Futbolas

„Arsenal“ moterys įveikė „Manchester United“, kad suteiktų vilčių Čempionų lygai

„Arsenal“ moterys įveikė „Manchester United“, kad suteiktų Čempionų lygos viltis į savo rankas.

„Arsenal“ žaidėjai ir treneriai atsakė į didelius klausimus, atsižvelgdami į prastus rezultatus prieš keturias geriausias komandas.

Su didžiulėmis pergalėmis prieš „Manchester United“ ir dabar tinkamas patekti į Čempionų lygą.

Pergalė 2: 0 su Millie Turnerio (OG) įvarčiais ir Lotte'u Wubben-Moy reiškia, kad „Arsenal“ dabar „United“ atsilieka trimis taškais, kai „West Ham“ žaidžia ranka.

Gunnerso įvarčių skirtumas yra plius 36, o „United“ plius 17. Jei komandos pasieks tašką, „Arsenal“ finišuos trečioje vietoje ir pasirengusi Čempionų lygai.

Šiame svarbiame žaidime Joe Montemurro priėmė drąsius sprendimus iš 11. Ir buvo apdovanotas pergale nuošliauža.

Su Leah Williamson ir Jennifer Beattie abu sužeisti. Ji atsisuko Lotte Wubben-Moy ir Lia Wälti kaip vidurio puolėjai, atimdami vidurio puolėją iš jų tradicinio inkaro.

Jis galėjo žaisti dueto-Patten-Wubben-Moy atkūrimą, kuris išlaikė komandą nepralenkiamą per 2017-ųjų pavasario seriją. Laikyti Wälti šalia Kim Little viduryje aikštės.

kaip susitiko Dale earnhardt jr ir Amy Reimann

Šveicarų vidurio puolėjas vaidino labai aukštą vietą, o tai reiškia, kad sugebėjo perduoti geru tikslumu iš abiejų kojų.

Jis galėjo atverti erdvę ir lengvai atakuoti kairę pusę, esant griežtai pozicijai.

Aikštės viduryje „Arsenal“ vadovas išvyko be gynybinio vidurio puolėjo, o Kim Littleas buvo išrinktas kaip giliai įsišaknijęs žaidėjas su dviem atakuojančiais olandų žaidėjais - Danielle van de Donk ir Jill Roord.

Jordanas Nobbsas buvo pažemintas į teisiamųjų suolą.

Jordanas Nobbsas buvo pažemintas ant atsarginių suolo, kuris buvo lemiamas be rimtų traumų.

Anksčiau Beth Mead tai nieko nestebino, Vivianne Miedema ir atakuojanti komanda Caitlin Foord naudojo šį sezoną.

Jordanas Nobbsas

WSL Jordan Nobbs (Šaltinis: Talksport)

Lisa Evans vėl buvo pasodinta ant atsarginių suolo, kai Noelle Maritz buvo išrinkta prieš kairę ir Beth Mead kaip dešiniąją.

Pirmieji 11 buvo: Zinsbegeris; Martiz, Wubben-Moy, Wälti, McCabe; Jaunesnysis, van de Donk, Roordas; Midas, Miedema, Foordas.

Buvo aišku, kad „United“ buvo pasiryžusi žaisti tolygiai, tačiau tas mačas išėjo pro langą, kai tik „Arsenal“ gynėjas „United“ gynėjas Millie Turneris pelnė antrąjį įvartį.

„Arsenal“ laimėjo kamuolį kairėje pusėje, o „United“ gynė trečią. Foordas pasiuntė gražų kamuolį Roordui, o jo centrą perėmė Earpsas perėmęs Millie Turneris.

„United“ turėjo keletą neprilygstamų progų, o pertrauka įvyko „Gunners“ pirmaujant 1: 0.

„BT Sport“ parodė, kad Casey Stoney skundėsi teisėjui dėl to, kad Lauren James vėl buvo neteisingai diagnozuota.

Keista, kad Beth Mead buvo užsakyta antrojo kėlinio pradžioje už nekaltą iššūkį buvusiam „Arsenal“ žaidėjui. Tai buvo geltona spalva, kuri turės pasekmių vėliau žaidime.

„Manchester United“ moterys

„Manchester United“ moterų komanda (šaltinis: „The Guardian“)

Tuo tarpu Lotte Wubben-Moy pataikė į ilgą galvą Katie McCabe kampe, kai laimėjo savo rungtynes ​​su Katie Zelem, kuri yra labai jauna ir pažymėta vidurio viduryje.

„Arsenal“ nebuvo atidarytas du kartus ir jam reikėjo gero rungtynių valdymo, kad žaidimas pasibaigtų per kitas 40 minučių.

Tačiau tragedija įvyko 62-ąją minutę, kai Beth Mead už pražangą gavo antrą geltoną kortelę.

Raudonieji velniai negalėjo sukurti tiek, kad sugriautų kulkosvaidininkų gynybą. Išskyrus vieną, kur Ella Toone įmušė įvartį, bet nebuvo pašalinis, žaidimas „Arsenal“ pasibaigė 2: 0.

Tai buvo didžiulė, didelė Joe Montemurro ir jo komandos sėkmė, nes yra didelis spaudimas patekti į Čempionų lygą kitą sezoną.

Žaidėjai gali ateiti ir pereiti Čempionų lygos kvalifikaciją. Ypač kalbant apie žaidėjų išlaikymą su pasiūlymais, kurie pateikiami kartu su Leah Williamson ir Vivianne Miedema.

Casey Stoney teisėją apibūdino kaip žiaurų.

Jillo Roordo sumušimas pašalino Millie Turnerio ir Lotte'o Wubben-Moy galvą po pertraukos, kuri paskatino „Gunners“ Čempionų lygos viltis.

Kai jie žengė iki trijų taškų trečioje vietoje esančiame „United“ su žaidimu rankose.

Tačiau Stoney'as manė, kad jo žaidėjai - ypač Laurenas Jamesas - buvo „Arsenal“ atakų aukos, ir kritikavo teisėją Amy Fearn, kuri vos dvi valandas po mačo pasiuntė „Gunners“ puolėją Bethą Meadą.

Casey Stoney

Casey Stoney (šaltinis: „Talksport“)

Kaip padaryti, kad kažkas kitas būtų neteisingai elgiamasi, skriaudžiamas ir netinkamai elgiamasi, o tada nieko nedaryti? Stoney pasakojo „BT Sport“.

Maniau, kad teisėjas šį vakarą buvo nemandagus, ir tai nėra pasiteisinimas mano komandos pralaimėjimui.

Bet mes turime pagerinti šio įrenginio veikimą. Turime tai padaryti, nes jei Lauren James atsako į bet kurį iš šių dalykų, ji vaidina balsą.

Moterų futbolo teisėjavimo lygis buvo atidžiai stebimas, o pirmieji visi geriausi dviejų geriausių Anglijos komandų pareigūnai.

Tarp kritikų, dirbančių šį sezoną, yra buvęs „London Bees“ vadybininkas Lee Burchas, buvusi Anglijos vartų sargė Rachel Brown-Finnis ir Natasha Hardingo tarptautinis valas.

Tačiau vasario mėnesį futbolo asociacija pareiškė neketinanti mažiausiai trejus metus visiškai įvesti teisėjo.

Laimėsite visus, išskyrus „United“ galimybes mesti iššūkį dviem geriausiems „Chelsea“ žaidėjams. O „Manchester City“ dėl WSL titulo lyderiams liko devyni taškai, o liko penkios rungtynės.

Grąžinkite „Arsenal“ WSL pergalę prieš „Manchester United“

Kova dėl vietos geriausiųjų trejetuke ir Europos kampanija 2021–22 metais dabar atrodo tarp „Arsenal“ ir „Manchester United“, kurie Evertone užima penktą vietą, o „United“ atsilieka 10 taškų.

Stoney auklėtiniai po pertraukos kontroliavo, tačiau priešais vartus trūko pranašumo, o jaunasis Jamesas buvo kaltas praleidęs gerą šansą, kai jis sprogo aikštės viduje.

„Arsenal“ vs. Manchester United

„Arsenal“ vs. „Manchester United“ (šaltinis: trumpasis saugiklis)

banda su kolino karvių piemena

Antrojo kėlinio pradžioje Wubbeno-Moy smūgis galva suteikė Gunneriams priekį prieš antrąją Meado geltoną kortelę Lucy Staniforth paskutinėms 30 minučių rungtynėms.

Artimiausios „Arsenal“ rungtynės - derbis į šiaurę nuo Londono su „Spurs“ klubu „Tottenham Hotspur“ stadione šeštadienį, kovo 27 d., O „Manchester United“ šeimininkas tądien kovojo.