Stephas NBA rekordas ir stiprus „Warriors“ finišas suteikia pergalę prieš „Bucks“, Joelio Embido grąža suteikia „76er“ pergalę prieš „CelticsEmbid“

Kokį Filmą Pamatyti?

Stephenas Curry NBA rekordas ir stiprus šaudymas kartu su stipriu „Warriors“ finišu suteikia pergalę prieš „Bucks“ šį antradienį.

GSW nutraukė savo trijų pralaimėjimų seriją laimėdamas 122-121 prieš „Bucks“ Chase centre.

„Warriors“ pradėjo žaidimą su gerais rezultatais, atlikdami penkis iš pirmų šešių smūgių, tuo tarpu išsiverždami į priekį 18-5.

Visi penki „Warriors“ žaidėjai įmušė įvartį, norėdami išsiveržti į priekį, tačiau galiausiai Milvokis atsakė 10 taškų tiesiu smūgiu.

„Bucks“, nevaldydamas NBA MVP, Giannis Antetokounmpo atsiliko nuo karių, neleisdamas jiems per pirmąjį ketvirtį padaryti didesnių rezultatų.

Trečiajame kėlinyje jie netgi pirmavo ir ketvirtame kėlinyje dešimt taškų persvarą prieš „Warriors“.

Netrukus „Warriors“ ketvirtajame kėlinyje atliko rezultatą 14: 1 ir įveikė 10 taškų deficitą.

Antrame kėlinyje grįžti iš 12 taškų prieš puikią komandą, tai laikoma pragaro laimėjimu, sakė „Warriors“ vyriausiasis treneris Steve'as Kerras. Aš tikrai didžiuojuosi vaikinais, jie tikrai kovojo.

„Warriors“ sumažino 12 taškų deficitą ir sugrįžo laimėdamas „Bucks“.

„Bucks“ negalėjo sustabdyti Stepo Curry.

Stephenas Curry veikiau pradėjo lėtai, tačiau galų gale spartino tempą ir pelnė 30 iš 41 taško antrame kėlinyje.

Nepaisant to, kad iki galo neatsigavo po uodegos kaulo traumos, trečiajame kėlinyje jis nukrito 19 taškų ir iš viso finišavo surinkęs 41 tašką.

Curry į žaidimą žengė su geriausiu lygos žaidimu - 196 iki šiol atliko 3 ir realizavo 5 tritaškius bei peržengė per 200 tritaškių.

kiek metų yra Steponas kalvis

Stepas išsiveržia surinkęs 41 tašką, kad laimėtų „Bucks“

Stepas išsiveržia su 41 tašku, kad laimėtų „Bucks“ (šaltinis: twitter.com )

Maniau, kad jis tiesiog fenomenalus, - sakė „Warriors“ treneris Steve'as Kerras. Turiu omenyje, kad „Jrue Holiday“ yra vienas geriausių gynybos lygos gynėjų.

Ir aš maniau, kad Jrue visą naktį atliko puikų darbą su Stepu, tiesiog paspausdamas jį, panaudodamas jo jėgas ir fiziškumą.

Stepas vis tiek ten išeina ir gauna 41. Gana įspūdingas žaidimas. Nuostabu.

kiek žiedų turi klay thompsonas

Todėl pasiekė NBA rekordą - jis tapo vieninteliu žaidėju, kuris per aštuonis skirtingus sezonus surinko daugiau nei 200 tritaškių.

Ketvirtąjį kėlinį taip pat užėmė didelę vietą Kelly Oubre Jr. Jis atliko porą baudų metimų, kai žaidime liko 7,7 sekundės.

Vėliau „Warriors“ perėjo į gynybinį režimą, kad neleistų įmušti „Bucks“ ir sėkmingai iškovojo pirmąją pergalę per keturias rungtynes.

Oubre'as paskutiniame kėlinyje surinko 10 iš 19 taškų, įskaitant 6 atkovotus kamuolius ir rezultatyvų perdavimą.

Panašiai Kentas Bazemore'as atliko visus keturis savo 3 taškų bandymus ir finišavo surinkęs 18 taškų.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Jamesas Wisemanas atliko dvigubą dvigubą smūgį, surinkęs 13 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, įskaitant 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Jrue'as Holiday'as pirmavo „Bucks“ rezultatų suvestinėje, kai numetė 29 taškus, 3 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus.

Ir Khris Middleton pelnė 28 taškus, 2 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus. Bobby Portisas numetė 13 taškų ir 13 atkovotų kamuolių dvigubai dvigubai.

„Warriors“ dabar priims „Wizards“, o „Bucks“ penktadienį susitiks su Dalaso „Mavericks“.

Joelio Embido sugrįžimas suteikia „76ers“ persvarą.

Joelio Embido sugrįžimas suteikia antradienio vakarą Bostone Filadelfijos „76ers“ komandai pergalę 106–96 per „Celtics“.

Docas Riversas sakė, kad jo žvaigždė yra didelis žmogus Joelis embiidas turėjo jam keletą žodžių. Aš grįžau, Embiidas sakė „76ers“ treneriui. Aš pastebėjau, - atsakė Riversas.

Praleidęs 10 rungtynių su kaulo mėlyne, jis grįžo šeštadienį, kai komanda laimėjo Minesotos „Timberwolves“.

Tačiau jis sėdėjo sekmadienį, kai „76er“ pralaimėjo Memfio „Grizzlies“ klubui ir grįžo, kad pirmame kėlinyje prieš „Celtics“ surengtų įspūdingą 15 taškų pasirodymą.

Iš tiesų, Joelis embiidas sumažėjo 35 taškai „76ers“ komandai, kuri sugrąžino juos į lygiąsias su „Brooklyn Nets“ ir užėmė aukščiausią Rytų konferencijos vietą.

Aš nesu visas kelias ten, bet šis vakaras yra didelis žingsnis, sakė Embiidas.

Jis naudojasi kiekvienu smūgiu, apie „Embiid“ sėkmę patekus į liniją sakė „Celtics“ treneris Bradas Stevensas.

„Sixers“ dabar laimėjo septynis iš aštuonių pastarųjų susitikimų su „Celtics“.

Abi komandos žaidimo pradžioje žengė galva į priekį, o „76ers“ pirmąjį kėlinį baigė tik taškų skirtumu.

Bet galiausiai „76ers“ ėjo 22-3 bėgimu, padidindami savo pranašumą iki dviženklio skaičiaus virš „Celtics“. Antrame kėlinyje Filadelfija pirmavo rezultatu 21.

Tačiau Bostonas negalėjo grįžti į žaidimą ir galiausiai pralaimėjo „76ers“ klubui 106–96.

Joelis embiidas „Sixers“ rinko 35 taškus, įskaitant 6 atkovotus kamuolius ir rezultatyvų perdavimą. Panašiai Danny Greenas pridėjo 17 taškų.

Joelis Embidas vedė kaltinimą dėl pergalės prieš „Celtics“.

Joelis Embidas vedė kaltinimą dėl pergalės prieš „Celtics“. (šaltinis: bleacherreport.com )

Taip pat Benas Simmonsas surinko 12 taškų, Tobiasas Harrisas ir Furkanas Korkmazas iškrito 10 taškų.

Jaysonas Tatumas pirmavo Bostono komandai su 20 taškų ir iš toli smūgiavo tik 7 iš 17 ir 3 iš 10.

Jaylenas Brownas sumažino 17 taškų, taip pat Kemba Walkeris ir Marcusas Smartas - 14 taškų.

Bostonas praleido Evaną Fournierį, nes jie negalėjo gauti trečiosios pergalės iš eilės.

Tiesą sakant, dėl sveikatos ir saugos protokolų Evanas nedalyvaus likusioje savaitės dalyje.

Su pergale 76er sėdi aukščiausioje vietoje su „Nets“ 36-16 ir šeštadienį susikaus su Naujojo Orleano „Pelicans“.