JAV komandos pralaimėjimų serija tęsiasi ... ..

Kokį Filmą Pamatyti?

JAV vyrų krepšinio rinktinės NBA žaidėjai buvo pasirengę artėjančioms Tokijo olimpiadoms, dalyvavo treniruotėse ir parodų žaidimuose.

Antrosios parodos žaidimo, vykusio Las Vegase, rungtynės JAV komandai pasirodė Australijos „Boomers“.

Pralaimėjusi pirmąsias rungtynes ​​prieš Nigerijos krepšinio rinktinę, JAV komanda siekė laimėti Australijos „Boomers“.

Vis dėlto JAV rinktinė vėl visiems labai nustebino.

Australijos komanda Las Vegase įveikė „USA“ komandą 91–83, sukrėtusi NBA žvaigždes ir suteikdama antrą pralaimėjimą.

Dėl pergalės Patty Millsas vedė Australijos komandą, paskui Joe Inglesą ir Matisse'ą Thybulle'ą.

Nors Damianas Lillardas vadovavo JAV komandai, po jo sekė Kevinas Durantas.

JAV komanda pradėjo stipriai, tačiau nesugebėjo išlaikyti pagreitio ir galiausiai pralaimėjo Australijos komandai.

Pirmasis ketvirtis eina „Team USA“.

Pirmąjį kėlinį pradėjo Patty Millsas, atsisakęs Australijos komandos. Damianas greitai atsakė atgal, numušdamas tritaškį kitame gale.

Bradley'is Bealas sugalvojo išdėstyti dar vieną kibirą JAV komandai.

Joe Inglesas nukovė tritaškį ir išlygino rezultatą 5-5. Vėliau jis pridėjo dar vieną tritaškį ir taip pirmavo Australijos komandai.

Kevinas Durantas numetė megztinį, o Matthew Dellavedova sugalvojo blokuoti Damianą Lillardą kitos komandos JAV rankose.

Ir Inglesas permušė tritaškį dėl Dellavedovos perdavimo.

Galiausiai Millsas numušė tritaškį ir pridėjo dar vieną kaušą Australijos komandai.

Lillardas atsakė atgal ir numušė tritaškį kitoje pusėje.

Jockas Landale'as atsisakė dėjimų, likus 12:13, likus 4:37, likus ketvirčiui.

Vėliau Jeremy Grantas kitame gale sugalvojo tritaškį. Tuo smūgiu JAV komanda išlygino žaidimą.

Bamas Adebayo pridėjo dar vieną kibirą, uždirbdamas šuolininku kitą turtą.

Millsas atsakė dėjimu ir vėl išlygino žaidimą.

Millsas vadovavo komandai Australija. (šaltinis: „twitter“ )

JAV rinktinė pagaliau pralaužia kibirus.

Taigi, JAV komanda pirmauja 7 taškų persvara, o žaisti pirmame kėlinyje liko mažiau nei dvi minutės.

Kelvinas Johnsonas numušė tritaškį, o Christopheris Gouldingas atsakė atgal ir tritaškį.

Galų gale kėlinys baigiasi 27–24 su „Team USA“ priešakyje.

Antrame kėlinyje dominuoja „USA“ komanda.

Maždaug tris minutes po kėlinio jie buvo 29–24 m., Kai Patty Mills sugalvojo dėti, nepaisant to, kad Dariusas Garlandas jį saugojo.

Vėliau Kelvinas Johnsonas sugalvojo megztinį, o Millsas važiavo prie ratlankio gulėti, tačiau nepataikė į šūvį, tada Duopas Reathas praleido praleidęs kamuolį ir pelnė kibirą.

kiek metų yra Steponas kalvis

Tada Bradley Bealas sugalvojo dunką kitame gale. Jaysonas Tatumas pridėjo kibirą ir numetė kitą planą.

Thybulle nuvertė tritaškį ir sumažino persvarą iki keturių taškų.

kodėl Haroldas Reinoldsas buvo atleistas iš espn

Galų gale Durantas nuvertė tolimą šuolininką per Thybulle ir išplėtė persvarą iki 8 taškų, likus žaisti maždaug dvi minutes kėlinyje.

Jie buvo 43-35, o kėlinyje liko maždaug 36 sekundės, kai Lillardas nuvertė tritaškį.

Tada Millsas paskutinėmis kėlinio sekundėmis permetė ilgąjį „Fadeaway“ šuolininką virš Draymondo Greeno.

Taigi kėlinys baigėsi 46-37, JAV komandai užėmus 10 taškų persvarą.

Australijos komanda sugrįžta trečiajame kėlinyje.

Trečiąjį kėlinį pradėjo Jockas Landale'as, nuvertęs kablio smūgį ant Thybulle'o perdavimo.

Durantas atsakė ir numetė tritaškį iš aikštės kampo.

Thybulle sugalvojo pavogti ir permušė dugną. Inglesas pridėjo dėjimą kitam turtui.

Durantas maždaug įpusėjus ketvirčiui numušė tritaškį ir JAV komandos 7 taškų persvarą.

Vėliau Thybulle nuvertė tritaškį, o Lillardas atsakė atgal ir numušė tritaškį kitame gale.

Lillardas pridėjo dar vieną tritaškį kitame valdyme. Millas rado Thybulle po ratlankiu, kad kitame gale būtų dunkas.

Christopheris numušė tritaškį, sumažindamas persvarą iki tritaškio.

Vėliau Jaysonas Tatumas dėjo mušant laikrodžio garsinį signalą.

Reathas numušė tritaškį ir išlygino žaidimą likus maždaug dviem minutėms iki žaisti ketvirtį.

Tatumas numetė džemperį. Bet žaidimas vėl buvo lygus 64-64, kai Gouldingas nuvertė žingsnį atgal.

Gouldingas pridėjo dar vieną kibirą ir nuvertė tritaškį prie skambučio.

Taigi kėlinys baigėsi 69-64, o Australijos komanda pagaliau išsiveržė į priekį.

Australijos komanda pribloškia JAV komandą.

Inglesas rado Reathą po plūduriuojančio ratlankio, pratęsdamas Australijos komandos pranašumą.

Bealas sugalvojo megztinį kitame gale. Vėliau jis pridėjo dar vieną kibirą, užmetęs atvirkštinį planą kitam turtui.

Zachas Lavine'as numušė tritaškį ir sumažino persvarą iki 2 taškų.

Thybulledas blokavo Duranto smūgį. Tada Durantas nuvertė tritaškį dėl Greeno perdavimo kitame gale.

Atsakė Millsas, įpusėjęs kėlinį, nuvertęs tritaškį.

Durantas taip pat atsakė iškart su kibiru iš už tritaškio linijos. Galų gale rezultatas buvo lygus 80-80, o kėlinyje liko 4:44.

Draymondas pasiūlė bloką, o Tatumas - pereinamąjį planą, suteikdamas pirmaujančią komandą JAV.

Žaidimas vėl buvo lygus, bet galiausiai Millsas pateikė planą ir pirmavo prieš JAV komandą.

Thybulledas nuvertė Millo perdavimą. Millsas pridėjo kibirą ir numetė kitą planą.

Draymondas sugalvojo dar vieną Millso smūgio bloką. Nepaisant daugybės JAV komandos bandymų įmušti, jie negalėjo tinkamai mušti.

Dellavedova smūgiavo kamuolį Inglesui už dunką paskutinėmis žaidimo sekundėmis.

Taigi, JAV komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Maniau, kad šį vakarą mums pasveiko, sakė „Team USA“ treneris Greggas Popovičius, tęsdamas savo poziciją pabrėždamas procesą dėl rezultatų. Po trumpo laiko kartu reikia aptarti daug dalykų.

Svarbiausi balai.

San Antonijaus „Spurs“ saugas Patty Millsas pirmavo Australijoje laimėdamas 91-83, surinkęs 22 taškus ir atlikęs keturis rezultatyvius perdavimus.

Jutos „Jazz“ puolėjas Joe Inglesas skyrė 17 taškų.

Mes žengėme į šį žaidimą tikėdamiesi pergalės, sakė Joe Inglesas iš Jutos „Jazz“. Nepagarba jiems, jie yra pragariška komanda. Akivaizdu, kad vaikinus, kuriuos jie įtraukė į savo sąrašą, ir Popą, stovintį ten, visada malonu pamatyti, bet mes čia atėjome tikėdamiesi laimėti žaidimą ir tai, ką mes padarėme .

Filadelfijos „76ers“ saugas Matisse'as Thybulle'as atliko 12 taškų, tris rezultatyvius perdavimus, tris perimtus kamuolius, du atkovotus kamuolius ir du blokus.

Kita vertus, NBA visų žvaigždžių žaidėjai Damianas Lillardas ir Kevinas Durantas kartu žaidė 39-iems.

JAV komandai pirmaujant Portlando „Trail Blazers“ žvaigždei Lillardui, pelniusiam 22 taškus.

Lillard vadovavo JAV komandai (šaltinis: „twitter“ )

kokia yra Jeffo Gordono grynoji vertė

Šios komandos yra patyrusios ir daug laiko praleido kartu, sakė Lillardas. Mes vis dar dirbame, kad taptume komanda.

Kai kurie vaikinai turi atgauti kojas ir ritmą, sakė Popovičius. Mes laikomės proceso.

Jis yra kitoks. Dabar jūs išeinate ten, o visas starto penketas yra NBA žaidėjai, kurie yra rotacijoje, sakė Lillardas. Tai taip pat ne pirmas kartas, kai matau „Team USA“ testą.

Nors „Brooklyn Nets“ žvaigždė Kevinas Durantas prisidėjo 17 taškų.

O Vašingtono „Wizards“ žvaigždė Bradley Bealas finišavo surinkęs 12 taškų.