JAV komanda prieš olimpines žaidynes iškovojo paskutinę pergalę prieš Ispanijos komandą

Kokį Filmą Pamatyti?

Artėjant olimpinėms žaidynėms JAV vyrų krepšinio rinktinė baigia pasirengimą paskutiniuoju parodos žaidimu.

Dėl paskutinio parodos žaidimo JAV komanda sekmadienį varžėsi su Ispanijos komanda.

Pralaimėjusi pirmuosius du parodos žaidimų žaidimus, JAV komanda pagaliau užbaigė parodos žaidimą laiminga nugalėtoja pergalėmis.

JAV komanda paskutinėse rungtynėse nugalėjo Argentinos komandą.

Dabar JAV komanda laimėjo prieš Ispanijos komandą 83-76 prieš komandai vykstant į Tokiją olimpinėms žaidynėms.

Damianas Lillardas vadovavo komandai JAV. Po jų sekė Kevinas Durantas, Keldonas Johnsonas ir Zachas Lavine'as, kuris taip pat pasižymėjo dviguba figūra.

Kita vertus, Ricky Rubio vadovavo Ispanijos komandai, surinkęs aukščiausių taškų. Po jų sekė Willy Hernangomezas ir Marcas Gasolis, kurie kartu su Ricky pelnė įvartį dvigubomis figūromis.

Ispanijos komanda žaidimą pradėjo stipriai, pirmajame kėlinyje pirmavo, tačiau JAV komanda sugrįžo ir laimėjo žaidimą pabaigoje.

Pirmasis kėlinys eina Ispanijos komandai

Jaysonas Tatumas atliko pirmojo kėlinio pirmąjį šūvį, numetęs tolimą šuolininką.

Ispanijos komanda atsakė atgal, net pirmavo prieš JAV komandą, kol Damianas Lillardas nepataikė šūvio nuo baudos metimo linijos.

Draymondas Greenas pridėjo dar vieną kibirą, numetęs džemperį. Vėliau Damianas sugalvojo tritaškį.

Įpusėjus ketvirčiui JAV komanda pirmavo šešių taškų persvaroje, kai Kevinas Durantas užstojo Ricky Rubio.

Galiausiai Rubio numetė megztinį ir sugalvojo padėti Usmanui Garubai už kitą turtą.

Alexas Abrinesas nuvertė šuolininką ir išlygino žaidimą likus 3: 4 kėliniui.

Sergio Rodriquezas nuvertė tritaškį, o Ispanijos komanda pirmavo.

Jie buvo 12-10 ir 2:12 liko kėlinyje, kai Pau Gasolis nuvertė plūduriuojantį.

Durantas atsakė ir numetė megztinį ant kito galo. Nors Usmanas metė dėjimą ir taip pat padarė klaidą.

Paulas Gasolis nutraukė Usmano baudos metimą. Jeremy važiavo tiesiai į kitą galą, kad numestų dėjimą.

Taigi kėlinys baigėsi 18-14, kai Ispanijos komanda pirmavo.

„USA“ komanda antrame kėlinyje sumažino persvarą.

Rudy Fernandezas atliko pirmąjį antrojo kėlinio smūgį, nuvertęs tritaškį.

- atsakė Bamas Adebayo, numetęs kablio smūgį į kitą galą.

Willy Henangomezas nuvertė megztinį, nepaisant to, kad Adebayo jį saugojo.

Keldonas Johnsonas užstojo Usmaną Garubą ties kraštu. Vėliau Rudy nuvertė tritaškį.

Kitame gale Johnsonas kaip atsakymą sugalvojo tritaškį apie Tatumo praeitį.

Ricky metė šuolininką, o Ispanijos komanda pirmavo 8 taškų persvara. Durantas atsakė atgal ir numušė tritaškį.

Vėliau Rubio numetė megztinį ant kito turto.

kiek metų yra Tim Duncan draugei

O Lillardas atsakė tritaškiu kitame gale.

Rubio vėl numetė dar vieną kibirą, šįkart iš už lanko, o tai Ispanijos komandai suteikė 7 taškų persvarą.

Kita vertus, Kevinas numetė šuolį „Fadeaway“ ir taip pat padarė klaidą.

Tatumas sugalvojo bloką ant Rubio ties kraštu. Kevinas Durantas nuvertė tritaškį ir sumažino persvarą iki keturių taškų.

Galų gale kėlinys baigėsi 38-36, o JAV komanda iškirto Ispanijos komandą ir pirmavo dvitaškiu iki trečiojo kėlinio.

Trečiąjį kėlinį dominuoja JAV komanda.

Rubio važiavo tiesiai prie ratlankio, metė dėjimą kaip pirmasis trečiojo kėlinio smūgis.

Vėliau jis taip pat nuvertė megztinį kitam turtui.

Draymondas Greenas atsakė atgal, nuvertęs tritaškį, įveikęs Duranto perdavimo smūgį.

Ispanijos komanda, turėdama tik dviejų taškų persvarą, Marcas Gasolis nuvertė plūduriuojantį kitą galą.

Durantas sugalvojo blokuoti Usmaną ant ratlankio. Keldonas numetė megztinį ant kito turto.

Tatumas sugriebė atšokusį kamuolį ir rado Damianą kitoje pusėje už tritaškį. Ir pagaliau „Team USA“ pirmavo.

Lillardas rado Johnsoną už dunką.

Johnsonas numetė dunką. (šaltinis: „Twitter“ )

Zachas Lavine'as pridėjo dar vieną kaušą prie kito kamuolio ir nuvertė tritaškį.

Johnsonas pridėjo dar vieną kibirą ir nuvertė Adebayo paso dėjimą.

Ispanijos komanda atsiliko nuo JAV komandos 10 taškų, kai Marcas Gasolis nuvertė tritaškį.

Taigi JAV komanda buvo 57-50 prieš Ispanijos komandą, o JAV komanda trečiajame kėlinyje užėmė 7 taškų persvarą.

JAV komanda iškovojo pergalę.

Zachas Lavine'as atliko pirmąjį ketvirtojo kėlinio smūgį, nuvertęs tritaškį.

Vėliau Willy sugalvojo blokuoti Johnsoną kitame gale ir taip pat numetė megztinį ant kito turto.

Jeremy'as Grantas atsakė ir trenkė tritaškį. Rodriguezas numetė tritaškį kitame gale.

Hernangomezas metė Rodriguezo perdavimą ir sumažino „Team USA“ persvarą iki 8 taškų.

Įpusėjus ketvirčiui, Tatumas numetė dėjimą ant Greeno perdavimo kitoje pusėje.

Zachas Lavine'as sugalvojo dar vieną kibirą ir numušė tritaškį prie šaudymo laikrodžio garsiakalbio.

Tada Durantas nuvertė šuolininką į tolį, o JAV komanda pirmavo 11 taškų.

Johnsonas metė kitą žaidimą. Lavinas nuvažiavo prie ratlankio, nuvertęs dunką.

Durant'o lobas Lavine'ui už dunką pridėjo dar vieną kibirą JAV komandai. Lillardas nuvertė tritaškį, o JAV komanda pirmavo 16 taškų persvara.

Vėliau Lillardas numetė šuolininką į tolį, o ketvirtyje liko žaisti mažiau nei dvi minutes.

Willy nuvertė tritaškį nuo kampinio ir galiausiai žaidimas baigėsi 83-76.

Rezultatų suvestinė:

JAV komandai vadovavo Damianas Lillardas, pelnęs 19 taškų, atkovojęs 4 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

Po jo Kevinas Durantas numetė 14 taškų, 2 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat Zachas Lavine'as prisidėjo 13 taškų, 2 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

Lavinas jį nunešė namo. (šaltinis: „Twitter“ )

Tuo tarpu Keldonas Johnsonas vedė JAV komandos atsarginių žaidėjų suolą, numetęs 15 taškų ir atkovodamas 3 kamuolius, kurie taip pat buvo jo pirmame žaidime JAV komandoje, prisijungus prie komandos Kevino Love'o vietoje.

Kita vertus, Ricky Rubio vadovavo Ispanijos komandai, pelnydamas 23 taškus ir atkovodamas 3 kamuolius.

Marcas Gasolis pelnė 10 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Willy Hernangomezas vedė Ispanijos komandos suolą, pelnęs 11 taškų ir atkovodamas 3 kamuolius.

2021 m. Olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija yra liepos 23 d. Vyrų krepšinio turnyras baigiasi dviem dienomis vėliau, liepos 25 d., Ir baigiasi medalių žaidimais rugpjūčio 6–7 dienomis.