Futbolas

Anglijos komandos patenka į Čempionų lygos ketvirtfinalį: ar jis grįš namo?

Kokį Filmą Pamatyti?

Kovo 17 d., Anglija:

Visos dabartinės Anglijos komandos, žaidžiančios Ro16 Čempionų lyga pateko į ketvirtfinalį.

Per pastaruosius porą metų Anglijos komandoms buvo sunku pereiti į pastaruosius Čempionų lyga ,

Tačiau šis sezonas buvo labai patobulintas iš šono, panašiai kaip „Chelsea“ , Mančesterio miestas ir Liverpulis visi dominuoja varžovuose, kad judėtų į priekį varžybose.

„Chelsea“ kruizas praeina pro Madrido „Atletico“

Kiekvieną kartą, kai „Chelsea“ susiduria su Madrido „Atletico“, tikrai bus dramos ir epinių rezultatų. Šios dvi pusės per pastaruosius kelerius metus susitiko tik Čempionų lygoje, o „Chelsea“ išėjo daugiausia laiko.

Per 9 rungtynes ​​per 12 metų „Chelsea“ laimėjo 4 rungtynes ​​ir ką tik pralaimėjo, o likusias 3 rungtynes ​​sužaidė prieš Madrido „Atletico“.

20/21 sezone Madrido „Atletico“ yra „Liga“ lygos lyderis, o „Chelsea“ pamažu remiasi ir užima 4 vietą „Premier“ lygoje.

Stepono kalvio žmonos nuotrauka

„Atletico's“ daugiau nei 10 metų turėjo tą patį vadovą Diego Simeone'e, o „Chelsea“ turėjo keletą pasikeitimų vadovuose, o pastaruoju metu Frankas Lampardas atleido kelią Thomasui Tucheliui.

Visas laikas prie Stamfordo tilto: „Chelsea“ kruizas praeis pro Madrido „Atletico“, kad patektų į ketvirtfinalį. (Šaltinis: „Chelsea Fc“)

Kaip užfiksuota UEFA istorija, Madrido „Atletico“ dar niekada nebuvo sugrįžęs po pralaimėjimo.

Jie prarado visus 7 ryšius Čempionų lygoje, kurioje buvo sumušti pirmajame etape.

Pagal Thomas Tuchel , ši „Chelsea“ komanda atsinaujino ir atrodo kaip stipri pretendentė į Čempionų lygos titulą.

Taip pat skaitykite: Thomas Tuchel Era >>

Ši komanda ką tik praleido vieną opozicijos žaidėjo įvartį Takumi Minamito pavidalu ir vienus savo įvarčius, kurie iš viso padidina tik du įmuštus įvarčius Thomas Tuchel .

„Chelsea“ išsiveržė į priekį lygiosiomis su šlovingu Olivier Giroud įvartis pirmoje kelyje toli.

Net pirmajame etape Atletiškas pusė atrodė tikrai silpna, palyginti su jų forma Lyga .

Antrasis etapas prasidėjo „Stamford Bridge“, „Chelsea“ namuose. Šeimininkai atrodė dominuojantys iškart po šikšnosparnio ir 34-ąją minutę išsiveržė į priekį Hakimas Ziyechas , PSO Timo Wernerio padėjo.

„Atletico“ tai apstulbino ir jie atrodė atšokę, tačiau tvirta „Chelsea“ gynyba išlaikė jų („Atletico“) užpuolikus.

Jie iš viso atliko 5 pakeitimus, pritraukdami užpuolikus, tikėdamiesi įmušti įvartį ir pakeisti impulsą savo naudai.

Tačiau nė vienas iš jų žaidėjų negalėjo pakeisti žaidimo. Per paskutinius žaidimo etapus „Atletico“ legenda Stefanas Savicas alkūne Antonio Rudiger viduryje užimdamas kampą. Teisėjas jam (Savic) parodė tiesiai raudoną kortelę.

geriausias visų laikų koledžo imtynininkas

Būdamas iki dešimties vyrų, „Atletico“ atrodė tikrai silpnas prieš didelį „Chelsea“ spaudimą ir greitį. Apie 92-ąjį laiko tarpą Tuchelis atvedė Emersoną ir Beną Chilwellą.

„Chelsea“ Tai Kante perėmė Madrido „Atletico“ kamuolį ir perdavė jį į priekį Krikščionių policija c, kuris paskui spruko link „Atletico“ vartų.

Tai buvo trys prieš vieną, o „Chelsea“ turėjo daugiau žaidėjų. Pulisic perdavė kamuolį Emersonui, kuris tada sutriuškino kamuolį tiesiai ant apatinio kampo. Tai buvo pirmasis jo smūgis žaidime.

Šis įvartis suteikė „Chelsea“ komandai 2: 0 persvarą, kuri per dvi kojas tapo 3: 0.

„Blues“ pirmą kartą po 2013/14 sezono patenka į aštuntfinalį.

„Chelsea“ dabar laukia burtų traukimo, kuris įvyks 2021 m. Kovo 19 d., Kuriame bus apibrėžta, su kuo ji susitiks Čempionų lygos ketvirtfinalyje.

„Manchester City“ griauna Monchengladbacho „Borussia“

Pepas Guardiola Miestas tęsia visiškai dominuojančią formą, kai jie griovė vokiečių pusę Monchengladbacho „Borussia“ Čempionų lygos „Ro16“.

Miestas ir Monchengladbachas Čempionų lygoje susitiko 6 kartus, o visa pergalė atiteko Anglijos komandai.

Mančesterio miestas iš viso įmušė 19 įvarčių ir per šį laiką praleido tik 4 priešininkus.

Pirmasis etapas prasidėjo neutralioje vietoje, kur „City“ dominavo nuo pat žaidimo pradžios. Bernardo silva pelnė svečių komandai svarbiausius svečių įvarčius, kai įmušė 29-ąją minutę.

Nors „Borussia“ norėjo atšokti, Gabrielius Jėzus žaidimą baigė 2-uoju įvarčiu 65-ąją minutę.

Žaidimas baigėsi rezultatu 2-0, kai „City“ pelnė lemiamus 3 taškus, o svečių įvarčio pranašumas nukreiptas į antrąją dalį.

Antrasis etapas vyko Mančesterio namuose „Etihad“ stadione. Namų „Pep“ komandos forma iš tikrųjų yra tai, ko pavydėtų visas futbolo pasaulis.

Jie ką tik kartą pralaimėjo per 5 namų rungtynes, Mančesterio derbį, ir pelnė 14 įvarčių, tuo tarpu praleisdami tik 4 įvarčius. Čempionų lygoje jie daugiau nei per 700 minučių neišleido nė vieno įvarčio.

Kalbant apie svečius, jie išgyveno prastą formą.

Per pastaruosius 8 sužaistus mačus jie nėra laimėję nė vieno žaidimo ir praleido 14 įvarčių, tuo pačiu metu įmušdami tik 5 įvarčius.

Antroji koja prasidėjo taip, kaip pirmoji. Kevinas De Bruyne'as 12-ąją minutę atidarė rezultatą ir Ilkay Gundogan 18-ąją minutę padvigubino šeimininko persvarą.

„City“ išsiveržė į priekį rezultatu 4: 0 be žaidimo, kuris būtų žaidęs net 20 minučių. Svečių komanda atrodė siaubingai viso žaidimo metu.

Mančesterio miestas Čempionų lygoje dar niekad nepraleido ketvirtfinalio etapo, nes paskutinius tris kartus buvo iškrenta iš varžybų.

Tačiau atrodo, kad ši miesto pusė šį sezoną gali laimėti keturvietį, įskaitant „Premier“ lygą, F.A taurę, „Carabao“ taurę ir Čempionų lygą.

„Liverpool Sail Past RB Leipzig“

Jurgenas Kloppas „Liverpool“ neseniai laimėjo Čempionų lygą 2018/19 sezone, kuris nutraukė 13 metų Europos trofėjų seriją.

Nors ir Liverpulis „Premier“ lygoje išgyvena šiurkštų pleistrą, jų Europos rungtynės pastebimai pagerėjo.

Per pastarąsias porą rungtynių Europoje „Liverpool“ dominavo jų grupėje, tuo pačiu žaisdamas įspūdingą futbolą.

RB Leipcigas šiuo metu yra antroje vietoje „Bundesliga“ ir takų lygos lyderiai Miuncheno „Bayern“ vos 3 taškais. Atrodo, kad šį sezoną iš tikrųjų galėtų iškovoti lygos titulą.

Nors jie savo šalyje pasirodo labai gerai, Europos konkursuose jie tikrai neparodė to paties pasirodymo.

Pirmasis etapas, kaip ir kiti žaidimai, įvyko neutralioje vietoje. RB atrodė, kad jie gali laimėti žaidimą, kai pradėjo dominuoti iškart nuo pat pradžios.

Tačiau jie negalėjo būti tokie klinikiniai, kokie buvo jų naujausiuose žaidimuose.

Antrajame kėlinyje Liverpulis atrodė geriau nei pirmasis kėlinys ir Mohammedas Salahas 53-ąją minutę išsiveržė į priekį svečių komandai ir Sadio Mane 58-ąją minutę padvigubino persvarą.

Dviejų įvarčių pranašumui patekus į „Anfield“, „Liverpool“ atrodė lyg galėtų lengvai praleisti RB, ir padarė tai, ką numatė.

Duetas Neteisingai ir Manė pavertė Kloppo pusę dar pavojingesne antrajame etape.

Kaip ir pirmas etapas, taip ir RB atrodė dominuojantis pirmajame kėlinyje, tačiau atrodė, kad žaidimui jie neturėjo savo šaulių batų.

Neteisingai 70-ąją minutę atidarė rezultatą, o po keturių minučių Manė pelnė 2 įvartį ir suteikė Liverpuliui bendrą persvarą 4: 0.

Europietiškoji „Liverpool“ versija atrodo geriau nei jų šalies versijos, ir jei jos tęs savo formą, kas žino, galbūt net pateks į Čempionų lygos finalą.

Ar Čempionų lyga grįš namo?

„Tai ateina namo“ yra garsus šūkis Anglijoje, kuris dažniausiai taikomas pasaulio čempionatui ar kažkam panašiam, kur dalyvauja Anglija.

michael vick kur jis dabar

Čempionų lyga yra svarbiausios pasaulyje vykstančios Europos varžybos.

Kadangi visos dalyvaujančios Anglijos komandos pateko į ketvirtfinalį, jų forma ir pasirodymas suteikė viltis sirgaliams, kad bent viena iš Anglijos komandų Čempionų lygos trofėjų parsineš namo į Angliją.

Tarp trijų komandų „Chelsea“ laimėjo varžybas 2012/13 , Liverpulis jį laimėjo 2018/19 sezoną. Tačiau „Manchester City“ niekada nebuvo laimėjusi šių varžybų.