Stephenas Curry: Nuo abejonių iki čempiono „Warriors“ užėmė 8-ąją vietą

Kokį Filmą Pamatyti?

Stephenas Curry ką tik iškovojo šio 2020-21 sezono taškų titulą ir paskutinėse šio reguliaraus NBA sezono rungtynėse pelnė 46 taškus.

„Golden State Warriors“ finalo rungtynėse susitiko su Memfio „Grizzlies“ komanda, iškovojusi aštuntąją vietą.

Su puikiais rezultatais iš buvusio dukart MVP Stephenas Curry , GSW nugalėjo Memfį 113-101.

Pergalė užsitikrino aštuntą „Warriors“ turnyrą, kuris dabar susitiks su septintąja dar neaiškia vieta.

Norėdami patekti ten, kur dabar yra Stepas ir Warriors.

Tai nebuvo lengvas darbas, atsižvelgiant į visus pokyčius, susijusius su daugybe jaunų žaidėjų, traumomis, skirtingomis rotacijomis ir sudėtimis.

Pastarieji penkeri metai buvo „Warriors“ pasivažinėjimas kalneliais, nes iš geriausių komandų per trumpą laiką tapo viena blogiausių.

Jie pateko į 2018-19 sezono finalą, kur dėl traumų pralaimėjo Keviną Durantą ir Klayą Thompsoną.

Durantas pasirašė sutartį su „Brooklyn Nets“ ir Klay, praleidžiančiais dvejus metus reabilitacijai.

„Warriors“ visą 2019–2020 metų sezoną kovojo su jaunais naujais žaidėjais, pasikartojančiomis Stepho traumomis, o vien Draymondas negalėjo pernešti komandos ir galiausiai „Warriors“ sezonas baigėsi blogiausiu lygos rezultatu 15-50.

2020–21 metų sezonas nebuvo kitoks.

Sezoną pradedant dviem pralaimėjimais iš eilės. Daugelį sezonų ne daugiau kaip dvi pergalės iš eilės.

Tačiau keturi tiesūs pralaimėjimai daug kartų. Visa tai daugeliui sukėlė abejonių, ar „Golden State Warriors“ gali užkirsti kelią net ir atkrintamosioms, jau nekalbant apie atkrintamąsias.

Jie net pralaimėjo turėdami 40 taškų deficitą - blogiausią kartą franšizėje, kuris taip pat davė daug abejonių.

patriotai dorsett, susiję su tony dorsett

Be to, daugelis abejojo Stephenas Curry Sugebėjimas perkelti „Golden State Warriors“ komandą nauju sąrašu ir nuolatiniais pokyčiais.

Stephenas Curry nuo savo krepšininko karjeros pradžios abejojo, ar tai būtų vidurinėje mokykloje, ar NBA.

Bet įrodė, kad visi neteisūs dėl savo neįtikėtinų šaudymo sugebėjimų, kurie dabar netgi pakeitė krepšinio rungtynes.

Tas, kuris sukūrė daugybę rekordų ir daugelį jų sumušė, tris kartus laimėjo NBA čempionus ir du kartus iš eilės laimėjo MVP, vienu balsu.

Jis vėl suabejojo. Daugelis manė, kad šie metai yra tie metai, kai Stephenas Curry buvo atidengtas.

Bet Stephas vėl įrodė, kad visi abejojantys klysta dėl beprotiškų šaudymo sugebėjimų.

Kelyje jis net sumušė rekordus, keletą jų padarė ir galiausiai iškovojo šio sezono taškų titulą įveikęs Bradley Bealą iš Vašingtono „Wizards“.

Jis užsitikrino savo taškų titulą pirmame šios dienos žaidimo prieš Memfio „Grizzlies“ ketvirtį ir taip pat padėjo „Warriors“ pelnyti 8-ąją vietą Vakarų konferencijoje.

Memfio startas geras pirmajame kėlinyje.

Dillonas Brooksas vairuoja Andrew Wigginsą, mėtydamas pradinį pirmąjį ketvirtį.

Draymondo Greeno skiltis Wigginsui suteikia „Warriors“ pirmąjį kibirą.

Kevono Looney dunkas atnešė žaidimą 5-2, kai liko žaisti maždaug 10 minučių.

Netrukus Memfis užima 6 taškus, norėdamas pirmauti prieš „Warriors“ ir 8:34.

Tada Ja Morantas atsakė atgal po Greeno kibiru.

Vėliau sekė Jareno Jacksono jaunesniojo tritaškis, kuris suteikė 9 taškų persvarą „Grizzlies“ komandai.

Pirmasis kėlinys nebuvo geras „Warriors“, nes „Grizzlies“ atsakė į kiekvieną „Warriors“ kibirą.

Įpusėjus pirmajam kėliniui atrodė, kad „Warriors“ pagaliau surado ritmą su Greeno kibiru ir Juano Toscano-Andersono tritaškiu iškart po to.

Tačiau „Grizzlies“ vėl rado kelią atgal į kibirus.

Kėliniui likus 4:19, žaidimas buvo lygus 21-15, o Greenas jį užmušė „Warriors“.

Jonas Valančiūnas atvirkštiniu šuolininku kibirą atidavė „Grizzlies“ komandai.

Tada Stephenas Curry nuvažiavo tiesiai prie ratlankio kitame gale ir padėjo jį Warriors.

Jis vėl numetė megztinį į kitą valdymą, priartindamas žaidimą per du taškus, o kėlinyje liko trys su puse.

Tada Morantas atsakė iškart atgal, į kurį Curry atsakė atsitraukiančiu tritaškiu atnešdamas rezultatą 25–24.

Šis smūgis pasiekė 2020–21 metų NBA taškų titulą Stephenas Curry ir Kariai.

Tada Stepas blokavo Valančiūną, laikydamas „Warriors“ per vieną tašką.

Jordanas Poole'as pelnė Looney perdavimo šuolininką likus žaisti mažiau nei minutę.

Stepas pelnė dėjimą, kad „Warriors“ būtų pirmaujantis naktį ir ketvirtį užbaigęs taškiniu persvara.

„Warriors“ pirmauja antrame kėlinyje.

Jie įžengė į ketvirtį baigdami pirmuosius 30-29.

Antrojo kėlinio pirmąjį kibirą Memfiui pelnė De ’Anthony Meltonas.

Jie „Warriors“ atsiliko keturiais taškais, kai liko žaisti aštuoni su puse.

Jordanas Poole'as Kevonui Looney'iui už dunką pratęsė „Warrior“ persvarą šešiais taškais.

Tuomet Poole'as pelnė atkovotą tritaškį, kad „Warriors“ pirmą kartą šiame žaidime įgytų devynių taškų persvarą.

Šis smūgis sušvelnino „Warriors“, įskaitant Stepheną.

Tuomet Kyle'as Andersonas įmušė Memfio šuolininką, o Poole atsakė iškart su šuolininku.

Tačiau „Grizzlies“ netrukus pasiekė tris taškus ir likus maždaug penkioms minutėms iki kėlinio.

Tada jie iškart po to sumažino rezultatą iki vieno taško.

Tada Stephas pelnė dėjimą atgal.

Tada Andrew Wigginsas pataikė tritaškį.

Jie ėjo pirmyn ir atgal, pelnydami kaušus su „Warriors“ penkiais taškais priekyje, o kėlinyje liko maždaug dvi minutės.

„Warriors“ vėl užėmė 9 taškus ir pirmavo likus kėliniui 1:13.

Antrasis kėlinys baigėsi 49-55, kai „Warriors“ pasinaudojo 6 taškų pranašumu.

„Warriors“ dominuoja trečioje vietoje.

Kėlinį tritaškiu atidarė Andrew Wigginsas.

Tada Stephas sugavo atkovotą kamuolį dėl praleisto dėjimo ir numetė tritaškį į kitą galą.

Tai suteikė „Warriors“ 11 taškų persvarą.

Memfis pataikė į užkulisius ir pradėjo 7: 0, kol Andrew metė tritaškį dėl Looney perdavimo.

Tada Curry pataikė trečią žingsnį ir kėlinyje liko 58:63, likus 7:39.

Jis iškart po to pataikė dar vieną tritaškį iš Greeno perdavimo.

Po to Morantas pataikė į kibirą, o Stepas atsakė tiesiai atgal plūduriuodamas.

Curry padarė pražangą ir numetė dėjimą, suteikdamas „Warriors“ 16 taškų persvarą likus 4:44 ketvirtį.

Memfis sumažino persvarą iki 13 taškų, tačiau netrukus Curry numetė kibirą iš už lanko ir suteikė „Warriors“ 15 taškų persvarą.

Kėlinys baigėsi 69-86, kai Poole pataikė tritaškį iš kampo.

Memfis beveik sugrįžta.

Memfis ketvirtąjį kėlinį pradėjo nuo Brooks'o megztinio ir dėjimo kitame žaidime.

Tada Stephas pataiko tritaškį, tačiau Brooksas padaro pražangą ir numeta dėjimą, išlygindamas rezultatą 91-91, o kėlinyje liko 6:32.

Tada Brooksas prasižengė prieš Greeną, kuris suteikė „Warriors“ komandai du taškus.

Valančiūno kibiras iškart po to vėl išlygino žaidimą.

Memfis pirmąjį pirmavo po dviejų kėlinių, likus 4:31 val.

Bet Poole'as pataiko tritaškį Stepo perdavime, o „Warriors“ pirmauja iškart.

Tada Wigginsas dunkso Stepho tritaškį, atnešdamas rezultatą 97-100 likus 3:20.

Šį kartą Stephas pataiko tritaškį, pratęsdamas persvarą iki šešių taškų.

Po to jis pataiko dar vieną tritaškį iškart po to ir dar kartą suteikdamas „Warriors“ 12 taškų persvarą, kai liko žaisti tik pusantros minutės.

Morantas paguodamas tritaškį pataiko likus 9,7 sekundės.

koks ūgis yra tenisininkas isneris

Žaidimas baigėsi tuo, kad „Warriors“ nugalėjo „Grizzlies“ klubus 113-101 ir užėmė aštuntąją vietą.

Stephenas nuo abejojančio iki tituluoto čempiono.

Sezono pradžioje daugelis manė, kad „Warriors“ yra pasmerkti ir jie negalės patekti į atkrintamąsias varžybas.

Jie netgi suabejojo ​​Stepo palikimu, tačiau praėjusį mėnesį Warriors ir Steph daro puikų darbą, kurio niekas negalėjo įsivaizduoti.

Jie nugalėjo abiejų konferencijų geriausias vietas užėmusias komandas, iškovojo žaidimo vietą, sumušė rekordus, padarė rekordus.

Visa tai dėl vieno daugelio abejojančio žaidėjo Stepheno Curry.

Jis nesustabdomas.

Šį sezoną jis dega ir net geriau nei bet kuris kitas sezonas.

Galų gale šį vakarą jis ne tik pasirodė pergalingas prieš Memfį, bet ir užsitikrino šio sezono rezultatyvumo titulą per pirmąjį žaidimo ketvirtį.

Curry tampa 19 žaidėju NBA istorijoje, laimėjusiu daugybę taškų

Stephas tapo antruoju žaidėju, pelniusiu taškų titulą po 33 metų amžiaus iškart už Michaelo B. Jordano 1998 m.

Jis taip pat numetė nuostabų rezultatą paskutinėse šio sezono rungtynėse.

Stepas naktį baigė surinkęs 46 taškus, atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus kartu su 9 tritaškiais.

Keturi iš šių trečiojo kėlinio tritaškių ir trys tritaškiai iš eilės paskutinėmis keliomis ketvirtojo minutėmis užtikrino „Warriors“ pergalę.

Jis šaukė „Chase Center“ miniai ir pakėlė marškinėlius, pataikęs tris iš eilės tritaškius, atlikdamas Barono Daviso šventę.

„Warriors“ gerbėjas Chase centre netgi sušuko MVP skanduotę dėl paskutinių Stepho baudų metimų.

Nors šį sezoną dar reikia nueiti ilgą kelią, tačiau jis nusipelnė kiekvienos šventės ir giria už visą sunkų darbą, kurį atliko.

Pagrindiniai startuoliai atliko puikų darbą.

Be Stepheno, visi kiti šį vakarą kariai nusipelnė šventės už savo vaidmenį pergalėje.

Šiame žaidime dalyvavo tik aštuoni geriausi „Warriors“ žaidėjai, kurie maitino ilgiausią pergalių seriją šiame sezone.

Pradedantieji taip pat atliko puikų darbą padėdami Steponui.

Tarp jų Andrew Wigginsas sumažino 21 tašką ir atkovojo 10 kamuolių dvigubai dvigubai.

„Warriors“ žvaigždės gynėjas Draymondas Greenas numetė 14 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Jo protingas žaidimas priviliojo Brooksą padaryti šeštą pražangą, sukėlusią jo išstūmimą, ir tai suteikė Curry 3-ą nugarą atgal.

Draymondas išjungė tą vandenį naudodamas savo intelekto koeficientą, sakė Juanas Toscano-Andersonas. Nusižengti pražangą yra protingas žaidimas.

Be šio protingo žaidimo, Draymondo ir Stepho kombinacija buvo per daug tvarkoma „Grizzlies“.

Visa tai kyla iš ilgos jų istorijos kartu.

Aš ir Draymondas, mes buvome šalia kurį laiką ir matėme šiek tiek visko, sakė Curry. Kantrybė ir užsispyrimas per sezoną su daugybe naujų veidų, daug jaunų vaikinų, daug traumų, daug skirtingų rotacijų, skirtingų sudėčių. Didžiuojuosi tuo, kad vadovavome šiam mokesčiui ir nustatėme krepšinio laimėjimo standartą.

„Warriors“ tobulėja dar labiau.

Tuo tarpu Jordanas Poole'as pirmavo „Warriors“ suole su 15 taškų, 3 atkovotais kamuoliais ir rezultatyviu perdavimu.

Be jų, kiti „Warriors“ taip pat žaidė gerai ir pastarosiose rungtynėse dar labiau tobulėja.

Pajutome, kaip porą mėnesių mūsų komanda tobulėja ir buriasi, sakė Kerr. Žinojome, kad tvarkaraštis pradėjo kisti mūsų naudai.

Kerras pridūrė: „Mes turėjome tikrai sunkių atkarpų, kaip kad visi daro kiekvienais metais, bet mes tiesiog pajutome, kad jei galėtume pakibti ten, kad šie paskutiniai 20 žaidimų mums bus galimybė iš tikrųjų pasistumti.

„Warriors“ šį reguliarųjį sezoną baigė 39-33 ir „play-in“ turnyre užsitikrino 8 vietas.

Jie trečiadienį susidurs su 7 vietas užėmusiais „LA Lakers“, kurie šiandien trečiadienį nugalėjo „Pelicans“, pradėdami savo kelionę pirmajame NBA „play-in“ turnyre.

Memfio taškai šiandien.

Kita vertus, Memfis, kuris pirmą kartą susiduria su Stephenu per pastaruosius dvejus metus, sunkiai išmoko šios dienos žaidimą.

Nepaisant pralaimėjimo, „Grizzlies“ patenka į „play-in“ turnyrą kaip 9-oji vieta ir trečiadienį „FedExForum“ priims 10-ą vietą užimančią San Antonijaus „Spurs“ komandą.

Bet kad patektų į atkrintamąsias varžybas, Memfis turi laimėti „back-to-back“ eliminavimo rungtynes. Jei jie įveiks „Spurs“, antrosios rungtynės bus išvykos ​​prieš „Warriors“ arba 7-ąją vietą užėmusias „Lakers“.

„Grizzlies“ padarė viską, kas jų rankose, kad nugalėtų „Warriors“ padedant puikiam šaudymui iš ir Jono Valančiūno Dillono Brookso.

Brooksas vienu metu beveik vienas pats sugrąžino „Grizzlies“ iš 17 taškų trečiojo ketvirčio deficito. Jis išlygino rezultatą 91-oje - vairavimo dėjimu ir baudos metimu.

Bet jis nuėjo prie suolo po 20 sekundžių pasiėmęs šeštąją pražangą.

Todėl naktį baigė surinkęs 18 taškų, 2 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Jonas Valančiūnas vedė Memfį, pelnydamas 29 taškus ir atkovodamas 16 kamuolių „double-double“.

Ja Morantas pelnė 16 taškų, 9 rezultatyvius perdavimus ir 3 atkovotus kamuolius.

Jarenas Jacksonas jaunesnysis numetė 14 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kyle'as Andersonas numetė 10 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.