Žaidėjai

„76ers“ patyrė žalą užpildžiusį „Joel“ dvigubą dublį

Kokį Filmą Pamatyti?

Kai „Brooklyn Nets“ užėmė aikštę, jie nusileido septyniems savo žaidėjams, įskaitant tokius žvaigždžių žaidėjus kaip Kevinas Durantas ir Jamesas Hardenas.

Kevinas Durantas dėl kairės pakinklio traumos valdymo dienos.

Tuo tarpu Jamesas Hardenas jau praleido didžiąją dalį rungtynių su dešinės pakinklio įtempimu.

Panašiai ir Tyleris Johnsonas vis dar skauda dešiniojo kelio skausmus. LaMarcusas Aldridge'as buvo surengtas ne COVID-19 liga.

Blake'as Griffinas yra sužeidimų valdymo dieną, kai tebesitęsia kelio problema.

Blogiausiai iš visų „Nets“ varžovų susirinko dėl 1-os vietos Rytų konferencijoje Filadelfijos „Sixers“.

Traumos kupinas „Brooklyn Nets“ trečiadienio vakarą pralaimėjo „76ers“ ekipai pralaimėjus 123–117.

„Sixers“ pirmavo 37–18 „Nets“ viename mače, likus 17 pergalių sezone.

„76ers“ stiprus startas su stipriu finišu.

Abi komandos pradėjo gana gerai įmušti taškus, kai „Nets“ pirmavo.

„76ers“ komanda pirmavo 15-6, kol Irvingas pradėjo žaisti „Brooklyn Nets“.

Per pirmąsias 10 žaidimo minučių jis turėjo 10 taškų iš 5 iš 6 šaudymo, o „Nets“ pirmavo 24-23 dėl savo krepšių iš eilės.

Tačiau „Sixers“ žengė į priekį 32-28, kai įžengė į antrąjį kėlinį ir netrukus pasitempė įpusėjus kėliniui.

Vėliau Irvingas numetė keturis baudos metimus, kad patektų į „76ers“ persvarą per septynis taškus.

Kyrie Irvingas grįžo prieš „Sixers“

Kyrie Irving grįžo prieš „Sixers“ (šaltinis: netswire.usatoday.com )

Prieš „Nets“ kėlinį jis metė 23 taškus iš 8 iš 11 smūgių, įskaitant septynis rezultatyvius perdavimus.

Dviejų kėlinių metu Brooklynas pataikė 56,4 proc., Bet bandė atlikti tik aštuonis tritaškius ir atlikti tik du.

„Sixers“ pataikė 55,6 proc. Ir 58,3 proc., Naudodamas 7 iš 12 dvitaškių.

Kai įžengė į trečiąjį kėlinį, „76ers“ buvo septyniais taškais ir jie padidino savo persvarą likus 4:30.

kokioje vidurinėje mokykloje mokėsi joe montana

Irvingas pasistengė netikėtais „Nets“ žaidimais

Be Jameso ir Duranto, Kyrie Irvingas turėjo visa tai padaryti ir įmušti įvartį. Jis puikiai bėgė ir netgi sumažino persvarą.

Nepaisant to, nepakako perimti „Embid‘s 76ers“.

„76ers“ padidino savo pranašumą iki 16 taškų ir pasinaudojo 85–69 pranašumu prieš „Nets“. Tada Irvingas sugalvojo neįtikėtiną bėgimą, pelnydamas šešis taškus per 8: 0.

Jis atliko du baudos metimus, kurie padėjo „Nets“ pasiekti rezultatą 85-77, kol „Sixers“ perėjo į ketvirtąjį kėlinį 94-84.

Bet „76ers“ greitai atliko 15–4 bėgimą, kad atidarytų ketvirtąjį, galiausiai pratęsdami rezultatą iki 21 taško.

Kai jie atliko šešis iš pirmųjų septynių smūgių bėgimo metu ir pirmavo su 109-88, nes žaidimo pabaigoje liko devynios minutės.

Netrukus „Sixers“ pakilo 112-90, kol „Nets“ sumažino persvarą 21-2. Bruce'as Brownas jaunesnysis pradėjo bėgimą tritaškiu ir dviem baudų metimais.

Timothe'as Luwawu-Cabarrotas įmušė pertrauką po Brooklyno perimto žaidimo ir taip išvedė „Nets“ rezultatą 114: 106 iki 3:37.

Alize'o Johnsono atkovoto kamuolio rezultatas buvo 114-111, o liko 2:18. Tačiau „Nets“ negalėjo užimti lyderio pozicijos.

„76ers“ vis dar buvo 118-115 taškų, o liko kiek daugiau nei minutė.

Prieš jiems galutinai baigiant žaidimą, jie pirmavo nuo pražangų linijos virš „Nets“.

„76ers“ nugalėjo „Nets“ klubą 123-117 užimdami 6 taškų persvarą ir iškovojo vienintelį pirmosios vietos valdymą.

Kyrie Irvingas vedė Brooklyną surinkęs 37 taškus, o jo komanda užėmė 13-ą 30 taškų sezone. Irvingas metė 13 prieš 21 ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus.

DeAndre'as Jordanas surinko dvigubą dvitaškį, surinkęs 12 taškų ir 14 atkovotų kamuolių bei pridėjęs penkis rezultatyvius perdavimus.

Landry Shamet pelnė 17 taškų, Jeffas Greenas surinko 15, o Bruce'as Brownas - 14.

Joelis Embidas už pergalę.

Po to, kai Joelas Embidas grįžo į „76ers“ komandą po traumos, „76ers“ žaidžia labai gerai.

Nepaisant to, kad jį saugojo „Nets“ žvaigždė DeAndre'as Jordanas, Joelis Embidas puikiai žaidė dėl „76ers“ pergalės.

Džordanas sunkiai praleido laiką „76ers“ vyrui ir sustabdė jį nuo kibirų.

Tačiau nepakako sustabdyti Embidį, nes jis gavo lengvus kibirus ir puikiai žaidė.

Galiausiai numetė didžiulį dvigubą dvigubą pelnydamas 39 taškus ir 13 atkovotų kamuolių kartu su 2 rezultatyviais perdavimais.

Embidas žaidė 33 minutes, kad numestų dvigubą dublį.

kaip Odellas beckhamas jr išgarsėjo

Tobiasas Harrisas numetė 26 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus. Taip pat Benas Simmonsas nukrito su 4 atkovotais kamuoliais ir 9 rezultatyviais perdavimais.

Mes gerai jaučiamės dėl to, kaip žaidėme šį vakarą, - sakė Nashas. Mes žaidėme sunkiai. Mes žaidėme kartu.

Galima sakyti, kad mūsų grupė kovojo vienas už kitą. Galėjai matyti, kaip ant suolo vaikinai džiaugiasi tuo suolelio būriu, kuris buvo antrame kėlinyje.

tai rodo mūsų ryšį ir mūsų, kaip grupės, augimą ir tai, kad šie vaikinai rūpinasi vienas kitu ir tai tikrai svarbu.

Laimėk ar pralaimėk, tuo mes nenorime niekada abejoti. Pamačiusi šį vakarą ir pasirodymą sunkiai pralaimėjus, mes visi jautėmės tikrai didžiuojamės grupe.

Dabar „76ers“ laukia „LA Clippers“, o „Nets“ šeštadienį susitinka su Charlotte Hornets.