Mitchellas paskatino „Jazz“ laimėti istorinę Ja Moranto naktį

The Jutos džiazas išlygino seriją ir nugalėjo Memfio „Grizzlies“ komandą 141–129.

Kai Donovanas Mitchellas pirmą kartą grįžta praleidęs septyniolika rungtynių.

„Jazz“ žaidėjai beveik visą kėlinį demonstravo fenomenalų pasirodymą, dominuodami „Grizzlies“.

„Grizzlies“ žvaigždės taškų saugas Ja Morantas, nepaisant pralaimėjimo, parodė neįtikėtiną pasirodymą, pasiekė rekordus ir padovanojo istorinę naktį NBA.

kas nutiko kristine leahy apie amerikiečių nindzių karį

Donovanas Mitchellas grįžo ir vedė „Jazz“ į pergalę.

Praleidęs 17 rungtynių, įskaitant 1-ą atkrintamųjų varžybų 1-ąjį turą, Donovanas Mitchellas grįžo į „Jazz“ 2-ą žaidimą ir iškart padarė didelę įtaką „Jazz“ žaidimui.

Kai jie laimėjo 2 žaidimą ir 1: 1 pralaimėjo seriją po to, kai 1 rungtyje pralaimėjo „Grizzlies“.

Mitchellas vedė startininkus, pelniusius 25 taškus su 2 atkovotais kamuoliais, žaidžiančiais tik 26 minutes.

Dar vieną fenomenalų pasirodymą pasiekė „Jazz“ žvaigždžių centras Rudy Gobertas, kuris numetė 21 tašką, 13 atkovotų kamuolių dvigubai padvigubino kartu su trimis rezultatyviais perdavimais ir keturiais blokais.

Jis buvo aplink aikštę, išvyko tiek įžeidžiančiame, tiek gynybiniame gale.

Jo neigimas Ja Morantui už krašto yra vienas iš svarbiausių žaidimo akcentų.

Panašiai Mike'as Conley jaunesnysis taip pat pelnė 20 taškų ir 15 rezultatyvių perdavimų dvigubai dvigubai kartu su 4 rezultatyviais perdavimais.

Jo vaidyba labai prisidėjo prie didžiulio „Jazz“ vakaro.

Royce'as O’Neale'as prisidėjo 14 taškų kartu su 8 atkovotais kamuoliais ir 4 rezultatyviais perdavimais.

Bojanas Bogdanovičius pelnė 18 taškų kartu su 3 atkovotais kamuoliais ir rezultatyviu perdavimu.

Kita vertus, 2021 m. NBA šeštasis žmogus, Jordanas Clarksonas vadovavo atsarginių žaidėjų suolui ir pelnė 16 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir padėjo 22 taškus.

Joe Inglesas prisidėjo 14 taškų, 3 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Kiti atsarginių žaidėjų žaidėjai taip pat prisidėjo prie pergalės, nes Georgesas Niangas pelnė 8 taškus žaisdamas 15 minučių, o Derrickas Favorsas metė 5 taškus ir 3 atkovotus kamuolius žaisdamas 12 minučių.

Ja Morant didžiulis taškų vakaras.

„Grizzlies“ žvaigždžių taškų sargybinio ir NBA metų naujoko 2020 metų žaidėjo Ja Moranto greičio nesumažėjo, nes jis sumažino 47 taškus 2-ame žaidime prieš pirmąją vietą užėmusį Jutos „Jazz“.

Nepaisant to, kad Rudy Gobertas jį gynė, jis tiesiog toliau šaudė atlikdamas tuos smūgius ir sukūręs istorinę savo karjeros naktį.

Gobertas netgi padarė didžiulį bloką Morantui, bet vis tiek jis liko be paliovos ir toliau atakavo.

Nebijodamas tarė Morantas. Aš turiu omenyje, kad tai yra jo darbas apsaugoti ratlankį. Tai mano darbas, kai aš puolu ratlankį, yra baigti. Akivaizdu, kad jis gavo gerą bloką, bet, kaip matėte per visą žaidimą, aš buvau tiesiai atgal į dažus.

Jis numetė 47 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei atliko taškų franšizės rekordą atkrintamosiose varžybose ir tai yra vienintelis antrasis atkrintamųjų mačas.

Jo taškų šiame žaidime yra daugiausiai 21 ar jaunesnio žaidėjo per visą NBA istoriją.

Jis prisijungia prie elito žaidėjų Lebrono Jameso, Luka Dončičiaus, Magico Johnsono ir „T-Pac“, kurie NBA istorijoje turėjo 40 taškų atkrintamąsias varžybas būdami 21 metų ar jaunesni.

Jis taip pat tampa daugiausiai taškų sąraše surinkusiu žaidėju.

Ja Moranto istorinė naktis

Ja Moranto istorinė naktis ( twitter.com )

Panašiai jis muša Luką Dončičių ir Kareem Abdul-Jabbar už daugiausiai taškų per pirmas dvejas karjeros atkrintamąsias varžybas NBA istorijoje nukrito tik dviem taškais nuo George'o Mikano pasiekto rekordo.

Tai yra garbė sugebėti tai padaryti (įrašą). Esu palaiminta būti tokioje padėtyje, kokia esu, žaisti žaidimą aukščiausiu lygiu, bet tai visai ne mano galvoje. Mes pralaimėjome. Akivaizdu, kad to nepakako. Memfio žvaigždė Ja Morantas po karjeroje pasiekto 47 taškų.

Tačiau „Grizzlies“ pralaimėjo „Jazz“, nepaisant didžiulio Moranto vakaro.

Nepaisant to, kad jie yra jauniausi, jiems sekasi puikiai ir jie kovoja.

„Grizzlies“ yra jauniausia šio sezono NBA atkrintamųjų komanda, turinti vidutiniškai 24,3 metų.

Komanda, kurioje pilna jaunų žaidėjų, puikiai kovoja prieš veteranų komandas.

Nepaisant pralaimėjimo, „Grizzlies“ surengė kovą ir 2 žaidime.

Memfis pralaimėjo žaidimą, tačiau įgijo dar daugiau pasitikėjimo savimi, jei tai įmanoma po to, kai sekmadienio vakarą jis pribloškė „Jazz 112“ serijos atidarymo etape.

Šį vakarą daug puikių dalykų. Bet mes parodėme šiems vaikinams, kad galime konkuruoti. Jie mėgsta konkuruoti. Mes galime įveikti šią komandą, sakė „Memphis“ treneris Tayloras Jenkinsas. Mes tai padarėme. Jis pridūrė: Mes galime su jais konkuruoti.

Mes ketiname mokytis, augti ir dėti visas pastangas, kad judėtume į priekį.

Ypač trečiajame kėlinyje, kai jie sumažino milžinišką 20 taškų „Jazz“ persvarą iki dviejų taškų.

Tikrai didžiuojamės savo grupe per tą trečiąjį kėlinį, kad atsimušėme ir sumažinome rezultatą dėl vieno žaidimo, sakė Jenkinsas. Bet 50–50 kamuolių, antrojo šanso taškai tame ketvirtame kėlinyje, jūs negalite jų praleisti atkarpoje artimo kamuolio žaidimo metu.

„Grizzlies“ startuoliai taip pat surengė pasirodymą 2 žaidime.

Be Ja Moranto, Dillonas Brooksas numetė 23 taškus, 2 atkovotus kamuolius ir rezultatyvų perdavimą.

Nors Jonas Valančiūnas prisidėjo 18 taškų, 6 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

Jarenas Jacksonas jaunesnysis surinko 16 taškų ir atkovojo 3 kamuolius, tuo tarpu Kyle'as Andersonas numetė 11 taškų, 6 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Kadangi serija yra susieta dabar, bus įdomiau sužinoti, kas pateks į kitą etapą.