„Golden State Warriors“ nugalėjo „76ers“, kai Stephenas meta 10-ą tiesų iš 30 taškų iš eilės

Kokį Filmą Pamatyti?

Kokia naktis Fargo centre, Filadelfijos „Sixers“ ir „Golden State Warriors“ akistatomis.

Abi komandos žaidė viena su kita, o „GSW“ tapo pergale ir laimėjo rezultatu 107–96 per „76ers“.

Žaidimas buvo puikus pirmasis kėlinys, kai abi komandos susilygino abiejuose kėliniuose kartu su „Curry Brother“ pasirodymu.

Stephenas Curry , kuris prieš pat vakarą gavo savaitės konferencijos žaidėjo apdovanojimą.

Dabar jis tęsia savo karštą žaidimo seriją.

Kai jis meta vienuoliktus 30 pliuso taškų mačus, kad laimėtų savo brolio komandą.

„Curry Fam“ paroda I pusėje

„Philadelphia vs GSW“ reiškia ne tik dviejų geriausių žaidėjų Joelio Embido ir Stephenas Curry .

Tai taip pat reiškia mūšį tarp brolių Curry Stepho Curry ir Setho Curry.

Kai jie susiduria vienas su kitu su svainiu Damionu Lee šalia Stepho.

Šį vakarą per pirmąjį kėlinį visa tai buvo Curry šeimos paroda, nes visi trys žaidėjai gavo didžiulius kibirus.

Už teismo ribų abu broliai turi puikią draugystę ir dažnai parodo savo brolišką meilę prieš žaidimą.

Tačiau aikštės viduje jie demonstruoja didžiausią varžybą, padarydami kibirus vienas virš kito, žaisdami gynybą ir pan.

Tas pats nutiko ir pirmame kėlinyje, kai abu broliai sunkiai atiduodavo atlikdami 3 taškų smūgius vienas į kitą.

1-ajame kėlinyje Stephenas pelnė 20 taškų, o Setas turėjo 15 taškų.

Damionas Lee taip pat parodė puikų pasirodymą - 5–5 smūgiai iš aikštės su 12 taškų per 15 minučių.

Dar 30 plius taškų žaidimas GSW geriausiam žaidėjui Stephenas Curry .

Jis tęsė savo karštą seriją - pelnė daugiau nei 30 taškų šiame žaidime - taip pat atlikdamas vienuoliktą žaidimą iš eilės su daugiau nei 30 taškų.

GSW ir Stephenas maždaug keturias minutes į pirmąjį kėlinį pradėjo gana lėtai ir be įvarčių.

Jiems vis dar buvo 6-16, o paskutinės daugiau nei 5 minutės liko iki kėlinio.

Bet tada Stephas tritaškiais pataikė į priekį ir sumažino persvarą iki 4 taškų.

Tada jis niekada neatsigręžė. Visi iššaudę jis pelnė 20 taškų, kad užbaigtų pirmąjį kėlinį.

Taip pat pelnė dūzgesį-plakiklį, kuris išlygins žaidimą 2 kėlinyje.

Antrasis kėlinys buvo visas Stephenas Curry, kai jis toliau pelnė taškus ir sudarė puikius kibirus, kai baigė žaidimą su 49 taškais.

Jis pelnė visus 29 taškus antrajame kėlinyje ir pataikė 10-ą tritaškį, kuris iškovojo pergalę prieš geriausiai įsitaisiusią Filadelfiją.

Keliaudamas pergale, jis peržengė Kobe Bryanto 30-ies taškų iš eilės žaidimų rekordą iki 33 metų amžiaus.

Stephas atsisakė penktojo mėnesio 40 taškų žaidimo, kuris yra didžiausias NBA istorijoje 33 metų ir vyresniems žaidėjams.

Per pastaruosius šešis mačus jis surenka 43,7 taško per rungtynes, surinkdamas 56,6% aikštės ir 31,4 taško per rungtynes.

Dabar jis yra naujas taškų lyderis lygoje, aplenkęs „Bradley Beal“.

Jis taip pat rengia tritaškių įrašus, parodydamas, kodėl jis yra geriausias tritaškių metikas lygoje.

Šį sezoną Stephas turi 6 rungtynes ​​su 10 ir daugiau trejetų, o daugiau nei 5 žaidėjai neturi daugiau nei 5 savo karjeroje.

Tiesą sakant, jis per paskutines 10 rungtynių surinko 72 tritaškius ir praėjusią savaitę 36 tritaškius, tai yra daugiau nei 5 komandos.

Panašu, kad jo svarbiausias laikas nesibaigia anksčiau, nes jis pelno taškus MVP lygiu.

NBA pasaulis Stephui ploja pagyrimu po pergalės prieš „76er“.

Nuo tada, kai Stephenas žengė į NBA pasaulį, jis paliko didelį įspūdį NBA.

Jo, kaip nepilnametės, kelionė į dukart MVP ir tris kartus NBA čempionus parodo, koks jis puikus žaidėjas.

Iš esmės jis pakeitė krepšinio žaidimą beprotišku šaudymu, žaidimu ir pan.

Atrodo, kad jo palikimas nesustoja greitai, kai šį sezoną jis žaidžia elito lygiu kaip dvylikametis veteranas.

kas yra Stephanie Mcmahon grynoji vertė

Jis ir toliau kuria bei muša rekordus NBA, o tą patį rodė ir šio vakaro rungtynės prieš Filadelfijos pirmąją vietą.

Stepas už MVP?

„Magic Johnson“: Stepas už MVP (šaltinis: twitter.com )

Kai jis sulaukė ovacijų ir pagyrų iš savo trenerio, komandos draugų, žaidėjų ir gerbėjų.

„Twitter“ susprogdino buvusio MVP pagyrimą, nes NBA dar kartą liudijo didybę.

Pradėjęs nuo buvusio komandos draugo Matto Barneso, kuris kartą su Curry laimėjo NBA čempioną, sakė, kad yra didybės liudininkas.

Magicas Johnsonas, vienas didžiausių žaidėjų NBA istorijoje, ir šlovės muziejus yra tikri, kad Stepas yra tikrasis MVP.

Kendrickas Perkinsas, kuris niekada neįvertino Stephenas Curry yra nustebęs savo pasirodymu.

Ir net paprašė atsiprašyti, kad nesuprato ir nepasakė neigiamų dalykų apie Karį.

Dar vienas buvęs komandos draugas Ericas Paschallas tviteryje parašė „Greatest Shooter Ever“ visose kepurėse.

GSW vyriausiasis treneris Steve'as Kerras sakė, aš nežinau, ką dar pasakyti. Visiškas nuostabumas dėl šio vaikino įgūdžių lygio, širdies, proto.

Panašiai jo komandos draugą gyrė ir jo komandos draugas Kentas Bazemore'as.

Andrew Wigginsas, Stepheno komandos draugas, visada vertinantis Stepho Curry žaidimą, taip pat jį gyrė.

Svarbiausia, kad Stephas už neįtikėtiną šį vakarą šaudymo žaidimą „76ers“ aikštėje gavo MVP skanduotę.

GSW puikus finišas dėl pergalės.

Pirmojo kėlinio pradžioje 4 minutės Filadelfijoje užėmė 12 taškų persvarą prieš „Warriors“.

Kol Kevonas Looney nepadarė „Warriors“ komandos. Vis dėlto „76ers“ pirmavo 10 taškų ir išplėtė persvarą iki 13 taškų.

Kėlinyje jie žaidė daugiau nei 5 minutes 16-6, bet tada Steph sustiprino savo jėgas.

Ir pataikykite tritaškiais, kad sumažintumėte persvarą per keturis taškus.

Bet vėl 76ers padidino savo persvarą ir kėlinyje liko 15-22 su 2:25.

Tada „Warriors“ metė 9: 2, Stephui pataikius tritaškį į signalą virš brolio Seto.

Ir išlygino žaidimą 24-24, kad užbaigtų pirmąjį kėlinį.

Antrasis kėlinys buvo dar įdomesnis, nes nei viena, nei kita komanda nedavė vienas kitam lyderio.

Abi komandos dvikovos ėjo pirmyn ir atgal, gaudamos kibirus, galų gale išlygindamos žaidimą 53-53 taškuose.

GSW pradėjo kaisti trečiajame kėlinyje, kai gavo pirmąjį kibirą ir pirmavo.

Tačiau netrukus 76-ieji atsakė su savo kibirais ir vėl šaudė pirmyn atgal ir galiausiai vėl prilygo 66-66.

Tačiau GSW perėmė penkių taškų persvarą į ketvirtąjį kėlinį.

Pradėdamas ketvirtą, GSW užėmė didžiausią nakties pranašumą rezultatu 81-75, tačiau „76ers“ sugrįžo 10: 0 bėgdami ir pirmavo 3 taškais.

Žaidimas buvo lygus 88-88, bet galiausiai GSW pasistūmėjo į priekį ir galiausiai perėmė „76ers“ pergalę 107–96.

Stephenas Curry Rezultatas su rezultatu buvo 49 taškų surinkimas, 3 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai, surinkę 10 tritaškių.

Stebėdamas Stephą Andrew Wigginsas pelnė „double-double“ - 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Damionas Lee pelnė 12 taškų su 6 atkovotais kamuoliais, o Kevonas Looney per karjerą pelnė 15 atkovotų kamuolių ir pelnė 5 taškus.

Kita vertus, Joelis Embidas surinko dvigubą dvigubą baudą, surinkęs 28 taškus ir 13 atkovotų kamuolių kartu su 8 rezultatyviais perdavimais.

Nors Sethas Curry pelnė 15 taškų su 5 rezultatyviais perdavimais, o Matisse'as Thybulle'as surinko 13 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Panašiai Danny Greenas numetė 12 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Su pergale laimėjusios „Washington Wizards“ GSW petnešos.

GSW žaidžia gerą krepšinį keletą rungtynių ir pamažu jų pasitikėjimas savimi didėja, kai jie ruošiasi susitikti su „Wizards“ kitoms rungtynėms.

Mums reikia kiekvienos pergalės, kurią galime gauti, ir mes paskutines porą savaičių žaidėme tikrai gerai.

Taigi, mes esame geroje vagoje, sakė vyriausiasis treneris Steve'as Kerras.

Tikrai gera dvasia ir energija su komanda dabar. Manau, kad vaikinai tai jaučia.

Mes gauname puikų indėlį aukštyn ir žemyn sąraše.

Dabar GSW susiduria su „Wizards“, o „76ers“ ketvirtadienį žaidžia su „Phoenix Suns“.