Filadelfija Nr. 1 patenka į „Nuggets“, Russellas trigubas dublis po trigubo dvigubo rekordo

Kokį Filmą Pamatyti?

Filadelfijos „76ers“ rytų konferencijos numeris 1 šį antradienį krinta į 5-ą vietą Vakarų konferencijos Denverio „Nuggets“.

„Denver Nuggets“ šį antradienį „Ball“ arenoje priėmė Filadelfijos „sixers“, kur šeimininkas laimėjo rezultatą 104-95 prieš „76ers“.

Michaelas Porteris jaunesnysis, Aaronas Gordanas, Nikola Jokic kartu su Jamalu Murray ir „Nuggets“ startavo Willas Bartonas .

Tuo tarpu „76ers“ komandoje startavo Dwightas Howardas, Tobiasas Harrisas, Danny Greenas, Benas Simmonsas ir Sethas Curry.

Pradedantysis Jamalas Murray'us vedė Denverio kelią, kai pelnė 30 taškų, šešis atkovotus kamuolius ir keturis rezultatyvius perdavimus.

Jamalas vedė „Nuggets“ pergalę

Jamalas vedė „Nuggets“ pergalę (šaltinis: nba.com )

Kitas startuolis Michaelas Porteris jaunesnysis pridėjo 27 taškus, 4 rezultatyvius perdavimus ir 12 atkovotų kamuolių bei penkis tritaškius.

Taip pat Nikola Jokic prisidėjo 21 taško, 10 atkovotų kamuolių dvigubu dubliu, įskaitant penkis rezultatyvius perdavimus.

Kita vertus, „76ers“ startininkai negalėjo daug prisidėti prie komandos, dėl kurios jie pralaimėjo prieš „Nuggets“.

Pagrindiniai „76ers“ dalyviai buvo Tobiasas Harrisas, Dwightas Howardas, Tyrese'as Maxey.

Harrisas baigė pelnydamas 12 taškų, atkovodamas tris kamuolius, atlikdamas du rezultatyvius perdavimus, perimdamas du kamuolius ir blokuodamas. Jis nušovė 6 prieš 13 nuo grindų.

Panašiai Howardas smūgiavo 4 iš 7 į aikštę ir 2 prieš 2 iš pražangų linijos, iš viso 10 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Maxey finišavo surinkęs 13 aukštų komandos taškų nuo atsarginių žaidėjų suolelio, iš aikštės šaudydamas „4 prieš 9“ kartu su dviem atkovotais kamuoliais ir rezultatyviu perdavimu.

Prasta pradžia nuo „76ers“ startininkų.

„76ers“ viso žaidimo metu atsiliko nuo „Nuggets“, nes „76er“ startininkas negalėjo daug prisidėti pirmame kėlinyje.

Pirmąjį ketvirtį „Nuggets“ surinko 44 taškus, o „76ers“ - tik 22 taškus.

deontay wilder vs dominic breazeale rankinė

Antrajame kėlinyje grynuoliai surinko 24 taškus, o „76ers“ - 23 taškus, kurie buvo gana padorūs, tačiau bendra pirmojo kėlinio „Nuggets“ persvara buvo labai didelė.

Ketvirtojo ketvirčio pabaigoje „Sixers“ suolas sustiprėjo ir sumažino deficitą iki vos šešių taškų.

„76ers“ ir „Nuggets“

„76ers“ ir „Nuggets“ (šaltinis: sportsbookwire.usatoday.com )

„76ers“ dubleriai uždarė trečiąjį kėlinį 10-2 bėgimu ir išlaikė spaudimą ketvirtajame.

Galiausiai jie paskutinę minutę sumažino deficitą žemiau dviženklio skaičiaus, o „76er“ startuoliai juos nudžiugino.

Tačiau vis tiek nepakako, kad „76ers“ pasivytų „Nuggets“. Vėliau „76ers“ pralaimėjo „Nuggets“ 9 taškais.

Kita vertus, „Nuggets“ startininkas nuo pat pradžių žaidė stipriai.

„Nuggets“ žaidėjas Murray viską pradėjo nuo reto keturių taškų žaidimo. Porteris turėjo dėjimą, o Jokic įmušė du dėjimus, o tada Porteris pataikė 26 pėdų tritaškį, kad rezultatas būtų 22-10.

76er'io Setho Curry šuolininkas nutraukė bėgimą, tačiau „Nuggets“ surinko 10 iš kitų 14 taškų.

Vadinasi, jie padidino savo persvarą iki 32-16. Matisse'ui Thybulle atlikus tritaškį, Denveris baigė pirmąjį 12-3 bėgime.

kokiame koledže lankėsi maikas

Murray'ui pridėjus tritaškį, vėliau per pirmąjį ketvirtį surinkęs 16 taškų.

Taigi, po rungtynių „Sixers“ dabar yra 3-2 savo šešių žaidimų išvykoje, o Denveris dabar sėdi 29-18.

„Sixers“ aplankys „Cavaliers“ (17–30) šeštąją ir paskutinę kelionių stotelę ketvirtadienį, o Denveris ketvirtadienį vyks į LA, kad priimtų žvaigždėmis apipintą būrį „LA Lakers“.24 valandas po istorinio „trigubo dvigubo“ smūgio Russellas pataiko dar vieną dvigubą dvigubą smūgį.

Vašingtono „Wizards“ antradienio vakarą „Capital One“ arenoje į rungtynes ​​pakvietė Šarlotės „Hornets“.

Svarbiausias dėmesys priimančiosios vedliams buvo Russellas Westbrookas trigubas dvigubas kartu su didžiuliu smaigaliu tiesiai Bismack Biyombo “ s veidas.

Persikėlimas iš Westbrooko sulaukė daug aistrų iš komandos draugų.

Taip pat „Russell“ trigubas dublis buvo trečias tiesus ir 17-as šiame sezone.

Jis padarė istorinį „triple-double“ prieš pat 24 valandas, kur pelnė 35 taškus, 14 atkovotų kamuolių ir 21 rezultatyvų perdavimą.

Pirmą kartą žaidėjas pelnė 35 taškus ir 21 rezultatyvų perdavimą „trigubas dublis“.

Ir po 24 valandų jis vėl atliko „trigubą dublį“ - pelnė 22 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

Be Russello, „Wizard“ žaidėjas Rui Hachimura puikiai pasirodė komandoje, kur jo taškas buvo aukštas 30 taškų.

oscar de la hoya kovoja su istorija

Rui Hachimura surinko 30 taškų, iš jų 16 - per pirmąjį kėlinį, įskaitant garsinį plakiklį, kad Vašingtonas liktų vienaženklis.

Jis taip pat atliko 4 atkovotus kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Aš galėjau žaisti su agresija nuo pradžios iki galo, - sakė 23 metų Hachimura, kuris praėjusį sezoną savo karjerą iškėlė aukščiau prieš Los Andželo „Clippers“.

Tai buvo antroji mūsų „back-to-back“ naktis, todėl visi pavargome vėlai žaidime.

Nepaisant puikaus pasirodymo, to nepakako, kad Vašingtono „Wizards“ laimėtų, nes jie krito 114–104 prieš „Hornets“.

Šarlotę vedė Terry Rozieras, surinkęs 27 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Gordonas Haywardas pridėjo 26 taškus, iš jų 15 - per pirmąjį „Hornets“ kėlinį.

Jis pergales prieš „Wizards“ pataikė iš 9 metimų iš 19, per sezoną pasiektas 11 atkovotų kamuolių ir šešis rezultatyvius perdavimus.

Šarlotės „Hornets“ laimi burtininkus

Didžiąją šio žaidimo dalį „Hornets“ kontroliavo aiškiai, o „Wizards“ ketvirtame kėlinyje atsiliko mažiau nei penkiais taškais.

Taigi, galiausiai pergalę iškovojo „Hornets“.

„Wizards“ pralaimi „Hornets“, 114–104

„Wizards“ pralaimi „Hornets“, 114–104 (šaltinis: bulletsforever.com )

„Hornets“ nutraukė „Wizards“ dviejų pergalių seriją ir laimėjo ketvirtą pergalę per penkerias rungtynes.

Vadinasi, „Hornets“ komanda dabar yra 24–22 ir viena sėdi ketvirtoje vietoje Rytų konferencijos atkrintamųjų varžybose.

„Hornets“ dabar vyks į šiaurę į Brooklyną, kur susitiks su „Nets“, o artimiausios Vašingtono rungtynės vyks balandžio 1 d., Ketvirtadienį, susitikti su Detroito „Pistons“.