Laikui bėgant Niujorko „Knicks“ komanda tampa pergale

Kokį Filmą Pamatyti?

Penkta Rytų konferencijos Niujorko „Knicks“ komanda susitiko su ketvirtąja vieta užėmusia Atlantos „Hawks“ komanda.

Prieš susitikdami vieni su kitais, Atlanta laimėjo 9 iš paskutinių 11.

Nors Niujorkas laimėjo septynis iš eilės ir aštuonis iš jų dešimties.

Abi komandos yra stiprios pačios, o „Knicks“ - stiprios gynyboje.

Nors „Hawks“ yra akivaizdžiai labiau įžeidžiantis.

Pradžioje tai buvo sunkus žaidimas, nes abi komandos yra stiprios ir viskas taip pasibaigė, kai abi išlygino žaidimą reguliariajame kėlinyje.

yra ilgas šlovės salėje

Atlantos „Hawks“ - Niujorko „Knicks“

Atlantos „Hawks“ ir Niujorko „Knicks“ (šaltinis: news.yahoo.com )

Tačiau Niujorko „Knicks“ sugrįžta pratęsdamas pratęsimą po Atlantos „Hawks“ komandos Bogdano Bogdanovičiaus.

Atlanta „Hawks“ pirmame kėlinyje pradėjo stipriai užimti penkių taškų persvarą, tačiau tvirtai finišuoti nepavyko.

Didžiulis Juliaus Randle'o keturiasdešimt taškų dvigubas dublis.

Niujorko „Knicks“ žvaigždė Julius Randle'as gerai startavo, kai už savo pirmąjį smūgį per naktį smeigė trejetą.

Netrukus Reggie Bullockas taip pat surengė pirmuosius tris trigubus darbus „Knicks“ naktį.

Kai „Knicks“ pradėjo žaidimą 5 iš 5 iš už lanko ribų.

Tačiau netrukus Niujorko „Knicks“ negalėjo tęsti tempo per ketvirtį, atlikdamas septynis vartus.

Kai „Hawks“ išvažiavo 14: 0, kad padidėtų 30: 21, likus 3:42.

Atlantos „Hawks“ saugas Trae'as Youngas per pirmąjį kėlinį pelnė 16 taškų ir pirmoje kėlinyje savo komandai suteikė 39-34 persvarą.

Be Juliaus Randle'o, „Knicks“ komandai antrame kėlinyje puikiai pasirodė Derrickas Rose'as.

Kai jis kėlinyje metė 6 iš 6. Įvykis išlygino rezultatą 48-48, o antrasis liko 7:02.

„Knicks“ per antrąjį kėlinį „Hawks“ atsiliko 11 taškų skirtumu, tačiau netrukus pirmavo rezultatu 52-50, kai „Knicks“ Obi Toppinas padarė „slam dunk“.

Tada Randle'as sudarė tris „back-to-back“ turtus, kad padidintų „Knicks“ lyderį.

Kėlinį jis užbaigė 20 taškų metimu 6 iš 9 metimų iš aikštės ir sumažino pirmojo kėlinio „Hawks“ penkių taškų persvarą iki 2 taškų.

Randle'as netgi atliko važiavimo dėjimą, kai 8,4 liko ketvirtas ir pasiėmė tris taškus pirmaujant, suteikdamas „Knicks“ 122-119.

kiek verta auksinių berniukų akcijos

Tačiau netrukus Bogdanas išlygino rezultatą 122-iu tritaškiu, priversdamas pratęsimą.

Tada Randle'as baigė žaidimą ir pratęsimu „Knicks“ laimėjo 10 taškų prieš Atlantos „Hawks“.

Žaidimą jis baigė pelnydamas didžiulius 40 taškų ir atkovodamas 11 kamuolių dvigubą dublį, įskaitant 6 rezultatyvius perdavimus.

Trae Youngas žaidimą paliko sužeistas

„Knicks“ ir „Hawks“ buvo pririšti paskutinėmis antrojo kėlinio sekundėmis.

Bet tada Kevinas Huerteris atsilikęs nuo gynybos, nes per pusmetį liko maždaug penkios sekundės, kad „Hawks“ įgytų 69-67 persvarą.

Kai „Knicks“ Elfridas Paytonas praleido plūduriuojantį garsinį signalą, prarado galimybę išlyginti žaidimą.

„Knicks“ greitai sugrįžo, kai RJ Barrettas išmetė griovį.

Ir tada dar kartą įmušė įvartį sklandžiai dėdamasis, kad sumažintų „Hawks“ persvarą iki 82-78, o trečiajame kėlinyje liko 7:31.

Bet „Knicks Nerlens Noel“ paėmė alkūnę į burną ir smarkiai atsitrenkė į grindis, paliko žaidimą ir patraukė į rūbinę.

„Knicks“ centras Tajas Gibsonas patyrė akies plyšimą ir paliko žaidimą anksčiau nakties.

Vėliau sunkiai nusileido Atlantos „Hawks Trae Young“, kuris trečiajame kėlinyje paliko kairę kulką ant „Knicks“ Norvel Pelle kojos likus 1:13.

Trae jaunas patyrė traumą

Trae jaunas patyrė traumą (šaltinis: twitter.com )

Trae'as Youngas puikiai pradėjo žaidimą „Hawks“ komandoje atidarymo kėlinyje ir surinko 16 taškų.

Ir davė penkis rezultatyvius perdavimus, kai žaidė visą 12 minučių kėlinyje.

Kol jis trečiajame kėlinyje nuvyko į rūbinę ir praleido likusį žaidimą su išstumtu kairiuoju kulkšniu.

Tačiau Atlanta po trečiosios vis tiek pirmavo 97-90 su Clinto Capella 21 tašku ir 17 atkovotų kamuolių.

Tačiau netrukus po to, kai Youngas pasitraukė, neteko lyderio pozicijos.

„Hawks“ privertė pratęsimą, o „Knicks“ atėjo pergalingai.

Noelis į žaidimą grįžo likus 9:53, kai „Knicks“ atsiliko 101-97. Jis gerai sugrįžo „Knicks“ komandai. Jis atšoko ir metė alėjos viršūnę ant Immanuelio Quickley perdavimo.

į kokį koledžą išėjo Le’ono varpas

Kai „Knicks“ žaidė 15 taškų persvara ir pratęsė persvarą 116–109 naudodamas Rose tritaškį, kai liko 4:46.

Rose metė 20 taškų naktį nuo suolo.

Tačiau netrukus Didysis vyras Johnas Collinsas išlygino „Atlanta“ žaidimą, kai liko dvi minutės, kai rezultatas buvo 118-118 ir liko dvi minutės.

Tačiau Randle'as vėl išsiveržė į priekį ir padarė Collinsą, kad „Knicks“ suteiktų 122-119.

Galų gale, Bogdanas Bogdanovičius atliko tris kampinius po perduoto kamuolio, kad išlygintų rezultatą 122-122 likus 6,2 sekundės, kai žaidimas atiteko OT.

Tačiau „Hawks“ negalėjo iškovoti pergalės, nes Randle'as buvo nesustabdomas ketvirtuoju smūgiu.

Ir baigė žaidimą 40 taškų, kad „Knicks“ laimėtų.

Apskritai Julius Randle'as pirmavo pelnęs 40 taškų su 11 atkovotų kamuolių ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Immanuelis Quickley ir Derrickas Roseas pelnė po 20 taškų nuo atsarginių suolo.

Panašiai Reggie Bullockas pelnė 18 taškų, o RJ Berrettas pelnė 16 taškų su 6 atkovotais kamuoliais.

Kita vertus, Clintas Capela pirmavo „Hawks“ komandai, pelnęs didžiulį „double-double“ su 25 taškais ir 22 atkovotais kamuoliais.

Tuo tarpu tiek Trae jaunimas, tiek Bogdanas Bogdanovičius pelnė 20 taškų.

Tiesą sakant, Trae'as Youngas taip pat pelnė dvigubą dvigubą 20 taškų ir 14 rezultatyvių perdavimų, prieš palikdamas žaidimą sužeistas.