Didžioji „Nets“ trijulė iškovojo pergalę, pirmaudama rezultatu 3-1

Kokį Filmą Pamatyti?

Didžioji „Nets“ trijulė „TD Garden“, Bostone, prieš 4 rungtynes ​​susitiko su „Celtics“.

„Celtics“ sirgaliai šmaikštauja ir verkia iš „Nets“ žaidėjų, ypač kaskart prie Kyrie Irvingo, kai jie palietė kamuolį.

Tačiau „Nets“ uždarė „Celtics“ sirgalius nugalėjęs „Celtics“ komandą 141–126.

Didžioji „Nets“ trijulė numetė 84 plius taškus ir paskatino „Nets“ laimėti „Celtics“.

Todėl „Nets“ numeta franšizės atkrintamųjų varžybų rekordą.

Kita vertus, Jaysonas Tatumas, nepaisant pralaimėjimo, „Celtics“ komandai numetė 40 taškų.

Pirmajame kėlinyje pirmavo „Nets Celtics“.

Pradėdamas pirmąjį kėlinį, Marcusas Smartas numetė tritaškį. Toliau Tatumas pridėjo tritaškį.

Jie buvo 8-3 ir maždaug dvi minutes į priekį.

Joe Harrisas metė dėjimą. Tada Markas numetė tritaškį.

Kyrie Irving metė dėjimą. Tatumas apsisuko ir numetė išsišokusį džemperį.

kiek verta teismo kortų jėga

Romeo Langfordas numetė dunką.

Įpusėjus kėliniui jie buvo 13-21, Kevinas Durantas tada numetė tolimą šuolį.

Tatumas metė šuolio metimą ir pirmavo septynių taškų persvaroje.

Irvingas atsakė tritaškiu.

Fournier padarė klaidą ir numetė kibirą.

Ir Durantas išvedė pražangą kartu su dėjimu.

„Nets“ išlygino žaidimą 27-27 po to, kai Durantas numetė dunką, o kėlinyje liko 2:27.

Paytonas Pritchardas nuvažiavo tiesiai prie ratlankio ir numetė maketą.

Durantas metė šuolio smūgį, o kėlinyje liko 2,7 sekundės.

Kėlinys baigėsi 33-34, „Celtics“ perėmus taško persvarą.

„Nets“ pirmavo antrame kėlinyje.

Ketvirtis prasidėjo „Nets“ numetant kibirą. Hardenas numušė tritaškį ir perėmė keturių taškų persvarą.

Jie buvo 38-37, o kėlinyje liko 9:50.

Hardenas numetė dunką, o Tyleris Johnsonas metė šuolį.

Joe Harrisas numetė tritaškį, o „Smart“ atsakė šuoliu.

Hardenas iššovė dėjimą, o Jaylenas pridėjo šuolio smūgį į kitą valdinį.

Irvingas numetė tritaškį.

Įpusėjus ketvirčiui jie buvo 54–44, o „Nets“ pirmavo.

Hardenas važiavo tiesiai prie ratlankio, numetęs dėjimą, o Irvingas pridėjo dėjimą kitam turtui.

„Celtics“ atsiliko „Nets“ 10 taškų, kai Irvingas numetė tritaškį.

Nors Smartas numetė megztinį.

Jiems liko 66-55, o kėlinyje liko 1:16, kai Durantas nuvertė vidutinio nuotolio šuolininką.

Joe Harrisas numetė tritaškį, o kėlinyje liko maždaug 36 sekundės.

Thompsonas numetė šuolininką, o Hardenas metė šuolį, o kėlinyje liko tik 8 sekundės.

Fournier atsakė tritaškiu prie skambučio.

Kėlinys baigėsi 73–60, o „Nets“ pirmavo.

„Celtics“ dominavo „Nets“.

Durantas ketvirtį pradėjo numetęs nuleistą šuolininką.

Jie buvo 78-61 minutės bėgyje iki trečiojo kėlinio, nes Tatumas numetė tritaškį.

Durantas atsakė tritaškiu. Joe Harrisas pridėjo tritaškį.

Tada Tatumas numetė dunką.

KD neigė Langfordą ant ratlankio, todėl Blake'as Griffinas gauna kibirą kitame gale.

Vėliau Irvingas sugalvojo kitą turtą.

Ir Tatumas atsakė su džemperiu.

Įpusėjus ketvirčiui jie buvo 94–70, o „Nets“ pirmavo 24.

Tatumas sugalvojo apsisukimo šuolį. Fournier numetė šuolį.

Bruce'as Brownas jaunesnysis numetė šuolius, pataikytus į Duranto perduotą kamuolį.

Irvingas pridėjo tritaškį ant kito kamuolio.

Durantas nuvertė šuolininką ir perėmė 26 taškų persvarą, o kėlinyje liko 2:23 minutės.

Jiems liko žaisti 108–83, o kėlinyje liko žaisti mažiau nei dvi minutes.

Tatumas metė dėjimą, o Durantas atsakė atgal su džemperiu.

Vėliau Tatumas nuvertė tritaškį, o Aaronas Nesmithas numetė tritaškį.

Kėlinys baigėsi 112–91, o „Nets“ pirmavo 21 tašku.

„Nets“ dominavo „Celtics“ komandoje, pasiimdami pergalę.

Irvingas numetė tritaškį, kad pradėtų kėlinį, ir dar vieną tritaškį atgal.

Nesmithas atsakė tritaškiu.

Fournier neigė Irvingą, bet Hardenas metė žingsnį atgal tritaškį.

Jie buvo 121-95, o kėlinyje liko 9:22.

Romeo numetė tritaškį po to, kai Pritchardas pavogė kamuolį.

Durantas numetė tritaškį atgal, o Pritchardas atsakė šuolininku.

Jabari Parkeris pridėjo dar vieną dvitaškio kibirą.

Brownas atsakė atgal šuoliu. Ir Tatumas greitai sugalvojo šuolininką.

Jiems liko 133–112, o ketvirtame kėlinyje liko maždaug penkios minutės.

Hardenas rado Bruce'ą Browną už dunką, o „Nets“ užėmė 19 taškų persvarą.

Pritchardas numetė tritaškį.

Vėliau „Celtics“ sumažino persvarą iki 14 taškų, kai liko žaisti mažiau nei dvi minutes.

Tada Harrisas pridėjo „Nets“ tritaškį.

Vėliau kėlinys baigėsi 141-124, „Nets“ nugalėdamas „Celtics“ ir perimdamas 3-1 serijos persvarą.

„Nets“ trio didelis žaidimas.

Kevinas Durantas, Kyrie Irvingas ir Jamesas Hardenas yra didysis „Net“ trejetukas.

Jų pasirodymas šį vakarą dominavo „Celtics“ kėlinyje ir galiausiai paskatino „Nets“ laimėti.

Jie sudarė 84 „Nets“ taškų taškus, o 59 iš visų taškų buvo surinkti per pirmąjį kėlinį.

„Nets“ lyderis buvo Kevinas Durantas, pelnęs didžiulį 42 taškų, 4 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvių perdavimų skaičių.

Kyrie Irvingas kartu su 2 rezultatyviais perdavimais numetė 39 taškus ir 11 atkovotų kamuolių.

Nors Jamesas Hardenas numetė 23 taškus ir 18 rezultatyvių perdavimų per karjerą bei 5 atkovotus kamuolius.

kiek verta andre iguodala

Joe Harrisas metė 14 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu „Nets“ suole pirmavo Bruce'as Brownas jaunesnysis, pelnęs 14 taškų, atkovojęs 7 kamuolius.

„Nets“ sumažino franšizės rekordą, surinkęs milžinišką 141 tašką. Didžioji trijulė išjungia visus „Celtics“ sirgalių pasipiktinimus laimėjimu ir didžiuliu kombinuotu 80 plius taškų surinkimu.

Nepaisant pralaimėjimo, vėl buvo milžiniškas Jaysono Tatumo rezultatas.

Kita vertus, „Celtics“ lyderis buvo Jaysonas Tatumas, numetęs 40 taškų, atkovodamas 7 kamuolius ir atlikdamas 5 rezultatyvius perdavimus.

Po jo sekė Marcusas Smartas, kuris numetė 16 taškų, 6 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Evanas Fournieris numetė 16 taškų ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Paytonas Pritchardas vedė „Nets“ suolą, pelnęs 12 taškų, atkovodamas 3 kamuolius ir atlikdamas 3 rezultatyvius perdavimus.

Aaronas Nesmithas taip pat numetė 11 taškų, o Jabari Parkeris - 10 taškų ir 6 atkovotus kamuolius.