„Hawks“ dominuoja „Bucks“ be Trae Young

Antradienio vakarą Atlantoje „Milwaukee Bucks“ ir „Atlanta Hawks“ susitiko dėl ketvirtųjų rungtynių.

2: 1 pirmavę prieš „Hawks“, „Bucks“ planavo iškovoti dar vieną pergalę ir buvo gerbėjų favoritai laimėti su „Trae Young“.

kokiame koledže lankėsi regis Bushas

Tačiau „Hawks“ turėjo kitų planų. Jie atvyko pasiruošę užpildyti tuštumą dėl Youngo nebuvimo.

„Hawks“ anksti pirmavo prieš „Bucks“ ir dominavo jose per visas rungtynes, o vėliau nugalėjo.

Kita vertus, „Bucks“ anksti nusekė „Hawks“ ir situacija dar labiau pablogėjo po buvusio MVP Giannio Antetokounmpo traumos trečiajame kėlinyje.

„Hawks“ 10 taškų persvara prieš „Bucks“ traumos metu padidėjo iki 20 taškų po traumos.

Galiausiai „Hawks“ 110: 88 nugalėjo „Bucks“ ir išlygino seriją rezultatu 2-2.

„Hawks“ pradėjo stipriai ir pirmame kėlinyje pirmavo ir niekada neatsigręžė į priekį.

Stipri „Hawks“ pradžia pirmajame kėlinyje.

Pirmąjį kėlinį pradėjo Bogdanas Bogdanovičius, pataikęs tritaškį. Jrue Holiday atsakė atgal dėdamas iš kitos pusės.

Kevinas Huerteris numetė šuolininką, o Lou Williams pridėjo dar vieną šuolį.

John Collins alėja-Clop Capela už dunką pridėjo dar vieną kibirą „Hawks“.

Žaidimo pradžioje „Hawks“ atliko 10-2 važiavimą ir pirmavo 8 taškais.

P.J Tuckeris numušė tritaškį, o Lou Williamsas atsakė tritaškiu.

Giannis Antetokounmpo rado Brooką Lopezą po ratlankiu, o Tuckeris pridėjo klojimą.

Khrisas Middletonas sugalvojo trumpą šuolį, o „Bucks“ sumažino persvarą iki keturių taškų, likus ketvirčiui 4:11.

Brookas Lopezas blokavo Kriso Dunno smūgį į ratlankį.

Vėliau Tuckeris numušė kampinį tritaškį, o Cam Reddish numetė dėjimą iš kitos pusės.

Bobby Portisas pataikė tritaškį į Middletono perdavimą ir išlygino rezultatą 19-19, likus vos daugiau nei minutei.

Bryn Forbes numušė tritaškį ir žaidimas vėl išlygino rezultatą 22-22.

Danilo Gallinari atsakė iškart ir numušė tritaškį.

Kėlinys baigėsi 25:22, o „Hawks“ pirmavo.

Antrajame kėlinyje „Hawks“ pirmavo.

Giannis numetė dėjimą ir per minutę prasižengė į ketvirtį.

Bogdanas Bogdanovičius rado Onyeka Okongwu po ratlankiu dėl dunkso. Okongwu padarė pražangą ir numušė kitą žaidimą.

Atostogos numušė tritaškį kitoje pusėje. Huerteris atsakė atgal, bankuodamas dengimą.

Bogdanovičius metė tritaškį, o „Hawks“ maždaug įpusėjus kėliniui pirmavo 11 taškų.

Middleton alley-oop Giannis už dunk, sumažindamas pranašumą iki 9 taškų.

Kitą kartą jis pridėjo išnykstantį megztinį.

Lou Williamsas atsakė atgal su išnykusiu šuoliu kitoje pusėje, o vėliau Huerteris pridėjo megztinį.

Lou Williamsas vadovauja „Hawks“

Lou Williams vadovauja „Hawks“ (šaltinis: balintojo pranešimas )

Capela numetė šuolininką į Bogdanovičiaus perdavimą, o „Hawks“ pirmavo 13 taškų.

Kėlinys baigėsi 51:38, o „Hawks“ pirmavo 13 taškų.

„Hawks“ trečiajame kėlinyje sutriuškino „Bucks“ po Giannio traumos.

Ketvirtį pradėjo Bogdanovičius, numušęs tritaškį, o Holiday'as atsakė iškart, numušęs tritaškį.

Giannis užblokavo Clint Capela prie krašto ir sugalvojo kibirą, ant kito galo numetęs dunksą.

Brookas Lopezas pataikė tritaškį į kitą „Bucks“ aikštę.

Huerteris numušė išnykusį šuolininką, o Williamsas atsakė tritaškiu. Giannis numetė išnykusį megztinį.

Vėliau Capela atsisakė dėjimo ir Giannis patyrė traumą blokuodamas Capela.

Tada Giannis, padedamas brolio Thanasis Antetokounmpo, nuėjo prie spintelės.

Giannisui padėjo brolis po traumos

Giannisui padėjo brolis po traumos (šaltinis: Yahoo.com )

O ketvirčio pabaigoje „Bucks“ paskelbė, kad Giannis atmetė žaidimą.

Traumos metu „Hawks“ pirmavo 62-52.

Vėliau „Jrue Holiday“ nuvažiavo tiesiai prie ratlankio ir numetė megztinį.

Bogdanovičius numušė tritaškį, o „Hawks“ pirmavo 15 taškų, likus ketvirčiui likus mažiau nei penkioms minutėms.

Huerteris pridėjo megztinį prie kito „Hawks“.

Bogdanovičius numušė dar vieną tritaškį, o „Hawks“ atliko 15: 0.

Gallinari atsisakė dėjimo ir „Hawks“ pirmavo 22 taškais, likus ketvirčiui likus mažiau nei dviem minutėms.

Middletonas numetė šuolininką, o Reddishas atsakė tritaškiu.

Taigi kėlinys baigėsi 87:62, o „Hawks“ pirmavo 25 taškais.

„Hawks“ dominavo „Bucks“ komandoje, kad laimėtų rungtynes.

Jrue Holiday sugalvojo išnykusį megztinį, o Lopezas pridėjo dar vieną megztinį.

Bryn Forbes numetė tritaškį, o „Bucks“ per tris minutes po ketvirčio sumažino persvarą iki 16 taškų.

Bogdanovičius nuvažiavo prie ratlankio ir numetė atvirkštinį išdėstymą, o Huerteris atliko smūgį.

Vėliau Capela sugalvojo šuolį iš užpakalinės lentos, o Lopezas gynė jį įpusėjus ketvirčiui.

Pat Connaughton padarė pražangą, numetęs šuolį viena ranka, o Collinsas atsakė džemperiu.

Reddish sugalvojo kibirą iš už trijų taškų linijos.

Huerteris numušė tritaškį, o „Hawks“ pirmavo 24 taškais.

„Skylar Mays“ numetė dėjimą ir džemperį ant kitos nuosavybės.

yra vilkų bliceris vedęs juodaodę moterį

Dėl to „Hawks“ likus žaisti minutę pirmavo 25 taškų persvara.

Kėlinys baigėsi 110: 88, o „Hawks“ pirmavo 22 taškais prieš „Bucks“ ir išlygino seriją 2-2.

„Hawks“ žaidėjai pasistūmėjo.

Nepaisant to, kad Trae Youngas 4 -oje partijoje atsisakė dėl kaulų sumušimo po 3 -ojo žaidimo sukimo kulkšnies, „Hawks“ dominavo „Bucks“ žaidime.

Visa tai atsitiko, kai vietoje „Trae Young“ žengė kiti „Hawks“ žaidėjai.

Pradedant nuo Lou Williams, kuris pakeitė jį žaidimo pradinėje sudėtyje.

Williamsas pirmavo „Hawks“, pelnydamas aukščiausią tašką-21 tašką, 5 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Po Williamso Bogdanas Bogdanovičius pelnė 20 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jis taip pat pasiekė karjeros rekordą-6 tritaškius ir 4 perimtus kamuolius.

Kevinas Huerteris pelnė 15 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Klintas Capela taip pat pelnė 15 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Kita vertus, „Hawks“ suolelyje pirmavo Cam Reddish, pelnęs 12 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Danilo Gallinari pelnė 10 taškų ir atkovojo 2 kamuolius.

Kita vertus, Jrue Holiday visus Milvokio įvarčius pelnė su 19 taškų, 5 atkovotais kamuoliais ir 9 rezultatyviais perdavimais.

Khrisas Middletonas pelnė 16 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Giannis Antetokounmpo pelnė 14 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, nepaisant to, kad trečiojo ketvirčio pradžioje paliko traumą.

Kai serijos baigėsi lygiosiomis 2: 2, „Bucks“ ir „Hawks“ vėl susitiks ketvirtadienį dėl 5 rungtynių Milvokyje.