Jonas Valančiūnas dominavo dėl Memfio pergalės

Kokį Filmą Pamatyti?

Vakarų konferencijos atkrintamasis turnyras prasidėjo šį vakarą, kai Nr. 9 Memfio „Grizzlies“ komanda „FedEx“ forume surengė Nr. 10 San Antonijaus „Spurs“ turnyrą.

„Grizzlies“ nugalėjo „Spurs“ 100:96, pašalindama juos iš atkrintamųjų varžybų.

Tuo tarpu „Grizzlies“ po pergalės išlaiko viltis į atkrintamąsias varžybas.

O dabar jie susitiks su „Golden State Warriors“ dėl finalinių „play-in“ turnyro rungtynių dėl aštuntosios vietos Vakarų konferencijoje.

Jonas Valančiūnas ir Dillonas Brooksas pelnė didelius taškus „Grizzlies“ pergalei prieš „Spurs“.

Valančiūnas netgi tapo pirmuoju žaidėju, paskelbusiu 20 plius taškų ir 20 plius atkovotų kamuolių per franšizės istoriją.

Jie pirmavo prieš „Spurs“ ir dominavo beveik visą kėlinį ir galiausiai nugalėjo paskutiniame kėlinyje.

Pirmasis kėlinys dominavo Memfyje.

Dejounte Murray pavogė kamuolį iš Ja Moranto ir paniro ant kito galo, atidarydamas naktį „Spurs“.

Tada Jonas Valančiūnas numetė šuolininką „Grizzlies“ komandai, išlyginančiai žaidimą likus 10:54 pirmajame kėlinyje.

Jarenas Jacksonas jaunesnysis išplėšė kamuolį iš Jakobo Poelti ir padėjo jį kitoje pusėje, suteikdamas Memfiui pranašumą prieš „Spurs“.

Tačiau Keldonas Johnsonas metė šuolininką, išlygindamas rezultatą 4-4.

Tuomet Dillonas Brooksas nugriovė tiesiai atgal atsakiusį šuolininką ir pirmavo atgal.

Jarenas Jacksonas pataiko tritaškį, suteikdamas „Grizzlies“ komandai penkių taškų persvarą.

Netrukus persvara išaugo iki 7 taškų, o kėlinyje liko 8:54.

Valančiūnas numetė dar vieną kibirą, o Jarenas Jacksonas jaunesnysis numetė tritaškį, suteikdamas Memfiui dar vieną kibirą.

Jie ir toliau dominavo „Spurs“.

Brooksas važiavo tiesiai į ratlankį ir panardino kamuolį, suteikdamas 14 taškų persvarą.

Keldonas Johnsonas pagaliau pagamino kibirą „Spurs“

Tačiau Ja Morantas pataikė tritaškį, o Valaciunas padarė kibirą ant Moranto perdavimo.

„Grizzlies“ vėl tęsė savo dominavimą, kai Brooksas pataikė į kitą šuolininką.

„Spurs“ pagaliau rado lūžį su Lonnie Walkerio dėjimu ir Rudy Gay tritaškiu, bet vis tiek nepakankamai gerai, nes Memfis toliau gamino kaušus.

De’Anthony Meltonas blokavo Deviną Vassellą, taip pat Kyle'as Andersonas blokavo Desmondą Bane'ą, bet Murray tada pagaliau padėjo „Spurs“ komandą.

Rudy pataiko dar vieną tritaškį, likus kėliniui minutės, o kitą kibirą - likus 7,8 sekundės.

Nepaisant paskutinių minučių „Spurs“ pastangų, ketvirčio pabaigoje „Grizzlies“ užima 19 taškų persvarą.

„Spurs“ sumažino persvarą.

„Grizzlies“ įžengia į ketvirtį 19-38, turėdami 19 taškų pranašumą prieš „Spurs“.

„Spurs“ pirmas kaušas sumažino persvarą iki 16 taškų.

Jie buvo 24-41, o kėlinyje liko 10:00.

Poeltlas numeta dėjimą, priartindamas žaidimą per 11 taškų. Patty Millsas numeta gilų tritaškį.

„Spurs“ tęsė 15: 0 bėgimą „Keldon“ numetusi kibirą, pralenkdama persvarą iki 2 taškų, kol Ja Morantas nepaskirstė jo kitame gale.

Įpusėjus ketvirčiui jie buvo 44–45.

kiek yra Jeffo Gordono grynoji vertė

Bet „Grizzlies“ greitai padidino savo pranašumą 43-51, likus žaisti mažiau nei tris minutes.

Tada Rudy Gay padarė šuolininką, o persvara sumažėjo iki 4 taškų, kai pusiaukelėje liko 2:14.

Poeltlas blokavo Ja Morantą, o kitame gale Kyle'as Andersonas blokavo Keldoną.

Tai suteikė Desmondui Bane'ui kibirą, pratęsiantį Memfio pranašumą.

Keldonas nutraukė „Poeltl“ praleidimą likus žaisti maždaug minutę kėlinio.

Morantas numetė tritaškį likus 41,7 sekundės, o kėlinys baigėsi 49-56.

„Grizzlies“ komanda ir toliau dominavo.

DeMaras DeRozanas trečią kėlinį pradeda šuolininku nuo baudos metimo linijos.

Tada Walkeris pataikė į kairę ranką, sumažindamas pranašumą per tris taškus, o kėlinyje liko 10:21.

Tada Andersonas padarė pražangą ir padėjo pranašumą, padidindamas „Grizzlies“ persvarą.

Įpusėjus ketvirčiui „Spurs“ atsiliko „Grizzlies“ 5 taškais, o Valančiūnas padidino „Grizzlies“ persvarą.

Tada Morantas nuvažiavo tiesiai prie ratlankio, numetęs kitą 9 taškų pranašumą.

Jie buvo 61-68, kai Rudy numetė megztinį, o kėlinyje liko 4:45.

„Grizzlies“ toliau tolydavosi kiekvieną kartą, kai „Spurs“ sumažino persvarą.

Kai jie užėmė penkių taškų persvarą, o Valančiūnas pratęsė pranašumą šuolininku.

Tada DeRozanas metė dėjimą, sumažindamas persvarą iki penkių taškų, o Morantas padarė šuolininką, kad atsakytų atgal.

Kėlinys baigėsi 65-72, „Grizzlies“ priešakyje.

Galų gale „Grizzlies“ perima pergalę.

Netrukus „Grizzlies“ perėmė 10 taškų persvarą, o Tyusas Jonesas pataikė tritaškį, o kėlinyje liko 10:29.

Nuleidęs kibirą Gorgui Diengas padarė pražangą ir numetė tritaškį, kuris sumažino rezultatą iki šešių „Spurs“ taškų.

Rudio megztinis iš tritaškio linijos davė „Spurs“ dar vieną kibirą.

Ir Millso tritaškis priartino „Spurs“ tašką.

DeRozano šuolininkas pirmoje „Spurs“ komandoje pirmavo po to, kai visą žaidimą anksti atsiliko nuo „Grizzlies“.

Tada Brooksas pataikė į šuolį, perėmęs pirmaujančią poziciją, likus kėliniui 7:13.

Johnsonas vėl metė tritaškį ir vėl perėmė „Spurs“ komandą.

Paskutiniame kėlinyje abu buvo lygūs.

Vėliau Brooksas padarė šuolininką, kuris įpusėjo ketvirtį ir išlygino žaidimą 83-83.

Jis vėl gauna kitą kibirą už šviną.

DeRozanas nuvažiavo prie kibiro, tačiau Valančiūnas blokavo jį išlaikydamas persvarą.

Jie liko 87-89, o kėlinyje liko 3:53.

Andersonas pataiko tritaškį, o vėliau užima penkių taškų persvarą.

Valančiūnas surinko išplėtimą, pratęsdamas persvarą 87-94.

Tada Rudy Gay pataikė „Spurs“ tritaškį ir kėlinyje liko per keturis taškus likus 2:45.

Morantas pataiko tritaškį, bet nepataikė, tačiau Desmondas padėjo pratęsti persvarą 90-98, likus žaisti pusantros minutės.

DeRozanas atsako šuolininku, o Rudy Gayas pataiko tritaškį kitame valdyme.

Jie liko 96-99 ir liko 8,0 sekundės, kai Morantas metė baudos metimą ir baigė žaidimą 96-100.

Svarbiausi balai:

Jonas Valančiūnas ir Dillonas Brooksas vedė „Grizzlies“ komandą pro „Spurs“, išlaikydami gyvas atkrintamųjų varžybų viltis.

Dillonas Brooksas pirmavo atsarginių žaidėjų suolelyje, pelnęs 24 taškus kartu su 7 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

kiek metų Joe Flacco žmona

Nors Jonas vedė startuolius, kai surinko 23 taškus ir 23 atkovotus kamuolius dvigubai dvigubai kartu su rezultatyviu perdavimu.

Jis tampa pirmuoju žaidėju „Memphis Grizzlies“ franšizės istorijoje, kuris per tris kėlinius reguliariajame sezone arba pogrupyje paskelbė daugiau nei 20 taškų ir daugiau nei 20 atkovotų kamuolių.

Šie du vaikinai šį vakarą mums buvo dideli, žurnalistams sakė „Grizzlies“ žvaigždė Ja Morantas.

Daugybė nuopelnų visiems mūsų komandoje. Mes visi tai padarėme, bet ... [Valančiūnas] užrakino mums dažus šį vakarą, o paskui DB - šį vakarą davė jam dar vieną atvejį būti „All-Defensive“ komandoje.

Taip pat Ja Morantas pataikė 20 taškų, 6 rezultatyvius perdavimus ir 6 atkovotus kamuolius.

Mes planuojame pakuotis trijų žaidimų kelionei, pridūrė Morantas, aiškiai parodydamas Memfio ketinimus.

Nors Jarenas Jacksonas jaunesnysis prisidėjo 10 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo nuostabu. Tikrai nėra nieko panašaus, po žaidimo žurnalistams sakė „Grizzlies“ puolėjas Jarenas Jacksonas jaunesnysis. Ypač anksti pajuntate tą minios energiją, minioje matote rankšluosčius, tai tarsi primena senąsias „Grindhouse“ dienas. Tai buvo tiesiog labai siurreali. Žodžiais to iš tikrųjų negalima pasakyti.

Dabar iškovojusi pergalę Memfis susiduria su „Golden State Warriors“, kuris pralaimėjo „LA Lakers“ komandai 103: 100.

Prieš mus vis dar yra vienas (tai) tikrai svarbus. Tokia pati svarba kaip (trečiadienį), sakė Valančiūnas. Tai darys ar mirs, bet taip mes kuriame pasitikėjimą, taip kuriame savo patirtį. Esame jauna komanda, žaidžianti dėl kažko ir tie žaidimai mums tikrai svarbūs.

„Spurs“ surengė kovą, bet per mažai pergalei.

Kita vertus, „Spurs“ žaidimo pradžioje atsiliko nuo 19 taškų.

„Spurs“ treneris Greggas Popovičius paprastai pasakė: „Mes užmušėme užpakalį pirmajame kėlinyje. Aštuoniolika iš 38 Memfio taškų rėmelyje pasirodė dažais.

Tačiau pastarojoje pusėje jie atliko puikų darbą.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui jie net pirmavo, kol pralaimėjo „Grizzlies“.

DeMaras DeRozanas „Spurs“ komanda pelnė 20 taškų, 3 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus, o Keldonas Johnsonas sugriebė 11 taškų ir 11 atkovotų kamuolių dvigubai dvigubai.

Paskui Dejounte'as Murray'us sugriebė vienintelį „trigubą“ dublį surinkęs 10 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Nors Jakobas Poeltlas numetė 10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių dvigubai dvigubai kartu su 2 rezultatyviais perdavimais.

Taip pat Rudy Gay pelnė 20 taškų ir 7 atkovotus kamuolius bei vedė „Spurs“ atsarginių žaidėjų suolą.