Pagaliau „Bucks“ laimėjo „Nets“

Kokį Filmą Pamatyti?

Ketvirtadienio vakarą Milvokio „Bucks“ ir „Brooklyn Nets“ varžėsi tarpusavyje dėl 3 žaidimo.

Pralaimėję ir 1, ir 2 rungtynes, Milvokio „Bucks“ 3 žaidime pagaliau nugalėjo „Nets“ 86–83 ir sumažino „Nets“ serijos persvarą iki 2-1.

Khris Middleton ir Giannis Antetokounmpo sudarė 60 plius taškų, kad „Bucks“ laimėtų taip reikalingą pergalę.

Nors „Nets“ žaidė be Jameso Hardeno, Kevino Duranto ir Kyrie Irvingo pralaimėjusių taškų kartu pelnė penkiasdešimt plius taškų.

„Bucks“ pradėjo stipriai ir pirmąjį ketvirtį pirmavo prieš „Nets“ dviženklę persvarą. Tačiau „Nets“ greitai sugrįžo antrajame kėlinyje.

Antrame kėlinyje galva į galvą „Bucks“ galiausiai iškovojo pergalę.

Pirmąjį ketvirtį „Bucks“ kontroliavo.

Kevinas Durantas blokavo Khris Middleton pirmojo ketvirčio pradžioje. Middletonas sugalvojo pirmąjį žaidimo kibirą, numetęs vidutinio nuotolio šuolininką.

Vėliau Giannis Antetokounmpo važiavo tiesiai prie ratlankio ir numetė dunką.

Jis sugalvojo dar vieną dunką, vedantį į priekį 9: 0, likus 8:25 pirmajam kėliniui.

Bruce'as Brownas jaunesnysis pagaliau sugalvojo kibirą „Nets“ ant Kevino Duranto perdavimo.

Jie turėjo 9-22, o kėlinyje liko 2:44, kaip nustatė Antetokounmpo Khris Middleton tritaškiui pranašumą išplėtus iki 16 taškų.

Middletonas sugalvojo dar vieną tritaškį, o Antetokoumpo metė dėjimą, tada „Nets“ numetė kibirą.

Pirmasis kėlinys baigėsi 30-11, o „Bucks“ pirmavo.

Antrame kėlinyje „Nets“ sumažino persvarą.

Pirmajame ketvirtyje sumažėjus 19 taškų, „Nets“ turėjo rasti savo ritmą, kad išlaikytų galimybę laimėti žaidimą.

Antrąjį kėlinį „Nets“ pradėjo greitai, kai Kyrie Irvingas keletą sekundžių į ketvirtį numetė „back-to-back“ kibirą.

Pamažu „Nets“ pradėjo įgauti pagreitį, kai jie 15: 2 paleido 7:43, likus ketvirčiui už puikaus šaudymo iš Bruce'o, KD ir Kyrie.

Jie buvo 31-35, o „Bucks“ atsiliko tik keturiais taškais, o žaidime liko mažiau nei keturios minutės.

Grįžimas į žaidimą anksčiau nukritus dviem skaičiais.

„Nets“ toliau mažino persvarą. Irvingas nuvertė traukiamąjį džemperį, o persvara nukirto iki dviejų taškų.

Kėlinys baigėsi 42–45, o „Bucks“ per trečią kėlinį pirmavo tik tritaškiu persvara.

Abi komandos žengė viena į kitą trečiajame kėlinyje.

„Nets“ vis dar atsilieka nuo „Bucks“, kai Middletonas patenka į vidų dėl dėjimo, o Durantas atsakė iškart su džemperiu.

Jie ėjo pirmyn ir atgal pelnydami kibirus ir „Bucks“ su penkių taškų persvara.

Irvingas numetė tritaškį, o Giannis sugalvojo dėti kitame gale.

Durantas nuvertė tritaškį ir maždaug įpusėjus ketvirčiui nukirto „Bucks“ persvarą.

Brookas Lopezas užblokavo Joe Harrisą, neleisdamas jam gauti kibiro ir perimdamas „Nets“ lyderį.

Giannis numetė megztinį, vėl padidindamas persvarą.

Vėliau Durantas numušė tritaškį ir išlygino rezultatą 57-57, o trečiajame kėlinyje liko 4:49.

kur Larry Fitzgeraldas lankė vidurinę mokyklą

Tačiau Lopezas atsakė iškart tritaškiu.

Einant galva į galvą, jiems buvo 63-64, o kėlinyje liko kiek daugiau nei minutė.

Lopezas ir Thanasisas Antetokounmpo blokavo „Nets“ kiekvieną pažangą paskutinėmis kėlinio sekundėmis.

Tai baigėsi trečiuoju kėliniu 65-67, kai „Bucks“ po paskutinių sekundžių šurmulio pirmavo dvitaškyje.

Pagaliau „Bucks“ perima pergalę.

Irvingas sugalvojo tritaškį, sumažindamas persvarą iki taško, ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Jie buvo 70-71, kai Giannis nuvertė tritaškį ir perėmė 4 taškų persvarą, kai liko žaisti mažiau nei 10 minučių.

Durantas atsakė tiesiai atgal su apsisukimo šuolininku.

Middletonas pametė kamuolį, o Bruce'as Brownas metė dunką pereidamas ir vėl išlygino rezultatą 74-74.

Giannis nuvertė megztinį, o Lopezas užstojo Irvingą ties kraštu.

Jie vėl atsilygino rezultatu 76-76, kai liko 5:16.

Nei vienai, nei kitai komandai įmušus taškų, abi komandos liko lygiosiomis iki 2:45 likus žaisti.

Tada Middletonas įmušė vidutinio nuotolio šuolininką, perimdamas dviejų taškų persvarą.

Durantas atsakė iškart atgal su džemperiu.

Visos vėl lygiosios, dvikova prasidėjo Middleton numetant šuolininką, o Durantas atsakė šuolininku, o tada tritaškiu.

Su tritaškiu „Nets“ pagaliau išsiveržė į priekį.

Jie liko 83–82 ir liko 24,7 sekundės, kai Jrue Holiday pateko į vidų, numetęs dėjimą ir perėmęs „Nets“ lyderį likus 11,4 sekundės.

Po to kilo nemažas šurmulys, Brownas važiavo tiesiai prie ratlankio, tačiau nesugebėjo nuversti dėjimo, o „Bucks“ išlygino pražangą ir perėmė baudos metimo liniją.

Pagaliau „Bucks“ gavo taip reikalingą pergalę, nugalėdami „Nets“ 83-86.

Dabar jie turi šansą surišti seriją sekmadienio 4 žaidime.

Giannis ir Middletonas vadovavo „Bucks“.

Giannis ir Middletonas buvo puolimo pabaigoje, nes kiekvienas iš jų iškrito po 30 plius taškų už „Bucks“ pergalę.

Khris Middleton pirmavo „Bucks“ komandai, pelnydamas 35 taškus ir per karjerą pasiekusį 15 atkovotų kamuolių dvigubą dublį kartu su rezultatu.

Nors Giannis Antetokounmpo surinko 33 taškus ir 14 atkovotų kamuolių dvigubai padvigubino kartu su 2 rezultatyviais perdavimais.

Dienos pabaigoje laimėjimas yra laimėjimas, sakė Antetokounmpo. Nesvarbu, ar laimite iki 30. Nesvarbu, ar laimite vienu. Galite grįžti namo ir švęsti „W.“

Jie šį vakarą surinko 79% „Bucks“ taškų, o tai yra aukščiausias visų duetų skaičius per NBA atkrintamųjų varžybų istoriją.

kiek uždirba boomerio esiasonas per metus

„Jrue Holiday“ numetė 9 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, įskaitant paskutinių kelių žaidimo sekundžių dėjimą, kuris „Bucks“ padėjo pirmauti.

Jaučiau, kad galbūt jie pagalvojo, kad paskambinsiu skirtą laiką, - sakė Holiday. Galvoju, galvodamas, gal turėčiau paleisti kokį laikrodį. Bet aš mačiau Bruce'ą Browną vienas prieš vieną, todėl padariau žingsnį. Tai buvo gera, ir aš galų gale gavau dėjimą.

Milvokio gynyba žaidime labai padėjo.

Brook Lopezas, pelnęs tik tris taškus, gynybos gale padarė didžiulę įtaką, kai prireikė 11 atkovotų kamuolių ir šešis didžiulius blokus.

Paskutinėmis žaidimo sekundėmis jų gynyba padėjo užfiksuoti žaidimą.

Manau, kad dalis to žaidžia beviltiškai, žinodama situaciją, žinodama, ką šis žaidimas mums reiškia ir ką reiškia būti namuose, sakė Holiday. Tada kita jo dalis yra pasirodymas, kurį turėjome pirmąsias dvi rungtynes, parodydami, kad tai nėra ta gynybos rūšis, kurią žaidžiame. Tai tikrai nebuvo charakterio.

Kevinas Durantas, Kyrie Irvingas ir Bruce'as Brownas jaunesnysis „Nets“ gretose.

Dėl traumų „Nets“ žaidė su savo žvaigždės žaidėju Jamesu Hardenu ir Jeffu ​​Greenu.

Jamesas sužeidė 1 žaidimo pradžios minutę, o Jeffas atmetė nuo pat atkrintamųjų varžybų 2-ojo mačo prieš Bostono „Celtics“.

Todėl viskas gulėjo Kevino ir Kyrie rankose.

Abi pasirodė gerai po pirmojo ketvirčio, ​​kartu „Nets“ pelnė 55 taškus.

Pirmąjį kėlinį „Nets“ buvo nusileidęs, bet 19 taškų, tačiau padedami Bruce'o Browno Kevinas ir Kyrie sugebėjo sumažinti persvarą įžengdami į kėlinį ir net sugrįžę perėmė paskutinę žaidimo minutę.

Tačiau nepakako galų gale laikyti „Bucks“.

„Nets“ lyderis buvo Kevinas, pelnęs 30 taškų ir 11 atkovotų kamuolių dvigubai dvigubai bei 5 rezultatyviai.

Mes nedarėme kadrų ruože, sakė Durantas. Manau, kad ten pasinaudojome pora galimybių.

Nors Kyrie numetė 22 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir rezultatyvų perdavimą.

„Tai geras senamadiškas atkrintamųjų žaidimas ten, sakė Irvingas.

Tuo tarpu Bruce'as Brownas pralaimėjo 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių bei padėjo 3 rezultatyvius perdavimus.