Nba Naujienos

Hjustono „Rockets“ pagaliau nutraukė 20-ą pralaimėjimų seriją iš eilės

Kokį Filmą Pamatyti?

„Houston Rockets“ pirmadienį pagaliau nutraukė 20-ą pralaimėjimų seriją iš eilės laimėdama „Toronto Raptors“.

Praėjusį sezoną Hjustonas sunkiai laimėjo čempionatą, net dalyvaujant Jamesui Hardenui.

Šis sezonas „Rockets“ klostosi dar blogiau, kai Jamesas buvo iškeistas, žaidėjų traumos ir pralaimėjimai iš eilės.

Panašu, kad jų pralaimėjimų serija niekada nesibaigia. Nuo tada, kai tai prasidėjo vasario 6 d., Kai jie pralaimėjo „San Antonia Spurs“.

Praėjus vos 24 valandoms po emocinio 20-ojo pralaimėjimo iš eilės, pralaimėjimo serija pratęsia blogiausią franšizės istoriją.

Pagaliau jie gavo naktį, kurios visada norėjo; jų ilgų pralaimėjimų serija baigėsi pergale prieš „Raptors“.

Paskutinį kartą Hiustonas laimėjo vasario 5 dieną prieš Memfio „Grizzlies“, kur pelnė 115 taškų.

Tada jie penkiais taškais pralaimėjo San Antonijaus „Spurs“ - 111: 106. Po pralaimėjimo jie niekada negalėjo laimėti.

Ankstesnėse rungtynėse „Rockets“ liko per keturias sekundes, kad gautų pirmąją pergalę nuo vasario 4 d., Kai griaustiniams pralaimėta 114: 112.

Jie pralaimėjo dviem taškais ir pratęsė pralaimėjimus iki 20-os, o tai pralaimėjimų seriją pavertė blogiausia franšizės istorijoje.

Pirmasis laimėjimas po 20 pralaimėjimų iš eilės

Šie pralaimėjimai buvo didelis smūgis ne tik žaidėjams, bet, dar svarbiau, Hiustono „Rookie“ vyriausiajam treneriui Stephenui Silasui.

Jis buvo akivaizdžiai sujaudintas sekmadienio spaudos konferencijoje po žaidimo. Paklaustas apie pralaimėjimų seriją, jis buvo nekalbus ir susierzinęs.

Steponas Silasas atrodo kaip sulaužytas žmogus, kai raketos pralaimi 20-ą iš eilės

Stephenas Silasas atrodo kaip sulaužytas žmogus, kai raketos pralaimi 20-ą iš eilės (šaltinis: thebiglead.com )

Atrodė, kad nesibaigianti svajonė sustojo po 20 žaidimų.

Kovo 22 d., Pirmadienį, per 24 valandas po emocinio pralaimėjimo Oklahomos miesto perkūnijai jie laimėjo 18 taškų skirtumą.

Norėdamas nutraukti pralaimėjimų seriją, Johnas Wallas atsisakė pirmųjų „Triple-double“ varžybų po penkerių metų. Wallas pelnė 19 taškų, 10 rezultatyvių perdavimų ir 11 atkovotų kamuolių.

kas yra eli manning grynoji vertė

Pirmasis jo trigubas dublis nuo 2016 m. Vasario 5 d. Tai padėjo „Rockets“ laimėti pirmąją pergalę nuo vasario 4 d.

Visi penki Hiustono startininkai įpusėjo trečiąjį kėlinį ir pelnė dvigubus skaičius.

Jae‘Seanas Tate'as pelnė 22 taškus, Sterlingas Brownas pridėjo 20, Christianas Woodas surinko 19, o „Danuel House Jr.“ - 12.

Trečiąjį kėlinį Houston baigė 88-86 persvara ir ketvirtąjį kėlinį atidarė 9-1.

Hjustonas turėjo sunkų startą, kai Wallas gavo techninę pražangą trečiąsias rungtynes ​​iš eilės po to, kai penkias minutes po pirmojo kėlinio ginčijosi su pareigūnu.

Trečią asmeninę pražangą Woodas surinko mažiau nei per tris minutes po antrojo kėlinio, o tai apsiribojo tik aštuoniomis rezultatyviomis pirmojo kėlinio minutėmis.

Atrodė, kad Hiustonas pratęs pralaimėjimų seriją kitam žaidimui per pirmąjį kėlinį.

Po pirmojo kėlinio Hiustonas pasitraukė ir laimėjo žaidimą, baigdamas savo pralaimėjimų seriją. Jie perdavė „Toronto Raptors“ 9-ą pralaimėjimą iš eilės.

Hiustonas beveik siekė sumušti ilgiausios pralaimėjimo serijos rekordą.

Kovo 21 dieną Hiustonas pasiekė ilgiausios pralaimėjimų serijos per visą franšizės istoriją rekordą.

Jie išlygino devintą blogiausią NBA istorijoje ir ilgiausią laiką nuo Filadelfijos rekordinių 28 pralaimėjimų serijos per 2014-15 ir 2015-16 sezonus.

„Rockets“ buvo šešeri pralaimėjimai iš vieno sezono rekordo ir aštuoni pralaimėjimai iš rekordo už ilgiausią pralaimėjimų seriją.

Tačiau pergalė pirmadienio vakarą nutraukė seriją ir neleido jiems pasiekti rekordo.

Ši pergalė suteikė šypseną ir viltis Hiustono žaidėjams ir ypač komandų treneriui, kuris buvo sutrikęs po pralaimėjimo vakare.

Keletas dabartinių ir buvusių NBA trenerių per pastarąsias 24 valandas kreipėsi į „Silas“, siūlydami padrąsinimą ir palaikymą.

kokia yra Michaelo Strahano grynoji vertė

Šie pokalbiai padėjo pakelti Silaso nuotaiką, kuri pakilo, kai pirmadienio vakarą „Toyota“ centre nuskambėjo paskutinis dūzgesys, o pirmojo kurso treneris apkabino Hjustono sargą Johną Wallą.

Tai tarsi nenusakoma, kaip laimėti kovą šį beprotišką sezoną, sakė Silas. Aš tiesiog labai didžiuojuosi vaikinais.

Kai tau patinka tai išgyventi ir taip stipriai kovoti.

Ir matai nusivylimą žaidėjų veiduose po pralaimėjimo po pralaimėjimo po pralaimėjimo.

Tada eiti į rūbinę po šiandienos žaidimo, o visi tiesiog džiaugiasi ir džiaugiasi. Aš turiu omenyje, kad tai labai šaunu ir puiku.

Taip, kad ir kaip būtų, vakar buvau nusileidęs ir išėjęs. Atrodo, kad dabar prieš savaitę.

Mes persirenkame, susiburiame ir taip, jis jaučiasi daug geriau vien todėl, kad žinau, kad jiems tai jaučiasi puikiai.

Johnas Wallas ir Stephenas Silasas po pergalės prieš rapsus

Johnas Wallas ir Stephenas Silasas po pergalės prieš rapsus (šaltinis: ftw.usatoday.com )

Kaip ir kas man, bet aš tiesiog labai džiaugiuosi tais vaikinais, kad jiems nereikia apie tai girdėti ir spręsti.

Pralaimėjimų serijos priežastis

Hjustonas prieš pralaimėjimų seriją laimėjo septynias iš aštuonių rungtynių ir puikiai pradėjo sezoną.

Tačiau po to, kai žvaigždės centras Christianas Woodas per tą pačią pergalę prieš „Grizzlies“ stipriai patempė kulkšnį ir paliko jį kitoms 17 rungtynių.

Pralaimėjimų serijoje Hiustonas patyrė keletą kitų pagrindinių sužalojimų, įskaitant apsauginius Victorą Oladipo, Ericą Gordoną ir Wallą, kuriems trūko ilgų atkarpų.

„Rockets“ taip pat priėmė abipusį sprendimą su komandų puolėju P.J.Tuckeriu išsiskirti.

Po to, kai jis nusprendė nežaisti pirmose rungtynėse po „Visų žvaigždžių“ pertraukos, galiausiai jį iškeitė į Milvokio „Bucks“.

Dėl visko, kas išdėstyta, Hiustonas kai kuriose rungtynėse turėjo žaisti NBA net su aštuoniais žaidėjais.

Nepaisant to, jie dėjo visas pastangas ir žaidė kiekvieną partiją tikėdamiesi laimėti.

Johnas Wallas, Stephenas Silasas

Johno Wallo, Stepheno Silaso emocinė reakcija po laimėjimo (šaltinis: clutchpoints.com )

Praradus 20 iš eilės, mes nebuvome sveiki, tačiau tai nėra pasiteisinimas.

Kadangi visi išgyveno sveikatos ir saugos protokolus bei traumas, sakė Johnas Wallas, kuris žaidime turėjo trigubą dvigubą smūgį.

Mes tiesiog išėjome ten ir varžėmės, nesvarbu, kas ir kas vyko.

„Rockets“ niekada neprarado persvaros prieš „Raptors“ po to, kai žengė į priekį antrojo kėlinio pabaigoje.

Hjustono puolėjas Danuelis House Jr. pataikė 51 metrų smūgį, kad įveiktų pusiau aikštės dūzgesį, suteikdamas „Rockets“ pranašumą iki penkių taškų.

Aš buvau toks: „Oho, na, galbūt tai yra naktis. Galbūt, - tarė Silas.

kiek metų Beno Rethlisbergerio žmona

Turėjome žaidimų, kur viso žaidimo metu pataikėme tik keturis tritaškius. Dabar pataikėme pusės teismo smūgį.

Jautė, kad gali atsitikti kažkas ypatingo. Mums ypatinga yra pergalė po tiek pralaimėjimų iš eilės.

Tai apie prakeiktą laiką, žmogau, sakė Christianas Woodas, kuris visus 19 taškų pelnė antrajame kėlinyje. Tai apie prakeiktą laiką.

Hiustonas dar turi nueiti ilgą kelią, kol jie visiškai švęs, tačiau ši pergalė jiems buvo ypatinga.