„Bucks“ laimėjo 3 partijoje serijos persvarą iki 2-1

Milvokio „Bucks“ ir „Phoenix Suns“ varžėsi tarpusavyje dėl NBA finalo 3 žaidimo.

Su dviem pergalėmis po diržu „Suns“ 3 žaidime ieškojo dar vienos pergalės.

Tačiau „Bucks“ turėjo kitų planų, nes jie pasirodė stiprūs žaidime ir galiausiai iškovojo pergalę.

„Bucks“ nugalėjo „Suns“ 120-100, sekmadienį sumažindami serijos persvarą iki 2-1.

kas yra vedęs Timas Duncanas

„Bucks“ vedė Giannis Antetokounmpo, surinkęs aukščiausių taškų, o „Bucks“ žaidėjas pasirodė geresnis, kad palaikytų Giannį.

Kaip keturi kiti „Bucks“ žaidėjai pelnė dviženklį skaičių šalia Giannio.

Kita vertus, Chrisas Paulas vadovavo „Suns“. Nepaisant to, kad penki „Suns“ žaidėjai pelnė dvigubas figūras, nė vienas iš žaidėjų nepasiekė 20 taškų.

Stiprus pirmasis „Bucks“ kėlinys suteikė jiems patogų laimėjimą prieš „Suns“.

Pirmajame kėlinyje pirmavo „Suns“.

Pirmąjį kėlinį „Jrue Holiday“ pradėjo tritaškiu „Bucks“. Nors Deandre'as Aytonas kitame gale sugalvojo dėti.

Giannis Antetokounmpo surado Brooką Lopezą dėjimui, pridėdamas dar vieną kibirą „Bucks“.

Tada Chrisas Paulas atsakė atgal su šuolininku, o Antetokounmpo atsisakė Jrue Holiday nepataikymo.

Vėliau Paulas nuvertė šuolininką, o „Suns“ išlygino rezultatą 10: 10, o kėlinyje liko 7:24.

Khrisas Middletonas sugalvojo megztinį kitame gale, o Aytonas atsakė atgal ir nuvertė Pauliaus perdavimą.

Žaidimas dar kartą išlygino Middletoną numetęs tritaškį ir „Bucks“ pirmauja.

Tačiau „Suns“ sugalvojo „back-to-back“ kaušus ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo „Bucks“.

Tada Antetokounmpo atsakė dviem rankomis.

„Suns“ buvo 18-19 m., Kai Aytonas nuvertė šuolininką virš Giannio, o kėlinyje liko 4:07.

Tuomet Middletonas sugalvojo traukiamąjį džemperį, suteikdamas „Bucks“ persvarą.

Tada Bookeris numušė ilgą tritaškį kitame gale, o Jae Crowderis pridėjo dar vieną tritaškį.

„Suns“ pirmavo penkių taškų persvaroje, o žaisti kėlinyje liko mažiau nei dvi minutės.

Galų gale kėlinys baigėsi 28-25, pirmajame kėlinyje pirmavo „Suns“.

„Bucks“ sugrįžta antrame kėlinyje.

Antrojo kėlinio pradžioje „Bucks“ išlygino žaidimą, o tada Giannis nuvertė Bobby Portiso klaidą, suteikdamas „Bucks“ persvarą.

Paulas numetė šuolį per „Antetokounmpo“, kuris dar kartą išlygino žaidimą.

Cameronas Payne'as nuvertė plūduriuojantį žaidėją, o „Suns“ pirmavo šešiais taškais.

Brookas Lopezas atsakė, numetęs Jrue Holiday leidimą. Middletonas padarė dar vieną kibirą, nuvertęs tritaškį.

Paulius numetė šuolininką į tolį, o „Suns“ pirmavo trijų taškų persvara. Po to, kai Lopezas nepataikė į šūvį, P.J Tuckeris rado Giannį už dunką.

Nukritęs kablį, Antetokounmpo padarė pražangą. Įpusėjus ketvirčiui „Bucks“ buvo 44-38.

„Bucks“ pirmauja antrame kėlinyje. (šaltinis: „Twitter“ )

Vėliau Devinas Bookeris numušė tritaškį, o Paulas surado Franką Kaminskį, kuris dėjo kitą žaidimą.

Jrue numetė megztinį ir taip pat rado Tuckerį po ratlankiu dėjimui. Antetokounmpo pridėjo dėjimą.

Nors Cameronas važiavo iki ratlankio ir numetė dėjimą, taip pat padarė klaidą.

Tuckeris nuvertė kampinį tritaškį dėl Jrue perdavimo. Jrue užblokavo Bookerį iš nugaros ir rado Middletoną perduoti.

Bobby Portisas perėjo atostogų leidimą. Galų gale jis pridėjo tritaškį ant kito kamuolio.

Kėlinys baigėsi 60-45, kai „Bucks“ užėmė 15 taškų persvarą prieš „Suns“.

„Bucks“ ir toliau dominuoja trečiajame kėlinyje.

Trečiąjį kėlinį pradėjo Bookeris, numetęs šuolininką į tolį. Kol Giannis važiavo pro Mikalo tiltus ir numetė dėjimą kitame gale.

Crowderis numušė tritaškį, o Giannis atsakė atgal ir nuvertė dunką.

Cameronas Johnsonas nuvažiavo tiesiai prie ratlankio ir nuvertė Tuckerį.

Jis pridėjo dar vieną kibirą ir numetė kitą planą.

Crowderis užblokavo Tuckerį, išmušdamas kamuolį iš užribio. Galų gale Bridgesas pasiėmė kamuolį ir nuvertė dunką kitame gale.

Vėliau Jrue'as Holiday atsakė ir numetė tritaškį. Johnsonas numetė tritaškį kitoje pusėje.

Jie buvo 77-71, o kėlinyje liko 4:31, kai „Holiday“ nuvertė tritaškį, kai smūgio laikrodis buvo apverstas.

Paulius važiavo tiesiai prie ratlankio ir numetė dėjimą. Crowderis pridėjo dar vieną kibirą, numetęs tritaškį.

Jrue nuvertė tritaškį, likus žaisti mažiau nei dvi minutes.

Nuvertęs megztinį, Antetokounmpo padarė pražangą. Vėliau Patas Connaughtonas nuvertė tritaškį, o 1,6 liko trečiajame kėlinyje.

Taigi „Bucks“ kėlinį dominavo iki pabaigos, baigėsi 99-76 ir užėmė 23 taškų persvarą.

„Bucks“ pirmavo ir sumažino serijos pranašumą.

Connaughtonas rado Antetokounmpo po apvadu, o Antetokounmpo numetė dunką.

Crowderis atsakė atgal ir numušė tritaškį. Tada Paulius pridėjo šuolininką prie kito turėjimo.

Lopezas numušė tritaškį, o Payne'as atsakė atgal su dėjimu kitame gale.

Antetokounmpo nuvertė dunką, o Paulas numetė tritaškį ant Payne'o perdavimo.

Vėliau Middletonas nuvertė tritaškį, o „Bucks“ maždaug įpusėjus ketvirčiui pirmavo 20 taškų persvara.

Jie buvo 113-92, kai Kavinsky numetė plūduriuojantį ketvirtį likus 4:06.

Tada „Jrue Holiday“ atsakė atsisakęs dėjimo. Tada Kavinskis sugalvojo dunką kitame gale.

Kėlinys baigėsi 120: 100, kai „Bucks“ iškovojo pergalę ir sumažino „Suns“ serijos persvarą iki 2-1.

Dabar „Bucks“ ir „Suns“ vėl susitinka trečiadienio vakarą.

Svarbiausi balai.

„Bucks“ ekipai pirmavo Giannis Antetokounmpo, pelnęs aukščiausią rezultatą - 41 tašką ir 13 atkovotų kamuolių - dvigubas dublis kartu su 6 rezultatyviais perdavimais.

Nuo 1-osios iki 2-osios žaidome geriau, o nuo 2-osios iki 3-osios žaidėme geriau, - sakė Giannis Antetokounmpo po pergalės 3 žaidime.

Su šiuo pasirodymu jis tapo tik antruoju žaidėju, kuris iš eilės NBA finalo rungtynėse užfiksavo 40 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Po Giannio Jrue'as Holiday metė 21 tašką, 5 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Khrisas Middletonas pelnė 18 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Panašiai Brookas Lopezas numetė 11 taškų ir 2 atkovotus kamuolius.

Tuo tarpu „Bucks“ suole pirmavo Bobby Portisas, pelnęs 11 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius.

Kita vertus, „Suns“ vedė Chrisas Paulas, pelnęs 19 taškų ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Nors Deandre'as Aytonas numetė 18 taškų ir 9 atkovotus kamuolius. Taip pat Jae Crowderis pelnė 18 taškų, 6 atkovotus kamuolius ir rezultatyvų perdavimą.

Devinas Bookeris pelnė 10 taškų, 2 rezultatyvius perdavimus ir 6 atkovotus kamuolius.

Tuo tarpu „Suns“ suole pirmavo Cameronas Johnsonas, pelnęs 14 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius.