Viršūnių mūšis: „Bucks“ prieš „Nets“

Kokį Filmą Pamatyti?

Šį vakarą dvi rungtynės vyko tarp aukščiausią poziciją užimančių komandų.

Nr. 2 Rytų konferencijoje „Brooklyn Nets“ susitiko su Nr. 3 „Milwaukee Bucks“. Abi komandos pretendentės į čempionatą. Tikėtina, kad rungtynės bus sunkios.

Kaip ir buvo prognozuota, abi komandos viena kitai varžėsi sunkiai ir galiausiai Bucksas pribloškė „Nets“, nugalėdamas 114-112.

kas žaidžia „lamichael james“

Parodyti, kad krepšinis yra nenuspėjamas ir kupinas netikėtumų iki galo.

Pirmame kėlinyje „Brooklyn Nets“ pradėjo stipriai pirmuoti su 9 taškais, tačiau netrukus „Milwaukee“ antrame kėlinyje atšoko.

Galiausiai „Bucks“ laimėjo reglamento pabaigoje su dviem taškais prieš Nr. 2.

„Brooklyn Nets“ stiprus startas

Kevinas Durantas po praleistų rungtynių poilsiui grįžo į „Nets“ rikiuotę.

Panašiai Giannis taip pat grįžo į „Bucks“ po traumos paskutinėse rungtynėse prieš Hiustono „Rockets“.

Rungtynės taip pat parodė epinę šių dviejų žaidėjų dvikovą, kai abu finišavo surinkę 40 plius taškų.

https://twitter.com/NBA/status/1388979020889526280?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1388979020889526280%7Ctwgr%5E%7Ctw&rettf2Fports%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1388979020889526280%7Ctwgr%5E%7Ctw&con% 5Es3ports.com% 2Fnews% 2Fbucks-vs-nets-score-takeaways-giannis-antetokounmpo-drop-49-points-kevin-durant-42-in-prarasti pastangas% 2F

Giannis užmušė Keviną Durantą ant alėjos Khris Middleton pradėti naktį.

„Nets“ greitai atsakė iškart, kai Joe Harrisas trenkė tritaškį.

Ir Milvokis išlygino visus 4-4.

Tada žaidimas vyko pirmyn ir atgal su „Nets“ ir „Bucks“ vėl lygiais rezultatu 7:35, likusiam pirmajame kėlinyje.

Kevinas Durantas nušovė šuolininką, o De Andre Jordanas blokavo Middletono smūgį, kad pradėtų 8: 0 bėgimą, užimdamas didžiausią kėlinio lyderį su 8 taškais.

Giannis sumažino persvarą iki 4 taškų likus 4:59.

Po to „Bucks“ visą ketvirtį atsiliko nuo „Brooklyn Nets“. Likus kėliniui 2:03, „Nets“ pirmauja 11 taškų skirtumu.

Tada po kiekvieno „Bucks“ atlikto smūgio „Nets“ atsakė iškart.

„Nets“ išsiveržė į priekį su 9 taškais po to, kai „Bucks Middleton“ pataikė paskutinį kėlinio tritaškį ir kėlinį užbaigė 37-28.

Antrame kėlinyje „Bucks“ pirmavo.

Įžengęs į antrąjį kėlinį, „Bucks“ pradėjo karštai šaudyti, sumažindamas persvarą iki trijų taškų 6: 0 bėgimu, kol Durantas pradėjo 5: 0 bėgti už nugaros.

Durantas ir Giannis dvikovojo pirmyn ir atgal, eidami rezultatu 44-36, likus 6:45 liko antrajame kėlinyje.

Tada Giannis sudegė krepšius, kad po dviejų minučių 47-44 taške sumažintų persvarą iki trijų taškų.

Giannis numetė 49 taškus

Giannis sumažino 49 taškus (šaltinis: brewhoop.com )

Tačiau Joe Harrisas atsakė tritaškiu perimdamas pirmąją poziciją iki 6 taškų.

Bet tada „Nets“ pagreitino pranašumą iki 1 taško ir padarė 5: 0 bėgimą, kai Connaughtonas pavogė kamuolį iš Duranto, o PJ Tuckeris pelnė tritaškį iš už lanko.

„Jrue Holiday“ išlygino rezultatą 52-52 ir liko 3:20.

„Forbes“ pirmą kartą žaidime pirmavo „Bucks“ komandai pelnęs ilgą tritaškį.

Vėliau „Forbes“ vėl smūgiavo tritaškiu, o antrame kėlinyje liko 26,7 sekundės.

„Bucks“ išsiveržė į priekį įžengdami į kėlinį 59-62.

Giannio karštas šaudymas trečiajame kėlinyje.

Trečiame kėlinyje Giannis sprogo atsakydamas į kiekvieną „Nets“ kibirą.

Pirmą trečiojo kėlinio smūgį „Nets“ įmušė su Jeffo Greeno kibiru. Tačiau Giannis atsakė iškart tritaškiu.

Kitoje „Bucks“ valdoje Giannis vėl pasižymėjo šuolininku.

Durantas pataikė tritaškį, kad atsakytų į Giannio kibirą, tačiau Giannis atsakė iškart su savo tritaškiu.

„Bucks“ žvaigždė vėl buvo nesustabdomas ir vėl pelnė Donte DiVincenzo perdavimą.

Irvingas ir Durantas susivienijo įmušdami į nugarą kaušus, tačiau Giannis tiesiog nesusilaikė ir vėl įmušė įvartį.

kiek metų golfo žaidėjas Johnas Daly

„Forbes“ pataikė tritaškį ties Giannio perdavimu, kad „Nets“ atsiliktų nuo rezultato.

Trečiajame kėlinyje likus pusantros minutės, Kevinas Durantas pataikė tritaškį ir pirmą kartą pirmavo trečiajame kėlinyje, atsilikęs net 7 taškais.

„Nets Landry Shamet“ pataikė tritaškį, kad išlaikytų pranašumą 90-88, kol Giannio šuolininkas išlygino žaidimą 90-90 likus 35,3 sekundės.

Bucksas Brookas Lopezas užblokavo Keviną Durantą, kuris patektų į ketvirtąjį kėlinį lygiosiomis.

Milvokio „Bucks“ stiprus finišas

Ketvirtąjį kėlinį „Nets“ žaidėjas Blake'as Griffinas pradėjo tritaškiu ir pirmavo žaidimo minutę.

Shamet įmetė dar vieną tritaškį kitame valdyme, kad padidintų persvarą iki 6 taškų, kol Middletonas atsakė pirmuoju „Bucks“ kaušu.

Middletonas išvedė pražangą ir pelnė kibirą iš už lanko, kad išlygintų žaidimą 96-96.

Giannis ir „Holiday“ pelnė nugarą į priekį ir išsiveržė į priekį likus 7:20.

„Bucks“ atliko 10-3 bėgimą, rezultatu 106-99.

Lygiai taip pat „Nets“ visą ketvirtį vilkėjo pinigus, o paskutinė minutė buvo pilna šurmulio.

Kyrie Irving pelnė kibirą, kad sumažintų persvarą ir išeitų iš keturių taškų likus 57,0 sekundėms.

Durantas nesugebėjo pataikyti tritaškio per 2,6 sekundės, o Middletonas paėmė kamuolį ir baigė žaidimą 117-114.

Giannio ir Duranto šou

NBA gerbėjai šiuo metu mėgavosi epine dviejų didžiųjų lygos dvikova, nes valdantis MVP Giannis stojo prieš buvusį MVP Keviną Durantą praleisti nuostabią naktį.

Abiem buvo nuostabi naktis, kai Giannis naktį baigė sezono aukščiausiu tašku - 49 taškais, aštuoniais atkovotais kamuoliais, keturiais rezultatyviais perdavimais, trimis blokais ir perimtu kamuoliu.

Tuo tarpu Kevinas Durantas naktį baigė pelnydamas 42 taškus ir atkovodamas 10 kamuolių dvigubai dvigubai kartu su 2 rezultatyviais perdavimais.

Jis taip pat tapo pirmuoju žaidėju, surinkusiu 40 plius taškų nuo tada Vince'as Carteris 2005-ųjų rungtyse „back-to-back“ po to, kai ketvirtadienio vakarą surinko 42 taškus prieš Indianos „Pacers“.

Aš nevažiavau pirmyn ir atgal su KD, sakė Antetokounmpo. Šiame pasaulyje nėra nieko, kas galėtų eiti su juo pirmyn ir atgal. Jis yra vienas didžiausių žaidėjų, kada nors žaidusių šį žaidimą.

Jūs turite sugebėti tai padaryti kaip vienetas, saugoti jį ir padaryti jį sunkų. Aš tiesiog stengiausi atlikti savo darbą, patekti į savo vietą ir vykdyti bei padėti savo komandai laimėti.

Nuostabiausia abudu buvo ne tik šaudymas, bet ir efektingas šaudymas.

„Bucks Giannis“ ir „Nets Kevin“ efektyvus šaudymas

Giannis Antetokounmpo atliko 21 iš 36 iš grindų, o Durantas atliko 16 iš 33 savo smūgių.

Visą gyvenimą dirbau su šuoliu, - sakė Antetokounmpo. Žinau, galų gale vieną dieną viskas spustelės.

Šį vakarą tą mano sukurtą paveikslą noriu judėti pirmyn. Nesvarbu, ar surinksiu 49 taškus. Man tai nerūpi. Man rūpi, kaip sulėtinau greitį, kaip pavyko rasti komandos draugus. Kaip, jei praleidau vieną, praleidau antrą, praleidau trečią ir vis tiek galiu nusileisti ir nušauti dar vieną. Tai aš tikiu, kad galiu būti.

Abu žaidėjai buvo bent 50 proc. Nuo tolimo nuotolio. Giannis atliko 4 iš 8 bandymų iš toli, o Durantas pataikė 7 iš 13 bandymų.

Kiekviena diena, kai pabundate, yra jūsų amatas, sakė Durantas. Mes ką tik turėjome būti prikaustyti prie to, ką bandome padaryti kaip grupė.

Jūs turite vaikiną, kuris yra beveik tokio pat dydžio kaip Giannis, turintis neribotą diapazoną, sakė Middleton. KD yra vaikinas, kuris tiesiog pakels tavo veidą, tarsi tavęs nebūtų.

kas vaidino nate burlesoną

Nors tai buvo daugiausia Giannio ir Duranto šou, tačiau kiti žaidėjai iš abiejų komandų taip pat spindėjo ir visais įmanomais būdais padėjo Gianniui ir Durantui.

Kiti „Bucks“ žaidėjai sužibėjo pergale.

Khris Middleton spindėjo už pastangas padėti Giannui kartu su nuostabiu šaudymu tiek iš lauko, tiek už lanko.

Jis taip pat atliko nuostabų darbą, kad gautų atšokusius kamuolius. Galų gale surinkęs 26 taškus ir 11 atkovotų kamuolių dvigubai dvigubai kartu su šešiais rezultatyviais perdavimais laimėdamas „Bucks“.

Panašiai Jrue'as Holiday taip pat demonstravo puikų pasirodymą laikydamas „Nets“ ir pridėjo 18 taškų, penkis atkovotus kamuolius ir keturis rezultatyvius perdavimus.

Taip pat sužibėjo dar vienas „Bucks“ žaidėjas. Brynnas Forbesas taip efektyviai numetė tritaškius, kurie padėjo „Bucks“ sulaikyti „Nets“.

Jis pelnė 12 taškų nulipdamas nuo atsarginių suolo ir sužaidęs tik devynis taškus.

Iš tikrųjų visi „Bucks“ nariai gerai atliko savo darbą, kad sugrįžtų po pirmojo kėlinio 9 taškų sumažėjimo.

Kyrie Irvingas ir Shametas spindėjo tinklams

Iš kitos pusės, Kyrie Irving buvo antras rezultatyviausias Brooklyn. Naktį jis baigė surinkęs 20 taškų, atkovodamas septynis kamuolius ir atlikdamas šešis rezultatyvius perdavimus.

Landry Shamet taip pat atliko nuostabų darbą išlaikydamas „Bucks“ ant kojų. Jis baigė pelnyti 17 taškų, atsikratydamas atsarginių žaidėjų suolelio kartu su 3 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Blake'as Grffinas sužibėjo ketvirtame kėlinyje ir pelnė tritaškius, kad sumažintų persvarą, ir galiausiai baigė 11 taškų, 7 atkovotais kamuoliais ir rezultatyviais perdavimais.

DeAndre'as Jordanas finišavo surinkęs 10 taškų ir atkovodamas dvigubą dvigubą kamuolį, žaisdamas 24 taškus ir saugodamas Giannį.

Vien jo nepakako ginant Giannį, nes žaidimo metu Giannis buvo nesustabdomas.

Iš 49 Giannio pelnytų taškų 35 iš jų atvyko su Džordanu, kuris pirmiausia saugojo Giannį.

Kai jis buvo gerai apgintas, kiti „Bucks“ žaidėjai žengė įvarčio.

„Nets“ į aikštę patenka be visų žvaigždžių Jameso hardeno, kuris praleido 14-ąsias rungtynes ​​iš eilės su kelio sąnario trauma.

Nors apsaugininkas Bruce'as Brownas grąžino žaidimą praleidęs tris rungtynes ​​su skaudančiu dešiniu keliu.

Nepaisant pralaimėjimo, „Nets“ treneris teigė, kad abi žaidimo serijos buvo atkrintamųjų varžybos.

Mes vis dar augame, sakė Nešas. Mes vis dar mokomės.

Jis taip pat pridūrė: Mes stengiamės ten patekti, jau nekalbant apie tai, kad pradėjome slėpti daiktus.

Lenktynės dėl aukščiausios sėklos tampa įdomesnės.

Artėjant atkrintamųjų varžybų pradžiai, kova dėl patekimo į pirmąją vietą dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas tampa vis griežtesnė.

Po pergalės „Bucks“ pagerino rezultatą iki 40-24, laimėdamas trečią kartą per keturias rungtynes ​​ir pataikydamas per du su puse „Nets“, kuris krito 43-22.

Tuo tarpu Filadelfijos „76ers“ yra aukščiausioje kovoje su 43-21, kuri rytoj susitiks su Čikagos „Bulls“ nugalėjusi San Antonijaus „Spurs“ klubą 113-111.

Nors „Nets“ trečiadienį, gegužės 5 d., Vėl susitiks su „Milwaukee Bucks“.