„Mavericks“ pribloškė „Nets“, kad gautų taip reikalingą pergalę

Kokį Filmą Pamatyti?

Dalaso „Mavericks“ ketvirtadienio vakarą sutriuškinęs 113: 109, perdavė „Brooklyn Nets“ ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės.

Kyrie Irving nepaisant pralaimėjimo, „Nets“ iškrito aukščiausių sezono taškų.

Pralaimėjimas „Nets“ klubui pralaimėjo ketvirtąjį sezono rezultatą.

Tuo tarpu „Mavericks“ išlaikė penktą vietą Vakaruose, laimėjimo procentas buvo 500.

Dalasas dabar žaidžia 38-28 pusmečiu prieš 6-ą vietą užimančią „LA Lakers“ ir 6 rungtynėmis atsilieka nuo 4-osios vietos „LA Clippers“ Vakarų konferencijoje.

„Nets“ į aikštę patenka su trijų pralaimėjimų serija, o „Mavericks“ laimėjo keturis iš penkių paskutinių rungtynių.

Manau, kad spaudimas yra geras, „Nets“ trenerisSteve'as Nashassakė. Atkrintamosiose varžybose susidursite su spaudimu ir turite būti išbandytas.

Tai mums yra nedidelis spaudimas, šiek tiek skylė, iš kurios galime išsikapstyti. Kaip mes galime išspręsti šią mįslę? Kaip galime peržengti kai kuriuos iš šių žaidimų.

Be to, „Mavericks“ labai reikėjo šios pergalės, kad užsitikrintų savo vietą atkrintamųjų varžybų vietoje, o dabar su pergale jie užsitikrino penktą vietą.

Pirmajame kėlinyje pirmavo „Mavericks“.

„Nets“ pradėjo greitai, kai Joe Harrisas numetė tritaškį, kad pradėtų ketvirtį.

Tačiau netrukus pirmavo 6-7, o kėlinyje liko 9:25. Tada „Nets“ atsiliko „Mavericks“ į priekį kėlinyje.

Apie tris minutes jie atsiliko net keturiais taškais.

Tinklai Kyrie Irving numetė tritaškį, kad žaidimas pasiektų tašką. Vėliau „Mavericks“ atliko rezultatą 5: 0.

Likus 7:34 kiekvienam „Mavericks“ įvarčiui, suteikiant šešių taškų persvarą, Willie Cauley-Steinas metė Josho Richardsono perdavimą, kad padidintų persvarą iki septynių taškų.

Tada Blake'as Griffinas numetė tritaškį ant Landry Shameto perdavimo.

Netrukus „Mavericks“ atsakė Luka Dončičiaus Cauly-Steino kibiru su alėja.

„Nets“ pirmyn ir atgal pelnė įvartį su „Mavericks“ priešakyje. Jie pelnė iš eilės krepšį su Kyrie Irving numetęs šuolininką ir Kevinas Durantas pelnė tritaškį.

Dorianas Finney-Smithas gavo atšokusį kamuolį ir baigė kibiru, kad atsakytų į „Nets“ kibirą.

kiek metų yra didelis boso žmogus

Kevinas Durantas išvedė rezultatą į 20-23, dėdamas kamuolį 4:43.

Tada Luka pratęsė gynybą tritaškiu virš „Nets Griffin“.

„Mavericks“ ir „Nets“

„Mavericks vs Nets“ (šaltinis: mavsmoneyball.com )

Į smūgį Blake'as atsakė tritaškiu puolimo gale. Tada „Mavericks Richardson“ pavogė kamuolį ir įmušė įvartį kitame gale, išplėsdamas „Mavericks“ persvarą.

„Mavericks“ užėmė dešimties taškų persvarą prieš „Nets“ likus 2:28 kėlinio pabaigai.

Jeffas Greenas ir Nicolasas Claxtonas pelnė „Nets“ krepšius iš eilės, o kėlinį užbaigė 37-32.

„Mavericks“ vėl pirmavo.

„Nets“ prieš antrąjį kėlinį maždaug 4 minutes atsiliko nuo „Mavericks“ Kyrie Irving pataikė tritaškį, kad sumažintų persvarą per tašką, o Kevinas Durantas pataikė megztinį ir išlygino rezultatą 42-42, o kėlinyje liko 6:21.

Netrukus „Nets“ pirmavo „Mavericks“ dvitaškyje, kai Bruce'as Brownas jaunesnysis numetė kibirą iš Kevino perdavimo.

Bet Mavericksas atsakė iškart Dwightas Powellas pelnydamas kibirą ant Luka Doncico perdavimo.

Kyrie Irving Puošnus finišas nukrito iškart po to, kai Powellas išlygino žaidimą ir vėl suteikė „Nets“ persvarą.

Tai truko neilgai, kai Luka numetė smūgį iš už lanko ir perėmė taškų persvarą.

Abi komandos dvikovavo, kai pirmaujantis smūgis buvo pirmyn ir atgal, kai laikrodis pasuko žemyn link antrojo kėlinio pabaigos.

„Nets“ pirmavo tritaškiu 60-57 ir liko minutė.

Dwightas Powellas išlygino žaidimą pelnydamas tritaškį likus 55,8 sekundės.

Irvingas įmušė dėjimą, suteikdamas pranašumą „Nets“ komandai, tačiau netrukus po to, kai Powellas išvedė pražangą ir įmušė dėjimą, atsakymas buvo teisus.

Komandos pateko į trečią vietą lentoje su „Mavericks“ priešakyje, kai Luka paskutinę sekundę padarė klaidą ir pataikė vieną iš dviejų baudos metimų į priekį.

„Nets“ grįžta trečią.

Trečiojo kėlinio pradžioje Luka Dončičius praleido pirmuosius šešis smūgius, suteikdamas Kyrie Irvingui startą 6: 0 tritaškiu, o Harrisas bėgimui dar kartą pataikė iš už lanko.

„Nets“ išsiveržė į keturių taškų persvarą ir liko 6:44 laikrodyje su Griffino dunku.

Kėlinio viduryje pirmyn pirmyn ir atgal abi komandos kaskart atsakinėjo viena į kitą.

Vėliau „Mavericks“ išsiveržė į priekį su keturių taškų skirtumu. Abi komandos liko 74-78 ir liko 2:54.

Kyrie pasistūmėjo į priekį ir įmušė šuolininką, o Doncicas prarado kamuolį „Nets“ gretimoje pozicijoje, suteikdamas galimybę Bruce'ui Brownui pelnyti kibirą Cauley-Steino perdavime.

Tai sumažino persvarą per tašką, kai „Mavericks“ vis dar pirmauja.

Netrukus „Mavericks“ padidino persvarą, kai Jalenas Brunsonas pataikė tritaškį.

Mike'as Jamesas perdavė kamuolį Jeffui Greenui, kuris „Nets“ iš už lanko pataikė tritaškį.

Pirmą kartą šiame žaidime „Nets“ pirmavo ir užbaigė kėlinį.

„Nets“ į aikštę patenka su rezultatu 83-82 taškų persvara prieš „Mavericks“.

„Mavericks“ nugalėjo „Nets“.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Nets“ užsidegė, o ketvirčio pradžiai „Nets“ užėmė keturių taškų persvarą.

Brunsonas padėjo „Mavericks“ sumažinti persvarą iki dviejų taškų.

Trey Burke'as negalėjo užbaigti „Bucks“ klojimo, tačiau Dorianas jį užbaigė, kai Burke'as išlygino žaidimą 90-90, likus ketvirčiui 9:19.

Vėliau „Mavericks“ išsiveržė į priekį dviejų taškų persvara ir padidino pranašumą iki 7 taškų naudodamas „back-to-back“ kaušus iš eilės.

Kyrie Irving pataikė tritaškį iš už lanko ir išvedė žaidimą 97-101, nes laikrodis rodė 4:34.

Luka aplenkė Timą Hardaway'ų, kuris konvertuoja kamuolį į trijų taškų kibirą. O Kevinas atsakė džemperiu.

Lygiai taip pat, kaip Doncicas atsakė atgal, padėdamas kitą galą.

Irvingas tada padarė blokuojančią pražangą, kai numetė kibirą, kuriame „Nets“ surinko tris taškus, o rezultatas buvo 102–106, o ketvirtame kėlinyje liko 58,4 sekundės.

Tada Doncicas ir Powellas pelnė „back-to-back“ kaušus, pratęsdami pranašumą iki šešių taškų, likus 26,5 sekundės.

Irvingas praleido rikiuotę rungtynių pabaigoje, tačiau padėjo tritaškį, tačiau jau padaryta žala suteikė „Mavericks“ komandai laimėti rezultatą 113-109.

Pergalė prieš „Nets“ kol kas užsitikrino penktą poziciją „Mavericks“ vardu.

Tai visa reikalinga patirtis, sakė „Mavericks“ treneris Rickas Carlisle'as. Yra daug naujų situacijų. Pernai tuo metu buvome užfiksuoti septintoje pozicijoje ir žemyn nesileidome.

Šie metai yra visai kitoks kamuolinis žaidimas. Žaidžiama tiek daug. Labiausiai tuo, kuo didžiuojuosi šioje grupėje, jie blokuoja visą išorinį triukšmą.

Kyrie Irvingas pelnė didžiulį įvartį pralaimėdamas pastangas.

„Nets“ žvaigždė Kyrie Irving praleido dėjimą paskutinėmis sekundėmis, netrukus jis atliko tritaškį, tačiau jau buvo vėlu.

Mus reikia taip išbandyti, sakė Irvingas. Mes nesame tobulas krepšinio klubas. Mes galėtume padaryti sau didelę meškos paslaugą, jei nebūtume sąžiningi. Mes ką tik turėjome geresnį tęstinumą ruože.

Nepaisant to, jis metė sezono rekordą - 45 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus, kad „Mavericks“ išliktų ant kojų viso žaidimo metu.

Tuo tarpu visų žvaigždžių Kevinas Durantas numetė 20 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ gretose startavęs Blake'as Griffinas padėjo dvigubą dvigubą kamuolį, pelnydamas 10 taškų, 10 atkovotų kamuolių kartu su 3 rezultatyviais perdavimais.

Panašiai Jeffas Greenas vedė „Nets“ atsarginių žaidėjų suolą, prisidėdamas 10 taškų, 2 atkovotais kamuoliais ir rezultatyviu perdavimu, o Bruce'as Brownas jaunesnysis surinko 10 taškų iškart po Jeffo Greeno lentoje kartu su 6 atkovotais kamuoliais.

Luka gauna komandos pagalbą įveikiant „Nets“

Kita vertus, „Mavericks“ žvaigždė Luka Dončičius pelnė 24 taškus, pirmaujančius rezultatą „Mavericks“ komandoje, kartu su 10 atkovotų kamuolių, padarydamas dvigubą dvigubą nakties rezultatą.

Bet jis buvo vos 2 iš 11 aikštės žaidimo, tačiau numetė 8 rezultatyvius perdavimus.

Kai Luka išgyvena laikotarpius, kai jis neįmuša taškų, jis randa kitų būdų, kaip paveikti žaidimą, sakė Carlisle. Per tą atkarpą jis labai gerai atšoko. Jis perkėlė jį į kai kuriuos vaikinus dėl tikrai geros išvaizdos.

Visi kiti komandos žaidėjai spindėjo ir prisidėjo prie „Mavericks“ pergalės.

Kartu su Dončičiumi dar penki žaidėjai pelnė dviženklį skaičių dėl „Mavericks“ pergalės prieš „Nets“.

Timas Hardaway'as jaunesnysis sekė iškart už Dončičiaus ir pelnė 23 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tada Dorianas Finney-Smithas pelnė 17 taškų, 8 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus „Mavericks“ starto gretose.

Joshas Richardsonas taip pat pelnė dviženklį skaičių kaip startininkas, prisidėjęs 10 taškų.

Tuo tarpu Jalenas Brunsonas pirmavo atsarginių žaidėjų suvestinėje, numetęs 15 taškų kartu su 2 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Dwightas Powellas yra paskutinis žaidėjas, pelnęs dviženklį skaičių „Mavericks“ komandoje, pelnęs 12 taškų ir atkovodamas 10 kamuolių, taip pat pelnė dvigubą dublį kartu su 5 rezultatyviais perdavimais.

Vėliau „Nets“ sekmadienį Denveryje susitiks su „Nuggets“, o Klivlando „Cavaliers“ penktadienį Dalase lankysis mače su „Mavericks“.