Middletonas pirmavo „Bucks's Game 3“ pergalėje prieš „Hawks“

Kokį Filmą Pamatyti?

„Atlanta Hawks“ ir Milvokio „Bucks“ susitiko dėl trečiosios Rytų konferencijos finalo rungtynių.

Kai serija baigėsi lygiosiomis 1: 1, abi komandos sekmadienio vakarą tikėjosi laimėti.

Tačiau „Bucks“ laimėjo „Hawks“.

„Bucks“ nugalėjo „Bucks“ 113: 102 ir sekmadienį 2: 1 pirmavo prieš „Hawks“.

Viskas įmanoma dėl bendrų Giannio Antetokoumpo ir Khriso Middletono pastangų.

„Bucks“ pirmavo Khrisas Middletonas, pelnęs aukščiausius taškus. Jo pasirodymas ketvirtame kėlinyje parodė, kad „Bucks“ žaidėjai turi daugiau nei vieną žaidėją.

Kita vertus, „Hawks“ nesugebėjo išlaikyti savo pranašumo iki galo, todėl pergalė buvo išmušta iš rankų.

Trae Youngas vedė „Hawks“ ir pradėjo puikiai, kaip įprasta, tačiau paskutinę trečiojo kėlinio minutę po kulkšnies traumos prarado ritmą.

Stiprus „Hawks“ startas pirmajame kėlinyje.

Ketvirčio pradžioje Clintas Capela numetė dunką, o „Hawks“ pakilo keturiais taškais.

Vėliau Kevinas Huerteris pridėjo tritaškį, padidindamas persvarą iki septynių taškų.

Tada „Jrue Holiday“ atsakė su dėjimu kitame gale.

Trae Young sugalvojo ilgą tritaškį.

„Milwaukee Bucks“ ir „Atlanta Hawks Full“ 3 svarbiausi žaidimai | 2021 m. NBA atkrintamosios varžybos - „YouTube“

Milvokio „Bucks“ - „Atlanta Hawks“ (šaltinis: youtube.com )

Vėliau Johnas Collinsas pridėjo tritaškį, o „Hawks“ pirmavo 13 taškų.

Brookas Lopezas pagaliau numetė megztinį ant Middletono perdavimo „Bucks“.

Jaunasis greitai atsakė, kita vertus, šaudydamas kablį.

Jis iššovė tritaškį, bet nepataikė, tada Middletonas sugriebė atšokusį kamuolį ir rado Jrue'ą Holiday kitoje pusėje.

Bogdanas Bogdanovičius atsakė tritaškiu kitame gale.

Jie kėlinyje liko 22-10, likus 5:19, kai Youngas metė tritaškį.

Middletonas numetė megztinį kitoje pusėje. Vėliau Youngas numetė megztinį.

Brookas Lopezas atsakė dunku, o „Bucks“ sumažino savo pranašumą iki devynių taškų.

Jaunasis numušė šuolininkę į tolį kitoje pusėje. Vėliau „Holiday“ numetė dunksą.

Kėlinys baigėsi rezultatu 32:27, o „Hawks“ pirmavo.

„Bucks“ grąžina antrąjį ketvirtį.

Antrojo kėlinio pradžioje jiems buvo 35–29, kai Danilo Gallinari metė dėjimą.

Bryn Forbes numetė tritaškį iš kitos pusės.

Lou Williamsas atsakė tritaškiu, o Giannis sugalvojo dumblą viena ranka.

Giannis numetė dėjimą ant kito daikto ir pirštą suko ant kito.

Gallinari nuvertė džemperį, o Giannis atsakė atgal.

Youngas pataikė ilgą tritaškį, o Huerteris pridėjo tritaškį.

Dėl to „Hawks“ pirmavo 10 taškų ir likus ketvirčiui liko mažiau nei trys minutės.

Middletonas nuvertė tritaškį. Vėliau Patas Connaughtonas pridėjo dar vieną tritaškį, ir visas žaidimas buvo lygus maždaug 12 sekundžių.

Kėlinys baigėsi 58-58, kai abi komandos buvo lygios, patekusios į trečiąjį kėlinį.

Trečiajame kėlinyje „Hawks“ vėl pirmavo.

Clintas Capela atsisakė dėjimo ir „Hawks“ per minutę pirmavo keturiais taškais trečiajame kėlinyje.

Vėliau Youngas numetė šuolininką ir pridėjo tritaškį.

Gallinari numetė plūdę, o P.J Tuckeris atsakė, numušdamas tritaškį.

Youngas greitai pridėjo tritaškį kitoje pusėje.

Ir Middletonas nuvertė tritaškį. Nugaišdamas dėjimą Youngas padarė pražangą.

Middletonas vėl sugalvojo plūdurį, o Lopezas numetė dunksą į kitą daiktą.

Įpusėjus trečiajam kėliniui jie buvo 73–70.

Vėliau Huerteris numušė tritaškį, o Giannis atsakė dėdamas.

Giannis numušė tritaškį, sumažindamas persvarą iki dviejų taškų.

Jie išlygino rezultatą 82-82, o kėlinyje liko maždaug minutė.

Gallinari numušė tritaškį, o tada Youngas patyrė traumą ir paliko aikštę.

Kėlinys baigėsi 87: 85, kai „Hawks“ pirmavo ir pateko į ketvirtąjį kėlinį.

„Bucks“ sugrįžta laimėti ketvirtojo kėlinio.

Gallinari metė šuolininką, o „Hawks“ pratęsė pranašumą ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Bobby Portisas greitai nuvertė paniką kitoje pusėje.

Howie Long ir Diane Addonizio santykiai

Lou Williamsas rado Onyeką Okongwu už dunką.

Jie buvo 93-88, kai Okongwu numetė šuolį viena ranka, o ketvirtį liko 7:30.

Middletonas nuvertė tritaškį kitoje pusėje.

Tuckeris sugalvojo pavogti, o Patas Connaughtonas atsisakė pereinamojo laikotarpio plano.

Įpusėjus ketvirčiui „Bucks“ sumažino persvarą iki dviejų taškų.

Middletonas numušė tritaškį ir „Bucks“ pirmavo tašku.

Jaunas greitai atsakė tritaškiu.

„Bucks“ išlygino žaidimą 98-98, o kėlinyje liko maždaug penkios minutės.

Middletonas užsidegė ir numušė tritaškį, o Giannis pridėjo išnykusį šuolininką.

Collinsas atsakė džemperiu.

Middletonas vėl numetė šuolininką į tolį, o „Bucks“ pirmavo 7 taškais, likus žaisti mažiau nei dvi minutes.

Giannis nuvertė išsišokusį šuolininką, o Middletonas pridėjo šuolininką.

Kėlinys baigėsi 113-102, kai „Bucks“ perėmė pergalę ir 2: 1 pirmavo prieš „Hawks“.

Neįtikėtinas Middletono pasirodymas.

„Bucks“ sugrįžo po to, kai pirmojo kėlinio pradžioje dominavo „Hawks“.

Tačiau ketvirto kėlinio pradžioje „Hawks“ vėl dominavo „Bucks“.

Tačiau Khrisas Middletonas atėjo į pagalbą ir vienas pats perkopė visą „Hawks“ komandos rezultatą ketvirtame kėlinyje.

Khrisas Middletonas pakeitė Milvokį žaidime 3 - „Sports Illustrated“

Khrisas Middletonas už Milvokį 3 žaidime ( šaltinis: si.com )

Aš pagaliau privertiau juos eiti, - sakė Middleton. Aš kai kam kovojau su kamuoliu, einančiu į krepšį. Galiausiai jie man pradėjo lašėti tinkamu laiku. Esu dėkinga už tai.

Ir jo pasirodymas trečioje partijoje vedė „Bucks“ už „Hawks“ ir laimėjo, kad pirmautų serijoje.

Tai, ką jis padarė šiandien, buvo nerealu,Giannis Antetokounmposakė. Jis buvo neįtikėtinas. Pabaigoje nešė komandą. Tai, ką šiandien pamačiau, buvo didybė. Paprasta taip.

Khrisas Middletonas žaidė aikštėje. Jis baigė žaidimą, pelnęs 38 taškus ir surinko 11 atkovotų kamuolių bei 7 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“ treneris Nate'as McMillanas sakė: „Jis tikrai ėjo iš visur.

Jis taip pat atliko 6 tritaškius ir 15 iš 26 iš aikštės.

Giannisas sekė Middletoną, pelnęs 33 taškus ir atkovojęs 11 kamuolių bei atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

Brookas Lopezas krito 10 taškų ir atkovojo 3 kamuolius.

Jrue Holiday pelnė tik 6 taškus, tačiau atliko 12 rezultatyvių perdavimų, kad padėtų komandai.

Bobby Portisas vadovavo „Bucks“ suoleliui, pelnydamas 15 taškų, atkovodamas 4 kamuolius ir atlikdamas rezultatyvų perdavimą.

Trae Youngas vadovavo „Hawks“ 3 žaidime.

Kita vertus, Trae Youngas vedė „Hawks“, pelnęs 35 taškus ir 4 rezultatyvius perdavimus, nepaisant to, kad trečiajame kėlinyje patyrė traumą.

Jis vis dar nėra tikras dėl 4 žaidimo. Remiantis naujausia ataskaita, Young pirmadienio rytą atliks MRT.

Tai skauda. Tai apmaudu, sakė Youngas, pridurdamas, kad trauma paveikė mano smūgio greitį.

Johnas Collinsas pelnė 13 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Nors Kevinas Huerteris prisidėjo 11 taškų, 4 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Clintas Capela pelnė tik 8 taškus, tačiau sugriebė 11 atkovotų kamuolių.

Kita vertus, Danilo Gallinari prisidėjo 18 taškų ir 4 atkovotais kamuoliais.

Mes jau buvome šioje pozicijoje ir būsime pasirengę ketvirtoms rungtynėms, sakė Gallinari po „Hawks“ pralaimėjimo „Bucks“.

Antradienį Atlantoje „Bucks“ ir „Hawks“ susitiks dėl ketvirtųjų rungtynių.