Karštis pribloškia „76ers“ mažo rezultato naktį iš „Embiid“

Kokį Filmą Pamatyti?

Penktą vietą iškovojusi Majamio „Heat“ pribloškė 1-ąją vietą iškovojusią Filadelfijos „76ers“, nugalėjusi pastarąją rezultatu 106: 94 dėl mažų taškų. Joelis embiidas .

Joelis embiidas Sugrįžęs nuo gripo šios savaitės pradžioje, numetė tik šešis taškus žaisdamas iš viso 25 minutes.

„Heat“ laimėjo Rytų konferencijos 5 -ąją vietą ir laimėjo „76ers“.

Net ir pralaimėjęs, „76ers“ vis dar yra pirmoje vietoje nuo 2001 metų rytuose.

Žaidimas taip pat žymi pirmąjį Udonio Haslemo pasirodymą karštyje, kuris yra veteranas, jau žaidęs 18 sezonų.

Ketvirtadienio vakarą Majamio „Heat“ pirmavo prieš „76ers“ ir išlaikė pranašumą iki paskutinio kėlinio.

„Heat“ stipriai pradėjo žaidimą

Sethas Curry įsteigė Beną Simmonsą, kuris nusileido atidaryti „76ers“ kėlinio.

Tada Bamas Adebayo atsakė šuoliu į Majamį.

„76ers“ greitai pridėjo keturis taškus, o kėlinį likus žaisti 9: 48 rezultatas buvo lygus 6: 2.

Bet tada „Heat“ atsakė atgal, kai kibirai išlygino rezultatą 6: 6.

Jimmy Butleris numetė tritaškį, suteikdamas karščiui pirmąją nakties persvarą.

„Heat“ ir toliau metė kibirus, įpusėjus ketvirčiui pirmavo 5 taškais.

Netrukus persvara išaugo iki aštuonių taškų (12-20), likus žaisti 4:47 min.

Karštas Jimmy rezultatas padidino persvarą iki 10 taškų.

Galiausiai ketvirtis baigėsi Udonio Haslemo kibiru paskutinėmis sekundėmis dėl karščio, o 76 atsakiusieji atsakė, suteikdami „Heat“ 16 taškų pranašumą.

„Heat“ ir toliau dominavo prieš „76ers“.

Įžengę į antrąjį ketvirtį „Heat“ ir „76ers“ buvo 38:22.

„Heat“ greitai pradėjo ketvirtį su kibiru, o „76ers“ atsakė iškart.

Tada Taileris Herro metė tritaškį „Heat“.

Haslemas kovojo su Dwightu Howardu praėjus maždaug dviem minutėms po kėlinio, nes pastarasis jį metė į žemę anksčiau.

Tada Haslemas buvo pašalintas žaisti tik tris minutes.

Tada Herro numetė dar vieną tritaškį ir padidino „Heat“ pranašumą iki 19 taškų, likus kėliniui 9:15.

Ketvirtį grįžęs Embiidas numetė kibirą.

Po keturių minučių „Heat“ vis dar turėjo 19 taškų pranašumą prieš „76ers“.

Herro numetė dar vieną tritaškį ir padidino persvarą iki 22 taškų (31:53), likus žaisti ketvirčiui 4:46.

Tada Simmonsas atsisakė „76ers“ dėjimo, o Seth iškart po to pataikė tritaškį.

Tobiasas Harrisas atsisako dėvėti kitą žaidimą ir „76ers“ pralaimi 7: 0.

Tačiau netrukus „Heat“ atsakė 5: 0, kai Adebayo kaušas ir Herro tritaškis pasinaudojo 20 taškų pranašumu, likus žaisti maždaug dvi minutes.

Kėlinys baigėsi rezultatu 21-60.

Trečiajame „Heat“ vėl pralenkė „76ers“.

Simmonsas perduoda Harrisui, kuris jį nuleidžia, ir atidarė trečiąjį kėlinį.

Butleris netrukus atsako tritaškiu „Heat“.

Tada Danny Greenas atsakė tritaškiu „76ers“.

„Green“ ir „Curry“ kaušai sumažino „76ers“ pranašumą iki 18 taškų, likus ketvirčiui 6:15.

Herro dar kartą numeta tritaškį, kad įgytų 20 taškų pranašumą prieš „76ers“.

„Heat“ atsakė į kiekvieną „76ers“ kibirą, neatleisdama 20 pliusų pranašumo.

Karštas Herro šaudymas iš už lanko tęsėsi net paskutinėmis kėlinio sekundėmis.

Jis numetė tritaškį ir išvedė žaidimą į 91-67, likus 29 sekundėms iki kėlinio pabaigos.

Vėlyvo „76ers“ sugrįžimo nepakanka, kad nugalėtų „Heat“.

Dewayne'as Dedmonas nurodė Herro praleidimą atidaryti ketvirtąjį „Heat“ kėlinį.

Tyrese'as Maxey'is atsakė „76ers“ pinigais.

Su tuo „76ers“ sužaidė 8: 0, kad įpusėjus kėliniui žaidimas būtų 79: 97.

„76ers“ pradėjo sugrįžti, kai Maxey padarė pražangą numetęs kibirą.

Tada jie pirmą kartą antrajame kėlinyje buvo 17 taškų riboje.

Tačiau „Heat“ atsakė atgal ir pasinaudojo 20 taškų pranašumu (84:104), likus ketvirčiui 2:44.

Isaiah Joe numetė tritaškį „76ers“ vartininkui.

Prasidėjo 12: 2, o „76ers“ persvarą sumažino iki 8 taškų.

Tačiau „76ers“ buvo per vėlu nugalėti „Heat“, kuri dominavo visą žaidimą.

Galiausiai „Heat“ nugalėjo „76ers“ 106: 96.

„Heat“ vadovavo Jimmy Butleris.

Kai „Heat“ nugalėjo 1 -ąją vietą užimančią „76ers“, Jimmy Butleris pirmavo „Heat“ rezultatų suvestinėje.

Jis pelnė 21 tašką, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Bam Adebayo pelnė 18 taškų kartu su 12 atkovotų kamuolių už dvigubą dublį ir taip pat atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Kendrickas Nunnas pelnė 13 taškų ir atkovojo 2 kamuolius.

Trevoras Ariza pelnė 10 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

į kokį koledžą išėjo Larry Fitzgeraldas

Kita vertus, Taileris Herro, pelnęs įvartį iš trijų taškų linijos, numetė 18 taškų kartu su 6 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Goranas Dragicas pelnė 15 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“ veteranas Udonis Haslemas padarė įtaką savo pirmajam pasirodymui prieš pašalinimą dėl kovos su „76er“ Dwightu Howardu.

Jis numetė 4 taškus ir atkovojo kamuolį, nors žaidė tik tris minutes.

Joelis Embiidas ne taip gerai įmušė naktį.

Šį vakarą Tobiasas Harrisas pelnė 21 tašką pirmaudamas „76ers“ rezultatų suvestinėje.

Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą „76ers“ ekipai.

Danny Greenas pelnė 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą, tapdamas vieninteliu žaidėju iš pradinės sudėties, surinkusiu dviženklį taškų skaičių.

Seth Curry ir Benas Simmonsas nuo startuolio nukrito 8 taškais.

Joelis embiidas kuris grįžo iš šios savaitės pradžioje patirtos ligos, šaudydamas 3 už 9 sugebėjo numesti tik šešis taškus.

Jis žaidė 25 minutes ir atkovojo 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Iš kitos pusės, Supurtykite Miltoną metė 12 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu beveik visi „76ers“ žaidėjai pelnė taškus šio vakaro rungtynėse su „Heat“, nepaisant pralaimėjimo.

Net ir pralaimėjus, Filadelfijos kelių rekordas šiame reguliariajame sezone, 20-16 buvo pastebimas.

Tai geriausias „76ers“ komandos kelio ženklas per pastaruosius 18 metų. 2002-03 „76ers“ buvo 23-18 už Filadelfijos.

Penktadienį „76ers“ priims „Orlando Magic“.

„Heat“ šeštadienį lankysis „Milwaukee Bucks“.