„Phoenix Suns“ nutraukia „Knicks“ pergalių seriją, kai Devinas Bookeris nuolat žaidžia

Kokį Filmą Pamatyti?

Niujorko „Knicks“ į aikštę pateko su devynių pergalių serija prieš „Phoenix Suns“, kurie pralaimėjo paskutines dvi rungtynes ​​iš eilės.

4-oji Rytų konferencijos Niujorko „Knicks“ komanda pirmąjį ketvirtį pradėjo tvirtai užimti pirmąją poziciją ir visiškai valdyti „Suns“ pirmuosius tris ketvirčius.

Bet kai tik Chrisas Paulas pradėjo gerai žaisti „Suns“ komandoje, „Knicks“ pradėjo nebetekti ritmo.

Galiausiai „Knicks“ klubas pralaimėjo „Suns“ komandai 118: 110, nutraukdamas pergalių seriją po 9 žaidimų.

Tuo tarpu „Suns“ po pergalės nutraukė „back-to-back“ dviejų pralaimėjimų seriją.

„Suns“ nutraukė ilgiausią „Knicks“ pergalių seriją

„Knicks“ užfiksavo ilgiausios pergalių serijos per aštuonerius metus rekordą.

Nors „Suns“ pirmą kartą šiame sezone užfiksavo pralaimėjimų seriją.

Tačiau šio vakaro žaidime viskas pasikeitė, kai „Suns“ nugalėjo „Knicks“ ir nutraukė ilgiausią „Knicks“ pergalių seriją.

Ir taip pat nutraukti savo pačių pralaimėjimų seriją.

„Knicks“ pradėjo stipriai perimti „Suns“ kontrolę jau pirmojo ketvirčio pradžioje.

Reggie Bullockas atliko pirmąjį „Knicks“ žaidimo smūgį ir nuvertė tritaškį.

Tačiau „Suns“ Torrey Craigas atsakė savo tritaškiu.

Vis dėlto „Knicks“ spartino metimą 17-4 ir perėmė 13 taškų persvarą prieš „Suns“.

„Suns“ visą pirmąjį kėlinį atsiliko nuo „Knicks“, o „Knicks“ užėmė 7 taškų persvarą, kad užbaigtų kėlinį.

Antrajame kėlinyje abi komandos surinko po lygiai 27 taškus.

kiek metų golfo žaidėjas Johnas Daly

O „Knicks“ tęsė savo lyderio poziciją su pirmajame ketvirtyje surinktu rezultatu.

Trečiasis kėlinys prasidėjo 58-65, kai „Knicks“ buvo priekyje.

Devinas Bookeris ir Chrisas Paulas pelnė „Suns“ kaušus, kad pradėtų trečiąjį kėlinį, sumažindamas persvarą iki dviejų taškų.

Likusį ketvirčio laiką abi komandos ėjo pirmyn ir atgal gamindamos kibirus, neleisdamos kitoms komandoms pirmauti.

Likus 2:15 trečiajame kėlinyje „Knicks“ ir „Suns“ buvo 79-83.

Tada Bookeris įmetė dėjimą, kad pradėtų 4-0.

Šis bėgimas pirmą kartą „Suns“ pirmavo trečiajame kėlinyje. Tačiau „Saulės“ atsakė atgal.

Ir Obadiahas Toppinas numetė Immanuelio Quickley perdavimo rezultatą, kad kėlinys būtų lygus 87 lygiu.

kiek metų buvo joe montana, kai jis išėjo į pensiją

„Knicks“ žvaigždė Derrickas Rose'as metė „back-to-back“ smūgius ir taip suteikė „Knicks“ keturių taškų persvarą ketvirtojo kėlinio pradžioje.

„Knicks“ nusileido tašku, o 6:32 liko ketvirti. „Suns“ pratęsė persvarą ir likus 8:49 liko 8 taškų persvara.

Tuomet jie niekada neatsigręžė, nes likus kelioms minutėms iki žaidimo pabaigos Cam Johnsonas pataikė tris iš eilės iš perimetro.

Panašiai Mikalas Bridgesas atliko dar vieną tritaškį.

Vėliau Chrisas Paulas per paskutines sekundes pelnė septynis taškus iš eilės, kad užfiksuotų pergalę, nutraukdamas „Knick“ pergalių seriją.

Devinas Bookeris paskatino „Suns“ laimėti.

„Knicks“ buvo 51,7 proc., O „Suns“ - 54,2 proc.

Lygiai taip pat „Suns“ buvo 41,2 proc., Palyginti su tritaškiu, atlikdamas 14 iš 34 tritaškių metimų.

„Suns“ turėjo 6 blokus ir 5 perimtus kamuolius su 8 perdavimais, surinkusiais 44 taškus.

Nors „Knicks“ turėjo tik vieną bloką kartu su 6 perimtais kamuoliais ir 10 perdavimų, surinkusiais 52 taškus dažuose.

„Saulės“ žvaigždžių žaidėjas Devinas Bookeris nukrito 33 taškai, tai yra daugiausiai mačo, taip pat 4 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Devinas Bookeris surinko aukščiausią rezultatą

„Devin Booker“ pasiekė aukščiausią rezultatą (šaltinis: arizonasports.com )

Devinas Bookeris nuo pat pradžių pasirodė gerai laikydamas „Suns“ žaidimą, kurį pralaimėjo pirmąjį kėlinį.

kiek uždirba Kyle'as Hendricksas

„Phoenix“ A30-15 deficitas atidarymo laikotarpio pabaigoje buvo sumažintas iki septynių su Devinas Bookeris dirbdamas didžiąją dalį darbo.

Jis nuolat žaidė gerai viso žaidimo metu, kad paskatintų „Suns“ laimėti žaidimo pabaigoje.

Panašiai ir Mikalas Bridgesas pelnė 21 tašką, 4 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus kartu su keletu didelių smūgių pergalei.

Chrisas Paulas pelnė septynis taškus iš eilės kartu su paskutiniu smūgiu, kuris užfiksavo „Suns“ žaidimą.

Žaidimą jis baigė su 20 taškų, 5 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Cameronas Johnsonas ir Cameronas Payne'as numetė po 11 taškų, nulipę nuo atsarginių žaidėjų suolo.

Tuo tarpu Derrickas Rose'as pirmavo „Knicks“ komandoje, surinkęs 22 taškus kartu su 6 atkovotais kamuoliais ir 6 rezultatyviais perdavimais.

Jis nuėjo nuo atsarginių suolo ir pelnė visus tuos taškus žaisdamas 33 minutes.

Julius Randle'as pirmavo „Knicks“ starto žaidėjui, pelnęs 18 taškų, 6 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Reggie Bullockas ir RJ Barrettas abu pelnė 17 taškų „Knicks“ gretose, o Immanuelis Quickley'as numetė 11 taškų nuėjęs nuo atsarginių žaidėjų suolelio.