Futbolas

„Leeds United“ 1: 1 „Liverpool“: Kiti klubo sirgaliai protestavo prie „Elland Road“

Kokį Filmą Pamatyti?

Diego Llorente vėlai įmušė išlyginamąjį įvartį, kai „Leeds“ neleido „Liverpool“ patekti į „Premier“ lygos geriausiųjų ketvertą.

Diego Llorente Įvartis buvo pirmasis jo įvartis Anglijos futbole. Neapibrėžtumas lemia, ką tai reikš po Europos superlygos pranešimo.

„Red“ yra vienas iš 12 klubų, kurie sutiko prisijungti prie padalinto ESL, kad kuo greičiau pradėtų. Nors jis neprasideda kitą sezoną, „Uefa“ teigė, kad tai gali sutrukdyti komandoms, įskaitant šešias Anglijos komandas, varžytis Europos čempionate.

Pirmajame žaidime, kuriame dalyvavo bet kuri iš 12 komandų, buvo neįprasta situacija, nes tai buvo paskelbta sekmadienio vakarą. Su protestais žemėje ir už jos ribų.

Lydso ir kitų klubų gerbėjai susirinko prie „Elland Road“ protestuoti prieš Liverpulį. Liverpulio marškinių deginimas. O virš stadiono praskrido lėktuvas, kuris pranešė prieš Superlygą.

kokią poziciją žaidė alex rodriguezas

Stadiono viduje prie Čempionų lygos emblemos „Leeds“ žaidėjai vilkėjo marškinėlius „Find Yourself“. Ir „Futbolas sirgaliams.“ Reklama po vieno įvarčio turėjo tą pačią žinią.

„Leeds“ marškinėlius taip pat paliko Liverpulio rūbinėje, jei nori protestuoti. Poelgis, kuris supykdė „Reds“ vadybininką Jurgeną Kloppą, kuris teigė, kad jam nepatinka ESL idėja. Bet kad jis ir jo žaidėjai neturi nieko bendro.

„Liverpool“ dominavo pirmajame kėlinyje ir žengė toliau Trentas Aleksandras Arnoldas laikėsi Diogo Jota baudos perdavimo ir išlygino Sadio Mane'ą, kad įdėtų tuščius vartus Illanas Meslieris išėjo į viršų.

Tai buvo pirmasis jo „Premier“ lygos įvartis nuo sausio, dešimt rungtynių.

„Leeds“ po pertraukos pagerėjo, o Patrickas Bamfordas pataikė į skersinį, kol Llorente įmušė pirmąjį savo komandos įvartį.

Priminti veiksmus Ellando kelyje

Raudonieji gyvena ne Europoje. „Liverpool“ po šio rezultato užima šeštą vietą. Tarkime, kad sezono pabaigoje jie turėjo likti tokioje padėtyje.

kiek vertas filialas

Jie net nebaigtų Europos arenoje, nebent vienas iš namų taurės laimėtojų taip pat finišuotų penketuke.

Kritikai teigia, kad šis žingsnis yra skirtas tik pinigams („Yahoo News India“ šaltinis)

Kritikai sako, kad šis žingsnis yra skirtas tik pinigams (šaltinis: „Yahoo News India“)

Tačiau super lygos atveju raudoniesiems nebereikės jaudintis dėl tokių dalykų.

Pirmame kėlinyje Liverpulis buvo didžiulė jėga, ypač kai Thiago Alcantara privertė gelbėti atstumą. Roberto Firmino šovė tiesiai į Meslier prieš vartus.

„Leeds“ grįžo antrame kėlinyje, tačiau „Liverpool“ turėjo dvi geras galimybes laimėti. Prieš pat ekvalaizeris, kai pakaitalas Mohamedas Salahas patraukė gaiduką. Būtent paskutinę minutę Meslieris neigė Aleksą Oxlade'ą-Chamberlainą.

Artimiausia Liverpulio ateitis galėjo būti nuspręsta už aikštės ribų, o ne žaisti „Elland Road“ su Anglijos komanda, o ne „šešiuose didžiuosiuose“.

Leedsas taip pat įrodė žaidimą geriausiems Europos žaidėjams.

Praėjusį savaitgalį pergalę prieš „Manchester City“ čempionus jie pasiekė pergale.

Kitas yra senas varžovas „Manchester United“, kai jie klajoja bandomųjų rungtynių serijoje.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai nebuvo per daug užimti. Tačiau Bamfordą Alissonas atmetė po silpno vartininko, tačiau po pertraukos žymiai pagerėjo.

„Leeds United“ 1: 1 „Liverpool“ (šaltinis „Liverpool FC“)

„Leeds United“ 1–1 „Liverpool“ (Šaltinis: „Liverpool FC“)

Bamfordas iškirto pirmąjį smūgį su Alissonu iš kryžiaus, o Jackui Harisonui buvo uždrausta vartininkui jo artimoje aplinkoje.

kada lee corso ištiko insultas

„Leeds“ gavo savo reikiamą įvartį, kai Llorente galva nukreipė Harrisono kampe su pirmu įvarčiu Anglijos futbole.

„United“ „Premier“ lygoje užima dešimtąją vietą, atsilikdama nuo Europos atrankos aštuoniais taškais. Net jei šešios iš minėtų komandų būtų neteisingai kritikuojamos, jos vis tiek patektų į Čempionų lygą.