Ypatingas žaidimas „Suns“ ir Chrisui Pauliui

Kokį Filmą Pamatyti?

Vakarų konferencijos finalo 6 rungtynėse „LA Clippers“ ir „Phoenix Suns“ susitiko tarpusavyje.

Sumažinus 3-1 serijos pranašumą iki 3-2, „Clippers“ siekė išlyginti seriją rezultatu 3-3 prieš „Suns“. Tačiau „Suns“ turėjo kitų planų.

Artėjant NBA finalui, „Suns“ rungtynėse su „Clippers“ pademonstravo A lygio pasirodymą.

Galiausiai „Suns“ trečiadienį 130: 103 nugalėjo „Clippers“ ir pateko į pirmąjį finalą per beveik tris dešimtmečius.

Po pergalės „Suns“ tampa Vakarų konferencijos čempionais, ir visa tai įmanoma dėl to vieno žaidėjo Chriso Pauliaus.

Trečiadienio rungtynės buvo ypatingos ne tik „Suns“, bet ir Chrisui Pauliui.

Jo svajonė patekti į NBA finalą išsipildė po 16 metų. Chrisas Paulas žaidime buvo tik iš šio pasaulio ir vedė „Suns“ į pergalę.

„Suns“ pradėjo stipriai, anksti pirmavo prieš „Clippers“ ir išlaikė tai iki galo, kad galiausiai iškovotų pergalę.

Stipri pradžia nuo „Suns“.

Pirmąjį žaidimo kėlinį pradėjo Chriso Pauliaus alėja „Mikal Bridges“.

Patrikas Beverlis atsakė atgal ir atliko smūgį į kitą pusę.

Devinas Bookeris nuvažiavo tiesiai prie kibiro, numesdamas dėklą. Paulius George'as atsakė dvejodamas.

su kuriuo buvo vedęs michaelas strahanas

Deandre'as Aytonas sugalvojo šuolio kabliuką, o Beverlis numušė tritaškį ir rezultatas tapo lygus 9: 9.

Vėliau Chrisas Paulas atsakė tritaškiu atgal.

Po ketvirčio likus maždaug penkioms minutėms jie buvo 17: 13, o Paulius George'as atliko šuolį.

„Clippers“ pirmavo pirmą kartą, tačiau Bookeris numetė šuolininką ir iškart pirmavo.

Aytonas numetė dėklą, o Cameronas Payne'as nuvažiavo tiesiai į kitą ratą, tačiau Marcusas Morrisas vyresnysis atrėmė jo smūgį.

Netrukus Payne'as numušė tritaškį, o rezultatas buvo 9-0.

Pusbroliai sugalvojo kibirą iš už lanko, o Bookeris atsakė tritaškiu.

Bukerio alėja-Ayton už dunksą pratęsė „Suns“ pranašumą, o Cousinsas numušė tritaškį į kitoje pusėje esantį signalą.

Kėlinys baigėsi rezultatu 33:29, kai „Suns“ pirmavo.

Antrame kėlinyje „Suns“ pratęsė persvarą.

Cameron Payne atliko smūgį. Terence'as Mannas pranešė apie Cousins ​​mis.

Dario Saricas surado kaušą iš už lanko, o Paulius pridėjo šuolį į kitą vartų plotą.

Vėliau Saricas numušė tritaškį, o George'as atsakė dėdamas iš kitos pusės.

Marcusas Morrisas sugalvojo šuolį, o Paulius atsakė šuolininku.

„Beverly“ atsisakė dėjimo, o „Clippers“ persvėrė persvarą per tašką vos perpus kėlinio.

Bukeris nuvažiavo tiesiai prie ratlankio, numušdamas dunksą. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 50: 50, o likus ketvirčiui liko apie penkias minutes.

Devinas Bookeris už dunką (šaltinis: „Twitter“ )

Vėliau Jae Crowderis numušė tritaškį, o Bookeris pataikė pražangą ir numetė išnykusį šuolininką.

Marcusas Morrisas sugalvojo šuolį, o Crowderis numetė tritaškį iš kitos pusės.

Morrisas numetė tritaškį į kitą kamuolį. Crowderis pridėjo tritaškį kitoje pusėje.

Taigi kėlinys baigėsi rezultatu 66: 57, kai „Suns“ padidino persvarą.

Trečiajame kėlinyje „Suns“ dominavo „Clippers“ ekipoje.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Clippers“ sumažino persvarą iki šešių taškų.

Chrisas Paulius sugalvojo megztinį kitoje pusėje, o Morrisas atsakė dėdamas.

Crowderis numetė tritaškį į Mikalio perdavimą. Mikalas nuvažiavo tiesiai į ratlankį, numetė dėklą ir taip pat prasižengė.

George'as numetė šuolį, o Bookeris kitame gale sugalvojo dunksą.

Morris pusiaukelėje numušė šuolininką, o Torrey Craig atsakė atgal, numetęs tritaškį į kitą pusę.

Mikalas sugalvojo dėti Craigo pasą.

Vėliau Morrisas numušė tritaškį, o „Clippers“ sumažino pranašumą iki 10 taškų.

Nicolas Batumas pridėjo kibirą, atlikdamas tritaškį, o Paulius atsakė tritaškiu.

Jis vėl pridėjo diegimą kitam turtui.

Kėlinys baigėsi rezultatu 97:83, kai „Suns“ pirmavo 14 taškų skirtumu.

„Suns“ baigė „Clippers“ atkrintamąsias varžybas.

Cousinsas nubloškė pražangą numesdamas megztinį, o Paulius atsakė dėdamas ir džemperį kitam vartui.

Jis pridėjo prisitraukiantį megztinį ir persvara padidėjo iki 20 taškų.

„Suns“ patenka į finalą (šaltinis: „Twitter“ )

Vėliau Morrisas numušė tritaškį į šūvio laikrodžio signalą.

Bookeris atsisakė dėjimo, o George'as atsakė atgal su šuoliu kitoje pusėje.

Paulius padarė pražangą, išmušdamas kibirą iš už lanko. Kitoje aikštelėje Aytonas pridėjo plūdurį.

josina anderson šiaurės karolinos lengvoji atletika

Panašiai Paulius numetė tritaškį, o „Suns“ įpusėjus ketvirčiui pratęsė persvarą iki 28 taškų.

George'as numušė tritaškį kitoje pusėje, o Terence'as Mannas numetė dunksą į Reggie Jackson perdavimą.

Paulius atsakė atgal ir numetė tritaškį, o ketvirčiui liko apie dvi minutes.

Rungtynės baigėsi 130: 103, kai „Suns“ dominavo „Clippers“ ir iškovojo pergalę patekti į NBA finalą.

Ypatinga pergalė „Suns“ ir Chrisui Pauliui.

Kantrybė apibrėžia ir „Suns“, ir Chrisą Paulių. Kadangi abu ilgai laukė šios vienintelės svajonės, tai yra patekti į NBA finalą.

Prireikė beveik trijų dešimtmečių (tiksliau 28 metų), kol „Suns“ pateko į Vakarų konferencijos finalą ir pateko į NBA finalą.

Nors „Suns“ žvaigždei Chrisui Pauliui prireikė 16 metų (tai yra 16 sezonų) žaisti NBA finale.

Aš to noriu ne tik sau, bet ir visiems, esantiems toje rūbinėje, po žaidimo sakė Chrisas Paulas.

Be jokios abejonės, Paulius yra vienas geriausių versle ir savo geriausią pasirodymą parodė 6 konferencijos finalo rungtynėse.

Jis vadovavo „Suns“, pelnydamas aukščiausią tašką-41 tašką, 4 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus, neįtikėtinai šaudydamas 16 iš 24 (66,7 proc.) Ir realizavęs 0 kamuolių.

Be to, dabar jis yra ketvirtas žaidėjas, turintis 40 plius taškų be apyvartos konferencijos finalo rungtynėse nuo tada, kai apyvartos tapo oficialios (1977–1978 m.).

Taigi dabar jis prisijungia prie Michaelo Jordano, Shaqo ir Hakeemo.

Be Pauliaus, kiti žaidėjai taip pat padėjo jam pasiekti šią pergalę.

Devinas Bookeris pelnė 22 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jae Crowderis pelnė 19 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

Taip pat Deandre'as Aytonas pelnė 16 taškų ir atkovojo 17 kamuolių.

NBA pasaulis reaguoja į pirmąjį Pauliaus NBA finalą.

Puikus Chriso Paulo pasirodymas ir patekimas į NBA finalą pirmą kartą sukėlė šurmulį visoje NBA.

Su draugais ir NBA pasauliu sveikina jį.

„Suns“ trenerisMonty Williams pasakė apie Chrisą Pauląpatekti į finalą,Jis nori būti pergalės dalimi. Jis ištvėrė daug. Žinau, kad sužalojimai, atkrintamųjų varžovų skausmas, būdamas toks artimas kaip Hiustone, susižeidęs ir neturėdamas galimybės varžytis dėl titulo, jį sudegino.

Stepono kalvio žmonos nuotrauka

Jam prireikė 16 metų, sakė Jae Crowderis. Tai parodo, kaip sunku pasiekti šią akimirką.

Jis yra vienas geriausių taškų sargybinių, kada nors žaidusių šį žaidimą, ir tai yra faktas, sakė Devinas Bookeris. Ir visi tai žino.

Dabar „Suns“ NBA finale susidurs su Rytų konferencijos finalo nugalėtoju tarp Milvokio „Bucks“ ir Atlantos „Hawks“.