Euro Taurė

Ispanija į ketvirtfinalį pratęsė Kroatiją

Kokį Filmą Pamatyti?

Ispanija dramatiškai pateko į „Euro 2020“ ketvirtfinalį, kai po aštuonių įvarčių trilerio rungtynių pratęsė įveikė Kroatiją.

stebuklingas Johnsonas, kiek jis vertas

Luiso Enrique'o pusė drebėjo kaip Kroatijos pakaitalas Mislavas Oršičius ir Mario Pasaličius įmušė du kartus per paskutines penkias minutes, grįžęs iš 3-1 ir priversdamas pratęsti. Vis dėlto Ispanija susirinko, nes papildomos 30 minučių sukūrė papildomą dramą.

Puolėjas Alvaro Morata , kuris prieš žaidimą atskleidė, kad jo šeimai turnyro metu buvo grasinama dėl jo pasirodymų. Jis nutildė savo kritikus, kai Kopenhagoje per pratęsimą pelnė ketvirtąjį Ispanijos įvartį.

Įvarčių įvartis tuo nesibaigė Mikel Oyarzabal po trijų minučių pridėjo penktą įvartį ir susitiko su Kroatija. Kas sunkiai kovojo per paskutines 16 rungtynių.

Žvelgiant atgal, 20 minučių žaidimo vartininkas Unai Simonas nesugebėjo suvaldyti Pedri 49 jardų perdavimo atgal, išvedęs Kroatiją į priekį.

Šis keistas tikslas sukėlė Ispanijos atsaką. Su Pablo Sarabia įmušęs ekvalaizerį, César Azpilicueta įmušti kitą, ir Ferranas Torresas rezultatas 3-1.

Ispanija atrodė atsipalaidavusi ir patogi, tačiau Kroatija pradėjo dirbti su savo pakaitiniais žaidėjais, kurie žaidė vėlai, norėdami priversti pratęsti laiką.

Jaudinančios akimirkos tęsėsi, kai Simonas ištaisė savo ankstesnę klaidą herojišku stiliumi - paneigti Andrejų Kramaricą, kol Morata persikėlė į kitą pusę ir išvedė Ispaniją į priekį.

Tai iki šiol buvo įdomiausios turnyro rungtynės. O tris kartus čempionė Ispanija susitiks su Šveicarija, kai ketvirtfinalyje įveikė Prancūziją dar viename gerame žaidime.

Morata ir Simonas vaizduoja ispanų personažą.

Ispanija tapo pirmąja komanda Europos čempionato istorijoje, pelniusi penkis ar daugiau įvarčių iš eilės. Bet Morata buvo svarbiausia.

Puolėjas turnyre prieš rungtynes ​​praleido daug gerų progų. Ir atrodo, kad tai niekada nebebus jo naktis. Kai jam nepavyko anksti linktelėti Ferrano Torreso kryžiaus.

Po dviejų minučių tas pralaimėjimas atrodė brangesnis, nes Kroatija pirmavo. Tačiau būtent Morata, ispanų žaidėjai, susirinko švęsti po to, kai vieta ketvirtfinalyje buvo visiškai uždaryta dėl jo įvarčio.

Morata ir Simonas vaizduoja ispanų personažą (Šaltinis: „Al Jazeera“)

Šis personažo demonstravimas sustiprino Ispanijos žinias apie gilų įsiskverbimą į turnyrą, kad sugrįžtų į savo tikslą ir susiburtų po to, kai Kroatija privertė pratęsti laiką.

Viso laiko scenos buvo jaudulio ir atsipalaidavimo mišinys. Ir dabar jie ruošiasi ketvirtfinalio rungtynėms su Šveicarija. Kuris išmušė pasaulio čempionę Prancūziją per baudinių seriją Bukarešte.

Nebuvo nė vieno palengvėjusio nei vartininkas Simonas. Po didelės klaidos jis ilgainiui sutaupė.

Kroatija nusilenkė, bet ne be kovos.

Pasaulio taurės finalininkė Kroatija paskutinį šešioliktąjį etapą pralaimėjo antrus eurus iš eilės. Po to, kai 2016 m. Juos įveikė galutinė nugalėtoja Portugalija, tačiau jie neapsiėjo be kovos.

Ispanija žaidimo metu nenusiminė, tačiau Kroatija sukūrė daug aiškių progų. Ir jei jie būtų daugiau klinikų, tai būtų kita istorija.

Nikola Vlasic įmušė dar vieną į tinklą, o Kramaricas buvo nustumtas nuošalyje, kai atsilošė prieš Ispanijos pergalę 3-1.

Kroatija nusilenkė, bet ne be kovos (Šaltinis: „Give Me Sport“)

Tačiau kai Ispanija atrodė atsipalaidavusi, Kroatija pasistūmėjo į viršų, nenorėdama pasitraukti iš konkurencijos nedarydama jokio poveikio.

Keitėjai privertė pratęsti pratęsimą, o Kroatija galėjo tęsti, kai Orsicas pavojingu smūgiu į barą paleido kelias minutes, kol Simonas neigė Kramaricą.

Tas praradimas kainavo brangiai, o Ispanija vos nesikišo nykščio, kai Dani Olmo suktukas mirštančiomis akimirkomis pataikė į kairę.

Kroatija natūraliai nusivylė visą darbo laiką po to, kai nesugebėjo sugrįžti. Tačiau paliko savo pėdsaką turnyre atlikdami savo vaidmenį įspūdingame žaidime.