Ketvirtadienio vakarą „Golden 1 Center“ komandoje „Golden State Warriors“ nepavyko laimėti be universalių gynėjų Draymondo Greeno ir Stepheno Curry.

Draymondas neatvyko šaudyti, sakė vyriausiasis treneris Steve'as Kerras. Jis tiesiog nesijaučia gerai.

Draymondas sėdi prieš Sakramentą

Draymondas sėdi prieš Sakramentą (šaltinis: nba.com )

„Warriors“ į teismą patenka be savo žvaigždės gynėjo Draymondo Greeno.

Taip pat be žvaigždžių įžaidėjo Stepheno Curry šį vakarą prieš „Kings“.

Taigi, trūkstant sargybinio Stepheno Curry ir puolėjo Draymondo Greeno, „Warriors“ 141-119 pralaimėjo Sakramento „Kings“.

GSW stiprus puolimas, bet prasta gynyba

„Golden State“ jau buvo be apsaugininko Stepheno Curry, kuris praleido ketvirtąjį mačą iš eilės su sutrūkusiu uodegikauliu.

Lygiai taip pat „Warriors“ į teismą atėjo net be Draymondo Greeno.

„Warriors“ žaidė stipriai puolęs prieš „Kings“, tačiau stokojo gynybos. Sakramentas per kiekvieną ketvirtį pelnė mažiausiai 34 taškus.

kiek metų didžioji paroda

Puolime „Warriors“ sugebėjo iš viso iššauti 51,1% ir iš 3 taškų 53,3%.

GSW prieš Sakramento „Kings“

GSW prieš Sakramento „Kings“ (šaltinis: youtube.com )

Andrew Wigginsas tempė aukso valstiją su 26 taškais, o Kelly Oubre jaunesnysis sumažėjo 19 taškų.

Naujokas Nico Mannionas sugebėjo surinkti 19 taškų, o antrų metų saugas Jordanas Poole'as sugriebė 17 taškų.

Tačiau „Warriors“ nesugebėjo sustabdyti „Kings“ vartų sargo De’Aarono Foxo, kuris pelnė savo karjeroje 44 taškus.

Jis per septynis rezultatyvius perdavimus išmetė 44 taškus iš 16 metimų prieš 22. Ir naujokų sargas Tyrese'as Haliburtonas pelnė 21 tašką per „7 prieš 11“ metimą.

Jis pelnė taškus iš visur iš teismo, nesvarbu, kas jį saugojo.

Lapė buvo didelė kliūtis kario komandai ir negalėjo sulaikyti nuo įvarčio.

„Golden State“ sukosi per Wigginsą, Oubre'ą, o gynėjas - naujokų komandos saugas Nico Mannionas.

Bet nė vienas negalėjo sutrukdyti Foxui pasidaryti krepšį. Jo greitis patekus į krepšį ar atsitraukus dėl atviro tritaškio sukūrė daugiau šansų pelnyti įvartį.

Apie

De’Aaronas Foxas iškėlė naują karjeros tašką (šaltinis: sactownroyalty.com )

Mes neturėjome atsakymo į Foxą, jis buvo didžiulis, sakė vyriausiasis treneris Steve'as Kerras.

Jis pateko visur, kur norėjo, numušti 3 pateko į pražangų liniją. Nuvilianti gynybinė naktis mums.

Pridėjo Oubre: Jie turėjo daugiau jėgų nei mes, jie žaidė šiek tiek didesniu tempu. Lapė šiuo metu akivaizdžiai plyšta.

Jis yra greičiausias taškų saugas lygoje, todėl sunku tai sustabdyti, kai visi žaidžiame ant kulnų.

Kariai gynybinėje dalyje praleido Griną.

Be Greeno „Warriors“ gynybinė pabaiga buvo aiškiai netvarka. Jie leido priešingam galui iššauti apie 60% lauko.

Kariai pasigedo agresyvaus žaliųjų gynybos ir žaidimo sugebėjimų. Tai buvo aišku su tuo, kaip šaudė karaliai.

Greeno žaidimo sugebėjimas buvo dar svarbesnis „Warriors“ nesant Curry. Bet ir jis buvo nepasiekiamas dėl ligos.

Per 38 rungtynes ​​šiame sezone Greenas vidutiniškai renka po 6,1 taško, atlieka 8,4 rezultatyvaus perdavimo ir atkovoja 6,6 kamuolio.

Jei buvo koks nors galimas pakeitimas, tai buvo puolėjas Juanas Toscano-Andersonas, kuris užpildė Greeną pagrindinėje rikiuotėje ir toliau žaidžia žaidimą, kuris bus pagrindinė rotacijos dalis.

Jis baigė metęs 15 taškų 6-už-6 (įskaitant visus tris savo tritaškius), šešis atkovotus kamuolius, keturis rezultatyvius perdavimus ir dvi perimtas per 26 minutes.

Be Greeno, nors kariai pirmajame kėlinyje pirmavo, tačiau netrukus visus likusius tris ketvirčius pirmavo.

Jie galiausiai pralaimi agresyviam Sakramento „Kings“ ekipai 22 taškais.

Nepaisant pralaimėjimo, „Warriors“ vis dar yra 10 vietoje ir sugeba priversti žaisti turnyre.

Ir „Warrior“ treneris Steve'as Kerras taip pat tiki, kad komanda gali ištraukti šią atkarpą.

Pasibaigus prekybos terminui praeityje, jie tikisi išnaudoti visas paskutines 27 rungtynes.

Visada palengvėja, kai pasibaigia prekybos terminas vien dėl to, kad jis sunkus visiems vaikinams. Taigi bent jau jie gali įsikurti, sakė Kerras.

Turime nuleisti galvą ir grįžti į darbą. Rytoj laukiame dar vienos rungtynės (prieš „Hawks“) ir tikrai tikiu, kad ši komanda ketina bėgti ruožu.

Net pasibaigus įtemptam prekybos terminui, Sakramento „Kings“ pasirodė pasirengę ketvirtadienį žaisti prieš „Warriors“.

Jie įspūdingai įveikė „Warriors“ komandą 141–119 per De’Aaron Fox karjeros naktį.

Foxas pelnė aukščiausią karjeros tašką - 44 taškus, kur per pirmąjį kėlinį rezultatyviu smūgiu 16-22 iš aikštės jis surinko 25 taškus.

Lapė nebuvo vienintelė įspūdinga naktis. Keturi Sakramento žaidėjai naktį baigė dvigubomis figūromis, o du iš jų pelnė daugiau nei 20 taškų.

Vienas jų - Tyrese Haliburtonas, pelnęs 21 tašką žaisdamas 34 minutes. Panašiai Richaunas Holmesas per 32 minutes pelnė 25 taškus, 11 atkovotų kamuolių ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Karaliai buvo agresyvūs tiek puolime, tiek gynyboje ir laikė „Warriors“ ant kojų.

Jie laimėjo prieš „Warriors“ puikiai.

Ketvirtadienį po pergalės prieš „Warriors“ „Kings“ liko tik per tris rungtynes.

Jie stengiasi iš visų jėgų surengti žaidimus ir gauti daugiau pergalių per 10-ąją vietą, kad galėtų patekti į žaidimo turnyrą.