Milvokio „Bucks“ seriją sieja su „Suns“

Kokį Filmą Pamatyti?

Trečiadienį NBA finalo serijoje „Milwaukee Bucks“ ir „Phoenix Suns“ susitinka ketvirtą kartą.

Vis dar pirmaudami, „Suns“ siekė išplėsti pergalę prieš „Bucks“. Tačiau „Bucks“ turėjo kitų planų dėl „Suns“.

Dvi pergales nusileidę „Bucks“ labai norėjo laimėti. O „Bucks“ laimėjo taip reikalingą pergalę 3 žaidime.

Tęsdami rekordą, „Bucks“ iškovojo dar vieną pergalę ir išlygino seriją su „Suns“.

„Bucks“ 4 žaidime 109–103 nugalėjo „Suns“, laimėdamas „back-to-back“ pergales ir išlygindamas seriją.

Jie parodė, kad tai dar ne viskas, kol baigsis ir laikysis žaidimo bei grįš.

Khrisas Middletonas ir Giannisas Antetokounmpo nesuteikia „Suns“ lengvo laimėjimo.

Jų pasitikėjimas ir puikus pasirodymas tapo svarbia „Bucks“ pergalės prieš „Suns“ dalimi.

Middletonas pirmavo „Bucks“, po kurio sekė Giannio dvigubas dublis.

Kita vertus, Devinas Bookeris vedė „Suns“ aukščiausią tašką. Nepaisant didžiausių jo pastangų, „Suns“ nepavyko gauti pergalių.

Pirmąjį žaidimo ketvirtį „Suns“ pradėjo gerai, net pirmavo.

Tačiau antrame kėlinyje „Bucks“ greitai sugrįžo.

Vėl trečiajame kėlinyje „Suns“ aplenkė „Bucks“, tačiau „Bucks“ galiausiai ketvirtąjį kėlinį pasiekė pergale.

Pirmajame kėlinyje pirmavo „Suns“.

Devinas Bookeris sugalvojo pirmą nakties šūvį, numetęs šuolį. Khrisas Middletonas išmetė dėjimą kitame gale, kad išlygintų žaidimą.

Brookas Lopezas numetė Jrue Holiday perdavimą ir pirmą kartą išsiveržė į priekį.

kiek kartų Jeffas Gordonas buvo vedęs

Vėliau Bookeris atsakė, numetęs plūduriuojantį žaidėją ir vėl pririšęs žaidimą.

Deandre'as Aytonas numetė Jae Crowderio baimę, o „Suns“ galiausiai įgijo 6 taškų persvarą.

Bookeris sugriebė savo puolimą ir atkirto džemperį. Tai padidino persvarą iki 8 taškų.

Middletonas pagaliau numetė tritaškį, nutraukdamas „Suns“ rezultatą 8: 0 ir sumažino persvarą iki penkių taškų.

Mikalas Bridgesas atsakė numetęs džemperį. Tada Middletonas sugalvojo megztinį.

Bobis iš kampo nuvertė tritaškį. Vėliau Giannis numetė dunką, o „Bucks“ sumažino pranašumą iki dviejų taškų, o kėlinyje liko 1:26.

Bookeris rado Aytoną po ratlankio kaušui. Cameronas Johnsonas nuvertė tritaškį, o kėlinyje liko maždaug 30 sekundžių.

Galų gale kėlinys baigėsi 23-20, o „Suns“ perėmė trijų taškų persvarą į antrąjį kėlinį.

Antrajame kėlinyje „Bucks“ išlygino žaidimą.

Jie buvo 25-20 ketvirčio pradžioje, kai Middletonas nuleido plūduriuojantį smūgį kaip antrą „Bucks“ antrojo kėlinio smūgį.

Giannis važiavo tiesiai prie ratlankio ir numetė dėjimą, pridėdamas dar vieną kibirą „Bucks“.

Crowderis sugalvojo tritaškį Chriso Paulo perdavime.

Antetokounmpo numetė Jeffo Teague'o perdavimą. Nors Torrey Craigas numetė megztinį ant Paulo perdavimo.

Jrue Holiday numetė megztinį ir taip pat padarė klaidą. Galiausiai „Bucks“ pirmavo.

Tačiau „Suns“ pirmavo iškart. Lopezas padarė kaušą ant Middletono perdavimo ir išlygino žaidimą.

Įpusėjus ketvirčiui jie buvo 37-33, kai Bookeris nuvertė šuolininką į tolį.

Middletonas atsakė ir numetė megztinį ant kito galo.

Bookeris metė kairiarankį dėjimą ir išlygino žaidimą. Jie buvo lygūs 41-41, o kėlinyje liko 4:31.

Vėliau Bookeris pridėjo dar vieną šuolininką į tolį, kad galėtų pirmauti. Tačiau jie vėl susižaidė 45-45.

Cameronas Payne'as sugalvojo šuolininką, o Bookeris pridėjo dar vieną šuolininką į kitą valdymą.

„Jrue Holiday“ numetė plūduriuojantįjį, o Mikalas Bridgesas atsakė atgal ir numušė tritaškį.

Middletonas užmetė kamuolį Gianniui už kibirą ir taip pat išlygino žaidimą tritaškiu kitame valdyme.

Galų gale kėlinys baigėsi lygiu rezultatu 52-52 ir pateko į trečiąjį kėlinį.

Trečiajame kėlinyje „Suns“ pirmavo.

Jae Crowderis numušė tritaškį, kad pradėtų trečiąjį kėlinį. Bookeris pridėjo dar vieną kibirą ir nuvertė šuolininką į tolį.

Giannis metė šuolininką, kuris per dvi minutes į kėlinį sumažino pranašumą iki trijų taškų.

Jie buvo 59-56 m., Kai Bookeris numetė „Fadeaway“ šuolininką, o kėlinyje liko 7:40.

Mikalas Bridgesas sugalvojo blokuoti Giannį Antetokounmpo.

Vėliau Antetokounmpo sugalvojo Jrue'o perdavimą. Chrisas Paulas nuvertė džemperį.

Jrue rado Giannį po ratlankiu, o Giannis atsakė atgal, numetęs plūdurią.

Jie buvo 69-67, o žaisti kėlinyje liko mažiau nei keturios minutės. Kai Patas Connaughtonas nuvertė tritaškį ir pirmavo „Bucks“.

Cameronas Payne'as metė dėjimą ir taip pat padarė klaidą.

Bookeris nuvertė išsišokusį džemperį. Galų gale, rezultatas buvo lygus 73-73, likus maždaug dviem minutėms iki kėlinio.

Bookeris sugalvojo atsitraukti tritaškį. O Cameronas Johnsonas blokavo Jrue Holiday kitame gale.

Nors Payne'as numušė tritaškį ir galiausiai perėmė 7 taškų persvarą, o ketvirtyje liko žaisti mažiau nei minutę.

Middletonas atsakė atgal ir numušė tritaškį. Crowderis paskutinėmis žaidimo sekundėmis sugalvojo blokuoti Middletoną.

Taigi kėlinys baigėsi 82–76, o „Suns“ perėmė 6 taškų persvarą į ketvirtąjį kėlinį.

„Bucks“ apvertė žaidimą.

Kėlinio pradžioje jiems buvo 85–76, kai Patas Connaughtonas nuvertė tritaškį.

„Bucks“ sumažino persvarą iki keturių taškų, tačiau Johnsonas nuvertė megztinį, kad padidintų persvarą.

Chrisas Paulas nuvertė šuolininką, o „Bucks“ atsiliko nuo „Suns“ penkių taškų, o kėlinyje liko 8:40.

Middleton sugalvojo megztinį. Kol Giannis sugalvojo pavogti, kad pridėtų dar vieną kibirą, permušdamas nuvertė dunką.

Giannis pridūrė dar vieną durną Jrue pase. Middletonas metė dėjimą, o „Bucks“ įpusėjo ketvirčio persvarą iki trijų taškų.

Payne'as važiavo tiesiai prie ratlankio, kad gautų kibirą, tačiau Bobby Portisas jį užblokavo prie ratlankio.

Middletonas atliko tritaškį, tačiau kibiro gauti nepavyko. Connaughtonas nutraukė praleidimą.

Aytonas sugalvojo bloką Portis kitame gale. Vėliau Giannis atitraukė Chriso perdavimą Bookeriui ir perdavė Jrue, kuris perdavė atgal Giannui.

Tada Giannis metė dėjimą, priartindamas žaidimą iki taško, o kėlinyje liko 3:15.

Connaughtonas nuvertė tritaškį, o „Bucks“ galiausiai išsiveržė į priekį.

Bookeris numetė megztinį, o „Suns“ išlygino žaidimą likus žaisti mažiau nei dvi minutes.

Middletonas nuvertė šuolininką į tolį, o „Bucks“ pirmavo iškart.

Antetokounmpo pateikė svarbų Aytono bloką, neleidžiantį „Suns“ išlyginti žaidimo.

Tada Paulas pametė kamuolį, o Middletonas metė dėjimą ir išplėtė persvarą, o kėlinyje liko 27,2.

Žaidimas baigėsi tuo, kad Jrue metė baudos metimus, o Paulas paskutinėmis žaidimo sekundėmis nuvertė dėjimą.

Galiausiai „Bucks“ perėmė pergalę ir išlygino seriją 2-2.

Svarbiausi balai.

„Bucks“ lyderis buvo Khrisas Middletonas, pelnęs 40 taškų, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

Po jo Giannis Antetokounmpo pelnė 26 taškus ir 14 atkovotų kamuolių dvigubą dublį kartu su 8 rezultatyviais perdavimais.

Jų pasirodymas paskutinę 4 žaidimo akimirką padėjo „Bucks“ lyderiauti.

„Bucks“ švenčia didžiulę Middletono taškų naktį

„Bucks“ švenčia didžiulę Middletono taškų naktį. (šaltinis: „Twitter“ )

Giannio blokuotas gynybinis galas ir didelis Khriso smūgis kartu su baudų metimais vėliau pakeitė šio NBA finalo eigą.

Khrisas nebijo ir niekada nebijo, sakė Milvokio sargybinis Jrue Holiday.

Tai jis daro ruože. Mes norime, kad jis turėtų kamuolį, - apie Middletoną sakė Antetokounmpo.

Norime, kad jis būtų sprendimų priėmėjas.

Jis pridūrė: Mes žinome, kad jis darys didelius kadrus, ir šį vakarą jis buvo neįtikėtinas.

Tai yra ypatingas NBA finalo momentas, sakė „Bucks“ vyriausiasis treneris Mike'as Budenholzeris. Ir mums jų reikės daugiau. Jo įtaka žaidimui abiejuose aikštės galuose ... tai yra didelis laiko blokas. Tai jis sugeba.

„Bucks“ reikėjo, kad jų žvaigždžių žaidėjai dar kartą sustiprintų žaidimą. Žvaigždžių žaidėjai priklausė vienas nuo kito ir pateikė žaidimą laimėjusį pasirodymą.

Mes tai darėme daug kartų, sakė Antetokounmpo. Žinote, yra atvejų, kai eidama ruožu aš turiu pasitikėti (juo), o jis - manimi.

Kaip jau sakiau, mes uždarėme tiek daug žaidimų. Pralaimėjome daug žaidimų, tačiau tokio žaidimo uždarymas NBA finale akivaizdžiai reiškia daug. Jautėsi gerai, bet negalime būti patenkinti. Turime ir toliau mėgautis žaidimu. Žaisk gerą krepšinį.

kas yra vedęs oscar de la hoya

Puikus „Bucks“ komandos pasirodymas dėl pergalės.

Be Khriso ir Giannio, dar trys žaidėjai įmušė dviženklį skaičių. Jų komandos pasirodymas šį vakarą pavers „Bucks“ viską, parodydamas, kad tai dar ne viskas, kol nesibaigs.

Brookas Lopezas pelnė 14 taškų, o Jrue'as Holiday turėjo 13 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Patas Connaughtonas vedė „Bucks“ suolą, pelnęs 11 taškų ir atkovodamas 9 kamuolius.

Mes to norėjome ir komanda parodė šį vakarą, sakė Antetokounmpo.

Niekas neužkliuvo, sakė Middletonas. Mes likome su juo.

Devinas Bookeris padarė viską dėl „Suns“.

„Suns“ žvaigždžių žaidėjas Bookeris buvo puikus 4-ajame žaidime. Jis padarė viską, kad „Suns“ paskatintų juos laimėti.

Devinas pelnė daug taškų ir netgi padarė istoriją. Tačiau jo pasirodymo nepakako norint laimėti žaidimą.

Jis vedė „Suns“, pelnęs daugiausiai taškų pelniusius 42 taškus ir 2 rezultatyvius perdavimus bei atkovodamas kamuolį.

Booker pradeda stipriai pirmajame kėlinyje

Booker pradeda stipriai pirmajame kėlinyje. (šaltinis: „Twitter“ )

Devinas Bookeris (šiąnakt - 42 taškai) yra trečias žaidėjas NBA istorijoje, per pirmąjį savo sezoną 3 kartus surinkęs daugiau nei 40 taškų, prisijungęs prie Ricko Barry (5 kartus 1967 m.) Ir Wilto Chamberlaino (3 kartus 1960 m.).

Jam ir Khrisui teko 40 taškų, todėl jie buvo tik 4-oji priešininkų pora, surinkusi po 40 pliuso taškų NBA finalo rungtynėse.

Tai visai nesvarbu, sakė Bookeris savo didžiąją naktį. Aš tai pasakiau ir po paskutinių rungtynių, kai stengiausi šaudyti. Pagrindinis tikslas yra laimėti žaidimą.

„Suns“ žemų balų naktis.

Be Bookerio, dar trys žaidėjai pelnė dviženklį skaičių, tačiau nė vienas iš jų nepadėjo daugiau nei 15 taškų.

Po Bookerio Crowderis pelnė 15 taškų, 8 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Nors Chrisas Paulas pelnė 10 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo blogas sprendimų priėmimas, sakė Paulas savo blogų rezultatų naktį. Tą kartą buvome nusileidę dviese ir aš bandžiau pereiti čia pat, paslydau, apversčiau.

Jis turėjo penkias apyvartas, lygias „Bucks“ komandos komandai.

Pirmame kėlinyje turėjau keletą blogų perdavimų. Jie gavo žymiai daugiau (daugiau) smūgių nei mes, todėl man teko pasirūpinti kamuoliu. Gavome 17 perdavimų, per gerai šaudome kamuolį, kad neturėtume tų progų įmušti, pridūrė Paulius.

Tuo tarpu „Suns“ suole pirmavo Cameronas Johnsonas, pelnęs 10 taškų.

Pralaimėję 3 žaidimą, „Suns“ siekė dar vienos pergalės 4 žaidime. Su tokiu planu „Suns“ netgi pradėjo stipriai, pirmajame kėlinyje pirmavo ir trečiajame kėlinyje dominavo. Tačiau jie negalėjo išlaikyti pagreitio ir paskutinę ketvirtojo kėlinio akimirką pralaimėjo „Bucks“.

Kai ketvirtajame turite tokį pranašumą, jei mes galime tiesiog laikytis kamuolio ir gauti gerą turtą, jaučiate, kad bent jau galite jį laikyti, sakė „Suns“ treneris Monty Williamsas.

Dabar po pralaimėjimo „Suns“ siekė sugrįžti ir perimti 5 žaidimo lyderį.

Tai sunkus dalykas, tačiau mes turime atsigauti, sakė Paulius. Štai kodėl mes visą sezoną kovojome, kad patektume į namų aikštę.

Šeštadienio vakarą Finikse „Suns“ ir „Bucks“ susitinka 5 žaidime.