Embiidas išvedė „76ers“ į priekį 2: 1 prieš „Hawks“

Kokį Filmą Pamatyti?

„Philadelphia 76ers“ įžengė į namų aikštę su misija nenuvilti savo gerbėjų ir iškovoti pergalę prieš „Atlanta Hawks“.

Nors „Hawks“ siekė sumažinti spaudimą išvykoje ir iškovoti pergalę.

Pralaimėję 1 žaidimą, „76ers“ sugrįžo į pusfinalio seriją ir laimėjo 2 žaidimą.

„76ers“ pagaliau iškovojo pergalę pergalėje trečiose rungtynėse, penktadienio vakarą 127: 111 nugalėję „Hawks“.

Šiais metais MVP kandidatas Joelis Embiidas parodė dar vieną nuostabų žaidimo rezultatą ir paskatino „76ers“ laimėti.

Jis sulaukė daug pagalbos iš kitų „76ers“ startuolių Tobiaso Harriso, Beno Simmonso ir Setho Curry kartu su Furkanu Korkmanzu.

Kita vertus, Trae Youngas vedė „Hawks“, o Johnas Collinsas, Bogdanas Bogdanovičius ir Danilo Gallinari pelnė dviženklį taškų skaičių.

Pirmąjį kėlinį „76ers“ pradėjo stipriai pirmauti ir po pirmojo kėlinio dominavo prieš „Hawks“.

Jie išgyveno savo pirmąją vietą, dominavo „Hawks“ ir galų gale iškovojo pergalę, o serijoje pirmavo 2-1.

Pirmąjį ketvirtį „76ers“ pirmauja.

Bogdanas Bogdanovičius ketvirtį pradėjo „Hawks“ dėjimu, o rezultatas buvo 4: 0.

Tada Joelis Embiidas numetė dunksą, o „76ers“ išlygino rezultatą 4: 4, likus ketvirčiui 9:27.

Sethas Curry numušė vidutinio nuotolio šuolininką į priekį „76ers“.

Tačiau Bogdanovičius sugalvojo kampinį tritaškį Trae Youngo perdavime ir „Hawks“ pirmavo tašku.

Tada Joelis Embiidas perdavė kamuolį Benui Simmonsui per Clintą Capela už vienos rankos smūgį ir iškart pirmavo.

Pirmajame kėlinyje jie buvo 21-16, o likus 2:11-Furkanas Korkmanzas numetė tritaškį ir padidino „76ers“ pranašumą iki devynių taškų.

Lou Williamsas numetė šuolininką, kad sumažintų persvarą iki keturių taškų. Tobiasas Harrisas atsakė džemperiu.

Dwightas Howardas atmetė Shake'o Miltono pramestą tritaškį ir 28: 20 pirmavo prieš „Hawks“, baigdamas ketvirtį.

„Hawks“ sugrįžta antrąjį ketvirtį.

Antrąjį kėlinį Dwightas Howardas pradėjo dunksėdamas, vos po kelių sekundžių į priekį įvesdamas 10 taškų persvarą.

„Hawks“ sumažino persvarą ir vėliau 4: 0 važiavo.

Kėlinio pabaigoje likus žaisti 32:26 ir 9:44, kai Tobiasas Harrisas atmušė kamuolį ir rado dovana Hovardą.

Shake'as Miltonas numušė tritaškį ir „76ers“ persvėrė 11 taškų.

Trae Youngas numetė plūdurią virš Hariso ir sugalvojo Johnui Collinsui dunką.

Jie buvo 43-36, kai įpusėjus antrajam kėliniui Curry numetė tritaškį.

Tada Bogdanovičius su tritaškiu sužaidė kitą kartą.

Harris numetė megztinį atgal.

„Hawks“ vis dar atsiliko „76ers“ 7 taškais, likus ketvirčiui liko mažiau nei keturios minutės.

Embiidas numušė tritaškį ir perėmė 10 taškų pranašumą prieš „Hawks“.

Youngo lobis Collinsui davė „Hawks“ du taškus kitame gale.

Vėliau Simmons atvyko su „76ers“ dėjimu dešine ranka.

„Hawks“ sugrįžtant Trae Youngas numetė sklandytuvą, o antrojo kėlinio pabaigoje 10 taškų pranašumą sumažino iki penkių taškų.

Trečiajame kėlinyje „76ers“ dominavo „Hawks“.

Embiidas ketvirtį pradėjo nuo išnykusio šuolininko ant Curry perdavimo

Tada Collinsas nuvažiavo prie ratlankio, kitame gale numetė klodą.

Simmonsas numetė ant Embiids ir taip pat sugalvojo Setą dėl tritaškio kitam kamuoliui.

Curry metė kabliuką ir „76ers“ pirmavo 14 taškų skirtumu, likus žaisti 7:43.

Simmonsas važiavo tiesiai prie krepšio, numetęs stiprų dunką, taip pat sugalvojo Embiidui paduoti dunką.

Su tuo „76ers“ sužaidė 15: 2 ir likus žaisti mažiau nei šešias minutes ketvirčiui.

Kevinas Huerteris numušė tritaškį, o Gallinari sugalvojo šuolininką

Jie buvo 85-67 m., Kai Capela numetė kabliuką virš Embiido.

Matisse Thybulle numušė tritaškį, o Youngas kitame gale sugalvojo plūdurį.

Trečiajame kėlinyje „76ers“ „Hawks“ klubą aplenkė 15 taškų skirtumu.

Dėl to „76ers“ pirmavo 95:75 ir 20 taškų pranašumu įžengė į ketvirtąjį kėlinį.

Galų gale „76ers“ laimi 3 žaidimą.

Ketvirtąjį kėlinį „Hawks“ greitai pradėjo su kibiru po kelių sekundžių.

Harrisas nuvažiavo tiesiai prie ratlankio, numetęs plūdę, o Kolinsas numušė dviejų rankų dunką.

Howardas pataiko tritaškį, bet nepataikė, o George'as Hillas numušė tritaškį, mušdamas metimo metimą.

Harris sugalvojo išdėstymą, o Gallinari kitame gale numetė išnykstantį megztinį.

Jie buvo 106: 89 ir likus 7:10 kėliniui, kai Harrisas numušė tritaškį.

Jaunas numušė ilgą tritaškį, o Keipla užblokavo Embiidą prie krašto.

Korkmazas metė tritaškį ir likus žaisti mažiau nei keturias minutes padidino persvarą iki 16 taškų.

Embiidas sugalvojo blokuoti Gallinari, kai Harris perdavė kamuolį Embiidui už kibirą kitame gale.

Baigiantis ketvirtajam kėliniui jų buvo 122-106.

Tuomet „76ers“ laimėjo 127: 111 prieš „Hawks“.

Joelis Embiidas išvedė „76ers“ į priekį 2: 1 prieš „Hawks“.

Šio sezono MVP kandidatas Joelis Embiidas atkrintamosiose varžybose demonstravo nuostabų pasirodymą.

Tą ritmą jis tęsė ir trečiajame žaidime prieš „Hawks“, pelnęs 27 taškus.

kas yra eli manning vardas ir pavardė

Be to, žaidė rungtynes ​​nepaisydamas dešiniojo kelio kremzlės plyšimo ir pridėjo devynis atkovotus kamuolius, aštuonis rezultatyvius perdavimus ir tris blokuotus metimus.

Jis sulaukė daug pagalbos iš kitų startuolių Beno Simmonso, Tobiaso Harriso, Setho Curry ir Furkano Korkmazo.

Tobiasas Harrisas pelnė 22 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o Benas Simmonsas pelnė 18 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Sethas Curry pelnė 12 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Furkanas Korkmazas numetė 14 taškų, o rezultatyvus perdavimas - nuo suolo.

Dwightas Howardas pelnė 12 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

Kita vertus, „Hawks“ pirmavo Trae Youngas, pelnęs 28 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Toliau sekė Johnas Collinsas, kuris numetė 23 taškus ir atkovojo 7 kamuolius.

Bogdanas Bogdanovičius pelnė 19 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Clintas Capela pelnė tik aštuonis taškus, tačiau sugriebė 16 taškų ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu suoleliui vadovavo Danilo Gallinari, pelnęs 17 taškų ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

Po pergalės „76ers“ nutraukia Atlantos „Hawks“ 13 pergalių seriją namuose, o „76ers“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės pusfinalyje.

Pirmadienio vakarą Atlantoje jie susitiks ketvirtose rungtynėse.