„Suns“ nugalėjo „Clippers“ paskutinėmis žaidimo sekundėmis

„Phoenix Suns“ ir „LA Clippers“ varžėsi dėl Vakarų konferencijos finalo 2 žaidimo.

Nors „Suns“ siekė dar vienos pergalės, „Clippers“ siekė išlyginti seriją pergale.

Tiesą sakant, „Clippers“ buvo taip arti laimėjimo ir laimėjo seriją, tačiau visos žlugo paskutinėmis sekundėmis.

DeAndre'as Aytonas paskutinėmis sekundėmis sugalvojo „Suns“ žaidimo nugalėtoją, kuris išvedė „Suns“ į priekį.

Galiausiai „Suns“ nugalėjo „Clippers“ komandą 104: 103 ir antradienį 7: 0 finalo serijoje pirmavo 2: 0.

„Suns“ vadovavo Cameronas Payne'as, po jo - Deandre'as Aytonas ir Devinas Bookeris.

Kita vertus, Paulas George'as vadovavo „Clippers“, o po jo - Reggie Jackson.

„Suns“ į teismą pateko be Chriso Paulo, o „Clippers“ buvo be Kawhi Leonardo.

Tai buvo labai konkurencingas judviejų žaidimas, nes nė viena iš komandų ilgai nedominavo su daugiau taškų.

Tačiau „Suns“ sugebėjo laimėti paskutinėmis sekundėmis.

Pirmajame kėlinyje pirmavo „Suns“.

Pirmąjį kėlinį Marcusas Morrisas vyresnysis pradėjo atidėdamas savo praleistą šuolininką.

Ivica Zubacas išmetė dėjimą po Morriso praleidimo, ir „Clippers“ keliomis minutėmis išvedė 6: 0 į priekį prieš „Suns“.

Vėliau Deandre'as Aytonas atsakė pateikdamas „Suns“ maketą.

Jie kėlinyje liko 8-4, likus 8:19, o „Clippers“ - 4 taškų persvaroje.

Cameronas Payne'as atliko atvirkštinį dėjimą, o Aytonas numetė plūduriuojantį žaidimą ir išlygino rezultatą 8-8.

kiek vertas Davidas Ortizas

Payne'as nuvertė tritaškį ir „Suns“ pirmą kartą perėmė lyderio poziciją.

Terence'as Mannas numušė nuleistą džemperį, o Jae Crowderis sugalvojo Deandre'ui Aytonui, kuris jį nuvertė namo.

Jie visi vėl buvo susieti 15-15, o kėlinyje liko 3:25.

Kai Aytonas po Bookerio praleidimo sugriebė atšokusį kamuolį ir numetė kibirą.

Paulas George'as atsakė atgal su dėjimu ir dar vienu „Fadeaway“ šuolininku ant kito žaidėjo.

Payne'as važiavo tiesiai į ratlankį, numetęs šuolininką, o kėlinyje liko 1,9 sekundės.

Kėlinys baigėsi 25-22, „Suns“ pirmavo antrame kėlinyje.

Antrame kėlinyje „Clippers“ sumažino persvarą.

Antrą ketvirtį Payne'as pradėjo dėjimu. Vėliau Dario Saricas pasiūlė dunką kitame žaidime.

Jie buvo 25-29, o kėlinyje liko 8:46, kai Payne'as užstojo Demarcusą Cousinsą.

Tačiau „Clippers“ atsiėmė kamuolį, o Radžonas Rondo numetė tritaškį.

Devinas Bookeris numetė tritaškį, o Terence'as Mannas atsakė tritaškiu George'o perdavime.

Cameronas Johnsonas sugalvojo užmušti kablį, o Rondo atsakė tritaškiu.

Paulas George'as numetė megztinį, kai „Suns“ užima 3 taškų persvarą.

į kokį koledžą pateko jaredas goffas

Vėliau Payne'as sugalvojo plūduriuojantį kitą galą. Reggie Jackson atsakė atgal šuoliu.

Payne'as numušė tritaškį, o kėlinyje liko 46–40, o likus keturioms minutėms liko mažiau nei keturios minutės.

Patrickas Beverly užblokavo Deviną Bookerį ir po to nuvertė kitoje pusėje esantį tritaškį.

Bookeris numetė megztinį, o Marcusas taip pat atsakė su džemperiu.

Kėlinys baigėsi rezultatu 48-47, kai tašku pirmavo „Suns“.

Trečiajame kėlinyje „Suns“ toliau pirmavo.

Toliau Paulas George'as nuvertė šuolininką, o „Clippers“ per minutę į ketvirtį pirmavo dviejų taškų persvara.

Bookeris metė šuolį ir išlygino rezultatą. Vėliau „Suns“ pirmavo.

George'as rado Zubacą viduje, kad būtų galima užmušti, o „Clippers“ išlygino žaidimą.

Payne'as sugalvojo išdėstymą, suteikdamas „Suns“ penkių taškų persvarą.

Jiems buvo 59-65, o kėlinyje liko šiek tiek daugiau nei penkios minutės, kai Aytonas numetė dumblą ant Bookerio perdavimo.

Jacksonas atsakė tritaškiu, todėl „Clippers“ sumažino persvarą iki penkių taškų.

Bookeris susižeidė po to, kai Beverly jį pažeidė ir sukėlė kraują.

Jiems liko 69–73, o žaisti su „Suns“ priešakyje liko mažiau nei minutė.

George'as numetė megztinį ir kėlinys baigėsi 71-75, o „Suns“ perėmė keturių taškų persvarą į ketvirtąjį kėlinį.

„Suns“ iškovojo pergalę paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis.

Jie per minutę žaidė 74–77, kai Payne'as numetė plūduriuojantį žaidėją.

Rondo metė dėjimą ir padėjo Zubacui gauti vieną ranką. Jacksonas numušė tritaškį kitoje aikštėje.

Payne'as atsakė atgal dėjimu, o Luke'as Kennardas sugalvojo tritaškį kitoje pusėje.

Tada Beverly pridėjo tritaškį ir sumažino pranašumą iki trijų taškų, kai Mikalas Bridgesas vėliau tritaškį nuvertė.

Jie buvo 93-96, o kėlinyje liko 2:20, nes Aytonas metė kablį.

Zubacas atsakė atgal su šuolio kabliu kitoje pusėje. Payne'as sugalvojo dėti.

Jie buvo 95-100, o kėlinyje liko 1:23, nes Zubacas vėliau blokavo Payne'ą.

George'as metė dėjimą, o „Clippers“ pirmavo taške, o Bookeris atsakė atgal su džemperiu.

Vėlgi Džordžas numetė megztinį iš kitos pusės.

Jae Crowderis pateko į aikštę ir jis pasiūlė alėją Aytonui už dunką, kuris paskutinėmis sekundėmis suteikė „Suns“ taškų persvarą.

Todėl „Suns“ iškovojo pergalę ir 2-0 serijoje pirmavo prieš „Suns“.

Rezultatų suvestinė:

„Suns“ lyderis buvo Cameronas Payne'as, pelnęs NBA atkrintamųjų varžybose 29 taškus ir surinkęs 9 rezultatyvius perdavimus. Jis taip pat atliko 2 blokus ir 2 perimtus gynybinius galus.

Nors Deandre'as Aytonas sugalvojo surinkti 24 taškus ir 14 atkovotų kamuolių dvigubai dvigubai.

Aš tiesiog pasitikiu savo komandos draugais ir savo treneriais. Jae metė puikų perdavimą, Deandre Ayton po žaidimo savo žaidimo nugalėtojui.

Devinas Bookeris numetė 20 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Cameronas Johnsonas ir Dario Saricas taip pat prisidėjo po 11 taškų ir 3 atkovotus kamuolius. Saricas taip pat pridėjo 2 asestus.

kiek uždirba sąskaitos plaktukas

Aš tikrai didžiuojuosi šia komanda. Esu tikrai dėkinga, kad esu jo dalis. Tai kažkas ypatingo, sakė Cameronas Johnsonas.

Kita vertus, „Clippers“ vedė Paulas George'as, numetęs 26 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Nors Reggie Jackson sugalvojo 19 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Ivica Zubacas pelnė 14 taškų ir atkovojo 11 kamuolių dvigubai.

Luke'as Kennardas numetė 10 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Visi „Clippers“ žaidėjai sugebėjo pelnyti įvartį.

„Suns“ ir „Clippers“ ketvirtadienį dar kartą susitiks dėl 3-ojo žaidimo.

Didelis klausimas būtų toks: ar „Clippers“ gali sugrįžti taip, kaip jų ankstesnė atkrintamųjų varžybų serija? O gal „Suns“ vėl laimės „Clippers“?