Giannis sužeistas, o padėtis kol kas nežinoma

Kokį Filmą Pamatyti?

Šiuo metu „Milwaukee Bucks“ ir Atlantos „Hawks“ yra „padaryk ar mirsi“ situacijoje, kad užimtų vietą NBA finale.

Kaip jie dalyvauja pašalinimo žaidime dėl Rytų konferencijos finalo. Taigi kiekvienas aikštės žaidėjas turi būti sveikas.

Bet nelaimingos situacijos būtinai turi įvykti, o sužeidimų neišvengsi žaidime, kuriame naudojama fizinė jėga.

Ta pati situacija įvyko ir antradienio vakarą, „Milwaukee Bucks“ žvaigždė Giannis Antetokounmpo teisme susitiko su nelemta avarija.

Antradienio vakarą Antetokounmpo privertė palikti Rytų konferencijos finalo 4 žaidimą prieš Atlantos „Hawks“, patyręs kelio traumą.

Taigi, atmetamas likusiam žaidimo laikui.

Abi komandos dabar be pagrindinių žaidėjų, nes „Hawks“ žvaigždė Trae Youngas sužeidimu pašalino iš 4 žaidimo.

kiek pinigų uždirba joe buckas

Kelto pradžioje „Hawks“ pirmavo prieš „Bucks“, tada po Giannio traumos „Hawks“ juose dominavo.

Vėliau jie užėmė 20 taškų persvarą ir pabaigoje iškovojo pergalę, kad išlygintų seriją 2-2.

Giannio trauma

„Bucks“ žvaigždė Giannis Antetokounmpo žaidė žaidimą, nepaisant to, kad patyrė blauzdos traumą.

Per tris šios serijos žaidimus „Antetokounmpo“ vidutiniškai per 37,0 minutes pelnydavo 30,7 taško, atkovodavo 10,7 kamuolio, atlikdavo 6,3 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo po 2,0 kamuolio ir blokuodavo 1,0 kamuolio.

Bet Giannis patyrė dar vieną labai nelemtą traumą trečiajame 4 žaidimo kėlinyje.

Traumą jis patyrė bandydamas blokuoti „Hawks“ centrą Clintą Capelą prie krašto, kai trečiajame kėlinyje liko 7:14.

Antetokounmpo susipainiojo su Kapela ir nepatogiai nusileido. Jis greitai nukrito ant žemės nešinas keliu ir kelias minutes pasiliko ant žemės.

Vėliau vyresnis brolis ir komandos draugas Thanasis Antetokounmpo padėjo jam išeiti iš teismo.

Nuvažiavęs į rūbinę, jis be pagalbos žengė keletą žingsnių.

„Bucks“ generalinis direktorius Jonas Horstas nusekė Antetokounmpo į rūbinę.

Jis trumpam grįžo prie suolo, prieš vėl eidamas į rūbinę.

Tuomet „Bucks“ trečiojo kėlinio pabaigoje pašalino jį iš likusio žaidimo ir paskelbė, kad jam yra kairio kelio hiperztempimas.

Giannis sužeidė blokuodamas Kapelę. (šaltinis: „Twitter“ )

Pasak Mallikos Andrew, tikimasi, kad rytoj Giannis bus toliau vaizduojamas kairiuoju keliu.

Jo padėtis likusioje serijos dalyje yra labai abejotina.

„Bucks“ treneris Mike'as Budenholzeris po rungtynių „Antetokounmpo“ laidoje sakė: „Pažiūrėsime, kaip jam rytoj.

Dabar, kai serija yra lygi 2-2, žaidimas gali atitekti bet kuriai komandai, ir tai yra labai svarbus momentas „Bucks“.

„Bucks“ po Giannio traumos.

Žaidimo pradžioje „Hawks“ išsiveržė į priekį ir traumos metu buvo 62-52.

Antradienio vakarą „Bucks“ įžengė į aikštę su 2-1 serijos persvara ir buvo favoritai, kurie iškovojo pergalę.

Nors „Hawks“ buvo nepalankioje padėtyje su savo žvaigžde Trae Youngas, kuris prieš prasidedant 4-ajam žaidimui buvo atmestas.

Trečiasis trečiojo žaidimo kėlinys Youngas pakoregavo kulkšnį, o dešinėje kojoje vis dar buvo mėlynės, todėl jo nebuvo galima pasiekti.

Jo padėtis nežinoma likusias serijos dalis. Nepaisant to, „Hawks“ pradėjo stipriai dalyvauti 4 žaidime.

Antetokounmpo prieš traumą turėjo 14 taškų ir atkovojo aštuonis kamuolius. Jis grojo puikiai, vos akimirka anksčiau padaręs „dunk“ ir „block“.

Taigi „Bucks“ traumos metu „Hawks“ atsiliko 10 taškų, tačiau jam palikus žaidimą.

Viskas „Bucks“ klubui pradėjo byrėti, kai „Hawks“ atliko 15: 0 bėgimą ir išplėtė persvarą iki 24 taškų 77-54, o trečiajame kėlinyje liko maždaug keturios minutės.

Vėliau „Bucks“ nesugebėjo sugrįžti, o „Hawks“ laimėjo rezultatą 110-88 ir išlygino seriją 2-2.

Tai nėra puiku, P.J.Tuckeris sakė apie žaidimą be „Antetokounmpo“. Tai galimybė kažkam kitam ir visiems kitiems sustiprėti. Tai Rytų konferencijos finalas. Pasiteisinimų nėra. Nesvarbu, kas žaidžia, kas nevaidina. Jie išvedė vaikinus. Visi įskaudinti. Visi susimušė, jūs turite kovoti ir laimėti.

Kas toliau?

Atmetus pagrindines žvaigždes Giannį iš „Bucks“ ir Trae'ą Youngą iš „Hawks“, kol kas našta tenka kitiems komandos žaidėjams, o komanda, kuri gali sustiprėti, turės daugiau galimybių laimėti.

Dabar „Hawks“ ir „Bucks“ varžosi dėl 5-ojo žaidimo, kai serija grįžta į „Fiserv“ forumą Milvokyje.

Komandai, kuri laimės Rytų konferencijos finalą, „LA Clippers“ varžysis arba su „Phoenix Suns“, kurie Vakarų konferencijos finale varžosi su „Suns“ 3-2 serijos persvara.

Bus įdomu pamatyti, kaip komanda susitvarkys be pagrindinio savo žaidėjo ir buvusio MVP Giannio Antetokounmpo.