„Lakers“ išpūs „Nets“, Joelis Embidas pirmauja „76ers“ pergalėje, Jutos 24-oje pergalėje namuose

Kokį Filmą Pamatyti?

„LA Lakers“ šį šeštadienį „Barclays“ centre susitinka su „Brooklyn Nets“, kur LA nugalėjo „Nets“ 126-101.

Pradėjusios abi komandos jau buvo be kai kurių savo žvaigždžių, nes „Lakers“ buvo be Lebrono Jameso ir Anthony Daviso.

Tuo tarpu „Nets“ be savo žvaigždės Jameso Hardeno, tačiau viskas dar labiau pablogėjo, kai Kyrie išstūmė „Nets“.

Pirmąjį kėlinį „Lakers“ pradėjo stipriai, nes pelnė 33 taškus, o „Nets“ - 25 taškus.

Vėliau abi komandos pateko į antrąjį kėlinį, o „Lakers“ pirmavo aštuoniais taškais.

„Nets“ sugebėjo gerai išsilaikyti, nes antrajame kėlinyje jie smūgiavo 63,2 proc. Ir įpusėjus kėliniui sumažino persvarą iki trijų.

„Lakers“ buvo priekyje 66-62, kai Kyrie Irvingas trečioje pusėje pralenkė Dennisą Schroderį likus 9:41.

Schroderis plojo skambučiui ir pradėjo žandikaulį, o po kelių sekundžių.

Kai „Lakers“ ketino įnešti kamuolį, jie vis dar žvengė vienas kitu.

Niekas nesustabdė žandikaulio ir netrukus juos išmetė. Galiausiai „Lakers“ atidarė trečiąjį kėlinį, 15: 2 paleidę „Nets“.

Jie didžiąją kelio dalį vedė per tinklus. Netrukus Los Andželas iki ketvirtojo kėlinio padidino savo pranašumą iki 21 taško 90 sekundžių.

Maniau, kad jie yra agresorius, - sakė „Nets“ vyriausiasis treneris Steve'as Nashas. Jie buvo fiziškesni.

Jie pataikė pirmi. Mes nesutapome su jų fiziškumu ir konkurencinga ugnimi. Tai jūs gaunate.

Tai komanda, kuriai trūksta krūvos vaikinų, o vaikinai gauna progą ir jų akys sužiba, ir jie išėjo ir žaidė sunkiau nei mes, žaidė fiziškiau nei mes, ir tai yra puiki pamoka mums.

„Lakers“ puikiai žaidė be savo žvaigždžių žaidėjų.

„Lakers“ buvo ne tik be Jameso ir Anthony, bet ir be Kyle Kuzma .

Nepaisant to, jie žaidė tikrai gerai tiek puolime, tiek gynyboje, nes aštuoni „Lakers“ žaidėjai pelnė dvitaškius.

Andrė Drummondas gerai pelnė 20 taškų, įskaitant 11 atkovotų kamuolių, atlikdamas dvigubą dublį.

Panašiai Dennisas Schroderis pelnė 19 taškų su 4 rezultatyviais perdavimais, atkovotu kamuoliu, nors ir buvo išmestas sužaidus 20 minučių.

Šiandien mes buvome čia rungtyniavę, darėme smūgius ir, taip, tai geriausias metų laimėjimas, sakyčiau, sakė Schroderis.

Panašiai Benas Mclemore'as pelnė 17 taškų, o trys žaidėjai surinko 14 taškų „Lakers“ gretose.

Kita vertus, Kevinas Durantas pirmavo „Nets“ gretose, pelnęs 22 taškus, atkovodamas 7 kamuolius ir atlikdamas 5 rezultatyvius perdavimus.

Jie anksti trenkė mums į burną ir tada mes kovojome į kalną visą žaidimą, sakė Durantas.

Tuo tarpu Kyrie Irvingas išvyko 21 minutę pelnęs 18 taškų ir atkovodamas 4 kamuolius.

Kitas žaidėjas, sugebėjęs įmušti dvitaškį, buvo LaMarcusas Aldridge'as, pelnęs 12 taškų, 3 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Su pralaimėjimu „Nets“ patenka į 2-ąją vietą Rytų konferencijoje, o „Lakers“ Vakarų konferencijoje užima penktą vietą.

Dabar „Nets“ antradienį susitinka su Minesotos „Timberwolves“, o „Lakers“ - su Newyorko „Knicks“.

Joelis Embidas vadovauja Filadelfijos „76ers“ komandai laimėti OKC.

Šeštadienio vakarą Filadelfijos „Sixers“ susitiko su Oklahomos miesto „Thunder“ klubu ir nugalėjo pastarąjį „Chesapeake Energy“ arenoje rezultatu 117: 93.

„76ers“ pradėjo stipriai prieš „Thunders“, pelniusius 37 taškus per pirmąjį kėlinį, o „Thunders“ pelnė tik 25 taškus.

Antrame kėlinyje OKC pelnė gerą pelnydamas 28 taškus ir neleisdamas „76ers“ surinkti daugiau taškų.

Vis dėlto „76ers“ dar pirmavo su 9 taškų persvara, nes pirmame kėlinyje jie jau buvo priekyje su 8 taškais ir antrame kėlinyje pelnė 29 papildomus taškus.

Trečiajame kėlinyje abi komandos buvo viena prieš kitą su taškų skirtumu. Filadelfijos „Sixers“ pirmauja trečiojoje 24–23 prieš „Thunder“.

Tačiau ketvirtajame kėlinyje „76ers“ neįtikėtinai gerai surinko taškus ir gynėsi vienodai gerai. Jie pelnė 27 taškus, o „Thunders“ - tik 17 taškų.

Filadelfijos „76ers“ komanda pagaliau iškovojo pergalę rezultatu 117-93, surinkusi didžiulį rezultatą - 24 taškus.

„76ers“ komandoje rezultatyviausiu rezultatu dominavo Joelis Embidas, surinkęs 27 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Joelis Embiidas surenka 27 taškus

Joelis embiidas surinko 27 taškus (šaltinis: sandiegouniontribune.com)

piešė brees komandas, kuriose jis žaidė

Panašiai Furkanas Korkmazas per 30 minučių pridėjo sezono rekordą - 20 taškų, penkis perimtus kamuolius, keturis atkovotus kamuolius, du rezultatyvius perdavimus ir vieną bloką.

Panašiai Benas Simmonsas per 28 minutes surinko 13 taškų (5–9 metimai, 3–5 metimai), tris atkovotus kamuolius ir tris rezultatyvius perdavimus.

Kita vertus, „Thunders“ Darius Bazley Pirmojo veiksmo metu jis praleido 15 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, praleidęs 15 rungtynių su peties mėlyne.

Mes džiaugiamės, kad jis grįžo, - sakė „Thunder“ treneris Markas Daigneaultas.

Mes džiaugiamės, kad jis atrodo kaip gana geros formos, kūnas atrodo gerai. Tiesiog statyk iš čia. Jam tai yra svarbūs 20 žaidimų.

Dabar OKC trečiadienį susiduria su Jutos „Jazz“, o antradienį „76ers“ - su Dalaso „Mavericks“.

24-oji „Juta Jazz“ pergalė namuose iš eilės

Jutos „Jazz“ komanda iškovojo 24-ą pergalę iš eilės po to, kai šeštadienį 128: 112 nugalėjo Sakramento „Kings“.

Pirmajame kėlinyje Jutos „Jazz“ pirmavo ir surinko 34 taškus per 31 „Kings“ tašką.

Sakramento „Kings“ antrame kėlinyje atsimušė surinkęs 34 taškus, o „Jazz“ sugebėjo numesti tik 25 taškus.

Įžengęs į trečiąjį kėlinį „Kings“ buvo priekyje 6 taškais. „Jazz“ reikėjo, kad jų žaidėjai pasistengtų ir įmuštų daugiau, kad imtųsi lyderio pozicijos.

Kai jiems žūtbūt reikėjo įžeidžiančios pabaigos, Donovanas Mitchellas sustiprino savo jėgas.

Donovanas Mitchellas neša džiazą į pergalę prieš karalius

Donovanas Mitchellas neša džiazą į pergalę prieš karalius (šaltinis: kslsports.com )

Jis pasižymėjo nepaprastai gerai, kad sugrąžintų „Jazz“ į priekį. „Jazz“ surinko 36 taškus per 24 „Kings“ taškus.

Ketvirtajame kėlinyje taip pat „Jazz“ dominavo „Kings“, galiausiai iškovodamas 24-ąją pergalę iš eilės.

„Kings“ kartą turėjo progą laimėti vėlai ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tačiau netrukus jie buvo pranokti 24: 7 prieš finalą 5:43.

Pergalėje prieš „Kings“ „Jazz“ žaidėjas Donovanas Mitchellas išlygino sezono rezultatyvumą - 42 taškus, kartu su 3 atkovotais kamuoliais ir 4 rezultatyviais perdavimais.

Panašiai Mike'as Conley pelnė 26 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus. Joe Inglesas pelnė 20 taškų, 3 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Kita vertus, De ’Aaronas Foxas„ Kings “gretose pelnė 30 taškų su 2 atkovotais kamuoliais ir 8 rezultatyviais perdavimais.

Taip pat Richaunas Holmesas sumažino 25 taškus kartu su 10 atkovotų kamuolių. Buddy Hield sumažėjo 19 taškų.

Dabar „Jazz“ antradienį susiduria su Vašingtono „Wizards“, o „Kings“ susitiks su Naujojo Orleano „Pelicans“.