Futbolas

„Barcelona“ 3-3 „Levante“: „Barcelona“ prarado persvarą 2: 0

Kokį Filmą Pamatyti?

„Barcelona“ pralaimėjo persvarą 2: 0 ir pamatė, kad „La Liga“ tikisi sulaukti didelės nesėkmės, kai žais su „Levante“.

Lionelis messi išvedė svečius į priekį labai gerai kontroliuojama žemąja salvele. Kol jie padvigubino savo persvarą, kai pasuko Pedri Ousmane Dembele Kryžius sekant Mesijo kamuolį.

ąžuolyno reideriai griežto galo colton underwood

Bet Gonzalo melero pasuko viena atgal ir Jose Luiso Moraleso vietos rezervavimo įvaizdis atidarė rezultatą 2-2.

„Barcelona“ grįžo į priekį galingu Dembele smūgiu. Tačiau Sergio Leonas vėlai atrado Levante.

„Barca“ pakilo į antrąją vietą, aukščiau už Madrido „Real“, tačiau būtų buvusi priekyje su pergale. Ir vienu tašku atsilieka nuo lyderio Madrido „Atletico“, kuris turi žaidimą rankose.

„Atletico“ liko trys žaidimai ir ji pirmą kartą taps Ispanijos čempione nuo 2013 iki 14 metų, kad laimėtų jas visas.

„Barca“ vidurio puolėjas Sergio Busquetsas pripažino savo komandos galimybes laimėti 27 „La Liga“.

Dabar yra labai nedaug variantų, kuriuos galėtume laimėti lygoje.

Skamba blogai. Mes negalėjome laimėti žaidimo, o mes pradėjome gerai. Mes gavome pranašumą ir antrą įvartį.

Bet mes negalėjome gauti trečio. Kaip atsitiko tiek kartų, klaidos mus suklaidino.

Šis punktas mums reiškia labai mažai. Mes neatstovavome savo tikslumo, ir jie jį išnaudojo iki galo.

Turėjome savo šansų, bet jau sumokėjome už savo klaidas. Ir mes neturėjome gero antrojo šanso.

Tai mūsų kaltė, ir mes įsipareigojome. Ir mes leidžiame komandoms įmušti taškus, kai jos susiduria su mumis.

Koemanas buvo sutrikęs, kai „Barcelona“ jį atmetė.

Atrodė, kad „Barcelona“ yra visiškai kontroliuojama, kai per pirmąsias 34 minutes pelnė du įvarčius. Susidurti su levitų komanda, kuriai reikėjo vieno taško, kad būtų išvengta iškritimo.

kiek sveria randis ortonas

Tačiau kai gynėjas Sergi Roberto įžengė ir pateko į neįprastą gynybinę padėtį, Ronaldo Koemano auklėtiniai pradėjo atrodyti silpni ir per tris minutes du kartus nusileido.

Melero pakilo virš „Barcelona“ gynybos, kad grąžintų įvartį. Ir Messi nerūpestingai prarado 30 metrų persvaros kontrolę Moralesui balsavus už pirmąjį „Levante“ išlyginamąjį įvartį.

Ronaldas Koemanas (Šaltinis: „Fubo TV“)

Dembele įvartis, kuris buvo apdovanotas po teisėjo patikrinimo vaizdo įraše, nusprendė, kad Antoine'as Griezmannas neteisingai žaidė.

Levanto Jorge'as Miramonas atkūrė lankytojų persvarą. Tačiau Leonas nuėjo į priekį su Gerardu Pique'u ir pelnė trečią greitą įvartį.

Antroje pusėje mums trūko energijos. Ir aš nežinau, ką daryti per pertrauką, nes pirmame kėlinyje buvome aukšti, sakė Koemanas.

Jie mus nustebino įmušdami tris įvarčius. Ir neturiu paaiškinimo - nežinau, kodėl taip atsitiko.

Stiprus, nusileidęs ir labai atsipalaidavęs. Visa komanda gynyboje nebuvo reikiamo lygio. Laimėti tris įvarčius per 45 minutes yra didžiausias šios komandos dalykas.

Praėjusį mėnesį „Barcelona“ laimėjo „Copa del Rey“ komandą, bet iš Čempionų lygos pasitraukė praėjusiais 16 metų. Antrą sezoną iš eilės ji galėjo praleisti Ispanijos čempionų titulą.

„Atletico“ surinks keturis taškus, jei laimės savo rankas trečiadienį namuose. Prieš Madrido „Real“ ketvirtadienį sužaidė „Granada“.