Denverio „Nuggets“ 6 rungtynėse susitiko su Portlando „Trail Blazers“.

„Blazers“ atrodė lyginti seriją, kai to negalėjo padaryti 5 žaidime, net du kartus priversdamas pratęsti pratęsimą.

Kita vertus, „Nuggets“ siekė užbaigti žaidimą pergale.

„Blazers“ rungtynes ​​pradėjo stipriai, pelnė taškus po kaušo.

kokia yra dez bryanto grynoji vertė

Bet galų gale „Nuggets“ laimėjo po nuostabaus Nikola Jokičiaus taško.

„Nuggets“ eliminavo „Blazers“, nugalėjo juos 126-115 ir išsiveržė į priekį 4-2, kad patektų į Vakarų konferencijos pusfinalį.

Nikola Jokičius savo rezultatyviu smūgiu pirmavo rezultatyviems žaidėjams, o Damianas Lillardas - nepaisant pralaimėjimo.

„Blazers“ pradeda stipriai.

Damianas Lillardas turėjo puikų pirmąjį kėlinį ir netgi pasiekė atkrintamųjų rekordą. Prieš rungtynes ​​jis gavo NBA metų komandos draugo apdovanojimą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo tuo, kad „Nuggets“ atsiliko „Blazers“ net keturiais taškais, likus ketvirčiui 7:10.

Tada Michaelas Porteris jaunesnysis numetė tritaškį ir įpusėjo ketvirčio persvarą į dvi.

Ir pridėjo dar vieną tritaškį, kad pirmautų.

Tačiau „Blazers“ pirmavo ir pirmavo trimis taškais, kol Porteris pridėjo dar vieną tritaškį ir išlygino rezultatą likus 3:20.

„Nuggets“ pelnė „Blazers“ sąskaitą keturiais taškais, per ketvirtį pelnė 29 taškus, o „Blazers“ pirmąjį kėlinį pelnė 33 taškus.

Antrajame kėlinyje „Blazers“ per minutę pirmavo penkiais taškais.

Kai CJ McCollum numetė dunksą, persvarą padidino iki septynių taškų.

Įpusėjus kėliniui jie buvo 45-47, kai Nikola Jokičius išlygino rezultatą 47-47.

Normanas Powellas sugalvojo atvirkštinį išdėstymą, o „Blazers“ pirmavo šešiais taškais, o antrajame kėlinyje liko 3:37.

Anfernee Simonsas tritaškį numetė 18: 8, o „Blazers“-8 taškų persvara.

Lillardas tritaškį sugalvojo, o antrajame kėlinyje liko 0,4 sek.

Jie ir toliau dominavo „Nuggets“ antrajame ketvirtyje, taip pat pridėjo 35 taškus antrajame ketvirtyje, o „Nuggets“ pridėjo 32 taškus.

Ir toliau pirmavo trečiojo kėlinio pradžioje, pasinaudojęs 11 taškų pranašumu, likus ketvirčiui 8:09.

CJ McCollumas padidino persvarą iki 14 taškų ir numetė tritaškį.

Trečiajame kėlinyje jiems liko 79-91, o likus mažiau nei penkioms minutėms, McCollumas sugalvojo kitą šuolininką.

„Nuggets“ sugrįžo.

Tačiau su nuostabiu Nikola Jokic šaudymu „Nuggets“ sugrįžo.

Jokičius atsakė dunksas, nukirtęs švino dešinę atgal.

Jie buvo 95: 101, „Blazers“ vis dar pirmauja. Tačiau Monte Morris numetė tritaškį į „Nuggets“ „Buzzer“.

Vėliau kėlinys baigėsi 98:101, o „Blazers“ pirmavo tik trimis taškais, nes „Nuggets“ kėlinį užbaigė 14-4.

Ketvirtajame kėlinyje „Blazers“ vis dar pirmauja keturiais taškais, 7:11.

Kai Monte Morrisas numetė tritaškį, sumažindamas persvarą iki taško.

Po to Jokičius su tritaškiu sužaidė kitą kartą ir „Nuggets“ pirmavo dviem taškais.

Jų buvo 110–108, kai Morrisas numetė plūdurį.

„Blazers“ šešiais taškais atsiliko nuo „Nuggets“, o Austinas Riversas metė tritaškį, padidindamas persvarą iki 9 taškų.

Jokičius numušė kablį ir pirmavo dviženkliu skaičiumi.

Liko žaisti 119: 113 ir liko žaisti mažiau nei dvi minutes. Vėliau Jokičius numetė kibirą.

Tada Aaronas Gordanas užblokavo žaidimą tritaškiu nuo kampinio pagal Jokic perdavimą ir 9 taškų persvarą likus žaisti mažiau nei minutę.

„Blazers“ neturėjo atsakymo į Jokico nusižengimą, todėl „Nuggets“ iškovojo pergalę 126-115 ir pašalino „Blazers“ patekimą į Vakarų konferencijos pusfinalį.

Myliu mūsų komandą. Aš myliu kiekvieną žaidėją toje rūbinėje, nuo vieno iki septyniolikos, sakė „Nuggets“ treneris Michaelas Malone'as. Mes ir toliau ieškome būdų laimėti. Pernai, šiemet, žmonės nesuvokia, ko mums trūksta dėl traumų, todėl negalėčiau labiau didžiuotis žaidėjų grupe, kurią aš tikrai mėgstu treniruoti kiekvieną dieną.

Vakarų konferencijos pusfinalyje jie susitiks su Fynikso „Suns“.

Įvertinami taškai.

Rezultatyviausiu žaidėju tapo Nikola Jokičius, pelnęs 36 taškus, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. 20 iš 36 taškų pelnė trečiajame kėlinyje.

Jis jiems viskas, Damianas Lillardas sakė apie Jokicą. Manau, kad jei bet kuriuo metu toks vaikinas kaip jis, ką jis daro dėl šios komandos, galėtų atvesti savo komandą į čempionatą, tai būtų šiemet dėl ​​to, kaip ji atvira. Mylimiausio nėra. Bent jau mano akimis jaučiu, kad bet kas gali būti sumuštas, bet kas gali tai padaryti. Štai kodėl man tai dar labiau apmaudu, nes man atrodė, kad jei yra kokių metų, galite pakelti naštą ir eiti pasiimti vieno, tai buvo šis. Tikrai manau, kad jis tai sugeba.

Jis dar kartą parodė MVP lygio pasirodymą, nes „Nuggets“ antrajame kėlinyje sugrįžo po savo nuostabaus smūgio.

Štai kodėl jis yra aiškus MVP, sakė Malone. Kadangi jūs galite atimti bet ką iš mūsų komandos, jei turėtume Nikola, galėtumėte mane, Wesą Unseldą, Ryaną Boweną, Charlesą Klaską, bet ką norėti, mes rasime būdą konkuruoti, nes jis toks puikus yra.

Paklaustas apie sugrįžimą, Porteris tiesiog atsakė: „Getting stop“ ir Nikola Jokic.

„Nuggets“ žaidėjai sustiprino savo žaidimą, kad padėtų Jokičiui.

Jokičius šiame procese sulaukė pagalbos iš kitų „Nuggets“ žaidėjų. Vienas iš jų kilęs iš Michaelo Porterio jaunesniojo.

Porteris per pirmąjį kėlinį sumažėjo 22 taškais, kai Jokičas pateko į pražangą, išlaikydamas „Nuggets“ žaidimą.

Tada jis baigė žaidimą ir surinko 26 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

kokia komanda ilgai žaidė

Po to, kai Nikola rado savo ritmą trečiajame kėlinyje, antroje pusėje jis sulaukė pagalbos iš Monte Morris, Austin Rivers, Aarono Gordano ir JaMychalo Greeno.

Turime daug bičiulių, kurie yra kieti žaidėjai, sakė Porteris. Kaip ir aš, aš turėjau akimirką pirmoje pusėje, o paskui atvėsau. Nemanau, kad įmušiau [likusį žaidimą]. Tada Jokičius akivaizdžiai perėmė, bet tai, kaip Austinas ir AG turėjo savo akimirkas, o Monte, J-Myke-mes tiesiog turime daug pajėgių bičiulių.

Aaronas Gordanas paskutinę minutę kartu su žaidimą plėtojančiu tritaškiu pelnė 13 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Facundo Campazzo pelnė 10 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Monte Morrisas pirmavo „Nuggets“ suolelyje, pelnydamas 22 taškus, atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

JaMychalas Greenas krito 10 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

Istorinis Damiano Lillardo pasirodymas šį sezoną baigiasi.

Damianas Lillardas visos serijos metu įtikino dabartinį MVP kandidatą Nikola Jokič, kad NBA būtų vienas geriausių šio sezono atkrintamųjų varžybų.

Jis 5 rungtynėse privertė du pratęsimus su sankabos tritaškiu ir tose rungtynėse beveik įveikė „Nuggets“.

O šį vakarą jis netgi pasiekė NBA atkrintamųjų rekordą.

„Nuggets“ puolė uždaryti seriją 6 žaidime, kad išvengtų dar vieno Lillardo sankabos žaidimo.

Niekas nebando matyti Damiano Lillardo, vieno iš visų laikų žaidėjų, septintose rungtynėse, sakė „Nuggets“ puolėjas Michaelas Porteris jaunesnysis.

Lillardas baigė žaidimą, pelnydamas 28 taškus ir atlikdamas 13 rezultatyvių perdavimų dvigubai dubliu ir 4 atkovotais kamuoliais.

Pirmajame atkrintamųjų etape jis turėjo 35 tritaškius ir tapo žaidėju, surinkusiu daugiausiai tritaškių per atkrintamųjų varžybų seriją.

Nors CJ McCollumas sumažino 21 tašką, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Normanas Powellas pelnė 17 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, o Jusufas Nurkicas pelnė 13 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Robertas Covingtonas pelnė 10 atkovotų kamuolių ir 11 taškų „double-double“.

Tuo tarpu Carmelo Anthony numetė 14 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.