Futbolas

„Southampton“ 3-2 „Burnley“: „Southampton“ kovojo 2: 0 ir nugalėjo „Burnley“.

Kokį Filmą Pamatyti?

„Southampton“ kovojo iš 2: 0, kad laimėtų „Burnley“, ir sugebėjo išsikovoti tris esminius taškus „Premier“ lygos išlikimo mūšyje.

Iš pradžių abi komandos į rungtynes ​​pateko su 33 taškais. „Burnley“ pirmoje žaidimo pusėje Šv. Marijos stadione pirmavo.

Chrisas Woodas atleido pirmąją baudą. Jie buvo apdovanoti tašku po to, kai teisėjo padėjėjas patarė Andre Marriner patikrinti aikštės monitorių. Prieš pataikydamas Benas Mee Ilgas kamuolys Matejui Vydrai atidaryti antrą gražų įvartį.

Tačiau Sautamptonas buvo sutikęs sugrįžti Danny Ings ir Theo Walcottas, atsigavęs po traumos. Pataikė tiesiai į vidurio puolėją Stuartą Armstrongą, kuris šlavė kamuolį po tinkamo Ingso valymo.

Buvęs „Burnley“ puolėjas prieš pat kėlinį atvėsino 10-ąjį sezono įvartį, kad išlygintų rezultatą. Trečioje partijoje iš eilės jis įmušė įvartį savo buvusiai komandai.

Ir nors Burnley'as Nickas Pope'as po pertraukos uždirbo gerus pinigus. Šventieji praleido Anglijos vartininką, nes anksčiau už juos balsavo Natanas Redmondas.

Tuomet šeimininkams reikia didvyrių, kad įmuštų įvarčius buvusiam Anglijos vartininkui Fraseriui Forsteriui, kuris vėliau du kartus neigė Woodą. Prieš tik laimėdamas antrą kartą per 13 „Premier“ lygos rungtynių.

Tai pakėlė Ralpho Hasenhuttlio vyrus į 13 vietą lentelėje. Turint 10 taškų, kur likti atgal, likus aštuoniems žaidimams.

Ingas taip pat parodo savo svarbą Southamptonui.

Lapkričio mėnesį „Southampton“ buvo lygos viršūnė. Tačiau šokiruojanti šių metų forma privertė Hasenhuttlą prisipažinti prieš sekmadienio žaidimą. Žaidime abiem komandoms reikėjo pergalės, kad būtų daugiau nei trys žemesni divizionai.

Jis stebėjo, kaip „West Brom“ šeštadienį pergalingai prieš „Chelsea“ sustiprino jų išlikimo viltis. Tuo pačiu metu jo ekipa 2021-aisiais surinko septynis taškus prieš susidurdama su Burnley. Bet šventieji parodo dvasią, reikalingą, kad nebūtų įtraukta į atvirkštines knygas.

Ings atgal po traumos

Inga atgal nuo traumos (Šaltinis: „Fantasy Football Scout“)

Klubo vadovybė jam grasino prieš nusileidžiant 2-0, o Redmondas privertė popiežių atidaryti ugnį. Tačiau atrodė, kad gražus Vydros tinklinis juos gąsdina.

Nepaisant grįžimo iš tarptautinės pareigos dėl jauno veršelio problemos, Jamesas Wardas-Prowse'as sugebėjo išsaugoti savo minutės žaidimo rekordą „Premier“ lygoje šį sezoną. O Anglijos vidurio puolėjas pamaitino Ingą, kad Armstrongo įvartis būtų ties aikštės kraštu.

Ir po didesnio Sautamptono spaudimo. Kyle'o Walkerio-Peterso kamuoliui ant žemės buvo leista bėgti pas Ingą, o Anglijos puolėjas privertė Mee sumokėti. Abu jie vadovavo „Burnley“ centrui. Prieš pjaudamas Jameso Tarkowskio viduje ir padėdamas kamuolį tarp popiežiaus kojų.

Ward-Prowse manė, kad jis šventuosius išvedė į priekį antroje pusėje. Kai jo 20 metrų smūgis smūgiavo į kryžių, tačiau įvyko šūvių serija. Neatrastas Armstrongo streikas privertė teigiamą popiežiaus atsakymą.

kur gyvena Sidney Crosby Pitsburge

Tada popiežius atmetė Ingą, bet Walcottą. Paskolintas „Everton“ puolėjas laikėsi atkovoto kamuolio. Ir jis pakėlė kamuolį atgal į Redmondą, kad atidarytų trečią įvartį per dvi rungtynes. Įmušus du FA taurės įvarčius, laimima „Bournemouth“.

Hasenhuttlas įsitikinęs, kad klubas galėtų susitarti dėl pratęsimo su Ingsu. Dabar jis įžengia į paskutinius šios vasaros sutarties metus.

28-erių metų moteris buvo svarbiausia figūra per tris sezonus su Kalėdų seneliu. Tačiau jam reikalinga antraplanių personažų pagalba, kaip jis rado šiandien, jei jie ketina mesti iššūkį sidabro dirbiniams ir užbaigti viršutinę pusę.

Per artimiausias savaites jie turi galimybę tai padaryti abu, nes FA taurės pusfinalyje jie susitinka su „Leicester“. Ir grįžkite prie šešių taškų dešimtuke.