Joelis Embiidas vedė „76ers“ į priekį 3: 0 prieš „Wizards“

Negalima sustoti MVP kandidatui Joelui Embiidui ir pirmajai Filadelfijos „76ers“.

Kai jie vykdo misiją surengti seriją „Vašingtono burtininkai“.

Įžengę į aikštę dviem pergalėmis prieš „Wizards“, šeštadienio vakarą „76ers“ iškovojo trečiąją pergalę ir 132: 103 įveikė „Wizards“.

Joelis Embiidas liepsnojo prieš „Wizards“, nes per 28 minutes pasiekė aukščiausią karjerą atkrintamosiose varžybose ir atvedė „76ers“ į pergalę.

Puikiai šaudydamas iš Joelio, „76ers“ užėmė pirmąją franšizės 3-0 serijos lyderę nuo 1985 m.

Kita vertus, „Wizards“ buvo nepalankioje padėtyje, nes jų pagrindiniai žaidėjai vis dar gydo nuo traumų.

Nepaisant traumos, Russellas atkrintamosiose varžybose atsisakė 11-o trigubo dublio.

„76ers“ visiškai pasinaudojo traumuota „Wizards“ komanda.

Kadangi jie dominavo visuose kėliniuose ir galiausiai laimėjo.

Pirmąjį kėlinį „76ers“ pradėjo stipriai.

Ketvirtį Benas Simmonsas pradėjo dėdamas seto Curry perdavimą.

Tada Bealas atsakė darydamas žaidimą, surišdamas žaidimą ir vėliau perėmęs šuolį.

Po to Joelis Embiidas numetė diegimo žaidimą, bet Alexas Lenas atsakė į kitą žaidimą.

Jie buvo 10-6, o kėlinį likus 8:27.

Curry tolimas perdavimas Simmonsui už dunką, kuris padidino persvarą iki 6 taškų.

Russellas Westbrookas numetė vidutinio nuotolio šuolininką, kad sumažintų persvarą per tašką.

Tačiau Curry atsakė tritaškius, o Simmonsas perdavė Danny Greenui tritaškį, todėl „76ers“ įpusėjo ketvirtį 9: 0.

Tobiasas Harrisas sugalvojo dar vieną tritaškį po to, kai Danielis Gaffordas numetė plūdę.

Tada Embiidas numušė dvitaškį iš lanko.

kokia tautybė yra Keithas Thurmanas?

Jie buvo 31-14, o kėlinyje liko apie 4 minutes.

„Gafford“ pradėjo 6: 0, kai „Wizards“ sumažino pranašumą iki 10 taškų ir likus mažiau nei trims minutėms.

Raulis Neto pasigedo plūduriavimo, bet Gaffordas greitai jį padėjo „Wizards“.

Kėlinys baigėsi 28:36, o antrajame kėlinyje „76ers“ pirmavo 8 taškais.

„76ers“ ir toliau pranoko „Wizards“.

Antrasis kėlinys prasidėjo kibiru iš „76ers“. Tada Westbrookas greitai numetė tritaškį.

Matisas Tybulis atsakė dunksėdamas.

Westbrookas tada nubloškė pražangą, numetęs plūdę, Jis vėl smūgiuoja kitu kibiru.

Bradley Beal numetė megztinį, o Embiidas atsakė džemperiu. Į tai Bealas vėl atsakė šuolininku.

Danny Greenas greitai numetė tritaškį į kitą galą.

Ir Rui Hachimura numušė plačiai atvertą kampinį tris.

Vėliau Embiidas atsakė tritaškiu į Simmonso perdavimą.

Robinas Lopezas numetė kibirą virš Simmonso. Tada Embiidas numetė megztinį.

Jie buvo 56-50 ir 4:50 likus kėliniui, kai Greenas metė tritaškį.

Embiidas sugalvojo išnykti ir pirmavo 14 taškų.

Tada Hachimura numušė tritaškį, o Westbrookas numetė džemperį ant kito kamuolio.

Jis vėl numetė kitą megztinį.

Greenas Embiido perdavimu numušė dar vieną tritaškį. Kol Embiidas važiavo tiesiai prie krepšio, numušė dunksą.

Kėlinys baigėsi 72:58, o „76ers“ pirmavo 14 taškų.

Trečiajame kėlinyje „76ers“ ir toliau dominavo.

Trečiąjį kėlinį „Westbrook“ pradėjo tritaškiu. Jis numetė dar vieną tritaškį į kitą vartų kampą.

Tada Embiidas atsakė ir numušė tritaškį.

Vėliau Tobiasas Harrisas numetė tritaškį į Simmonso perdavimą.

Tada Hachimura numetė megztinį, o Embiidas atsakė šuolininku.

Jie buvo 80-69, o ketvirčiui liko maždaug devynios minutės, kai Harrisas metė vidutinio nuotolio šuolininką.

Harris numetė dar vieną kibirą ant kitos nuosavybės. Vėliau Curry numušė tritaškį iš kampo.

Tada Westbrookas rado Gaffordą dunkui.

„Wizards“ nusileido „76ers“ 89: 73, kai Embiidas numetė atvirkštinį dėjimą ir šuolį į kitą turėtą kamuolį.

yra spenceris seniai susijęs su howie long

Curry perdavimas Harisui dunkui davė dar vieną kibirą „76ers“.

Embiidas numušė išnykimą ir pirmavo 20 taškų skirtumu, likus ketvirčiui 4:27.

Tada Beal sugalvojo kibirą, o Curry atsakė tritaškiu.

Vėliau Curry rado George'ą Hillą tritaškiu, kurį saugojo Anthony Gill.

Tada Ishas Smithas numušė tritaškį.

Jie buvo 105-82 ir 2:04 likus laikrodžiui.

Tada Simmonsas nuvažiavo tiesiai prie ratlankio, numetęs plūdę. Hill lob Simmonsui davė kitą kibirą.

Beal tada numetė megztinį. Kėlinys baigėsi 109: 86, o „76ers“ vėl pirmavo.

„76ers“ laimėjo ketvirtąjį kėlinį.

Harris numetė megztinį ir rado Dwightą Howardą už dunkso kitame kampe.

Nors Howardas blokavo Westbrooko smūgį kitame gale.

Bealis numetė plūdę, o Thybulle atsakė džemperiu.

Tyrese'as Maxey tada numetė plūdurį ir sugalvojo kitą megztinį.

Jis taip pat nustatė tritaškį Mike'ą Scottą ir dar vieną tritaškį George'ą Hillą.

Jiems buvo 127-99, o ketvirtajame liko žaisti apie tris minutes.

Raulis Neto sugalvojo dėjimą, o Skotas atsakė dar vienu tritaškiu.

Shake'as Miltonas sumažėjo, o kėliniui liko 1:43.

Kėlinys galiausiai baigėsi rezultatu 132: 103, kai „76ers“ iškovojo 29 taškų pergalę prieš „Wizards“.

Nuostabi naktis iš Embiido.

Dabartinis MVP kandidatas šį vakarą parodė MVP lygio pasirodymą, kad pakeltų „76ers“ dar vieną pergalę prieš „Wizards“.

Jis per 28 minutes nukrito į atkrintamųjų varžybų rekordą-36 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jo įmuštas rezultatas per 28 minutes yra antra mažiausia žaidėjo, pelniusio 35 ir daugiau taškų, minutės nuo NBA šūvio laikrodžio eros pradžios 1954 m.

Jis atliko 14 iš 18 smūgių iš grindų ir ilsėjosi visą ketvirtąjį kėlinį.

Neįsivaizduoju, kad kas nors žaidžia geriau už jį, sakė „Wizards“ treneris Scottas Brooksas. Tai buvo MVP lygio vakaras. Jis tikrai sauja.

Embiidas prametė tik tris smūgius, o vienas iš jų buvo dunksas, dėl kurio priešingi sirgaliai šaukė šūksnius, tačiau kitą kartą jis numušė dunką, kuris uždarė minią.

Aš pasiilgau dunko ir [gerbėjai] leido man apie tai išgirsti, - sakė Embiidas. Turėjau dar vieną galimybę ir norėjau daugiau išgirsti. Tai mane skatina; Man tai patinka. Man tiesiog patinka žaisti kelyje.

Jis vidutiniškai renka po 30,6 taško, kai šaudo 67 proc., Įskaitant 55 proc. Tritaškių, kai 3 rungtynėse pataiko 3 iš 4.

Tai buvo vienas prieš vieną, ir aš norėjau tuo pasinaudoti. Manau, kad tai yra jų pasirinkimas, sakė Embiidas. Sunku mane sustabdyti, ar siunčiate dvigubą komandą, ar ne.

Joelis šį vakarą buvo ypatingas, ypatingas, sakė „76ers“ treneris Docas Riversas.

„76ers“ žaidėjai žaidė puikiai.

Be Joelio Embiido, visi kiti žaidėjai žaidimą baigė dviženkliais skaičiais.

Tobiasas Harrisas pelnė 20 taškų ir atkovojo 13 kamuolių bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Danny Greenas pelnė 15 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Sethas Curry taip pat sumažino 15 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, žaisdamas 27 minutes.

Benas Simmonsas pelnė 14 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ smūgiavo 58,6% iš aikštės, įskaitant 51,5% iš 3 taškų.

Kai taip gerai pataikysi kamuolį, laimėsi daug rungtynių, sakė treneris Docas Riversas. Mes turėjome vieną iš tų naktų, kai viskas nukrito mums.

Kita vertus, „Wizards“ komandoje pirmavo Russellas Westbrookas, pelnęs 26 taškus, 23 atkovotus kamuolius ir 10 rezultatyvių perdavimų trigubas dublis.

Jis numetė trigubą dublį, nepaisant to, kad žaidė per dešinę kulkšnį.

Dėl to jis dabar su trečiuoju visų laikų atkrintamųjų trigubų dvejetų tašku su Jasonu Kiddu yra lygus.

Westbrookas sužaidė beveik 21 minutę pirmajame kėlinyje ir daugiau nei 34 minutes, o vėliau perėjo į persirengimo kambarį.

Beal sakė, kad po paskutinių rungtynių aš žinojau, kad jis žais. Net jei tai buvo dvi minutės, jis ketino žaisti.

Tuo tarpu Bradley Bealis, atsigavęs po įtemptos kairės blauzdos, sumažino 25 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Rui Hachimura pelnė 10 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

„Wizards“ suoleliui vadovavo Danielis Gaffordas, pelnęs 16 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius.

Dabar „76ers“ pirmadienį susitiko su „Wizards“ dėl 4 -ojo žaidimo ir siekia surengti seriją.

Tai būtų neįtikėtina, sakė Benas Simmonsas. Mes norime tai padaryti. Akivaizdu, kad norime pailsėti, tačiau jie yra sunki komanda.