Didžiulis Jaysono Tatumo įvartis Bostonei suteikia pergalę prieš „Nets“

Kokį Filmą Pamatyti?

Bostono „Celtics“ penktadienio vakarą trečiosiose rungtynėse susitiko su Bruklino „Nets“ komanda „TD Garden“.

„Celtics“ į savo namų aikštę pateko du serijos pralaimėjimai po diržu, o „Nets“ - dvi pergales.

Šį vakarą „Nets“ ketino vėl laimėti, tačiau Jaysonas Tatumas sužlugdė savo tikslą su didžiuliu taškų skaičiavimo vakaru.

Jis netgi padarė žaidimo istoriją, tapdamasTrečias jauniausias žaidėjas NBA istorijoje surinkti daugiau nei 50 PTSNBP atkrintamosios varžybosžaidimas.

„Celtics“ 125: 119 nugalėjo „Nets“ ir sumažino „Nets“ pranašumą 2: 1 trečiose rungtynėse.

Kita vertus, Kevinas Durantas ir Jamesas Hardenas taip pat padarė istoriją, nors ir pralaimėjo „Celtics“.

Pirmąjį kėlinį „Nets“ pradėjo stipriai

Kemba Walker pirmąjį ketvirtį pradėjo dėjimu „Celtics“.

Tada Jamesas Hardenas atsakė kibiru, nupiešdamas pražangą.

Tai išvedė „Nets“ į priekį.

Tuomet Joe Harrisas numušė tritaškį „Nets“ komandai ir maždaug po minutės ketvirtį padidino persvarą iki keturių taškų.

Vėliau Kevinas Durantas numetė tritaškį.

O Hardenas nuvažiavo tiesiai prie ratlankio, numetęs dėvėjimą ir dar vieną tritaškį į kitą.

Tada Joe Harrisas sugalvoja tritaškį Hardeno perdavime.

Visa tai lėmė rezultatą 19-2 per keturias minutes.

Jaysonas Tatumas pagaliau numetė šuolininką, nes „Celtics“ nutraukė bėgimą.

Tada jis užblokavo Durantą ir numetė dėjimą iš kitos pusės kartu su flotacininku kitoje aikštelėje, pats atlikdamas rezultatą 6: 0, kad žaidimas taptų 9 taškų riba

Tada Marcusas Smartas nuvažiavo tiesiai prie ratlankio ir numetė dėjimą, kuris sumažino „Nets“ pranašumą iki 7 taškų ir 6:39 priminė kėlinį.

Tada Hardenas atsakė tritaškiu ir perdavė kamuolį Durantui, norėdamas gauti šuolį.

Įpusėjus kėliniui jie buvo 24:14, o „Nets“ pirmavo 10 taškų.

Tada „Smart“ važiavo tiesiai prie krepšio, numetęs smūgį ir nubrėžęs pražangą, todėl žaidė tritaškiais.

Durantas nubloškė virš Tatumo dar vieną kibirą ir vėl sugalvojo dar vieną kibirą, pirmaujant 11 taškų prieš „Celtics“.

Smartas atsakė tritaškiu Walkerio perdavimu. Tada Taileris Johnsonas sugalvojo kibirą ant Durant'o perdavimo.

Pirmąjį kėlinį pirmavo „Celtics“.

Tada Romeo Langfordas numetė tritaškį iš kitos pusės, todėl žaidimas buvo per septynis taškus, o likus žaisti ketvirčiui liko mažiau nei dvi minutės.

Nicolas Claxtonas numetė kibirą ant Kyrie Irvingo perdavimo, o tada Tatumas atsakė šuoliu.

Tada Tristanas Thomsonas numeta dar vieną kibirą ant Tatumo. Tatumas pavogė kamuolį ir numetė tritaškį į kitą pusę.

Tada „Smart“ pataiko tritaškį, o tai lemia 10-0, o tai lemia taškų persvarą ir baigia kėlinį 33-32.

Antrame kėlinyje „Celtics“ ir toliau pirmavo.

Antrojo ketvirčio pradžioje jie buvo 32-35, o „Celtics“ kibiru pratęsė persvarą. Vėliau Hardeno lobas Claxtonui padavė kibirą „Nets“.

Tatumas nepataikė į šūvį, bet Thompsonas jį atgavo ir numetė kibirą.

Jis numetė žingsnį atgal tritaškiu prieš Claxtoną, kai „Celtics“ pirmavo 6 taškais prieš „Nets“.

Vėliau Taileris Johnsonas numetė tritaškį į kitą pusę.

Langfordas atsakė savo tritaškiu. Tada Harris atsisakė dėjimo.

Thompsonas suklastojo ir po to numetė kibirą. Vėliau Evanas Fournieris permetė Langfordo perdavimą.

Tada Hardenas pelnė lengvą klojimą, o Kyrie sugalvojo šuolininką sumažinti „Celtics“ pranašumą iki keturių taškų.

Vėliau Durantas numetė šuolininką ir likus žaisti penkias minutes pateko į dviejų taškų ribą.

Fournier atsakė tritaškiu, o Durantas sugalvojo šuolininką kitame gale.

Tatumas numetė tritaškį ir Blake'as Griffinas atgal atsakė dengimu.

Fournier padarė šuolį atgal, o Grantas Williamsas blokavo Hardeno smūgį kitame gale.

Dėl to Tatumas puolimo pabaigoje gauna dar vieną kibirą, o „Celtics“ pirmavo 10 taškų skirtumu, likus ketvirčiui likus maždaug dviem minutėms.

Durantas smūgiavo, o vėliau Thompsonas numetė dar vieną kibirą ant Fournier mis.

Kėlinys baigėsi 57:61, „Celtics“ priešakyje.

Trečiajame kėlinyje „Celtics“ ir toliau dominavo.

Tatumas tęsė karštus įvarčius, kai metė tritaškį ir pradėjo trečiąjį kėlinį.

„Smart“ sugalvojo pavogti ir rado Thompsoną kitame gale už dunkso. Dėl to „Celtics“ po 2 minučių ketvirčio pirmavo 10 taškų.

Tada Durantas atsakė tritaškiu.

Jie buvo 60-69, o kėlinyje liko 9:39. Durantui nepataikius tritaškio, Kyrie greitai sugalvojo kibirą.

Vėliau Hardenas rado Durantą už kibirą. Tada Tatumas sugalvojo apsisukti džemperį.

Durantas numušė tritaškį, o Irvingas po to numetė šuolininką.

Tai įmušė „Nets“ taškų persvarą prieš „Celtics“ įpusėjus ketvirčiui.

Tada „Smart“ numetė tritaškį į Tatumo rezultatyvų perdavimą ir iškart pirmavo.

Visi jie buvo lygūs 75:75 ir likus kėliniui 5:16.

Tada „Smart“ numetė tritaškį kartu su pražanga, todėl žaidė keturiais taškais.

Durantas numetė šuolininką, o „Smart“ atsakė tritaškiu.

Fournier sugalvojo plačiai atvertą kampinį trejetą ir pirmavo 11 taškų skirtumu, likus ketvirčiui 2:16.

Tada Tatumas kartu su kibiru ištraukė pražangą.

„Nets“ atsiliko nuo „Celtics“ 79:91, likus žaisti mažiau nei dvi minutes.

Tatumas vėl numetė tritaškį į kitą vartų kampą. Toliau jis patraukė dvitaškį.

Hardenas atsakė tritaškiu. Tada Irvingas sugalvojo šuolininką, kuriam liko šaudyti mažiau nei 10 sekundžių.

Kėlinys baigėsi 84: 96, „Celtics“ priešakyje.

Galiausiai „Celtics“ laimėjo ketvirtąjį kėlinį.

Ketvirtąjį kėlinį Hardenas pradėjo tritaškiu. Ir Fournier atsakė tritaškiu.

Tuomet Thompsonas numetė dėjimą į kitą turtą. Vėliau jis numetė dunksą dėl praleisto Walkerio šūvio.

Tada Walkeris numetė šuolininką, o vėliau Hardenas pataikė tritaškį.

Kyrie numušė ilgą tritaškį. Tatumas numetė megztinį kitoje pusėje.

Bet tada Irvingas sugalvojo dar vieną tritaškį.

Tatumas numetė dėtį, o Fournier numušė tritaškį, o Walkeris sugalvojo šuolininką.

„Nets“ nusileido „Celtics“ 106: 116, o ketvirčiui liko apie tris minutes.

„Smart“ šuolininku padidino persvarą iki 12 taškų. Tada Jamesas Hardenas numušė tritaškį.

Tuo tarpu Tatumas numušė džemperį per Durantą.

Jie buvo 116-123, kai Durantas numetė tritaškį, o „Celtics“ persvarą sumažino iki keturių taškų.

Likus 13 sekundžių Williamsas nukrito ant Fournier perdavimo.

Tatumas sugriebė paskutinį atšokusį Hardeno tritaškį ir baigė žaidimą 119-125 pergale prieš „Nets“.

Istorinė Jaysono Tatumo naktis 3 žaidime pakelia „Celtics“ už „Nets“.

Penktadienio vakarą įžengę į aikštę prieš „Nets“, „Celtics“ patyrė du pralaimėjimus.

Tai, kas atrodė kaip dar viena „Net“ didžiosios trijulės pergalė, sugriuvo po istorinės „Celtics“ žvaigždės Jaysono Tatumo nakties.

Tatumas praleido vieną geriausių rezultatyvių vakarų ne tik savo karjeroje, bet ir NBA istorijoje.

Jis iškrito į atkrintamųjų varžybų rekordą-50 taškų kartu su 6 atkovotais kamuoliais ir 7 rezultatyviais perdavimais.

Tai tik viena iš tų naktų, - sakė Tatumas. Sunkus šaudymo vakaras pirmose rungtynėse, o paskutinėse rungtynėse nedaug žaidžiau, nes man kišo akis.

O Tatumas tapo šeštuoju žaidėju franšizės istorijoje, surinkęs 50 taškų atkrintamosiose.

Jis taip pat yra trečias jauniausiasžaidėjas NBA istorijojesurinkti 50 plius taškųNBA atkrintamosiosžaidimas.

kario komandos, kuriose jis žaidė

Šį vakarą turėjome daug vaikinų, kad Jaysonas būtų ypatingas, sakė Bostono treneris Bradas Stevensas.

Nuostabi naktis po pastarojo dvejų atkrintamųjų varžybų.

„Tatum“ paskutinėse dvejose atkrintamųjų varžybose stengėsi padaryti daug įtakos, nes „Celtics“ pralaimėjo šias dvi rungtynes, tačiau žaisdamas žaidimą savo namų aikštėje suteikė jam pranašumą.

Nėra nieko panašaus į žaidimą namuose prieš savo namų minią, sakė Jaysonas.

Jis prisijungė prie Johno Havliceko, Isaiah Thomaso, Ray Alleno, Samo Joneso ir Bobo Cousy kaip „Celtics“ su 50 taškų atkrintamosiose.

Komandos draugas Marcusas Smartas sakė: „Jis buvo tiesiog užrakintas psichiškai. Mes kovojame prieš komandos žiaurumą. Kaip jau sakiau, pasaulis tai žino ir mes žinome. Tai nebus lengva. Jūs negalite atsigulti, negalite žengti žingsnio atgal. Jūs turite sugebėti spausti į priekį ir tai mes padarėme šį vakarą.

Be „Tatum“, pergalėje puikiai pasirodė ir kiti „Celtics“ žaidėjai.

Marcusas Smartas pelnė 23 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tristanas Thompsonas buvo ant grindų, pelnydamas 19 taškų ir atkovodamas 13 kamuolių.

Evanas Fournier pelnė 17 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Istorinė Jameso Hardeno ir Kevino Duranto dueto naktis.

Kita vertus, Jamesas Hardenas pirmavo „Nets“ komandoje, pelnydamas 41 tašką ir atlikdamas 10 rezultatyvių perdavimų dvigubai dvigubai ir atkovodamas 7 kamuolius.

Kevinas Durantas pelnė 39 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Nepaisant pralaimėjimo, abi „Nets“ žvaigždės taip pat padarė istoriją. Kadangi jie tapo pirmąja „Nets“ komandos draugų pora, kuri atkrintamosiose rungtynėse pelnė po 30 plius taškų nuo 2006 m.

Tuo tarpu buvęs „Celtics“ žaidėjas Kyrie Irvingas numetė 16 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, nepaisant to, kad jį „Celtics“ kaskart liesdamas palietė.

Jis buvo nuskriaustas dar prieš žaidimą, per apšilimą, įžangą, bet vis tiek liko žaidime ir žaidė savo komandoms.

Tačiau viskas pasidarė negražu, kai kai kurie gerbėjai keletą kartų trumpam įsiveržė į vulgarų giedojimą Irvingo link.

Tai krepšinis. Savo gyvenime buvau keliose aplinkose, sakė Irvingas. Kaip sakiau, tol, kol ten yra tik griežta krepšinio prigimtis ir nėra nieko papildomo, man tai įdomu.

Dabar abi komandos vėl susitiks pirmadienį „TD Garden for 4 Game“.