Brolių kamuolių mūšis: „Pelicans Vs Hornets“

Kokį Filmą Pamatyti?

Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda susitiko su Charlotte Hornets „Spectrum Center“, Šarlotėje, dėl reguliaraus sezono rungtynių.

Žaidime vyko ne tik dviejų konferencijų kova.

„Pelicans“ iš Vakarų konferencijos, o „Hornets“ - iš Rytų konferencijos.

Taip pat įvyko dviejų brolių Ballų mūšis.

Kai Lonzo Ballas iš „Pelicans“ kovojo su savo mažuoju broliu LaMelo Ballu iš „Hornets“.

Nors LaMelo įmušė savo vyresnįjį brolį.

Tai buvo Lonzo, kuris laimėjo galutinę pergalę, kai „Pelicans“ įveikė „Hornets“ klubą 112-110, kai antrame kėlinyje grįžo iš nugaros.

Nuo pat pradžių broliai Ballai ėjo vienas į kitą gindamiesi, įmušė įvarčius ir dar labiau padarė rungtynes ​​įdomias.

Be kamuolių mūšio, rungtynėse taip pat buvo rodomi „Hornets“ šaudymo sargybinio Terry Rozier aukštų karjeros taškų taškai.

Šeši „Pelicans“ žaidėjai pelnė taškų skaičių.

Abi komandos į aikštę pateko be kai kurių pagrindinių žaidėjų.

„Pelicans“ dėl traumų žaidė be Ziono Williamsono, Brandono Ingramo ir Steveno Adamso.

„Hornets“ buvo be Devonte'o Grahamo, Mileso tiltų ir Gordono Haywardo.

Nepaisant to, kad abiejų komandų skaičius buvo menkas, jos puikiai laikėsi viena kitos iki paskutinių žaidimo sekundžių.

Prieš „Pelicans“ iškovojo pergalę su dviem taškais prieš „Hornets“, išlaikydama savo šansą patekti į atkrintamųjų varžybų turnyrą.

Pirmajame kėlinyje „Pelicans“ pirmavo

Ballų broliai: Lonzo Ball ir LaMelo Ball, abu startavo savo komandose ir nuo pat pradžių susidūrė vienas su kitu.

Naji Marshallas naktį atidarė tritaškiu „Pelicans“.

LaMelo atsakė iškart savo tritaškiu, kai PJ Washingtonas nepataikė.

„Pelicans“ ekipa pirmąjį septynių taškų pranašumą prieš „Ericos Bledsoe“ tritaškį per pirmąjį kėlinį praėjus maždaug 5 minutėms pirmavo prieš „Hornets“.

Tada Lamelo žengė į ratlankį dėjimui, tačiau jį blokavo Willy Hernangomezas, tada Bledsoe padarė baudą, kai važiavo į krepšį, suteikdamas tris taškus „Pelicans“ ir padidindamas persvarą iki 8 taškų.

Vėliau „Hornets“ blokavo „Pelican“ smūgį atgal, saugodamas kibirus, o tai suteikė galimybę „Hornets“ įmušti įvartį.

Calebas Martinas kitame gale pelnė tritaškį „Hornets“ komandai, o PJ Washingtonas pelnė dėjimą kitame žaidimo taške, kad priartintų žaidimą per tašką.

Tačiau Bradas Wanamakeris nutraukė „Pelicans“ puolimą ir padidino „Pelicans“ persvarą.

Cody Zeller atsakė iškart už „Hornets“. Jis pataikė į kaušus, kad „Pelicans“ liktų per keturis taškus.

Prieš „Pelicans“ žaidėją Jaxoną Hayesą prasižengę „Hornets“ žaidėjai liko žaisti trimis taškais, likus žaisti 1:18, kai metė dėjimą, kuris jiems davė tris taškus.

Jiems buvo 29–25 metai, kai laikrodis rodė 30,6 sekundės.

Hayesas pelnė dėjimą ir atnešė rezultatą 31-25, jis taip pat blokavo Malikas vienuolis , išlaikydama lyderystę.

„Pelicans“ naujokas Nickeilas Alexanderis-Walkeris pataiko tritaškį iš maždaug 65 pėdų prie garsinio signalo, kad užbaigtų kėlinį 34-25.

„Hornets“ grįžta antrame kėlinyje.

Po to, kai Nickeilas pataikė tritaškį, „Pelicans“ per pirmąjį kėlinį pirmavo 11 taškų persvara prieš „Hornets“.

Prasidėjus antrajam kėliniui, LaMelo Ballas pataikė į šuolininką, kuris sumažino „Pelicans“ persvarą.

LaMelo pataiko dar vieną po to, kai buvo užblokuotas, prieš tai pervesdamas penkis taškus 36-31, o ketvirtyje liko žaisti 9:34.

Lamelo vėl iššovė pataikydamas tritaškį iš lanko.

kada gimė oscaras de la hoya

Terry Rozieras pataikė į dėjimą, praleidęs tritaškį, kuris sumažino Pelikano persvarą iki taško.

Abi komandos pirmyn ir atgal pataikė „Hornets“ į priekį „Pelicans“ daugiau nei įpusėjus antram kėliniui.

„Hornets“ sugebėjo išsiveržti į priekį likus žaisti 5:16, tačiau Kira Lewisas jaunesnysis išsidėstė dešiniuoju kraštu.

Vėliau „Hornets“ įgavo ritmą perėmę dviejų taškų persvarą ir likus ketvirčiui likus 4:43.

Rozieras pratęsė pranašumą tritaškiu. Jis vėl pataiko tritaškį Calebo perdavime.

„Hornets“ išsiveržė į priekį 9 taškais, likus žaisti 3:36 antrajame kėlinyje.

Jie tuo nesustojo, Lamelo važiavo į krepšį dėl dėjimo, suteikdamas jiems vienuolika taškų.

Galiausiai Naji Marshallas pelnė įvartį „Pelicans“ gretose, tačiau LaMelo atsakė tiesiai atgal dėjimu, kad išlaikytų persvarą.

Jie buvo 51-60 taške su „Hornets“ priešakyje ir likus pusei laiko.

PJ Washingtonas pataiko tritaškį, kai smūgio laikrodis pasibaigė ir sumažino persvarą.

„Hornets Biyombo“ blogas perdavimas Terry beveik suteikia „Pelicans“ dar vieną galimybę sumažinti persvarą, tačiau Biyombo blokavo Bledsoe padarydamas savo klaidą.

Taigi kėlinys baigėsi 57-67 „Hornets“ prieš 10 taškų.

„Pelicans“ bandė sugrįžti.

Trečią kėlinį Bledsoe atidarė tritaškiu „Pelicans“, o „Hornets“ atsakė tiesiai atgal, atlikdamas 5: 0 metimą Terry pataikydamas tritaškį, o PJ numetęs kibirą.

LaMelo atrėmė Bledsoe kibirą dėjimu, o jo vyresnysis brolis Lonzo jam atsakė tritaškiu.

„Pelicans“ ir „Hornets“: „Lonzo“ ir „LaMelo Ball“ (šaltinis: sportas. yahoo )

Lonzo pataiko dar vieną tritaškį iškart po to, kai sumažino pranašumą per keturis taškus.

LaMelo taip pat atsakė į tai, kad įvertino kaušus atgal.

Įpusėjus antrajam ketvirčiui jie buvo 79–80.

Tačiau „Hornets“ neleido „Pelicans“ perimti kėlinio pirmavimo.

Jie „Pelicans“ atsiliko net keturis taškus per ketvirtį.

Kai „Hornets“ atsakė atgal į kiekvieną pelikanų pagamintą kibirą.

Karštas Terry Rozier šaudymas ir toliau padėjo „Hornets“ išsaugoti persvarą. Jis taip pat pataikė tritaškį, likus ketvirčiui, kuris baigėsi ketvirčio rezultatu, liko 3,7 sekundės.

„Pelicans“ klestėjo, kad laimėtų.

Šeši taškai žemyn įžengdami į ketvirtąjį kėlinį, „Pelicans“ labai norėjo rasti kibirus.

Jie tai padarė surinkę pirmąjį kėlinio kibirą po pusantros kėlinio minutės.

Wesas Iwnundu atidarė kvartalą savo pirmuoju kibiru naktį.

ar larry bird turi dukterį

Netrukus Jamesas Johnsonas pataikė tritaškį, kai smūgis baigėsi tuo, kad žaidimas buvo dviejų taškų.

Pirmą kartą kėlinyje „Pelicans“ išsiveržė į priekį sužaidę maždaug šešias minutes ketvirtoje.

Tada Lonzo Ballas pataikė tritaškį, pratęsdamas persvarą 104-100 įpusėjus ketvirtajam.

Dabar „Hornets“ atsiliko nuo „Pelicans“, kol LaMelo alley-oop prie PJ išlygino žaidimą 105-105 likus maždaug 3 minutėms.

Abi pusės ir toliau lygino žaidimo taškus pirmyn ir atgal, kol Hayesas pelnė krepšį per Lonzo perdavimą suteikdamas „Pelicans“ komandai dviejų taškų persvarą.

„Pelicans“ perėmė penkių taškų persvarą, o žaisti kėlinyje liko 10,5 sekundės.

Terry pataikė tritaškį paskutinę žaidimo sekundę, tačiau buvo per vėlu, o „Pelicans“ 112–107 įveikė „Hornets“.

Brolių Ballų mūšis.

LaMelo Ball ir Lonzo Ball susitiko antrą kartą šiame sezone. Pirmose rungtynėse LaMelo aplenkė Lonzo ir taip pat iškovojo galutinę pergalę, tačiau šį kartą viskas buvo kitaip.

Šiame mače LaMelo vėl aplenkė savo vyresnįjį brolį Lonzo Ballą, nes LaMelo numetė 22 taškus, 4 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus, o Lonzo prisidėjo 12 taškų kartu su 3 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Tačiau būtent Lonzo iškovojo galutinę pergalę, kai „Pelicans“ nugalėjo „Hornets“.

Broliai vėl ėjo vienas į kitą, kaip įpratę vaikystėje.

Vienu metu LaMelo bandė pavogti kamuolį iš savo vyresnio brolio Lonzo, kai Lonzo sugriebė atšokusį kamuolį.

Jis nėrė paimti iš Lonzo kamuolio, tačiau buvo apkaltintas už pražangą.

Tada jie nesaugojo vienas kito beveik visą žaidimą, bet padarė viską, ką galėjo savo komandai.

Abu jie davė pagrindinius žaidimus, kad komanda liktų žaidime.

Jų pjesės nenuvylė, nes abi iškėlė nemažą skaičių į švieslentę.

„Rozier“ aukščiausi karjeros taškai ir „Pelicans“ taškai, surinkti dvigubai.

Dar vienas svarbiausias žaidimo akcentas - „Hornets“ žaidėjas Terry Rozieras, kuris karjeros aukštumoje iškrito 43 taškus, 4 rezultatyvius perdavimus ir 5 atkovotus kamuolius.

Jis metė 43 taškus iš 16 metimų iš 36, įskaitant septynis tritaškius, žaidžiančius 42 minutes.

Be Terry'io, PJ Washingtonas pelnė 14 taškų ir 12 atkovotų kamuolių dvigubą dublį bei 2 rezultatyvius perdavimus.

Šarlotės suole pirmavo Cody Zelleris, prisidėjęs 17 taškų ir 8 atkovotais kamuoliais.

Kita vertus, šeši „Pelicans“ žaidėjai pasižymėjo dvigubais skaičiais.

Pradedant nuo Erico Bledsoe'o, kuris vedė „Pelicans“ ir surinko 24 taškus bei 11 rezultatyvių perdavimų dvigubai dvigubai kartu su 4 rezultatyviais perdavimais.

Po jo sekė Jamesas Johnsonas, kuris prisidėjo 17 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

Tada Naji Marshallas atliko 13 taškų, 2 rezultatyvius perdavimus ir atkovotą kamuolį.

Lonzo Ballas numetė 12 taškų, 3 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Panašiai Jaxsonas Hayesas sumažino 18 taškų, 8 atkovotus kamuolius vedė „Pelicans“ suolą.

Po jo sekė Nickeilas Aleksandras-Walkeris, kuris skyrė 13 taškų, 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 atkovotus kamuolius.

Pelikanų atkaklumas.

Nepaisant to, kad pirmajame kėlinyje pirmavo, „Pelicans“ nesėkmingai sekė kitus du kėlinius, nes buvo nusileidę net 12 taškų.

Bet vis tiek išsilaikė ir davė sunkų mačą „Hornets“ komandai, kad galiausiai laimėtų paskutiniame kėlinyje.

Tai buvo ketvirtoji „Pelicans“ pergalė per pastaruosius šešis mačus.

Vieną dalyką, kurį pasakiau apie šią komandą, mes suteikiame sau galimybę laimėti kiekvieną žaidimą, sakė Bledsoe. Mes stengiamės žaisti kiekvieną žaidimą ir iš jo mokytis.

Bledsoe puikiai dirbo komandoje, nes nebuvo Ziono Williamsono, kuris dėl traumos yra neribotą laiką.

Mes atkakliai - mes ištvėrėme, - sakė „Pelicans“ treneris Stanis Van Gundy.

Rozieras teigė, kad „Pelican“ gynyba antrajame kėlinyje buvo žaidimo skirtumas.

Jie tiesiog sustiprino savo spaudimą, jie man įsijungė, kaskart, kai nuėjau nuo ekrano apačios ar rutulio ekrano, jie buvo ant manęs, sakė Rozier.

Tas personalas yra tai, ką aš matysiu likusį šio sezono ir rungtynių etapą.

Hayesas pelnė paskutinius keturis Naujojo Orleano taškus, kad laimėtų, o antro kurso žaidėjas ir toliau žaidžia komandoje.

Vienas dalykas, susijęs su Jaxu, jis gali būti šiek tiek prasižengęs, bet niekada neatsisako pjesės, sakė Bledsoe. Jo energija didelė.

Jis pradeda kurti gerus žaidimus kartu, sakė Van Gundy.

Sakė „Hornets“ treneris Jamesas Borrego: Jūs turite suteikti Hayesui daugybę kreditų, tai jums yra smūgių blokatorius.

Jis pasuko visą tą ketvirtą kėlinį - savo buvimą, blokuotus smūgius ir paveikė daugelį mūsų daiktų, esančių dažuose ketvirtame kėlinyje.