Futbolas

Malta 0-3 Šiaurės Airija: Baracloughas džiaugėsi savo pergale

Kokį Filmą Pamatyti?

Ianas Baracloughas sako, kad 3: 0 draugiškos pergalės prieš Maltą pažymėjo daug langelių, nes jis džiaugėsi pirmąja 90 minučių pergale kaip Šiaurės Airijos vadybininkas 12-ajame ture.

Jordanas Jonesas , Gavinas Whyte ir Ali McCann buvo nustatyti Austrijoje.

kokiame koledže lankėsi regis Bushas

Esu nepaprastai laiminga, kad žaidime pelnu tris įvarčius, ir akivaizdu, kad kuriu šansus. Ir pagaliau gauna jų atlygį, sakė Baracloughas.

Be to, kad paklodė būtų švari, buvo tikrai labai smagu.

Jonathanas netinkamai panaudojo gynybą, kad pelnytų pirmąjį įvartį, kol Joshas Magennisas pamatė, kad jo baudą pirmame kėlinyje išgelbėjo Maltos vartininkas Henry Bonello.

Šiaurės Airija pateko į antrąjį kėlinį su dviem įvarčiais per tris minutes.

Kodėl M. McCannas taikiai įžengė, jis iššovė namo.

Antrojo kėlinio rodymas padidins pasitikėjimą prieš ketvirtadienio draugiškas rungtynes, kurios bus žaidžiamos privačiai, prieš Ukrainą Dniepre.

Ir tai, kaip mes pradėjome abi puses, yra tai, apie ką mes visada kalbėjome. Mes norėjome nedelsiant pradėti. Ir uždėkite opozicijos komandą ant galinės kojos, ir mes tai padarėme, pridūrė Baracloughas.

Komanda kaip visuma dabar pažymėjo daug langelių. Kai žiūrime, manau, kad kituose žaidimuose žaidėme geriau. Ir mes negavome atlygio, todėl džiaugiuosi, kad gavome atlygį. Ir mes galime mėgautis žiūrėdami daugybę to darbo.

Baracloughas „antis“ laužo Klagenfurte

90 minučių pergalė pagaliau atkreipė Šiaurės Airijos kapitono dėmesį. Nepaisant pirmo įvarčio, ​​pirmame kėlinyje buvo nemalonu.

Ferdinandas Apapas Netobulas pasaulis suteikė Jonesui šią galimybę. „Ranger“ krašto puolėjas prieš skrisdamas paėmė jį su mažu šautuvu per Bonello.

Bonello nusileido gelbėdamas Magenniso smūgį 21-ąją minutę, kuriai prasižengė Kurt Shaw. Bouleris apibendrino atidarymą 45 minutes Šiaurės Airijoje.

Malta pateko į rungtynes, pasaulio reitinge užimdama vietas žemiau savo varžovų. Tačiau per pirmąjį kėlinį jie išlygino rezultatą Josephas Mbongas ir Lukas Montebello priartėja.

Naujame starte buvo „zip“ ir kitoks tikslas nei Šiaurės Airijoje. 53-ąją minutę Whyte pataikė į Stuarto Dallaso perdavimą ir išlygino rezultatą 2: 0.

Baracloughas lūžta

Baracloughas laužo „antis“ Klagenfurte (šaltinis: BBC)

Trečiasis numeris greitai sekė paskui jį, kai McCanną perėmė Paddy McNairas ir pristatė grožio apdailą, kol Bonello išleido žaidimą į maltiečių pusę.

Kas patraukė akį?

Didžioji žaidimo dalis buvo žaidžiama įprastu sezono pabaigos režimu, o puolėjų nebuvo per visas 90 minučių.

Jonesas ir McCannas bus patobulinti įmušdami savo pirmuosius įvarčius į užsienį, ir abu jie bus pasirengę.

Dalasas nori laimėti Šiaurės Airijos kapitoną, kai nedalyvaus Stevenas Davisas. Tai yra esminis dalykas Lidso vyrui.

McNairas įmušė trečiąjį McCanno įvartį, o Middlesbrough'o vyras tapo įžeidžiančiu turtu iš aikštės centro, Davisui netempiant stygų.

Ir buvo pirmasis Šiaurės Airijos startas jaunam Liverpulio jaunuoliui Conorui Bradley. Po jo pristatymo Worthersee Stadione paskutinę minutę.

„Chelsea“ gynėjas Samas McClellandas buvo vienas nenugalimiausių komandos žaidėjų.

Gynėjas galėtų pirmą kartą pasirodyti draugiškose varžybose ketvirtadienį prieš Ukrainą, lygią „Euro 2020“.

Danielis Ballardas praleido rungtynes, kai šventė, padėdamas jo „Blackpool“ komandai sekmadienį laimėti „League One“ finalą.