Futbolas

Italija nugalėjo 2022 m. Pasaulio taurės atrankos varžybų C grupėje. Rezultatas 2: 0 virš Šiaurės Airijos

Kokį Filmą Pamatyti?

Kovo 25 d. Parmoje Italija laimi rezultatu 2: 0, kai startuoja Pasaulio taurės C grupės atrankos varžybose.

Pirmoje pusėje Italija įtvirtino savo persvarą Domenico Berardi pasižymėjo 14-ąją minutę ir „Ciro Immobile“ likus vos septynioms minutėms iki pertraukos.

kur setas karis išėjo į koledžą

Treneris Roberto Mancini nuo 2018 m. Italijos komanda buvo didžiulė varžovė, kuriai Airijos komanda turėjo būti pasirengusi. Mancini komanda iki šiol buvo nepralaimėta 23 rungtynėse.

Jis pasakė „Rai Sport“ :

Pirmas kėlinys buvo puikus ir turėjome įmušti daugiau įvarčių.

Kamuolys judėjo greitai, jis buvo tobulas. Mes įmušėme du įvarčius ir bent jau galėjome įmušti dar du.

Gerai reikia peržiūrėti antrąją pusę, nes turime tai padaryti geriau. Galbūt pradėjome daryti keletą per daug prisilietimų ir kamuolys judėjo lėtai. Tai gali atsitikti po penkių mėnesių nesimatymo.

2018 m. Italija nepateko į pasaulio čempionatą Rusijoje. Tai jiems pirmą kartą per šešiasdešimt metų nepavyko.

Būdami keturis kartus pasaulio taurės laimėtojai, jie niekada nepralaimėjo kaip namų pasaulio taurės atrankos varžybos.

Šiaurės Airijos komanda po antrojo kėlinio nustebino Azzurris. Įkvėpė Gavinas Whyte , jie pareiškė savo poziciją.

Jie kovoja su Bulgarijos komanda Belfasto Vindzoro parke kovo 31 d.

Šiaurės Airijos bosas Ianas Baracloughas Komanda pasirengusi rungtynėms, nes jie ir toliau varžosi dėl pasaulio taurės finalo, kuris jų išvengė nuo 1986 m.

Italas Domenico Berardi jubiliatas įmušęs pradinį įvartį pasaulio čempionato atrankos varžybose (Šaltinis: „Sports Mole“)

Nepaisant Šiaurės Airijos pozicijos, Italija dominuoja pirmajame kėlinyje

Pirmos kelios atidarymo minutės „Norn Ironams“ atrodė teigiamos. Komanda buvo atnaujinta ir išlaikė tvirtą stabilų žaidimą.

Tačiau italai pasiėmė tempą ir atliko staigius perdavimus. Šiaurės Airija negalėjo konkuruoti su Azzurri piko metu.

Lacijus puolėjas Immobile parodė pirmuosius galimų įvarčių ženklus, tačiau vartininkas Bailey Peacockas-Farrellas lengvai užblokavo.

Puolėjas Domenico Berardi įmušė pradinį smūgį. Jo galimybė atsirado, kai jis gavo leidimą Alessandro Florenzi .

Jis išsklaidė dešiniojo sparno vidų ir paleido kampinį smūgį, kuris praėjo šalia Šiaurės Airijos vartininko Peacocko-Farrello šalia posto.

Tai buvo aukštas šūvis, kuris pateko tiesiai į tinklo stogą. Ir Sassuolo ketvirtasis puolėjo įvartis sužaidus penkias Italijos rungtynes.

ką dabar veikia John Elway

Italijos „Ciro Immobile“ pelnė antrą pergalingą įvartį FIFA pasaulio taurės Europos atrankos C grupės varžybose su Šiaurės Airija (Šaltinis: „The Guardian“)

„Immobile“ gavo progą akimirkomis prieš kėlinį. Išbėgimas iš Lorenzo Insigne , puolėjui pavyko žemai kairiajame kampe.

Tai buvo jo pirmasis įvartis Italijoje nuo 2019 m. Praėjusių metų Europos auksinių batų nugalėtojas Ciro negalėjo sulaikyti pakilumo ir spardė bei trenkė kampine vėliava.

Jo paties žodžiais, jaučiau svorį nuo savo pečių, pusantrų metų nebuvau pelnęs taškų Italijai.

Tai buvo išleidimas, svarbus tikslas man ir komandai, matant, kad rungtynės buvo šiek tiek sudėtingos.

„Norn“ lygintuvai pakyla antroje pusėje

Po pertraukos Šiaurės Airijos komanda sustiprino, kad galėtų žaisti geriau ir stipriau.

Tiesą sakant, italai vienu metu šiek tiek sutriko.

Gavinas Whyte'as pasivijo progą, kai jis užfiksavo galinį perdavimą iš „Azzurri“ vidurio puolėjo Manuelis Locatelli , bet AC Milano Gianluigi Donnarumma tai atrėmė.

Italų vartininkas taip pat dėjo antras pastangas iš eilės ir blokavo Michaelas Smithas Šūvis. Smithas bandė pelnyti įvartį kaire koja, tačiau nepakankamai panaudojo jėgą.

Likus vos keturioms minutėms iki užbaigimo Baraclough'o komanda beveik laimėjo įvartį. Jie puikiai žaidė žaidimą ir Kapitonas Stevenas Davisas galėjo sekti Paddy McNairas suteikdamas jam protingą leidimą. Tačiau Middlesbrough vyras negalėjo tą naktį pristatyti.

Jo nerangus smūgis skriejo virš skersinio. Pastarosiose rungtynėse jis puikiai žaidė savo komandoje ir šalyje, tačiau pasirodymas ketvirtadienį Šiaurės Airijos sirgaliams ir bosui buvo tikras nusivylimas.

Kalbėjosi viršininkas Ianas Baracloughas „Sky Sports“ : Tai nėra tokie žaidimai, apie kuriuos mes vertinsime. Mes turime atsižvelgti į antrojo kėlinio intensyvumą į kitą trečiadienio atranką prieš Bulgariją.

Tai yra žaidimai, prieš bulgarus, prieš Šveicariją ir net namuose su Italija. Mus paskatins tas antrosios pusės pasirodymas.

Mes žinome, kad turime pradėti žaidimus geriau, tačiau galime sukurti šansų. Mes turime komandos etiką, kurioje, manau, turime būti ant priekinės kojos. Mes negalime būti pasyvūs, o kai esame, tai mus paveikia.

Šiaurės Airija turi įsitraukti į geriau pasirengusią ir energingą komandą, mokytis ir pasisemti patirties iš antrosios pusės. Jie nori paspartinti trečiadienio rungtynes ​​su Bulgarija, jei nori ir toliau patekti į 2022 metų pasaulio taurės finalą.