Jamesas Hardenas ir Blake'as Griffinas iš „Brooklyn Nets“ prieš Jutos „Jazz“ ir Jutą laimėjo lengvai.

Kokį Filmą Pamatyti?

„Brooklyn Nets“ žvaigždės saugas Jamesas Hardenas ir puolėjas Blake'as Griffinas šį vakarą nežais „Brooklyn Nets“ komandoje prieš Jutos „Jazz“.

Viena vertus, Jamesas Hardenas nėra dėl kaklo skausmo

Kita vertus, Blake'as Griffinas yra išvykęs dėl kairiojo kelio traumos valdymo.

„Brooklyn Nets“ jau nuo vasario 13 dienos buvo be žvaigždės Kevino Duranto dėl kojos įtempimo.

Kitas žvaigždžių žaidėjas Kyrie Irvingas yra išvykęs dėl asmeninių priežasčių ir gali praleisti kitą žaidimą po šio vakaro.

Jamesas Hardenas kurį laiką nešė savo komandą be Kevino Duranto ir Kyrie Irvingo ir žaidė MVP lygiu.

wwe, kiek metų yra romėnas

Taip pat be Blake'o Griffino, kuris pirmadienį debiutavo Brukline prieš Portlando „Trail Blazers“.

Blake'as Griffinas ir Jamesas Hardenas žaidė rungtynėse su „Portland Trail Blazers“, kur laimėjo keturiais taškais.

Jamesas Hardenas ir Blake

Jamesas Hardenas ir Blake'as Griffinas prieš Jutos „Jazz“ (šaltinis: nba.com )

Žaidime Jamesas per 40 minučių atliko 25 taškus, 17 rezultatyvių perdavimų ir 7 atkovotus kamuolius.

Griffinas per 19 minučių iš atsarginių žaidėjų suolelio atliko 8 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir 2 perimtus kamuolius.

Hardenas po pergalės prieš „Blazers“ sakė, kad vos nesėdėjo tame žaidime dėl skaudančio kaklo.

Jis visada nori būti prieinamas komandai, kurioje žaidžia, ir didžiuojasi galėdamas tai padaryti.

Aš tik toks, koks esu, kaip tik aš ir esu pastatytas, sakė Hardenas. Jei tai buvo padaryta rytoj, žinau, kad atidaviau viską, ką turėjau.

Žinau, kad niekur nesutrumpinau. Tai praeis daugiau nei vieną dieną, bet aš, galvodamas apie savo protą, žinau, kad turiu ramybę, žinodamas, kad tai padariau. Aš galiu su tuo gyventi.

Šį sezoną Hardenas pirmauja „Nets“ gretose (25,4 tšk.) Ir atlieka rezultatyvius perdavimus (11,5), kartu metdamas 46,8% ir tritaškių 36,2%.

kiek verta Rickie Fowler

Be jo Brooklynui greičiausiai buvo sunku įveikti Jutos „Jazz“.

Jutos „Jazz“ klubas turi geriausią NBA rekordą Vakarų konferencijoje su 31: 11 ir yra pirmoje vietoje.

Tuo tarpu „Nets“ yra antroje Rytų konferencijos vietoje.

Bruklinas pralaimėjo be Jameso

„Nets“ prarado ritmą, Jamesui nežaidžiant. Pradinė „Nets“ sudėtis buvo Jeffas Greenas, Joe Harrisas, Bruce'as Brownas jaunesnysis, Timothe'as Luwawu-Cabarrotas ir Tyleris Johnsonas.

Be to, Jamesas, Kevinas ir Blake'as, tinklai taip pat buvo be Spencerio Dinwiddie ir Landry Shameto.

Spenceris Dinwiddie buvo pašalintas dėl iš dalies suplyšusio dešiniojo kelio ACL, o Shamet - dėl dešinės kulkšnies patempimo.

Kadangi dauguma žvaigždžių išėjo, Brooklynui buvo sunku per rungtynes ​​su Jutos „Jazz“.

Jie nesugebėjo išsiveržti į priekį nė viename kėlinyje ir galiausiai pralaimėjo „Jazz“ klubui 118-88.

Daugiausiai žaidėjų pelnytų taškų „Nets“ buvo 23 taškai Alize Johnson nulipęs nuo atsarginių suolo ir žaidė 33 min.

Alize'as debiutavo „Nets“ gretose ir surengė savo pirmąjį dvigubą dublį kaip „Net“ žaidėjas. Su „Nets“ jis turi 10 dienų sutartį.

Alize Johnson pirmasis dvigubas dublis kaip „Net“ žaidėja.

Pirmasis Alize Johnsono dvigubas dublis kaip „Net“ žaidėjas. (Šaltinis: netsdaily.com )

Jis 33 minutes numetė 23 taškus, 15 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvius perdavimus. Tačiau nesugebėjo įveikti „Jazz“.

Džiazas visą žaidimą dominavo trumpų rankų „Nets“. „Jazz“ padarė kibirą pirmajame žaidime ir nuo tada niekada neatsigręžė atgal.

Jie užėmė lyderio poziciją per visus keturis kėlinius ir gavo lengvą pergalę prieš „Nets“. Savo pergale prieš „Nets Jazz“ žaidėjas Donovanas Mitchellas prisidėjo 27 taškais, 7 rezultatyviais perdavimais, 6 atkovotais kamuoliais.

Donovanas Mitchellas žaidė 27 minutes, kad gautų 27 taškus.

Panašiai „Jazz“ žaidėjas Rudy Gobertas 24 minutes numetė 8 taškus, 11 atkovotų kamuolių ir 3 blokus, o Mike'as Conley 25 minutes pelnė 8 taškus, 4 atkovotus kamuolius ir 2 perimtus kamuolius.

Tinklams, išskyrus Alize Johnson , Reggie Perry numetė 12 taškų, 8 atkovotus kamuolius, 3 perimtus kamuolius žaidžiant 28 minutes, „Nets“ žaidėjas Chrisas Chiozza atliko 10 taškų, 11 rezultatyvių perdavimų, 2 perimtus žaidimus 28 minutes.

Jutos patogus laimėjimas

Kaip ir tikėtasi, „Jazz“ visą žaidimą dominavo „Nets“ tinkle ir lengvai laimėjo prieš trumpų rankų „Nets“.

„Nets“ nesugebėjo gerai žaisti, galiausiai laimėdamas „Jazz“. Dėl to Juta ketvirtame kėlinyje galėjo pailsėti savo startininkams.

Džiazas išpūtė „Nets“, kurie yra be Jameso Hardeno, Kyrie Irvingo ir Kevino Duranto (šaltinis: nydailynews.com )

Puolime „Jazz“ įžengė į naktį pirmą kartą NBA su 16,9 tritaškiu per rungtynes.

Per pirmąjį žaidimo kėlinį jie nukovė 11 ir iš viso 23, kai Mitchellas pataikė keturis iš 11 tritaškių.

Pirmąjį ketvirtį jie pirmavo 21 taško persvara ir pertraukoje buvo 63-38

Tony Jonesas iš „Athletic“ pateikė tai, ką matė po dviejų žaidimo ketvirčių.

Jis sako: manau, kad vienintelis dalykas, kurį galite išsisukti iš šio pirmojo kėlinio, yra tai, kad tai gali būti patogiausia, kokį mačiau Jutoje šį sezoną prieš išimtinai perjungiamą gynybą.

kokioje komandoje žaidžia oshie

Pradžioje tai trukdė „Jazz“ dėl maždaug trijų daiktų, o tada jis pasirodė varžybose.

Dabar Juta turi visas tris partijas pirmaujančią poziciją Vakarų konferencijos srityje ir ieško savo pirmosios pozicijos Vakarų konferencijos atkrintamosiose varžybose nuo 1997–1998 m.

„Next Jazz“ kovoja prieš Memfio „Grizzles“, o „Nets“ žais su Detroito „Pistons“ ir „Timberwolves“.