore'as atidarė kėlinį ir iš kampinio pataikė tritaškį, suteikdamas „Warriors“ komandai pirmąją nakties pranašumą.

Abi komandos pirmame kėlinyje sužaidusios pusantros minutės išlygino rezultatą 5-5.

Karis metė dėjimą, suteikdamas „Warriors“ pranašumą. „Suns“ atitrūko „Warriors“ net keturiais taškais.

Tačiau netrukus „Phoenix“ pirmavo vieno taško persvaroje ir likus ketvirčiui, likus 15-14, liko 6:57.

Draymondas Greenas numetė tritaškį ir vėl suteikė „Warriors“ persvarą.

Tada Kentas Bazemore'as metė dėjimą iškart po to, kai pratęsė „Warriors“ persvarą iki keturių taškų.

Įpusėjus žaidimui „Warriors“ pirmavo Chrisas Paulas ir Devinas Bookeris.

Greeno skiltis Andrew Wigginsui ir Wigginsui dunkingui grąžino „Warriors“.

Vis dėlto „Sun“ pralaužė „Warriors“ gynybą ir 2:45 pirmavo kėlinyje 27-23.

Šoklys iš Chriso lanko iš vidaus suteikė „Suns“ 6 taškų persvarą. Jae Crowderis atliko tritaškį kitame žaidime ir privertė „Warriors“ skirti laiko pertrauką.

„Suns“ pirmavo vienuolika taškų, o likus žaisti minutę liko minutė.

„Warriors“ sumažėjo 13 taškų 36–23, kai laikrodis rodė 58,6 sekundės.

Tada pagaliau Wigginsas pelnė krepšį „Warriors“ komandai. Bet Devinas Bookeris atsakė atgal.

Stephas pelnė įvartį iškart po to, kai sumažino 11 taškų persvarą, o Wigginsas šovė iš už lanko, kad sumažintų persvarą iki 8 taškų, likus kelioms paskutinėms sekundėms, kad liktų ketvirtis.

Jie pateko į antrąjį kėlinį 29-38 su „Suns“ priešakyje.

Antroje „Suns“ išlaikė persvarą.

„Warriors“ atsiliko nuo „Suns“ su 13 taškų 45-32, maždaug per tris minutes po antrojo kėlinio.

Tada Jordanas Poole'as išvedė pražangą ir įmetė krepšį, tačiau „Suns“ atsakė tiesiai atgal ir išlaikė persvarą.

Jordanas pelnė dar vieną krepšį ir sumažino persvarą iki dešimties taškų. O Jevonas Carteris atsakė tritaškiu.

Steponas pataiko tritaškį kitame „Warriors“ gale. Crowderis atsako trimis savo rodyklėmis.

Jie žengė pirmyn ir atgal, kai „Suns“ vis dar pirmavo 57-44, o kėlinyje liko 4:31 sekundės.

Sumažėjęs 16 taškų, Baze'as dar labiau prasižengė, kai jis pavogė Bookeriui važiuodamas į krepšį.

„Warriors“ metė 6: 2, kad žaidimas būtų pasiektas per 10 taškų, kai Juanas Toscano-Andersonas gynė Deviną Bookerį nuo „Suns“ įvarčio.

Ir stiprios įžeidžiančios „Warriors“ pjesės.

kiek verta danny green

„Warriors“ kėlinio pabaigoje vis dar atsiliko 10 taškų, tačiau Wigginsas tiesiai prie garsinio signalo sumažino persvarą iki 8 taškų ir užbaigė kėlinį.

Kėlinys baigėsi 66-58, „Suns“ pirmavo.

„Saulės“ ir toliau dominuoja „Warriors“.

Nepaisant puikių „Warriors“ žaidimų, jie vis tiek liko už „Suns“ įpusėjus žaidimui.

Tai tęsėsi trečiajame kėlinyje, kai Chrisas Paulas trečiąjį atidarė vidutinio nuotolio šuolininku.

Stepas pataikė tritaškį iškart po Pauliaus šuolininko per jį.

Jie ėjo pirmyn ir atgal, vertindami kibirus, išlaikydami tarpą tarp kitų.

„Warriors“ pademonstravo puikų komandinį darbą, kad sumažintų atotrūkį, ir liko žaisti maždaug keturias minutes 10 taškų skirtumu iki 82-78.

Tačiau Bookeris pasinaudojo kiekviena proga ir išlaikė „Suns“ lyderį.

Panašiai Stephas taip pat pasinaudojo kiekviena proga ir, kartu su kibirais, išlygino pražangas, kad „Warriors“ išliktų žaidime.

Paskutinę kėlinio minutę Poole ir Bookeris parodė tritaškių dvikovą.

Ir kėlinys baigėsi 98-92 vėl „Suns“ priešakyje.

„Warriors“ sugrįžo, kad nugalėtų „Suns“.

Nuo pat ketvirtojo pradžios visi „Warriors“ buvo apšaudyti.

Pradėjus kėlinį 6-2 bėgimu, žaidimas pasiekiamas per du taškus.

Vis dėlto jie vis tiek atsiliko nuo „Suns“, kai Craigas pataikė tritaškį ir vėliau padidino pranašumą iki penkių taškų.

Anksčiau puikius žaidimus demonstravęs Wigginsas tą patį tęsė ir ketvirtame, kai jis nupiešė pražangą, numetęs krepšį, kad atsakytų „Suns“ atgal.

Jie visi buvo surišti 103-103, o kėlinyje liko 7:06.

Tada Paulius pataikė vidutinės klasės šuolininką, užėmęs „Suns“ lyderio poziciją. Stepas taip pat atsakė iškart su džemperiu, kad vėl būtų lygus žaidimas.

Bookeris pataikė tritaškį į kitą „Sun“ ranką, o Wigginsas paniro į Greeno perdavimą, kad atsakytų.

Taip jie ėjo pirmyn ir atgal mėtydami kibirus, gindamiesi likus paskutinėms trims minutėms.

Andrew Wigginso tritaškis išlygino žaidimą. O Paulius tritaškiu dešiniuoju kraštu grąžino „Suns“ į priekį.

Juanas pataikė tritaškį, kad atsakytų atgal, kai Paulas susiejo žaidimą, o Poole'as dar tritaškį pataikė į „Warriors“ komandą.

Tada Wigginsas pataikė į džemperį, kad padidintų pranašumą iki penkių „Warriors“ taškų.

Tačiau „Suns“ atsakė iškart, kai Crawfordas pataikė tritaškį.

Stephas nušovė kairę ranką, kad įveiktų smūgio laikrodį, ir vėl padidino persvarą.

Vienu metu sumažėjęs 16 taškų, „Warriors“ sugrįžo į priekį rezultatu 116-120, likus žaisti 42,7 sekundės.

Ir galiausiai baigdamas rungtynes ​​122-116 su 6 taškų persvara.

„Warriors“ komandinis darbas siekiant pergalės

„Warriors“ pastaraisiais mėnesiais rodo žaidimus, kurių sezono pradžioje iš jų nesitikėjo.

„Dubs“ laimėjo „No.1 Jazz“ (šaltinis: „twitter“ )

Tai neabejotinai yra personažų laimėjimas, sakė „Warriors“ puolėjas Draymondas Greenas. Tai daug pasako apie šios komandos augimą. Prieš porą mėnesių turbūt būtume pralaimėję šį žaidimą iki 40. Tai daug augimas.

Tačiau paskutinis ir šio vakaro žaidimas dar labiau stebina visus, nes jie nugalėjo Nr. 1 Utah Jazz ir Nr.2 Phoenix Suns.

Jie tai darė atgal.

Visa tai įvyko, kai visi „Warriors“ būrys išlygino savo žaidimą.

O būrys sustiprėjo, kai Curry gerai gynė kitos komandos.

Mes tiesiog pakibome ten, sakė „Warriors“ treneris Steve'as Kerras. Pirmąjį pusmetį jiems buvo 16 metų, ir akivaizdu, kad jie puikiai dirbo Stepui ( Stephenas Curry ) ir mes ten kabojomės, vis judinome kamuolį ir pasitikėjome vienas kitu, o vaikinai pasistiprino ir padarė didelius smūgius bei didelius žaidimus ruožo metu.

Šį vakarą visi sužibo savo žaidimais, kad laimėtų ketvirtą tiesų.

„Warriors“ laimi, kai Andrew Wigginsas vedė rezultatą įveikdamas Stephą.

Andrew Wigginsas pralenkė Stephenas Curry pirmaujant rezultatams, numetant 38 taškus, atkovojus 7 kamuolius ir atlikus 3 rezultatyvius perdavimus.

kur dingo kilpinis bradshawas į vidurinę mokyklą

Per pirmąjį kėlinį jis iš aikštės šovė 10 iš 13, o likusi komanda buvo 15 už 37.

Aš išėjau bandydamas būti agresyvus, sakė Wigginsas. Aš jaučiu, kad tai yra tai, ko visi nori, kad aš darau, ir tai aš bandau padaryti abiejose grindų pusėse.

Jis atsako į varpą, gynybiškai, įžeidžiančiai, sakė Draymondas Greenas. [Antradienį] jis buvo neįtikėtinas. Tai galite pamatyti nuo pat pradžių.

Jis puolė, gaudavo įžeidžiančius kamuolius, pataikydavo šuolio metimus, patekdavo į postą.

Greenas pridūrė: Jis įmušė visus įmanomus būdus. Jis toliau augo. Buvo puiku stebėti jo augimą.

Vaikinas, kurį daugybė žmonių nurašė per savo karjerą ir tik pasakė: „O, jis gaus savo 20 taškų, ir tiek.“ Jis tikrai prisidėjo prie iššūkio.

„Warriors“ būrio rezultatų suvestinė.

Stephenas Curry atliko 21 tašką, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Panašiai Kentas Bazemore'as numetė 17 taškų kartu su 3 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Draymondas Greenas atliko trigubą dvigubą pelnydamas 11 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Jordanas Poole'as vedė „Warriors“ suolą, numetęs 20 taškų ir atkovodamas 4 kamuolius.

Nepaisant stiprios „Suns“ pradžios, „Warriors“ sugrįžo laimėti.

Turime naršyti ir būti patogūs tokioje aplinkoje ir to nedarėme nuosekliai, sakė „Suns“ treneris Monty Williamsas.

Žaidimas ėjo mūsų keliu, mes juos išsiskyrėme pirmame kėlinyje, o po to vyko šioks toks čiulbėjimas ir kvailystė. Atrodė, kad tai pasikeitė ir mes turime sugebėti išlikti stabilūs.

„Phoenix Suns“ rezultatų suvestinė.

Nepaisant pralaimėjimo, „Suns“ surinko gerą rezultatą lentoje.

Devinas Bookeris vedė „Suns“ rezultatų suvestinę, numetęs 34 taškus, atkovodamas 7 kamuolius ir atlikdamas 4 rezultatyvius perdavimus.

Chrisas Paulas numetė „double-double“ ir surinko 24 taškus bei 10 rezultatyvių perdavimų kartu su trim atkovotais kamuoliais.

Iki šiol turėjome tikrai gerą reguliarųjį sezoną, tačiau šių žaidimų intensyvumas, manau, mums yra geras. Paulius pasakė.

Mes ir toliau mokysimės iš jų. Dienos pabaigoje turime jauną komandą ir visos šios situacijos, kuriose esame, mums yra naujos. Mes eisime toliau.

Taip pat Jae Crowderis pelnė 20 taškų, 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 atkovotus kamuolius.

Nors Torrey Craigas vedė atsarginių žaidėjų suolą ir pelnė 8 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Paskutinėse namų rungtynėse „Suns“ ketvirtadienį priima „Portland Trail Blazers“, o „Warriors“ penktadienio vakarą priėmė Naujojo Orleano „Pelicans“.