Milvokio „Bucks“ istorinis sugrįžimas finalo lenktynėse

Kokį Filmą Pamatyti?

Milvokio „Bucks“ sirgaliai džiaugiasi po to, kai „Bucks“ sugrįžta ir NBA finale 3: 2 pirmauja prieš „Phoenix Suns“.

Pirmose dviejose NBA finalo serijos rungtynėse nusileidę „Bucks“ istoriškai sugrįžo laimėdami tris serijos rungtynes ​​iš eilės.

Su trečiąja pergale „Bucks“ dabar pirmauja serijoje prieš „Suns“.

„Bucks“ nugalėjo „Suns“ 123-119 ir laimėjo 5-ą partiją šeštadienį Milvokyje.

Dabar „Bucks“ gerbėjai gali atsikvėpti, nes „Bucks“ dabar turi galimybę laimėti savo pirmąjį NBA finalą per maždaug penkiasdešimt metų.

Visa tai įmanoma dėl trijų startuolių įdėtų pastangų siekiant pergalės.

kiek metų mes turime didelę parodą

Bucks buvęs MVP Giannis Antetokounmpo vadovavo „Bucks“, o paskui Jrue Holiday ir Khrisas Middletonas palaikė Giannį, kad jis laimėtų.

Visi trys startuoliai metė 20 plius taškų. Nors keturi „Bucks“ žaidėjai pasižymėjo dvigubais skaičiais.

Kita vertus, Devinas Bookeris pirmavo „Suns“, pelnęs aukščiausią rezultatą, o visi penki startuoliai pelnė dviženklį skaičių.

„Bucks“ per pirmąjį kėlinį pirmavo „Suns“. Galų gale, laimėdami „Suns“ žaidimo pabaigoje.

„Suns“ pirmauja pirmajame kėlinyje.

„Jrue Holiday“ sugalvojo pirmąjį kibirų šūvį, nuvertęs šuolininką į tolį.

„Suns“ išlygino žaidimą, o tada Crowderis nukovė tritaškį kitam „Suns“ valdymui ir išsiveržė į priekį.

Giannis Antetokounmpo atsakė atgal, atlikdamas kablio smūgį į kitą galą.

Devinas Bookeris nuvažiavo tiesiai prie ratlankio ir numetė dėjimą. Su kibiru „Suns“ pirmavo penkių taškų persvara.

Tada Giannis išmetė iš po ratlankio dėjimą.

Vėliau Khrisas Middletonas prarado kamuolį, o Jae Crowderis permetė dunką.

Bookeris pasiūlė šuolio smūgį ant kito kamuolio, o „Suns“ pirmavo septyniais taškais.

Patas Connaughtonas atsakė atgal ir nuvertė tritaškį ant Giannio perdavimo.

Komandos buvo įpusėjus kėliniui 18–14, kai Bookeris nuvertė tritaškį.

Antetokounmpo nuvažiavo iki ratlankio, numetęs dėjimą. Nors Mikalas Bridgesas sugalvojo pavogti ir kitame gale rado Bookerį dėl pereinamojo punkto.

Vėliau Giannis sugalvojo blokuoti Mikalą.

„Suns“ pirmavo 16 taškų, o ketvirtyje liko žaisti mažiau nei tritaškius.

Connaughtonas nuvertė tritaškį iš kampo, o Bookeris atsakė atgal su megztiniu kitame gale.

Torrey Craigas pridėjo dar vieną kaušą iš už lanko ir liko žaisti mažiau nei minutę.

Taigi kėlinys baigėsi 37-21, „Suns“ perėmęs 16 taškų persvarą prieš „Bucks“.

„Bucks“ sugrįžta antrame kėlinyje.

„Jrue Holiday“ pateikė planą, o „Bucks“ kėlinio pradžioje persvarą sumažino iki 9 taškų.

Chrisas Paulas nuvertė tritaškį, o „Suns“ užima 10 taškų persvarą.

Jrue rado Brooką Lopezą kitam gale esančiam dunkui. Bobby'as Portisas pridėjo dar vieną kibirą ir nuvertė tritaškį ant kito kamuolio.

Jrue

Didžiulis Jrue pasirodymas 2 kėlinyje. (šaltinis: „twitter“ )

„Bucks“ atliko rezultatą 9: 0 ir kėlinyje likus 8:27 sumažino persvarą iki 3 taškų.

Deandre'as Aytonas metė dėtį po to, kai sugriebė puolimą.

Connaughtonas nuvertė kibirą iš už lanko. Vėliau Paulas sugalvojo pavogti ir rado Johnsonui tritaškį kitame gale.

Khrisas Middletonas nuvertė tritaškį, o „Bucks“ sumažino pranašumą iki trijų taškų.

Chrisas Paulas atsakė, numetęs megztinį. Portisas atliko kablio smūgį ir taip pat padarė pražangą.

Jie buvo 50-51, o žaisti kėlinyje liko mažiau nei penkios minutės.

Middletonas nuvažiavo prie ratlankio ir numetė plūduriuojančią mašiną, o „Bucks“ pagaliau pirmavo.

Cameronas Payne'as gavo savo atšokimą ir metė dėjimą. „Suns“ išsiveržė į priekį iškart po to, kai kėlinyje liko 4:35.

P.J Tuckeris nuvertė tritaškį, o „Bucks“ išlygino žaidimą.

Payne'as numetė plūdurią, tačiau „Bucks“ vėl išlygino žaidimą.

Aytonas numetė paną Payne'o leidime. Jrue'as Holiday atsakė atgal, numušęs tritaškį ir perėmęs pirmavimą.

Middletonas rado Antetokounmpo šuolininkui, o Paulas važiavo tiesiai į ratlankį ir numetė dėjimą, o kėlinyje liko 0,4 sekundės.

Taigi kėlinys baigėsi 64-61, kai „Bucks“ sugrįžo ir perėmė 3 taškų persvarą.

„Bucks“ dominuoja trečiajame kėlinyje.

Bookeris metė megztinį kaip pirmąjį trečiojo kėlinio smūgį. Middletonas atsakė atgal ir numušė tritaškį į kitą galą.

Vėliau Bookeris numetė megztinį, o Middletonas atsakė su džemperiu.

kiek verta andre iguodala

Bookeris vėl atsakė, ant kito galo nušokdamas megztinį.

„Jrue Holiday“ sugalvojo pavogti ir permetė tritaškį.

„Bucks“ buvo 85–75 su „Suns“, kai Chrisas Paulas numetė megztinį.

Jiems liko 90–79, o kėlinyje liko 4:38, kai Aytonas metė kairiarankį dėjimą.

Giannis nuvertė šuolininką į tolį, o Holiday pridėjo dar vieną šuolininką. Johnsonas nuvertė tritaškį, o kėlinyje liko 1:37.

Lopezas numetė „Jrue“ perdavimą, o „Bucks“ pirmavo 12 taškų persvara.

Bookeris nuvertė dėjimą ir kėlinys baigėsi 100-90, kai „Bucks“ užėmė 10 taškų persvarą.

„Bucks“ užima serijos lyderio pozicijas.

Bookeris numetė megztinį, o Antetokounmpo atsakė atgal ir nuvertė Tunkerio praleistą dunksą.

Praėjus dviem minutėms po kėlinio Bookeris padarė pražangą ir nuvertė dėjimą.

Mikalas Bridgesas pridėjo dar vieną kibirą ir numetė tritaškį ant kito kamuolio.

Chrisas Paulas nuvertė tritaškį, o Antetokounmpo numetė megztinį į kitą galą.

Vėliau Bookeris atsisakė atvirkštinio išdėstymo. Jie buvo 113–102, kai „Bridges“ maždaug įpusėjus ketvirčiui numušė tritaškį.

Chrisas nuvažiavo prie ratlankio ir nuvertė dėjimą su jį saugančiu Gianniu.

Nors Middletonas nuvertė megztinį ir taip pat padarė klaidą. Chrisas Paulas atsakė atgal ir numušė tritaškį.

Galų gale „Suns“ atsiliko nuo „Bucks“ tik penkiais taškais, o kėlinyje liko 2:28.

Khrisas Middletonas atsakė atgal ir numušė tritaškį. Ir „Bucks“ vėl pirmavo 8 taškų persvara.

Bookeris metė dėjimą ir pridėjo tritaškį ant kito kamuolio.

Chrisas Paulas pridėjo dar vieną kibirą, numetęs dėjimą ir priartindamas žaidimą iki taško, o kėlinyje liko 20,9 sekundės.

„Jrue Holiday“ sugalvojo pavogti ir kitame gale rado Giannį dėl pereinamojo punkto.

Tai suteikė „Bucks“ 3 taškų persvarą, o Middletonas nuvertė baudos metimą.

Taigi kėlinys baigėsi 123-119 ir „Bucks“ perėmė pergalę.

Svarbiausi balai:

Dėl pergalės Giannis vedė „Bucks“, surinkęs 32 taškus ir sugriebęs 9 atkovotus kamuolius kartu su 6 rezultatyviais perdavimais.

Khrisas Middletonas numetė 29 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Nors Jrue'as Holiday'as pelnė 27 taškus ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų kartu su 4 atkovotais kamuoliais.

Giannis ir Jrue'as Holiday ketvirtojo kėlinio pabaigoje pateikė didžiulius pasirodymus, kurie suteikė „Bucks“ pergalę prieš „Suns“.

kas yra derricko rožių grynoji vertė

„Jrue“ ir „Giannis“ žaidimų pergalės

„Jrue“ ir „Giannis“ žaidimų pergalės. (šaltinis: „twitter“ )

Tuo tarpu Patas Connaughtonas pirmavo „Bucks“ suole, surinkęs 14 taškų kartu su 6 atkovotais kamuoliais.

Kita vertus, Devinas Bookeris vedė „Suns“, pelnęs daugiausiai taškų - 40 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Chrisas Paulas surinko 21 tašką ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų kartu su 2 atkovotais kamuoliais.

Deandre'as Aytonas kartu su rezultatyviu perdavimu taip pat surinko 20 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Taip pat Mikalas Bridegesas numetė 13 taškų ir atkovojo 4 kamuolius. Jae Crowderis prisidėjo 10 taškų, 5 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

Be to, laimėję „Bucks“ tampa pirmąja komanda, kuri nusileido 0-2 ir laimėjo kitas 3 rungtynes ​​NBA finale nuo Majamio „Heat“ 2006 m.

Be to, su Devino Bookerio 40 taškų rungtynėmis jis ir Giannis Antetokounmpo tampa pirmąja žaidėjų pora NBA istorijoje, kurie du kartus per vieną NBA finalą surinko po 40 ir daugiau taškų.