„Lakers“ laimi prieš „Raptors“, Atlantos „Hawks“ - „Pelicans“

„Toronto Raptors“ šį antradienį „Amalie“ arenoje priėmė „La Lakers“.

Pirmiausia „LA Lakers“ startavo stipriai ir finišavo taip reikalinga pergalė 110-101 prieš „Raptors“.

Tiesą sakant, pergalė nutraukia „Laker“ 11 pralaimėjimų seriją prieš Toronto „Raptors“ nuo 2014 m.

„Lakers“ pradėjo viską stipriai ir iš tų trijų smūgių iš už lanko tuoj pat išėjo į aikštę 6 prieš 9.

Galų gale komanda baigė konvertuoti 45% savo trigubų, o „Raptors“ - tik 15% savo trigubų.

Karštas „Laker“ startas tęsėsi, nes jie baigė savo pirmąjį kėlinį 12 taškų persvara.

Tačiau pirmasis kėlinys baigėsi chaotiškai, nes iš kiekvienos komandos išmetė po vieną žaidėją.

Pirmąjį kėlinį išmetė „Raptors“ žaidėjas OG Anunoby ir „Lakers“ žaidėjas Montrezlas Harrellas.

Pirmame kėlinyje likus beveik dviem su puse minutės, Anunoby gavo progą įmušti įvartį po to, kai pagavo įvartį.

„Lakers“ sargas Dennisas Schroderis bandė sustabdyti Anunoby, kad jis pelnytų lengvus du taškus.

Taigi jis padarė sunkią pražangą prieš Anunboy, dėl kurios nepatogiai susipynė tarp judviejų. Tada Anunoby keršydamas nuleido Schroderį ant žemės.

Vėliau Harrellas pasirodė savo komandos draugo Schroderio gynyboje, sukeldamas dviejų komandų chaosą.

Buvo šiek tiek žandikaulių, stumdymų ir stumdymų, todėl teisėjai peržiūrėjo veiklą po žaidimo.

Taigi, galų gale, tiek Anunboy, tiek Harrellas buvo išmesti dar nesibaigus pirmajam kėliniui.

Anunoby žaidė 10 minučių žaidime ir atliko du taškus bei atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Harrello naktis dar tik prasidėjo, žaidė tik dvi plius minutes ir dar neįmušė.

Abi komandos trumpalaikės:

„LA Lakers“ užėmė teismą be LeBrono Jameso, Anthony Daviso, Andre Drummondo.

Nors „Raptors“ buvo be Kyle'o Lowry ir Fredo VanVleeto, Rodney Hoodas, Patrickas McCawas, Paulas Watsonas ir Jalenas Harrisas

Tada „Lakers“ ir „Raptors“ neteko dar vieno žaidėjo po išmetimo vėlyvame kėlinyje.

„Lakers“ neteko „Harrell“, o „Raptors“ - „Anunboy“, tačiau „Raptors“ buvo sunku pralaimėti „Anunboy“. Toronto dėl traumų ar sveikatos ir saugos protokolų jau buvo nusileidęs šešiems žaidėjams.

Taigi, Anunoby išstūmimas paliko „Raptors“ likusią žaidimo dalį tik su aštuoniais reikalavimus atitinkančiais kūnais.

Todėl „Lakers“ visą žaidimą dominavo „Raptors“. Nors „Raptors“ vėlai grįžo ir žaidė gerai, tačiau mes jau esame gerokai atsilikę, kad sugrįžtume.

„LA Lakers“ - Toronto „Raptors“

„LA Lakers“ ir „Toronto Raptors“ (šaltinis: silverscreenandroll.com )

Kadangi „Lakers“ startas buvo tvirtas, jie taip pat pataikė į tritaškius ir suteikė 34 taškų persvarą vienu tašku.

kur Čikagoje gyvena jonatano pirštai

Tritaškio užtvankoje „Lakers“ per pirmąjį kėlinį atliko devynis tritaškius, o tai yra „Lakers“ sezono rekordas per ketvirtį.

Stiprus „Lakers“ startas, neįtikėtinas puolimas, įspūdinga gynyba, įskaitant užtvankos tritaškius, davė jiems pergalę.

Puolime Talenas Hortonas-Tuckeris vedė savo komandą taškais, numetęs 17 taškų ir atlikdamas 6 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Marcas Gasolis „Lakers“ gretose pasižymėjo 13 taškų, 9 atkovotais kamuoliais ir 4 blokais gynyboje.

O naujokas Devontae Cacokas numetė 10 taškų, 8 atkovotus kamuolius, 1 bloką.

Septyni „Lakers“ žaidėjai pelnė taškus dviem skaičiais. Markieffas Morrisas pateko tarp septynių „Lakers“ žaidėjų ir sudarė 15 taškų, atkovojo 9 kamuolius.

Rezultatyvoje lentoje pirmauja Pascalis Siakamas su 27 taškais „Raptors“ gretose ir pelnė daugiausiai taškų.

Jis taip pat pridėjo 7 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus. Panašiai Chrisas Boucheris pelnė 19 taškų, įskaitant 8 taškus ir rezultatyvų perdavimą.

Su pergale „Lakers“ yra 32-19, o „Raptors“ - 20-31.

kiek verta michael strahan

Dabar „Lakers“ susitiks su Majamio „Heat“, o „Raptors“ penktadienį susitiks su Čikagos „Bulls“.

Atlantos „Hawks“ NBA rekordas - 3 pergalės pergalė prieš Naujojo Orleano „Pelicans“.

Antradienio vakarą istorijoje Atlanta „Hawks“ laimėjo Naujo Orleano „Pelicans“ klubą 123-107 ir suteikė 7-ą pergalę iš eilės.

Vadovaujant naujajam treneriui Nate'ui McMillanui, „Hawks“ žaidžia nuostabiai ir po pergalių registruoja pergales.

Abi komandos pradėjo stipriai, „Pelicans“ pirmame kėlinyje pirmavo vos 4 taškais, o vėliau „Hawks“ grįžo stipriai ir taip pat perėmė 4 taškų persvarą.

Todėl tiek „Hawks“, tiek „Pelicans“ pusiaukelėje išsilygino 61 tašku. Panašiai abi komandos vidutiniškai surinko daugiau nei 30 taškų per ketvirtį.

Tačiau staiga Atlanta po 1-ojo kėlinio grįžo su kaupu. Trečiajame kėlinyje jie stipriai šaudydami numetė 46 taškus.

Trečiajame kėlinyje „Hawks“ pataikė tritaškius 11 prieš 11 ir užfiksavo daugiausiai tritaškių, atliktų be praleidimų, NBA rekordą.

„Cleveland Cavaliers“ tritaškių pataikymo rekordas anksčiau buvo 9–9.

Atlanta iš viso metė 20 iš 31 tritaškio, o sezono rekordas - 64,5 proc.

Atlantos Trae Youngas surinko 30 taškų, kad prisidėtų prie pergalės prieš „Pelicans“. Jaunas buvo 10 prieš 21 iš aikštės.

Trae Youngas veda karštai šaudančius „Hawks“ pro „Pelicans“ (šaltinis: nz.news.yahoo.com )

Jis tritaškiais metė 6 prieš 7, sukeldamas 3 taškų metimo užtvarą ir pridėjo 12 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo 14-asis Youngo žaidimas su 30 pliusų taškais. Bogdanas Bogdanovičius numetė 21 tašką, įskaitant 4 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Kevinas Huerteris pelnė 17 taškų ir 14 taškų pelnė Danilo Gallinari.

Tuo tarpu „Pelicans“ žaidėjas Ericas Bledsoe numetė 14 taškų, o Lonzo Ballas atliko 12 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Panašiai Zionas Williamsonas per 35 minutes „Pelicans“ komandoje surinko 34 taškus, penkis atkovotus kamuolius, du rezultatyvius perdavimus ir perėmė kamuolį. Williamsonas grįžo po trijų rungtynių pralaimėjimo.

Nepaisant pralaimėjimo su „Hawks“, Zionas išlygino Shaquille'o O'Nealo 20 metų trukmės rekordus, kai 25 žaidimai iš eilės surinko po 20 taškų.

„Hawks“ ateinantį trečiadienį susikaus su Memfio „Grizzlies“, o „Pelicans“ - su „Brooklyn Nets“.