Julius Randle'as dvigubai dublis už pergalę, Russellas penktas tiesus trigubas dublis

Kokį Filmą Pamatyti?

Niujorko „Knicks“ žvaigždžių žaidėjas Julius Randle'as metė dvigubą dublį ir iškovojo pergalę 111: 96 prieš savo buvusią „LA Lakers“ komandą.

kas yra erin andrews grynoji vertė

Vos dvi naktys išpūtus Brooklyn Nets 126-101.

„La Lakers“ žaidė Niujorko „Knicks“, kur „Knicks“ 15 taškų skirtumu išpūtė „Lakers“.

Jie puikiai sužaidė be Lebrono Jameso ir Anthony Daviso prieš geriausią „Nets“.

Tuo pačiu jie prastai pasirodė prieš „Newyork Knicks“.

Tikrai prastas perdavimas, kai kurie blogi sprendimai ir kai kurie, jūs turite įskaityti gynybą.

Bet kaip gerai prieš dvi naktis buvome įžeidžiantys, šį vakarą buvome lygiai taip pat blogi, sakė „Lakers“ treneris Frankas Vogelis.

„La Lakers“ startavo gerai, pirmaujant pirmajam kėliniui net paėmė du taškus, tačiau netrukus jie pradėjo drebėti.

Antrame kėlinyje „Knicks“ pirmavo ir surinko 29 taškus, o „Lakers“ sugebėjo surinkti 24 taškus.

Įžengęs į trečiąjį kėlinį „Knicks“ pakilo tik trimis taškais. Netrukus Niujorko „Knicks“ pirmauja prieš išplėštą „Lakers“.

Baigiantis trečiajam kėliniui „Knicks“ pirmavo dvigubai, jie surinko 26 taškus, o „Lakers“ sugebėjo surinkti tik 16 taškų.

„Lakers“ puikiai žaidė ketvirtąjį kėlinį, tačiau vis tiek nebuvo pakankamai, kad būtų galima įveikti trečiajame kėlinyje padarytą deficitą.

Galiausiai „Knicks“ nugalėjo „Lakers“ klubą 111: 96, užtikrindami savo galimybę žaisti „Play-In“ turnyre atkrintamosiose varžybose.

Julius Randle didžiulis dvigubas dublis prieš savo buvusią komandą.

Profesionalų NBA karjerą Julius Randle'as pradėjo kaip „LA Lakers“ 1 turo pasirinkimas.

O 2014–2018 metų sezonams jis praleido ketverius metus.

Šiandien jis žaidė „Newyork Knicks“ klube ir numetė didžiulį „double-double“, kad užsitikrintų pergalę prieš savo buvusią komandą.

Julius Randle dvigubas dublis prieš buvusią komandą

Julius Randle dvigubas dublis prieš buvusią komandą (šaltinis: twitter.com )

Randle'ui buvo per daug sunku susitvarkyti su savo buvusia komanda, nes jis sutriuškino savo gynybinę pabaigą, surinkdamas 34 taškus kartu su 10 atkovotų kamuolių.

Turėjome atsinešti savo kepurę “, - sakė Randle. Mes visus metus pasitikėjome savo gynyba.

Tiesiog darau tai, ką darėme visus metus. Jie yra gera gynybinė komanda. Nuo pat pradžių buvau agresyvus.

Svarbu anksti antros nakties atgal grįžti į energiją ir tai aš bandžiau padaryti.

Vėliau didžiąją ketvirtojo kėlinio dalį „Knicks“ pirmavo patogiai.

Kai Elfridas Paytonas pelnė 20 taškų, o Derrickas Rose'as pridėjo 14 „Knicks“ atsarginių žaidėjų suolelio.

Pirmojo kėlinio 13 taškų Randle'as suteikė „Knicks“ energiją žaisti antrąją „back-to-back“ rungtynių naktį.

Panašiai ir Randle'as toliau vedė kaltę, kai Niujorkas antroje pusėje pranašumą padidino iki dviženklio skaičiaus.

Randle'ui nebuvo staigmena, kad jis žaidė gerai, kaip jis sakė, jis visada yra motyvuotas žaisti prieš „Lakers“.

Nugalėjus Memfio penktadienį ir „Raptors Sunday“, tai buvo trečioji „Knicks“ pergalė iš eilės, kai jos rekordas buvo 28-27.

Kita vertus, Denniso Schroderio stiprus šaudymas be LeBrono Jameso ir Anthony Daviso nebuvo pakankamas, kad „Lakers“ galėtų laimėti.

Schroderis numetė 21 tašką, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o Markieffas Morrisas pelnė 17 taškų.

Panašiai Kyle Kuzma nukrito 14 taškų yra grįžimas iš nebuvimo dėl traumos.

Kitam jų žaidimui:

„Lakers“ komanda antradienį susitinka su Šarlotės „Hornets“, o „Knicks“ trečiadienį žaidžia su Naujojo Orleano „Pelicans“.

Russellas Westbrookas penktasis „triple-double“ iš eilės įveikęs geriausią lygos Jutos „Jazz“ klubą.

Jutos „Jazz“ į aikštę pateko su 24 žaidimų pergalėmis namuose, žaisdama prieš Vašingtono „Wizards“.

Kai Russellas Westbrookas pirmadienio vakarą „Wizards“ nugalėjo penktąjį „triple-double“ ir nugalėjo „Jazz“ klubą 125–121.

„Jazz“ ir „Wizards“ žaidimas buvo itin konkurencingas, kai abi komandos ėjo viena į kitą.

Bealas ir Westbrookas kartu surinko pirmuosius devynis „Wizards“ taškus.

Juta netrukus išlygino žaidimą ir pelnė 9 taškus, o paskui greitai pabėgo ir išsiveržė į priekį 15-9, bet tada „Wizards“ atsistatydino 7: 0 ir pirmavo vienu.

Nepaisant to, Bealas ir Danielis Gaffordas „Wizards“ komandai atidarant kėlinį sudarė 20 taškų.

Tačiau „Wizards“ negalėjo sulėtinti Mitchello, nes jis surinko 17 pirmojo kėlinio taškų ir išvedė „Jazz“ į ankstyvą devynių taškų pranašumą.

Galiausiai Vašingtono puolimas antrame kėlinyje sumažino „Jazz“ persvarą.

Kadangi jie pataikė 13 iš 15 savo 15 įvarčių ir 16-23. Bealas 13 iš 34 taškų surinko antroje.

Netrukus „Wizards“ kėlinio pradžioje iš devynių taškų sumažėjo žemyn iki septynių taškų, likus dviem minutėms.

Įžengę į trečiąjį kėlinį, „Wizards“ per ketvirtį pataikė du iš devynių savo įvarčių.

Gaffordas šokinėdamas pradėjo 13-3 bėgimą, kad Vašingtonas padidintų 92–83. Gaffordas naktį baigė surinkęs 15 taškų ir atkovodamas 4 kamuolius per 18 minučių. „Wizards“ atliko rezultatą 17-2, kuris baigėsi ketvirto kėlinio pradžioje.

Tačiau Juta sugrįžo, kai „Jazz“ greitai ištrynė „Wizards“ 19 taškų persvarą. Bealas ir Raulas Neto paskutinėmis sekundėmis pataikė baudos metimus, kad patvirtintų „Wizards“ pergalę.

Pralaimėjimas pralenkė milžinišką Mitchello įvarčių vakarą.

Russellas Westbrookas „Wizards“ komandai ir jo penktam iš eilės trigubam dubliui iškrito 25 taškai, 14 atkovotų kamuolių ir 14 rezultatyvių perdavimų.

Be to, Russellas vedė „Wizards“ rezultatų suvestinę, surinkusią 34 taškus. Panašiai Gaffordas pelnė 15 taškų, o Bertansas krito 10 taškų.

„Wizards“ komanda laimėjo aukščiausią lygos Utah „Jazz“ turnyrą. Tai pranoko didžiulį „Jazz“ komandos Donovano Mitchello rezultatą.

Donovanas puikiai žaidė Jutos gretose, vien per pirmąjį kėlinį Mitchellas pelnė 17 taškų.

Jis taip pat parodė puikius ir prašmatnius ėjimus ir žaidimą baigė pelnydamas 42 taškus kartu su 3 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Net Bojanas Bogdanovičius turėjo daug taškų naktį, kai surinko 33 taškus, taip pat Joe Inglesas surinko 18 taškų.

Naktį Rudy Gobertas baigė „double-double“ pelnęs 12 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Toliau „Wizards“ susitiks su Sakramento „Kings“, o „Jazz“ - su Oklahomos miesto „Thunder“.