Giannio ir Kevino dvikova 7-oje rungtyje pralenkia NBA

Kokį Filmą Pamatyti?

Paskutinis žaidimas tarp „Brooklyn Nets“ ir „Milwaukee Bucks“ privertė visus smaigstyti kėdes.

Abi komandos atidavė viską, kad pergalė patektų į Rytų konferencijos finalą.

Vadinasi, žaidimas tapo viena jaudinančių rungtynių iš 7 atkrintamųjų varžybų NBA serijų.

Galų gale „Bucks“ pribloškė „Nets“ minią pergalėje 7 žaidime, kuris praėjo pratęsimą.

„Bucks“ nugalėjo „Nets“ klubą 115: 111 ir užėmė Rytų konferencijos finalo vietą.

„Nets“ žaidimą pradėjo stipriai, tačiau „Bucks“ rado būdą kiekvieną kartą sugrįžti, nepaisant Kevino Duranto istorinio pasirodymo.

Nepaisant pralaimėjimo, Kevinas Durantas privertė visą NBA šurmulį, o Giannis Antetokounmpo taip pat pribloškė „Nets“ minią savo puikiu pasirodymu.

Abu jie padarė keletą įrašų iš savo pasirodymo šeštadienio vakarą.

Pirmajame ketvirtyje „Nets“ pirmavo.

„Bucks“ kėlinį pradėjo naudodamiesi Brooko Lopezo ir PJ Tuckerio tritaškiais, veddami 6: 0.

Vėliau Durantas atsakė šuolininku ir tritaškiu atgal.

O „Nets“ pirmavo penkių taškų persvaroje, o Joe Harriso tritaškis liko kėlinyje 7:48.

kokia yra „Ric Flair“ grynoji vertė

Giannis atsakė tritaškiu ir dėjimu.

Jie buvo 18-19 metų, kai Jrue Holiday metė šuolininką į priekį.

Kevinas Durantas perdavė kamuolį Bruce'ui Brownui jaunesniajam dėl dėjimo, o „Nets“ sumažino persvarą per tašką.

Jis greitai metė smūgį, kol krito žemyn ir suteikė „Nets“ persvarą, kai per pirmąjį kėlinį liko kiek daugiau nei 2 minutės.

Khris Middleton sugalvojo šuolininką į tolį dar nesibaigus kėliniui 28-25, kai „Nets“ pirmavo.

„Nets“ ir toliau išlaiko lyderio pozicijas.

Maždaug minutę žaidimo „Nets“ aplenkė „Bucks“ 6 taškais.

Blake'as Griffinas nuvertė tritaškį dėl Jameso Hardeno perdavimo.

Brownas numetė durpą ant Duranto perdavimo, sumažindamas persvarą, pažymėdamas du taškus.

Jie buvo 36-33, kai Durantas blokavo Middleton smūgį į kraštą.

Griffinas nutraukė Duranto nepataikymą kitame žaidime, o Patas Connaughtonas atsakė tritaškiu į Giannio perdavimą.

Hardenas numetė kibirą ant Griffino perdavimo, kai „Nets“ perėmė penkių taškų persvarą.

Durantas pridėjo tritaškį, o Lopezas atsakė su dėjimu ant kito kamuolio.

Vėliau Durantas numetė bėgiką, o Hardenas sugalvojo kibirą, kurį užblokavo Lopezas.

Jrue sugalvojo aljaną Gianniui už vieną ranką, kai liko 29,4 sekundės.

Taigi kėlinys baigėsi 53-47, o „Nets“ įpusėjo šešių taškų persvarą.

„Bucks“ sugrįžta trečiajame kėlinyje.

PJ Tuckeris nuvertė tritaškį, o „Bucks“ atliko rezultatą 7: 0 ir perėmė taškų persvarą žaidžiant dvi trečiojo kėlinio minutes.

Durantas nuvertė išsišokusį džemperį.

Jie buvo 57-55 m., Kai Middleton sugalvojo pavogti, o Lopezas atsisakė dėjimo.

Vėliau Durantas numušė tritaškį, suteikdamas „Nets“ taškų persvarą,

Nors Giannis nuvertė tritaškį, o tada Tuckeris sugalvojo ir tritaškį.

Harrisas atsakė tritaškiu, o Griffinas nuvažiavo prie ratlankio ir numetė dėjimą.

Jie buvo 67-68, kai Brookas Lopezas nukovė tritaškį dėl „Bucks“ persvaros.

Vėliau Giannis pasiūlė dėjimą, išplėtęs persvarą iki 4 taškų, o kėlinyje liko 4:30 minučių.

Hardenas numušė tritaškį, o Connaughtonas atsakė iškart tritaškiu.

Middletonas paėmė Hardeno praleistą perdavimą ir sugalvojo Jrue praleistą perėjimą.

Todėl rezultatas buvo lygus 79-79, o kėlinyje liko 47,5 sekundės.

Jrue įsteigia Giannį dunkui, o „Bucks“ pirmavo.

Kėlinys baigėsi 82-81 su „Bucks“ priešakyje.

Durantas verčia pratęsimą ketvirtame kėlinyje.

Hardenas sugalvojo užmušti kablį, kad pradėtų ketvirtąjį kėlinį ir pirmavo.

Giannis metė vidutinio nuotolio šuolininką ir išlygino rezultatą 86-86, o kėlinyje liko 9:25.

Harrisas nuvertė tritaškį, o Durantas numetė šuolininką į tolį ant kito „Nets“ žaidimo.

Vėliau Middletonas atsakė šuolininku į tolį.

Jie buvo 91-96, kai Jrue nuvertė tritaškį, o kėlinyje liko 5:22.

Giannis metė dėjimą, sumažindamas persvarą per du taškus. Ir Hardenas atsakė tritaškiu mušdamas nušautą laikrodį.

Lygiai taip pat Giannis atsakė dėjimu ir išlygino žaidimą 101-101, o kėlinyje liko 2:45.

Jrue sugalvojo kibirą, nuvertęs tritaškį. Durantas atsakė atgal su išsišokusiu džemperiu.

Vėliau Durantas metė dėjimą, sumažindamas persvarą per du taškus.

Jie buvo 109-105, kai Durantas nuvertė megztinį, kad sumažintų persvarą per du taškus.

Tada jis sugalvojo šuolininką į tolį, kad išlygintų žaidimą likus žaisti tik kelias sekundes.

Todėl rezultatas buvo lygus 109-109.

Vadinasi, Durantas prarado smūgį privertė žaidimą pratęsti.

„Bucks“ pirmavo pratęsime.

Brownas metė dėjimą, suteikdamas „Nets“ pirmenybę. Giannis atsakė atgal kablio smūgiu.

Ir žaidimas buvo susietas ties 111–111 ir liko žaisti kiek daugiau nei minutę.

Lopezas pasiūlė lemiamą Duranto bloką prie ratlankio.

Vėliau Middletonas numetė šuolininką, o žaidime liko 40,1 sekundės.

Durantui nepavyko pataikyti tritaškio ir dėl to žaidimas baigėsi tuo, kad „Bucks“ iškovojo pergalę.

Giannis ir Durantas pateikė nuostabų pasirodymą.

Aukščiausių komandų mūšis baigėsi jaudinančiai - abi komandos atidavė visas jėgas dėl pergalės iki pat žaidimo pabaigos.

Per 7 žaidimų serijas sužibėjusios žvaigždės Giannis Antetokounmpo ir Kevinas Durantas surengė nuostabų pasirodymą.

Abi pirmavo savo komandose ant švieslentės, išmesdamos 40 taškų.

Jie tapo pirmąja priešininkų komandų pora, surinkusia 40 plius taškų nuo 2008 m.

Tiesą sakant, Giannis Antetokounmpo ir Kevinas Durantas tapo 3-ąja priešininkų žaidėjų pora, kurie kiekvienas iš 7 žaidimo surinko daugiau nei 40 taškų. 2008 m. Jie prisijungė prie LeBrono Jameso ir Paulo Pierce'o bei 1963 m. Samo Joneso ir Oscaro Robertsono.

Jų dvikova visą pagrindinį laiką išlaikė „Nets“ ir „Bucks“ pirštus, o NBA buvo viena geriausių atkrintamųjų varžybų.

Tai buvo ilgiausias žaidimas, P.J.Tuckeris sakė. Atrodė, kad žaidžiame valandų valandas. Kaip ir bokso varžybos [tos] tiesiog nesibaigė.

Tai buvo velnio serija, „Bucks“ treneris Mike'as Budenholzeris sakė. Jūs įdėjote į tai tiek daug emocijų, tiek energijos ir laiko. Taigi, kad ši grupė būtų apdovanota didžiuliu laimėjimu 7-ame žaidime pratęsimo metu ... jūs tiesiog jaučiatės gerai grupei, puikiai jaučiatės žaidėjams.

Kai kurios reakcijos į žaidimą.

Dėl jų pasirodymo NBA šiandien šurmuliavo pagyrimai.

Giannis vedė „Bucks“ į pergalę.

Dėl pergalės buvęs MVP metė 40 taškų ir 13 atkovotų kamuolių dvigubai padvigubino kartu su 5 rezultatyviais perdavimais.

Todėl dabar jis yra 5-as žaidėjas NBA istorijoje, užfiksavęs 40 taškų pliusą ir 10 atkovotų kamuolių per 7 rungtynes, prisijungęs prie Elgino Bayloro, Jerry Westo, Charleso Barkley ir Timo Duncano.

Giannis sakė: „Mes žinojome, kad einame į šią seriją, turėjome tai padaryti kaip komanda ir tai mes padarėme. Mes išlaikėme ramybę per visą seriją.

Ypač daug palaikymo sulaukė iš savo komandos draugų Khris Middleton , kuris paskutinėmis žaidimo minutėmis sugalvojo taibreiką.

Middletonas baigė žaidimą, pelnęs 23 taškus ir atkovodamas 10 kamuolių dvigubą dublį kartu su 6 rezultatyviais perdavimais ir sugalvodamas penkis perdavimus.

Jis yra pirmasis žaidėjas, užfiksavęs mažiausiai 20 taškų, 10 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvius perdavimus ir 5 perimtus kamuolius per sezoną vykusiuose mačuose, nes pirmą kartą perimti kamuoliai buvo stebimi 1973–1974 m.

Duranto pasirodymas parodė, kad jis vis dar yra vienas geriausių NBA žaidėjų.

Dviejų aukščiausių komandų kova tapo dar labiau jaudinanti po to, kai Duranto kibiras paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis išlygino žaidimą ir privertė pratęsimą.

Kevinas Durantas surengė vieną didžiausių atkrintamųjų varžybų pasirodymų NBA istorijoje.

Ko nepakako norint laimėti žaidimą, bet tikrai pakako, kad sužadėtum NBA ir visiems parodytum, kad jis yra vienas geriausių.

Žaidimą jis baigė pelnydamas didžiulius 48 taškus, atkovodamas 9 kamuolius, atlikdamas 6 rezultatyvius perdavimus kiekvieną žaidimo minutę.

48 Kevino Duranto taškai yra daugiausiai taškų, surinktų per 7 žaidimą NBA istorijoje.

Jis vis dar yra geriausias žaidėjas pasaulyje, sakė Giannis KD.

Dabar laimėjęs „Bucks“ žengia į Rytų konferencijos finalą ir susitinka su Filadelfijos „76ers“ arba Atlantos „Hawks“.