„Lakers“ pirmauja prieš „Suns“ 2-1

Kokį Filmą Pamatyti?

Los Andželo „Staples“ centre „LA Lakers“ varžėsi su „Phoenix Suns“ dėl 3 atkrintamųjų varžybų 1-ojo turo.

Ketvirtadienio vakarą „Lakers“ pirmavo serijoje 2-1 prieš „Suns“, nugalėję „Suns“ klubą 109-95.

Anthony Davisas ir Lebronas Jamesas paskatino „Lakers“ laimėti ir išsiveržti į priekį. Su pergale „Lakers“ taip pat užsitikrino pirmąją „Lakers“ namų atkrintamųjų varžybų pergalę nuo 2012 m. Gegužės 18 d.

Deivis nettampa pirmuoju „Lakers“ p„Shaq“ žaidė 30 taškų ir 10 atkovotų kamuoliųNBAPžaidimai.

Kita vertus, Deandre'as Aytonas vadovavo „Suns“.

„Suns“ pirmauja pirmajame kėlinyje.

Pirmasis kėlinys prasidėjo tuo, kad „Suns“ padarė pirmą kibirą ir pirmavo trijų taškų persvara.

Tada Lebronas Jamesas atsakė kibiru iš už lanko ir išlygino žaidimą.

Vėliau Anthony Davisas atliko šuolį ant kito kamuolio ir perėmė dviejų taškų persvarą likus 10:10.

DeAndre'as Aytonas padaro kibirą „Suns“, vėl surišdamas žaidimą.

Vis dėlto Anthony vėl atsakė su savo paties praleidimu, suteikdamas „Lakers“ persvarą.

Devinas Bookeris sugalvojo šuolininką, kuris maždaug per tris minutes prilygino žaidimui į pirmąjį kėlinį.

Tuomet Dennisas Schroderis pataikė tritaškį ir suteikė „Lakers“ tritaškį.

Andrė Drummondas neigė Deviną Bookerį, suteikdamas „Lakers“ dar vieną kibirą su Lebronu, kuris numetė dėjimą.

Kita vertus, Chrisas Paulas pataiko į džemperį ir taip sumažino persvarą. Drummondas atsako atgal su dunku.

Deandre'as Aytonas numetė dar vieną kibirą, o Paulas iškart po to sugalvojo megztinį, priartindamas žaidimą per tašką.

Abi komandos pirmąjį kėlinį ėjo viena į kitą.

Mikalas Bridgesas metė tritaškį ant Paulo perdavimo, suteikdamas „Suns“ taško persvarą įpusėjus ketvirčiui.

Tačiau netrukus Davisas pirmavo atgal su kibiru, kurio laikrodyje liko 4:39.

Po to dar vienas „Schroder“ kaušas pratęsė pranašumą iki trijų taškų. „Bridges“ atsakė tritaškiu ir vėl išlygino žaidimą 19-19.

Kyle'o Kuzmos „alley-oop“ Davisui davė dar vieną kibirą „Lakers“. Tačiau po to Bookerio tritaškis grąžino „Suns“.

Schroderis metė dėjimą, o Alexo Caruso perdavimas Davisui suteikė dar vieną kibiru pradėtą ​​4: 0 bėgimą, o kėlinyje liko maždaug dvi minutės.

„Suns“ taip pat atsakė 6: 0 bėgimu su Bookerio džemperiu ir Aytono apsisukimo plūduriuojančiu žaidėju ir dar kartą su Bookerio kairiuoju dėjimu.

Caruso dėjimas Jameso perdavime užbaigė kėlinį 28-27 su „Suns“ taškų persvara.

„Lakers“ pirmauja antrame kėlinyje.

Antrą kėlinį Torrey'as Craigas pradeda tritaškiu „Suns“ komandai, maždaug per minutę į priekį suteikdamas keturių taškų persvarą.

Caruso toliau gamino kibirą „Lakers“, kai vėliau dėjo planus.

„Lakers“ išlygino rezultatą 31-31, o kėlinyje liko 10:10 minutė.

Jameso lopas Drummondui davė lakeriui dviejų taškų persvarą. Nors Pauliaus šuolininkas vėl išlygino žaidimą.

Kuzma numetė tritaškį ir pradėjo 5-0. Chriso Paulo skiltis Aytonui pradėjo „Suns“ 6: 0 bėgimą.

„Suns“ pirmavo, o kėlinyje liko 2:40.

Bookeris nuvažiavo tiesiai prie krepšio, bet Deivisas jį neigė.

Kentaviousas Caldwellas-Pope'as pavogė kamuolį ir numetė kibirą, suteikdamas „Lakers“ 2 taškų persvarą. Jis vėl numeta kitą kibirą.

Kėlinys baigėsi 40-43 su „Lakers“ priešakyje.

Trečiajame kėlinyje „Lakers“ dominavo „Suns“.

Jamesas kėlinį pradėjo kibiru, o „Lakers“ po to atliko 6-0.

„Lakers“ pirmavo 9 taškų persvaroje, o kėlinyje liko 9:39. Tada Aytonas atsako kibiru.

Tačiau Drummondas numeta dar vieną kibirą ant Jameso leidimo.

Bookeris pametė kamuolį Jamesui, duodamas apyvartą, o Schroderis nustatė Davisą pagal Jameso perdavimą.

„Lakers“ užėmė didžiausią nakties pranašumą ir turėjo 11 taškų pranašumą, o kėlinyje liko 7:54.

kiek verta sąskaita belichick

Jie buvo 44–54 m., Kai Aytonas pats praleido plūduriuojantį. Ir Džeimsas atsakė tuoj pat su kibiru.

Jamesas vėl numeta dar vieną šuolininką, vėliau įpusėjus ketvirčiui suteikdamas „Lakers“ 13 taškų persvarą.

Jis vėl numeta dunką ant kito „Lakers“ turėjimo ir iškart po to pereina Davisui už šuolininko.

„Lakers“ išnaudojo 15 taškų pranašumą 4:54 laikrodyje, kai Bookeris atliko dėjimą. Tada Schroderis padarė kaušą kitoje pusėje.

„Lakers“ ir toliau dominavo „Suns“.

Tada Cameronas Johnsonas numeta „Suns“ tritaškį pagal Craigo perdavimą. Tai prasidėjo „Suns“ 8-2 bėgimu, kai jie liko žaisti iki 10 taškų likus žaisti mažiau nei dvi minutes.

Davisas atsakė tuojau pat su kibiru atgal ir atgal.

Payne'as numeta dėjimą, kai liko 29,2 sekundės.

Kėlinys baigėsi 65-76, kai „Lakers“ įgijo 11 taškų pranašumą.

saraya-jade bevis grynoji vertė

„Suns“ bandė sugrįžti ketvirto kėlinio pradžioje.

Ketvirtąjį kėlinį Torrey Craigas pradėjo tritaškiu „Suns“.

Jie buvo 68-78 ir 10:26 liko kėlinyje, kai Jamesas važiavo ant ratlankio ir dėjo planą.

Wesley Matthewsas numeta tritaškį, padidindamas „Lakers“ persvarą iki 18 taškų.

Aytonas atsako kibiru, tačiau „Lakers“ atsakė tiesiai į Marco Gasolio tritaškį dėl Jameso perdavimo.

Jameso atvirkštinis išdėstymas su Jae Crowderiu, ginančiu jį, padidino atsarginių žaidėjų suolą.

Įpusėjus ketvirčiui jie buvo 74–93, kai Cameronas Payne'as numeta tritaškį.

Jis vėl numeta dar vieną tritaškį, kai „Suns“ eina su juo 6: 0 ir sumažina persvarą iki 15 taškų.

Davisas krenta, suteikdamas Payne'ui dar vieną tritaškį, kai pirmauja iki 11 taškų.

„Lakers“ pametė kamuolį, o Payne'as gauna kamuolį, suteikdamas „Suns“ dar vieną šansą kibirui, kai Bookeris numeta plūdurią.

„Suns“ per 9 taškus, o kėlinyje liko 3:12.

„Lakers“ laimėjo per ketvirtąjį kėlinį.

Pagaliau Schroderis atsako su dėjimu. Tačiau Crowderis numeta tritaškį tiesiai atgal.

Aytonas numeta kibirą tiesiai prieš Deivisą.

Jie buvo 93–103 ir liko 38,1 sekundės, kai Bookeris išmetamas su šiurkščia Schroderio pražanga.

Torrey Craigas numeta šuolininką, kai liko 6,8 sekundės, nes kėlinys baigėsi 95-109, o „Lakers“ iškovojo pergalę.

Anthony Davisas nebuvo patenkintas Bookerio pražanga prieš Schroderį.

Tai negali atsitikti. Negalite to padaryti ... Dviejų rankų taip neišstumiate vaikino iš oro. Tai purvinas spektaklis, Dennisas tikrai galėjo ten įskaudinti.

To tiesiog negali atsitikti, jis tęsė. Sunkios pražangos, panašūs dalykai - tai atkrintamasis krepšinis. Mes priimame tuos. Bet vien akivaizdžiai išstumti vaiką dviem rankomis iš oro - baisus spektaklis ... Tai nepriimtina.

Anthony Daviso istorinė naktis.

„Lakers“ visą antrąjį kėlinį dominavo „Suns“ komandoje ir galiausiai iškovojo pergalę dėl puikaus „Lakers“ žaidėjų šaudymo.

Pagrindinis žaidimo žaidėjas buvo Anthony Davisas, kuris metė 34 taškus ir 11 atkovotų kamuolių dvigubą dublį vedė „Lakers“.

Jis padarė visa tai, nepaisant nemalonių pojūčių kairėje kojoje po to, kai antrajame kėlinyje 2:36 liko priekabiaudamas prieš Deviną Bookerį.

34 Daviso taškai ir 11 atkovotų kamuolių šį vakarą padarė šiek tiek istorijos, nes jis tapo pirmuoju „Lakers“ žaidėju po Shaqosu 30 taškų ir 10 atkovotų kamuoliųNBAPžaidimai.

Be Daviso Lebrono Jamesas numetė 21 tašką, 9 rezultatyvius perdavimus ir 6 atkovotus kamuolius. Nors Dennisas Schroderis numetė 20 taškų, 3 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Deandre'as Aytonas šviečia „Saulėms“.

Kita vertus, „Suns“ vedė Deandre'as Aytonas, pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių dvigubai dvigubai.

Jis buvo šalia aikštės, kad „Suns“ sugalvotų kibirus ir laikytų „Suns“ žaidime iki paskutinių žaidimo sekundžių.

Be Aytono, Devinas Bookeris numetė 19 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Lygiai taip pat Cameronas Payne'as vedė „Suns“ atsarginių žaidėjų suolą, kai numetė 15 taškų, 3 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Po to sekė Torrey Craigas, kuris prisidėjo 11 taškų ir 4 atkovotais kamuoliais.

Dabar „Lakers“ ir „Suns“ laukia pirmadienio 4 žaidimo.