Kyrie ir Kevinas pelnė aukščiausią tašką laimėdami prieš „Suns“

„Nets“ stengiasi išlaikyti aukščiausią poziciją, nepaisant to, kad jų pagrindiniams žaidėjams trūksta žaidimų.

Komandą sudaro visų žvaigždžių žaidėjai: Kevinas Durantas, Kyrie Irving , Jamesas Hardenas, Blake'as Griffinas ir kt.

Tačiau žaidimai, kuriuos šie žaidėjai žaidė kartu, yra labai menki, tačiau vis tiek „Nets“ yra pirmaujanti Rytų konferencijoje.

Tai rodo, kad komanda yra pakankamai gera, kad skaudėtų be visų pagrindinių žaidėjų žaidimo.

Be to, jei visi šie pagrindiniai žaidėjai sugeba žaisti sveikai, kitoms komandoms gali būti sunku juos laimėti.

Šiandienos žaidimas tai tik įrodo.

Vakarų konferencijoje Nr. 2 „Phoenix Suns“ susitiko su Bruklino „Nets“, abi komandos yra stiprios pretendentės į čempionatą.

Tačiau Kevinui ir Kyrie žaidžiant kartu su Blake'u Griffinu komanda tiesiog negalėjo pralaimėti „Suns“.

Kevinas ir Kyrie surinko 67 taškus

Kevinas ir Kyrie surinko 67 taškus (šaltinis: twitter.com )

„Nets“ perėmė „Suns“ kontrolę ir laimėjo rezultatu 128: 119, stipriai šaudydamas Keviną ir Kyrie.

„Phoenix Suns“ stiprus startas, bet stiprus „Nets“ finišas.

Pirmasis kėlinys „Suns“ komandai atrodė gerai, nes jie pradėjo stipriai ir pirmame kėlinyje pirmavo 32:27.

Antrajame kėlinyje Bruklinas penkiais taškais atsiliko nuo „Suns“.

„Nets“ nusileido 56:43, o antrajame ketvirtyje liko 3:34.

Vėliau Bruklinas baigė kėlinį 16-5 ir tik du, 61-59.

Tiesą sakant, Irvingas ir Durantas pelnė 10 taškų už 16-5 bėgimą, o Irvingas bėgime pataikė du 3 taškus.

Jei būtume įmušę įvartį ir sustoję, galėjome įveikti kėlinį turėdami dviženklę persvarą, sakė „Suns“ treneris Monty Williamsas. Vietoj to įėjome dviejų taškų persvara. Maniau, kad tai šiek tiek pakeitė pagreitį.

Tada „Nets“ antrajame kėlinyje perėmė „Suns“ kontrolę ir vienu metu pirmavo 16 taškų skirtumu.

Tada „Suns“ penkiais taškais atsiliko nuo „Nets“ ir pradėjo ketvirtą, „Nets“ atliko dar 16–5 važiavimus, todėl „Suns“ atsiliko 113: 97, likus 6:52.

Jie buvo didžiuliai, sakė „Suns“ puolėjas Torrey Craig apie 16–5 Bruklino važiavimus.

Kai mes gauname lyderį, mes turime išmokti geriau žaisti su pagrindiniu lyderiu ir tiesiog išmokti jį išlaikyti ir išlaikyti sudėtį. Kreditas tiems vaikinams. Jie kūrė pjeses.

Craigas pridūrė, kad jie visą žaidimą atliko smūgius. Šį vakarą jie buvo geresnė komanda.

Bukeris pelnė 36 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Tuo tarpu Deandre'as Aytonas pelnė dvigubą dublį-20 taškų ir 13 atkovotų kamuolių bei 3 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat Torrey Craigas pelnė 20 taškų ir atkovojo 14 kamuolių.

kokioje komandoje žaidė cris collinsworth

Chrisas Paulas „Suns“ komandoje pelnė 14 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Su pralaimėjimu dabar „Suns“ pirmą kartą šiame sezone pralaimėjo rungtynes.

Kevinas Durantas ir Kyrie Irvingas - didžiuliai taškai.

Sekmadienį Kevinas Durantas grįžo stiprus, nes praleido paskutines tris rungtynes ​​dėl sumuštos šlaunies ir padėjo Irvingui laimėti aukščiausią komandą „Suns“.

Kevinas Durantas ir Kyrie Irvingas kartu pelnė 67 taškus ir išvedė „Nets“ į priekį „Suns“.

Kyrie pradėjo „Nets“ komandą, o galiausiai baigė pelnydamas 34 taškus, 12 rezultatyvių perdavimų ir 6 atkovotus kamuolius.

Kevinas numetė 33 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Jų partnerystė ir chemija spindėjo ir šio vakaro rungtynėse.

Abu yra puikūs draugai už aikštės ribų ir aikštės viduje - puikūs komandos draugai. Palaikykite vienas kitą, kai žaidžiate.

Ir padėti vieni kitiems, kai abu žaidžia.

Ši dvasia padėjo „Nets“ laimėti vieną iš stiprių komandų gynyboje.

„Nets“ iš žaidimo prieš penktą geriausią gynybą puolė 52,9 proc.

Mes galėjome būti geresni gynyboje, bet daug gerų atkarpų,-sakė „Nets“ pirmo kurso treneris Steve'as Nashas.

Atsiskyrimą sukūrėme gindamiesi. Puolime sugebėjome įmušti įvartį. Vakaras buvo geras. Daug kur remtis.

Jis pridūrė: daug teigiamų dalykų, bet man tai niekada nėra čia. Tai kur mes einame.

Nors jie neturi „Visų žvaigždžių“ Jameso Hardeno, kuris lieka nuošalyje dėl blauzdikaulio traumos, jie vis dar laikosi gerai.

Kaip ir dabar jie yra Rytų konferencijos pirmoje vietoje.

Kyrie padarė nuostabų darbą prisiimdamas atsakomybę anksti, kai Hardenas buvo sužeistas, o Kevinas taip pat.

Dabar padedant Durantui jis palengvėjo ir abu dalijasi našta, kad „Nets“ pakiltų į lygą.

„Nets“ dominuoja „Suns“

„Nets“ dabar laimėjo sezono seriją prieš „Suns“ ir laimėjo šį žaidimą.

Jie yra nauji kaip elitinė komanda, todėl jiems tai yra gana nauja, sakė Durantas, kuris kartu su Irvingu buvo paliktas nuošalyje pirmajam susitikimui.

Taigi norėjome įvertinti ir priimti tą fiziškumą, kurį jie atneša, ir tą tvirtumą bei greitumą, kurį jie suteikia.

Hardenas pelnė 38 taškus, vedęs Brukliną į pergalę 128: 124 vasario mėnesį Fynikse, kai atsiliko net 24.

Dabar Kevinas ir Kyrie surinko 67 taškus, kad pasiektų sezono pranašumą prieš „Suns“.

Be to, Kevinas ir Kyrie, Blake'as Griffinas žaidime 128-119 pelnė 16 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Jeffas Greenas ir Joe Harrisas pelnė po 10 taškų.

Trečiadienį „Nets“ susitiks su Toronto „Raptors“, o „Suns“ - ketvirtadienį.