Svarbiausi žaidimo momentai: „76ers“ nugalėjo „Wizards“ be Embiido

Kokį Filmą Pamatyti?

76ersas susitiko su Vašingtono „Wizards“ dėl 5 žaidimo, kai pralaimėjo 4-oje partijoje 122–114 po Joelio Embiido sužalojimo pirmajame kėlinyje.

Įžengę į aikštę be savo žvaigždžių centro, „76ers“ trečiadienio vakarą siekė užbaigti seriją laimėdami „Wizards“.

Trims startininkams Sethui Curry, Tobijaui Harrisui ir Benui Simmonui sustiprėjus Embiido nedalyvaujant, „76ers“ nugalėjo „Wizards“ 129-112.

Sethas Curry surinko aukščiausias atkrintamosios karjeros taškus, o Simmonsas numetė trigubą dublį.

Dabar „76ers“ pateko į Rytų konferencijos pusfinalį ir susiduria su Atlantos „Hawks“.

Kita vertus, Bradley Bealas vedė įvarčius, nepaisant pralaimėjimo, numetęs 32 taškus.

Abu pirmąjį kėlinį išlygino.

Russellas Westbrookas kėlinį pradėjo šuolininku, o Simmonsas atsakė atgal dėjimu.

Bradley'is Bealas metė dėjimą kitam žaidėjui.

Nepavykęs Setho Curry perdavimas Simmonsui vedė dar vieną kibirą „Wizards“, o Rui Hachimura numetė dėjimą.

Vėliau jie buvo 8-4, o kėlinyje liko 10 minučių, kai Curry metė šuolininką į tolį už du taškus.

Russellas Westbrookas numetė megztinį, o Bealas vėliau pridėjo dar vieną megztinį.

Matisse'as Thybulle'as atmušė Gaffordo perdavimą Westbrookui.

Tobiasas Harrisas skyrė Simmonsui pereinantį „76ers“.

Vėliau Curry numušė tritaškį, vedantį į rezultatą 5: 0, ir sumažino persvarą iki taško.

Jie buvo 14-13, o pirmajame kėlinyje liko 7 minutės, kai Bealas atsisakė atvirkštinio plano.

Harrisas atsakė šuoliu per Hachimurą.

Thybulle numetė ant Simmonso perdavimo ir sumažino „Wizards“ persvarą iki vieno taško.

„Wizards“ greitai atliko rezultatą 6: 0, kai Gaffordas metė šūvį, o Ishas Smithas pateikė planą.

„Wizards“ pirmavo septyniais taškais, nes laikrodis rodė kėlinyje likusį 2:49.

Tada Dwightas Howardas blokavo Bealą, o Furkanas Korkmazas pataikė dvitaškį.

Jiems liko žaisti mažiau nei minutę po 29-25, kai Maxey perdavė Howardui už dunką.

Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo lygus 29-29.

„76ers“ pirmavo antrame kėlinyje.

Robinas Lopezas kėlinį pradėjo George'o Hillo perdavimu praėjus daugiau nei minutei po kėlinio.

Jie buvo 34-31, o kėlinyje liko 9:42, kai Korkmazas numetė kibirą ant Maxey perdavimo.

Hachimura atsakė, nuvertęs megztinį. Tada Maksis numetė megztinį.

„Wizards“ vis dar turi trijų taškų persvarą, kai Maxey metė kitą.

Bealas greitai numetė dėjimą kitame gale.

Westbrookas pametė kamuolį, o Maxey tiesiai prie ratlankio nuvertė dėjimą.

Gaffordas metė Westbrooko perdavimą, o Raulas Neto numetė tritaškį ant kito pataikymo.

Karis atsakė, nuvertęs ilgą tritaškį. Vėliau Hachimura numetė tritaškį į kitą galą.

Harrisas numetė megztinį, o Neto atsakė šuoliu.

Vėliau Simmonsas pavogė kamuolį iš Hachimuros.

Kėlinyje liko žaisti mažiau nei tris minutes, kai Bealas nuvertė megztinį.

Harrisas atsakė su dėjimu, o Westbrookas sugalvojo kitą šuolininką.

Simmonsas nuvertė plūduriuojantį vyrą ir sumažino persvarą iki dviejų taškų, o kėlinyje liko 1:30.

„76ers“ įgijo taškų persvarą, kai Harrisas nuvertė tritaškį.

Tačiau „Wizards“ pirmavo atgal, kai liko 9,5 sekundės.

Tada Danny Greenas numetė tritaškį, o „76ers“ kėlinį užbaigė 65-63 su dviejų taškų persvara.

„76ers“ trečiajame kėlinyje dominavo „Wizards“.

Trečiąjį kėlinį pradėjo Westbrooksas, kuris po daugiau nei minutės nuvertė tritaškį.

Tada Karis nuvažiavo prie ratlankio, nuvertęs džemperį.

Tada Westbrookas sugalvojo šuolį, o Curry vėliau nuvertė tolimąjį tritaškį.

Bealas metė kablys į savo klaidą, išlygindamas rezultatą 70-70, o kėlinyje liko 9:16.

„76ers“ vėl pirmavo dviejų taškų persvara, tačiau Bealas nuvertė tritaškį ir pirmavo atgal.

Jie buvo 73-77, o kėlinyje liko 7:18, kai Westbrookas numušė tritaškį ir sumažino persvarą iki vieno taško.

Harrisas atsakė tritaškiu ant Curry perdavimo. Jis taip pat nukreipė Bealo perdavimą Hachimurai ir perdavė Simmonsui.

Tada Simmonsas išvedė pražangą kartu su dėjimu. Thybulle'as pridėjo dar vieną kibirą ir nuvertė tritaškį

Lopezas numetė kablio smūgį ir sumažino „76er“ persvarą iki dviejų taškų.

Jie buvo 95-87 su „76ers“ priešakyje, nes laikrodis rodė likus 1:57.

Dwightas Howardas užstojo Lopezą prie krašto. Vėliau Simmonsas nuvažiavo prie ratlankio ir numetė dėjimą.

George'as Hillas lobas už Howardą davė dar vieną kibirą „76ers“.

Smithas nuvertė tritaškį, o kėlinyje liko 28,9 sekundės.

Korkmazas numetė tritaškį į kitą galą.

Kėlinys baigėsi 94–103, o „76ers“ pirmavo.

„76ers“ ir toliau dominavo ketvirtame kėlinyje.

Ketvirtį Howardas pradėjo blokuodamas Smithą. Ir Korkmazas paskui nuvertė tritaškį.

Maxey metė dėjimą, dėl kurio buvo paleista 5: 0. Tada Bealas numetė išsišokusį džemperį.

ar Jeffas Gordonas įstojo į koledžą

Vėliau jie buvo 97-110, o žaidime liko mažiau nei devynios minutės, kai Hachimura nuvertė šuolį.

Tobiasas Harrisas perdavė Simmonsui kibirą, o Curry pridėjo kibirą prie kito turėjimo.

Simmonsas numetė dviejų rankų dunką, o „76ers“ pirmavo 19 taškų persvara.

Harrisas sugalvojo plūduriuojantį bėgimą 12-2, o „76ers“ pirmavo 21 taško persvaroje, o kėlinyje liko 4:13.

Hachimura numetė megztinį. Ir Harrisas nuvertė šuolininką į tolį į kitą galą.

Hachimura sugalvojo kitą šuolininką, o Maxey atsakė atgal kablio smūgiu.

Galiausiai žaidimas baigėsi 112-129 ir „76ers“ pateko į Rytų konferencijos pusfinalį.

Dabar sekmadienį jie susitiks su „Atlanta Hawks“, kuris nugalėjo „Knicks“ ir pirmavo 4-1.

Curry, Simmonsas ir Harrisas kartu laimėjo.

„76ers“ į teismą pateko be Joelio Embiido. Tai, kas galėjo būti sunkus „76ers“ žaidimas be savo žvaigždžių centro, pasirodė gerai, kai žaidime žengė trys startininkai Curry, Simmonsas ir Harrisas.

Mes žinome, kad turime pakankamai be Joelio, kad laimėtume keletą žaidimų, sakė Sethas Curry. Mes neturime pasirinkimo - turime pasitikėti tuo ir tikėti. Mes turime daug pasitikinčių vaikinų. Joelis mums visus metus buvo didžiulis. Tik teisinga, jei skiriame jam tiek laiko, kiek jam reikia, kad jis sugrįžtų ir padėtų mums visa tai laimėti.

„76ers“ ekipai vadovavo Sethas Curry, iškritęs aukščiausias atkrintamosios karjeros taškus.

Jis pelnė 30 taškų ir 2 rezultatyvius perdavimus žaisdamas 31 minutę ir iš aikštės vartų buvo 10 iš 17.

Po to sekė Tobiasas Harrisas, kuris numetė 28 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo galimybė komandai susivienyti. Tai buvome tik susmulkinę ir kalbėję, sakė Tobiasas Harrisas. Mes paleidome tą žaidimą ir tiesiog pasakėme: 'Ei, mes laimėsime kitą ir toliau jį riedėsime'.

Nors Benas Simmonsas sugriebė trečiąją atkrintamąsias varžybas „trigubą dublį“, pelnydamas 19 taškų, atkovodamas 10 kamuolių ir atlikdamas 11 rezultatyvių perdavimų.

Mes turime gabalus ir įrankius tai padaryti, sakė Benas Simmonsas , kuris laimėjo 19 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. Šioje situacijoje sezono metu buvome anksčiau. Mes žinome, ką turime padaryti.

Be jų, kiti trys „76ers“ žaidėjai pelnė dviženklį skaičių ir visi nuėjo nuo atsarginių suolo.

Kita vertus, Tyrese'as Maxey vedė „76ers“ atsarginių žaidėjų suolą, pelnydamas 13 taškų, atkovodamas 6 kamuolius ir atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus.

Paskui Dwightas Howardas pelnė 13 taškų, 8 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus. Nors Furkanas Korkmazas sumažino 10 taškų.

„Wizards“ vadovavo Bradley Bealas.

„Wizards“ žaidimą pradėjo stipriai, pirmojo kėlinio pradžioje pirmavo, tačiau nesugebėjo išlaikyti pagreitio.

Nepaisant pralaimėjimo, „Wizards“ žaidė puikiai.

„Wizards“ vedė Bradley Bealas, pelnęs 32 taškus kartu su 7 atkovotais kamuoliais ir 5 rezultatyviais perdavimais.

Paskui Russellas Westbrookas, numetęs 24 taškus ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų dvigubai dvigubai kartu su 9 atkovotais kamuoliais.

Nors Rui Hachimura numetė 21 tašką, 6 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.