Sethas Curry ir Tobiasas Harrisas įgalina „76ers“ į 7 žaidimą

Kokį Filmą Pamatyti?

Atlantos „Hawks“ varžėsi su Filadelfijos „76ers“ ekipa dėl 6-osios partijos, o Rytų konferencijos finalas atsidūrė eilėje.

„Hawks“ norėjo užbaigti „76ers“ NBA kelionę pergale, o „76ers“ siekė išlaikyti „Hawks“ dar vienoms rungtynėms.

„76ers“ pavyko laimėti 7 žaidimą „Hawks“.

Penktadienio vakarą „76ers“ nugalėjo „Hawks“ komandą 104-99 ir išlygino 3-3 seriją 6-oje partijoje.

Jie dabar eina visą kelią, kai liko tik viena partija, kad nustatytų komandą patekti į Rytų konferencijos finalą.

„Hawks“ pradėjo stipriai užimti pirmąją poziciją prieš „76ers“.

Tačiau „76ers“ pradėjo grįžti antrame kėlinyje.

Sethas Curry ir Tobiasas Harrisas vedė „76ers“ pergalę su Joelio Embiido dvigubu dubliu.

Kita vertus, Trae Youngas, nepaisant pralaimėjimo, tęsė puikų pasirodymą „Hawks“ gretose.

Stiprus „Hawks“ startas pirmajame kėlinyje.

Pirmą kėlinį Johnas Collinsas pradėjo šuolininku virš Beno Simmonso. Trae Youngo skiltis Clintui Capelai už dunką davė dar du taškus „Hawks“.

Tai paskatino „Hawks“ bėgimą 6: 0, vėliau Furkanas Korkmazas po Simmonso praleidimo sekė dunku.

Trae'as Youngas, numetęs plūduriuojančią mašiną, „Hawks“ komandai vėl leido bėgti 6-2. O „76ers“ „Hawks“ atsiliko 8 taškais.

Joelis Embiidas užmetė „76ers“ kablio smūgį, o Youngas atsakė tiesiai atgal su džemperiu.

Korkmazas rado Beną Simmonsą po ratlankiu, kad jis būtų dėtas.

Kevinas Huerteris numetė tritaškį, o „Hawks“ surinko 11 taškų.

Jiems liko 20–10, o pirmajame kėlinyje liko šiek tiek daugiau nei penkios minutės, kai Sethas Curry nuvertė tritaškį.

Trae'as Youngas metė tritaškį, o „Hawks“ pirmavo 12 taškų persvara, o vėliau Curry atsakė tritaškiu.

Tyrese'as Maxey'as metė dėjimą ir sumažino „Hawks“ persvarą iki penkių taškų.

kiek vaikų išnaikina šventvietėje

Pirmasis kėlinys baigėsi 29–22 su „Hawks“ priešakyje.

Antrame kėlinyje „76ers“ sumažino persvarą.

Maxey rado Dwightą Howardą už dunką ir vėliau numetė plūduriuojantį žaidėją, išlygindamas rezultatą 29-29.

Tada jaunas sugalvojo plūduriuojantį. Jis pridėjo dar vieną plūduriuojantį asmenį, sugalvojo pavogti ir perėjo permetimą.

Tobiasas Harrisas numetė tritaškį ir liko 36-39, o antrame kėlinyje liko 5:08.

Kapela numetė paną Jongo pase. Vėliau Joelis Embiidas sugalvojo atmušti Harriso nepataikymą.

Korkmazas sugriebė puolamą atkovotą kamuolį ir metė maketą dėl Maxey nepataikymo.

Harrisas sugalvojo dunką viena ranka ir sumažino persvarą iki vieno taško, o kėlinyje liko 2:24.

Collinsas sugriebė puolimą, bet nepavyko, tačiau Huerteris greitai sugalvojo smūgį.

Harrisas numušė tritaškį, o Youngas sugalvojo tritaškį kitame gale.

Embiidas greitai atsakė šuolininku paskutinėmis kėlinio sekundėmis.

Kėlinys baigėsi rezultatu 51-47. „76ers“ sumažino „Hawks“ persvarą iki keturių taškų ir pateko į kėlinį.

Trečiajame kėlinyje „Sixers“ sprogo dėl persvaros.

Sethas Curry numetė tritaškį, o vėliau Embiidas numetė tritaškį ant Curry perdavimo.

Curry pridėjo dar vieną tritaškį, o „76ers“ metė 14: 0 ir perėmė 10 taškų persvarą, o kėlinyje liko mažiau nei 9 minutės.

Jaunas sugalvojo perduoti kapelą už kapelą.

Bogdanas Bogdanovičius numetė tritaškį ant kito kamuolio.

Jie buvo 63-56, kai Korkmazas numetė tritaškį, o kėlinyje liko 6:25.

Embiidas sugalvojo išsišokusį džemperį. Johnas Collinsas išleido šlamštą virš Embiido dėl Youngo leidimo.

Youngas numetė dėjimą po to, kai Embiidas pametė kamuolį. Harrisas metė dėjimą, o Youngas nuvertė tritaškį.

ar kirk herbstreit žaidė nfl

„Hawks“ sumažino „76ers“ persvarą iki trijų taškų, o kėlinyje liko 1:12.

Jie buvo 80-76, kai Danilo Gallinari numetė šuolininką, o persvara sumažėjo per keturis taškus patekus į ketvirtąjį kėlinį.

„76ers“ ketvirtajame kėlinyje išlygino seriją 3-3.

Jie per minutę iki ketvirtojo kėlinio buvo 81-78.

Okongwu užstojo Harrisą prie krašto, o Maxey nuvertė tritaškį.

Youngas atsakė atgal ir numušė tritaškį. Simmonsas blokavo Jauno tritaškį.

Embiidas blokavo Jauno dėjimą ties kraštu ir numetė smūgio smūgį ant kito kamuolio.

Collinsas ir Embiidas susikovė po to, kai Embiidas padarė puolimo pražangą.

Harris numetė plūduriuojantį daiktą ant kito turto. Gallinari sugalvojo tritaškį.

Trae'as Youngas numušė tritaškį prie šaudymo laikrodžio garsiakalbio, sumažindamas pranašumą per tašką.

Embiidas sugalvojo atmušti savo klaidą.

Jie liko 98-93, o žaidime liko 24,5 sekundės.

Capela numetė dunką ir priartino žaidimą iki trijų taškų.

Harrisas nuvertė du baudos metimus, baigdamas žaidimą pergale 104-99, s ir išlygino seriją 3-3, priversdamas 7 partiją.

Sethas Curry ir Tobiasas Harrisas sužiba, kai „76ers“ laimės pergalę.

„76ers“ išvengė pašalinimo iš Rytų konferencijos pusfinalio serijos už puikų Setho Curry ir Tobiaso Harriso pasirodymą.

„76ers“ lentelėje pirmavo Sethas Curry ir Tobiasas Harrisas.

Abi pralenkė Joelą Embiidą, kad į „76ers“ komandą patektų į 7 žaidimą.

Curry metė 24 taškus kartu su 3 atkovotais kamuoliais ir 2 rezultatyviais perdavimais.

Jis taip pat numušė šešis tritaškius 6-oje partijoje, eidamas 6 iš 9 iš 3 taškų linijos.

Tai 4-asis Curry žaidimas šiame sezone, kuriame dalyvauja mažiausiai 5 3-ios. Jokių kitų 76-eriųžaidėjas yra turėjęs daugiau nei 2 tokias rungtynes ​​atkrintamųjų varžybų metu.

4 tokie Curry žaidimai yra susieti su Damianu Lillarduuž 3 vietą daugiausiai NBAšį sezoną.

Tobias metė 24 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Joelis Embiidas su rezultatyviu perdavimu pelnė dvigubą dvigubą smūgį su 22 taškais ir 13 atkovotų kamuolių.

Kita vertus, Tyrese'as Maxey'as vedė „76ers“ atsarginių žaidėjų suolą, pelnęs karjeros rekordą - 16 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir rezultatyvų perdavimą.

Jis tampa „76ers“ naujoku, kuris atkrintamosiose varžybose nuo 1980 metų pelnė mažiausiai 16 taškų nuo atsarginių suolo.

Trae Young didžiulė naktis, nepaisant netekties.

Jis numetė didžiulius 34 taškus ir 12 rezultatyvių perdavimų dvigubai dvigubai kartu su 5 atkovotais kamuoliais.

Tuo tarpu Kevinas Huerteris numetė 17 taškų ir atkovojo 11 kamuolių dvigubai dvigubai, atlikdamas 4 rezultatyvius perdavimus.

Clintas Capela taip pat pasižymėjo 14 taškų ir 11 atkovotų kamuolių dvigubu dubliu.

Johnas Collinsas pridėjo 7 taškus ir sugriebė 10 atkovotų kamuolių.

Kita vertus, Danilo Gallinari pirmavo „Hawks“ suole, pelnęs 16 taškų.

Dabar jie paskutinį kartą šiame sezone susiduria 7 žaidime, kad nustatytų nugalėtoją Rytų konferencijos finalui.